ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 05:31

Fjalët e para të Yuri Kim në Tiranë: E gatshme t’i përvishem punës

Fjalët e para të Yuri Kim në Tiranë: E gatshme t’i përvishem punës
mapo.al Në ditën e parë të detyrës si ambasadore e superfuqisë botërore por edhe partnerit strategjik të vendit tonë, SHBA-së, Yuri Kim, shpreh angazhimin për të dhënë maksimumin në këtë mision. “Ndihem e nderuar dhe ...
Mapo | 23-Jan-2020 20:00
mapo.al Në ditën e parë të detyrës si ambasadore e superfuqisë botërore por edhe partnerit strategjik të vendit tonë, SHBA-së, Yuri Kim, shpreh angazhimin për të dhënë maksimumin në këtë mision. “Ndihem e nderuar dhe ...

Vjen deklarata e parë e ambasadores së SHBA-ve, Yuri Kim: Gati t’i përvishem punës
Ditën e djeshme ka mbërritur në Shqipëri ambasadorja e ardhshme e SHBA-ve, Yuri Kim.
Top Channel | 23-Jan-2020 19:39
Ditën e djeshme ka mbërritur në Shqipëri ambasadorja e ardhshme e SHBA-ve, Yuri Kim.

“Jam gati t’i përvishem punës”, mesazhi i parë i ambasadores së SHBA një ditë pas mbërritjes në Tiranë
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim, e cila mbërriti në Shqipëri një ditë më parë. ¦ “Ndihem e nderuar dhe ...
Telegraf | 23-Jan-2020 19:50
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim, e cila mbërriti në Shqipëri një ditë më parë. ¦ “Ndihem e nderuar dhe ...

Ambasadorja e Yuri Kim reagon për herë të parë: Gati t’i përvishem punës
Ambasadorja e re amerikane, Yuri Kim ka reaguar për herë të parë pas mbërritjes në shqipëri. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ambasadorja amerikane shkruan se ndihet e nderuar që ndodhet në Shqipëri dhe se ...
VizionPlus | 23-Jan-2020 19:44
Ambasadorja e re amerikane, Yuri Kim ka reaguar për herë të parë pas mbërritjes në shqipëri. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ambasadorja amerikane shkruan se ndihet e nderuar që ndodhet në Shqipëri dhe se ...

Ambasadorja e re e SHBA, pas mbërritjes në Tiranë: Gati t’i përvishem punës
“Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati t’i përvishem punës”. Kështu është shprehur ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, në ditën e saj të parë në Ambasadë. Ambasada ...
GazetaTema | 23-Jan-2020 19:36
“Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati t’i përvishem punës”. Kështu është shprehur ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, në ditën e saj të parë në Ambasadë. Ambasada ...

“Jam gati t’i përvishem punës”, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e parë pas ardhjes në Tiranë
TIRANË “Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim.
BalkanWeb | 23-Jan-2020 19:33
TIRANË “Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë Yuri Kim.

FOTO: Një arbitër futbolli caktohet si truprojë e Ambasadores Amerikane Yuri Kim, emri
Ditën e djeshme ka mbërritur në Shiqpëria ambaradoja amerikane, Juri Kim. Ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të sportit është një figurë e njohur për futbollin shqiptar. Artan Taullaraj, ...
GazetaTema | 23-Jan-2020 10:41
Ditën e djeshme ka mbërritur në Shiqpëria ambaradoja amerikane, Juri Kim. Ajo që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të sportit është një figurë e njohur për futbollin shqiptar. Artan Taullaraj, ...

Ambasadorja e re e SHBA-ve nisi misionin diplomatik në Tiranë
Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mbërriti një ditë më parë në vendin tonë, ndërsa e enjtja ishte dita e saj e parë në ambasadën në Tiranë. “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam ...
Ina-Online | 24-Jan-2020 01:48
Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mbërriti një ditë më parë në vendin tonë, ndërsa e enjtja ishte dita e saj e parë në ambasadën në Tiranë. “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam ...

Ambasadorja amerikane në Shqipëri: Jam gati t’i përvishem punës
Tiranë, 23 janar 2020 – Ambasadorja e re e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, tha se ndihet e nderuar që ka arritur në Shqipëri dhe është shprehur e gatshme t’i përvishet punës. “Ndihem e nderuar ...
Illyriapress | 24-Jan-2020 00:15
Tiranë, 23 janar 2020 – Ambasadorja e re e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, tha se ndihet e nderuar që ka arritur në Shqipëri dhe është shprehur e gatshme t’i përvishet punës. “Ndihem e nderuar ...

Ambasadorja e re e SHBA-së nis mandatin 3-vjeçar në Tiranë
Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mbërriti një ditë më parë në vendin tonë, ndërsa e enjtja ishte dita e saj e parë në ambasadën në Tiranë. “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam ...
Shenja | 23-Jan-2020 22:37
Ambasadorja e re e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, mbërriti një ditë më parë në vendin tonë, ndërsa e enjtja ishte dita e saj e parë në ambasadën në Tiranë. “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam ...

?Ambasadorja amerikane: Jam e nderuar dhe e kënaqur që jam në Shqipëri
Në ditën e parë të detyrës si ambasadore e superfuqisë botërore por edhe partnerit strategjik të vendit tonë, SHBA-së, Yuri Kim, shpreh angazhimin për të dhënë maksimumin në këtë mision.
Kosova Press | 23-Jan-2020 21:19
Në ditën e parë të detyrës si ambasadore e superfuqisë botërore por edhe partnerit strategjik të vendit tonë, SHBA-së, Yuri Kim, shpreh angazhimin për të dhënë maksimumin në këtë mision.

Ambasadorja Yuri Kim flet pas marrjes së detyrës: Jam gati t’i përvishem punës!
Në ditën e parë të marrjes së detyrës si ambasadorja e re e SHBA-së, në Shqipëri, Yuri Kim është shprehur se ndihet e nderuar dhe e kënaqur që ka ardhur në vendin tonë. Në fjalën e parë, të postuar nga Ambasada ...
Dritare | 23-Jan-2020 20:43
Në ditën e parë të marrjes së detyrës si ambasadorja e re e SHBA-së, në Shqipëri, Yuri Kim është shprehur se ndihet e nderuar dhe e kënaqur që ka ardhur në vendin tonë. Në fjalën e parë, të postuar nga Ambasada ...

Deklarata e parë e ambasadores së SHBA-ve në Shqipëri, Yuri Kim: Gati t’i përvishem punës
“Jam gati t’i përvishem punës”. Ka qenë kjo deklarata e parë e ambasadores së re të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim një ditë pas mbërritjes në Shqipëri. Nëpërmjet në statusi në faqen në Facebook të ...
ScanTv | 23-Jan-2020 20:29
“Jam gati t’i përvishem punës”. Ka qenë kjo deklarata e parë e ambasadores së re të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim një ditë pas mbërritjes në Shqipëri. Nëpërmjet në statusi në faqen në Facebook të ...

“Jam gati t’i përvishem punës”, mesazhi i parë i ambasadores së SHBA një ditë pas mbërritjes në Tiranë
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim, e cila mbërriti në Shqipëri një ditë më parë.
Lapsi | 23-Jan-2020 19:39
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim, e cila mbërriti në Shqipëri një ditë më parë.

Ambasadorja e re e SHBA, pas mbërritjes në Tiranë: Gati t’i përvishem punës
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim. ¦ “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati ...
Lexo | 23-Jan-2020 20:02
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim. ¦ “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati ...

Ambasadorja e Yuri Kim reagon për herë të parë: Gati t’i përvishem punës
Ambasadorja e re amerikane, Yuri Kim ka reaguar për herë të parë pas mbërritjes në shqipëri. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ambasadorja amerikane shkruan se ndihet e nderuar që ndodhet në Shqipëri dhe se ...
Medial | 23-Jan-2020 19:57
Ambasadorja e re amerikane, Yuri Kim ka reaguar për herë të parë pas mbërritjes në shqipëri. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ambasadorja amerikane shkruan se ndihet e nderuar që ndodhet në Shqipëri dhe se ...

“Gati t’i përvishem punës”, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e parë pas ardhjes në Tiranë
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim. “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati t’i ...
Gazeta Dita | 23-Jan-2020 19:42
“Jam gati t’i përvishem punës”. Kështu shprehet në mesazhin e parë drejtuar shqiptarëve ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Yuri Kim. “Ndihem e nderuar dhe shumë e kënaqur që jam në Shqipëri dhe jam gati t’i ...

Mesazhi i Yuri Kim në ditën e parë në Ambasadë: Jam gati t’i përvishem punës
Yuri Kim ambasadorja e SHBA ka dhënë mesazhin e saj në ditën e parë të punës. Ambasadorja shprehet se ndihet e nderuar që është në Shqipëri, ndërsa shton se është gati t’i përvishet punës. “Ndihem e nderuar dhe shumë e ...
ABCNews | 23-Jan-2020 19:33
Yuri Kim ambasadorja e SHBA ka dhënë mesazhin e saj në ditën e parë të punës. Ambasadorja shprehet se ndihet e nderuar që është në Shqipëri, ndërsa shton se është gati t’i përvishet punës. “Ndihem e nderuar dhe shumë e ...

“Gati t’i përvishem punës”, flet ambasadorja e re e SHBA-ve në Tiranë
Një ditë më parë mbërriti në Tiranë ambasadorja e re e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim. Ajo do të pasojë ish- ambasadorin Donald Lu. Teksa ka nisur punën si kryediplomate në Tiranë, Kim shkruan se ndihet e nderuar dhe ...
Gazeta Express | 23-Jan-2020 19:42
Një ditë më parë mbërriti në Tiranë ambasadorja e re e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim. Ajo do të pasojë ish- ambasadorin Donald Lu. Teksa ka nisur punën si kryediplomate në Tiranë, Kim shkruan se ndihet e nderuar dhe ...

Vjen deklarata e parë e ambasadores së ShBA-ve, Yuri Kim: Gati t’i përvishem punës
Ditën e djeshme ka mbërritur në Shqipëri ambasadorja e ardhshme e SHBA-ve, Yuri Kim. Nëpërmjet në statusi në Facebook të ambasadës ajo është shprehur se është gati ti përvishet punës dhe se ndihet shumë e nderuar. ...
EkonomiaOnline | 23-Jan-2020 19:42
Ditën e djeshme ka mbërritur në Shqipëri ambasadorja e ardhshme e SHBA-ve, Yuri Kim. Nëpërmjet në statusi në Facebook të ambasadës ajo është shprehur se është gati ti përvishet punës dhe se ndihet shumë e nderuar. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved