ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 05:01

Opss...Alessandra Ambrosio kopjon Anxhela Peristerin më veshjen e Grammy Awards 2020

Opss...Alessandra Ambrosio kopjon Anxhela Peristerin më veshjen e Grammy Awards 2020
Midis emrave te shumte te yjeve te showbizit qe preken tapetin e kuq te Grammys ajo qe na beri pershtypje ishte edhe ish- engjelli i Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio me nje veshje qe na u duk shume e njohur...Po, ...
ikub.al | 27-Jan-2020 13:14
Midis emrave te shumte te yjeve te showbizit qe preken tapetin e kuq te Grammys ajo qe na beri pershtypje ishte edhe ish- engjelli i Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio me nje veshje qe na u duk shume e njohur...Po, ...

Selena Gomez rrëfen abuzimin që ka ushtruar Justin Bieber ndaj saj
Kengetarja foli publikisht per here te pare dhe te fundit se si ra viktime e abuzimit emocional kur ishte e lidhur me Bieber. Vete Bieber ka pranuar me pare se "abuzonte" me marredheniet e se kaluares. Selena Gomez ...
ikub.al | 27-Jan-2020 12:45
Kengetarja foli publikisht per here te pare dhe te fundit se si ra viktime e abuzimit emocional kur ishte e lidhur me Bieber. Vete Bieber ka pranuar me pare se "abuzonte" me marredheniet e se kaluares. Selena Gomez ...

“Unë thashë po”! Martohen në fshehtësi Klea Huta dhe Elgit Doda, dalin pamjet e kurorëzimit në shkretëtirë
Klea Huta dhe Elgit Doda i japin fund beqarisë. Çifti i përfolur dhe mjaft i dashur i showbizit shqiptar kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni tepër të fshehtë. Kanë qenë vetë Klea ...
BalkanWeb | 27-Jan-2020 10:17
Klea Huta dhe Elgit Doda i japin fund beqarisë. Çifti i përfolur dhe mjaft i dashur i showbizit shqiptar kanë vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, në një ceremoni tepër të fshehtë. Kanë qenë vetë Klea ...

FOTOT: Aktorja e njohur rrëfen dramën dhe varësinë ndaj alkoolit
Jessica Simpson pohon se varësia ndaj alkoolit po i shkatërronte jetën. Në librin e saj të titulluar “Open Book” ajo rrëfen se nuk ishte në gjendje të kujdesej për veten dhe fëmijët. Ajo shton se nuk mund të vishte ...
GazetaTema | 27-Jan-2020 10:09
Jessica Simpson pohon se varësia ndaj alkoolit po i shkatërronte jetën. Në librin e saj të titulluar “Open Book” ajo rrëfen se nuk ishte në gjendje të kujdesej për veten dhe fëmijët. Ajo shton se nuk mund të vishte ...

“Na e hodhën”, Klea dhe Elgit martohen në një ceremoni sekrete në Marok!
Të gjithë ishim në pritje të një martese e dasme me plot të ftuar mes Klea Hutës dhe Elgit Dodës, sidomos edhe pas "ceremonisë" së improvizuar në emisionin e Luana Vjollcës "Shiko kush LUAN".
Top Channel | 26-Jan-2020 19:50
Të gjithë ishim në pritje të një martese e dasme me plot të ftuar mes Klea Hutës dhe Elgit Dodës, sidomos edhe pas "ceremonisë" së improvizuar në emisionin e Luana Vjollcës "Shiko kush LUAN".

‘Çënar’ publikon foton e ëmbël me djalin, i ka ngjarë kaq shumë
Tolga po e shijon atësinë. Aktori turk, Tolgahan Sayisman, i cili për publikun shqiptar njihet si ‘Çënar’, është duke e shijuar në maksimum atësinë Ai dhe Almeda Abazi janë prindër të një djali me të cilin shihet se po ...
Telegraf | 27-Jan-2020 11:34
Tolga po e shijon atësinë. Aktori turk, Tolgahan Sayisman, i cili për publikun shqiptar njihet si ‘Çënar’, është duke e shijuar në maksimum atësinë Ai dhe Almeda Abazi janë prindër të një djali me të cilin shihet se po ...

Martohen Elgit Doda dhe Klea Huta
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Klea Huta, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo dhe partneri i saj, këngëtari dhe kompozitori i njohur Elgit Doda, e kurorëzuan lidhjen e tyre shumëvjeçare me martesë dhe si ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 16:19
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Klea Huta, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo dhe partneri i saj, këngëtari dhe kompozitori i njohur Elgit Doda, e kurorëzuan lidhjen e tyre shumëvjeçare me martesë dhe si ...

Luana Vjollca vijon pushimet në Dubai, publikon foto buzë detit dhe ekspozon…
Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, vijon kushimet në Dubai, larg zhurmës së Shqipërisë. Pushimet i ka ndarë dhe me ndjekësit, ku herë pas herë publikon foto nga vende të ndryshme në Dubai. Luana sot ka ...
Telegraf | 27-Jan-2020 08:50
Prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, vijon kushimet në Dubai, larg zhurmës së Shqipërisë. Pushimet i ka ndarë dhe me ndjekësit, ku herë pas herë publikon foto nga vende të ndryshme në Dubai. Luana sot ka ...

Personazhet shqiptarë që u martuan në fshehtësi të plotë (FOTO)
Janar 2020 – Klea Huta & Elgit Doda Bashkë që prej 2017-s, Klea dhe Elgiti i thanë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni intime në shkretëtirën Agafay në Marrakesh, Marok. Ndonëse fotot u publikuan ditën e djeshme (26 ...
Lapsi | 27-Jan-2020 16:49
Janar 2020 – Klea Huta & Elgit Doda Bashkë që prej 2017-s, Klea dhe Elgiti i thanë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni intime në shkretëtirën Agafay në Marrakesh, Marok. Ndonëse fotot u publikuan ditën e djeshme (26 ...

Selena Gomez flet për herë të parë pas kaq kohësh për Justin Bieber: “Ka abuzuar me mua”
Pak muaj më parë, këngëtarja Selena Gomez publikoi këngën “Lose You To Love Me”, këngë e cila ishte një dedikim i hapur për ish-in e saj, Justin Bieber. Kënga e saj u bë kryefjala e mediave dhe Selena e pohoi me gojën e ...
Telegraf | 26-Jan-2020 21:08
Pak muaj më parë, këngëtarja Selena Gomez publikoi këngën “Lose You To Love Me”, këngë e cila ishte një dedikim i hapur për ish-in e saj, Justin Bieber. Kënga e saj u bë kryefjala e mediave dhe Selena e pohoi me gojën e ...

Klea dhe Elgiti zbulojnë fotot e dasmës në Marok
Klea Huta me partnerin e saj, Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti simpatik duket se pas lajmit se do të bëhen prindër kanë kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë, përmes një ceremonie të zhvilluar ...
VizionPlus | 26-Jan-2020 17:21
Klea Huta me partnerin e saj, Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Çifti simpatik duket se pas lajmit se do të bëhen prindër kanë kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë, përmes një ceremonie të zhvilluar ...

Selena Gomez tregon abuzimin emocional që i ushtronte Justin
Në intervistën e fundit, Gomez është pyetur sërish për Justin, ndërsa artistja deklaroi se kjo do të ishte hera e fundit që prononcohej për një temë të tillë. Gjithsesi, ajo rrëfeu se Bieber kishte abuzuar me të ...
Lapsi | 27-Jan-2020 10:04
Në intervistën e fundit, Gomez është pyetur sërish për Justin, ndërsa artistja deklaroi se kjo do të ishte hera e fundit që prononcohej për një temë të tillë. Gjithsesi, ajo rrëfeu se Bieber kishte abuzuar me të ...

Selena Gomez flet për lidhjen me Justin Bieber, e pranon se ai abuzonte me të
Në një intervistë të dhënë së fundmi për NPR (National Public Radio), Selena Gomez foli si rrallëherë hapur për marrëdhënien e saj me Justin Bieber. Ajo rrëfeu si arriti “të shërohej” pas asaj lidhjeje, të cilën e ...
Arbresh | 27-Jan-2020 16:32
Në një intervistë të dhënë së fundmi për NPR (National Public Radio), Selena Gomez foli si rrallëherë hapur për marrëdhënien e saj me Justin Bieber. Ajo rrëfeu si arriti “të shërohej” pas asaj lidhjeje, të cilën e ...

Beyonce e veshur me fustanin e Valdrin Sahitit
Diva e muzikës pop, Beyonce Knowles ka postuar së fundmi në Instagram foto me një fustan të kuq me të cilin dukej shumë e bukur. Ajo e ka veshur këtë fustan në një para festë të “Grammys” dhe e veçanta e kësaj është se ...
Politiko | 27-Jan-2020 16:19
Diva e muzikës pop, Beyonce Knowles ka postuar së fundmi në Instagram foto me një fustan të kuq me të cilin dukej shumë e bukur. Ajo e ka veshur këtë fustan në një para festë të “Grammys” dhe e veçanta e kësaj është se ...

Cardi B në qendër të vëmendjes me gjoksin e ekspozuar në ‘Pre-Grammy Gala’
Cardi B ja qenë një prej yjeve ka marrë më së shumti vëmendje në evenimentin e njohur si ‘Pre-Grammy Gala’ dhe festën e nderimit të ikonave të industrisë së muzikës. Reperja ishte ndër bukuroshet që e ‘vodhën ...
Telegrafi | 26-Jan-2020 19:18
Cardi B ja qenë një prej yjeve ka marrë më së shumti vëmendje në evenimentin e njohur si ‘Pre-Grammy Gala’ dhe festën e nderimit të ikonave të industrisë së muzikës. Reperja ishte ndër bukuroshet që e ‘vodhën ...

I dhanë fund beqarisë, kurorëzojnë martesën Elgit Doda dhe Klea Huta
Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund i kanë dhënë fund beqarisë. Ata janë martuar në fshehtësi të plotë dhe lajmin e bukur sapo e kanë bërë të ditur në rrjetet sociale. Që të dy, kanë ...
Telegraf | 26-Jan-2020 17:01
Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund i kanë dhënë fund beqarisë. Ata janë martuar në fshehtësi të plotë dhe lajmin e bukur sapo e kanë bërë të ditur në rrjetet sociale. Që të dy, kanë ...

Selena Gomez flet për lidhjen me Justin Bieber, e pranon se ai abuzonte me të
Në një intervistë të dhënë së fundmi për NPR (National Public Radio), Selena Gomez foli si rrallëherë hapur për marrëdhënien e saj me Justin Bieber. Ajo rrëfeu si arriti “të shërohej” pas asaj lidhjeje, të cilën e ...
Gazeta Express | 27-Jan-2020 16:07
Në një intervistë të dhënë së fundmi për NPR (National Public Radio), Selena Gomez foli si rrallëherë hapur për marrëdhënien e saj me Justin Bieber. Ajo rrëfeu si arriti “të shërohej” pas asaj lidhjeje, të cilën e ...

Pa u vërejtur, Bleona edhe këtë vit pjesë e Grammy Awards, shkëlqen në fustanin argjend
Edhe këtë vit Bleona Qerreti ka parakaluar në tepihun e kuq të shtruar për ceremoninë e Grammy Awards në Los Angeles. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve për më të mirët e vitit në muzikë dhe në mesin e ...
Gazeta Express | 27-Jan-2020 16:00
Edhe këtë vit Bleona Qerreti ka parakaluar në tepihun e kuq të shtruar për ceremoninë e Grammy Awards në Los Angeles. Mbrëmë është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve për më të mirët e vitit në muzikë dhe në mesin e ...

Harrohet i hapur kanali te Hotel Butrinti, kalimtaret thyejne kembet
Pervec punimeve ne Shetitore, nje prej puneve te braktisura eshte edhe kanali i ujerave te bardha perballe Hotel Butrinti. Pavaresisht se tubacionet kane rreth 2 muaj qe jane shtruar kanali eshte lene i hapur duke u ...
Saranda Web | 27-Jan-2020 15:49
Pervec punimeve ne Shetitore, nje prej puneve te braktisura eshte edhe kanali i ujerave te bardha perballe Hotel Butrinti. Pavaresisht se tubacionet kane rreth 2 muaj qe jane shtruar kanali eshte lene i hapur duke u ...

Rezanta Shkurta pozon e zhveshur nga shtrati, shijon pamjen në Stamboll
Këngëtarja shqiptare, Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll, shkruan . Bazuar në postimet që po i bën shihet se po kalon mjaft mirë, andaj edhe në një prej fotografive të realizuar në shtrat shijon pamjen nga dritarja. ...
Lajminet | 27-Jan-2020 15:08
Këngëtarja shqiptare, Rezarta Shkurta ndodhet në Stamboll, shkruan . Bazuar në postimet që po i bën shihet se po kalon mjaft mirë, andaj edhe në një prej fotografive të realizuar në shtrat shijon pamjen nga dritarja. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved