ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 05:50

Detaje tronditëse nga vrasja e dyfishtë në Prizren, çifti u kthye dy ditë më parë nga Suedia për pushime

Detaje tronditëse nga vrasja e dyfishtë në Prizren, çifti u kthye dy ditë më parë nga Suedia për pushime
Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e dyfishtë, që tronditi Prizrenin, ditën e sotme. Mediet fqinje mësojnë se çifti D. H. dhe S. H., që u gjetën të pajetë në banesën e tyre, kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 18:02
Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja e dyfishtë, që tronditi Prizrenin, ditën e sotme. Mediet fqinje mësojnë se çifti D. H. dhe S. H., që u gjetën të pajetë në banesën e tyre, kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia ...

Dy të vrarë me armë zjarri në Prizren, janë bashkëshortë
Sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi janë gjetur dy persona pa shenja jete D.H. dhe S.H., të cilët ishin bashkëshortë mes vete, njofton Prokuroria Themelore në Prizren.
Top Channel | 22-Jan-2020 15:47
Sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi janë gjetur dy persona pa shenja jete D.H. dhe S.H., të cilët ishin bashkëshortë mes vete, njofton Prokuroria Themelore në Prizren.

Tronditet Prizreni, ekzekutohen me breshëri plumbash brenda banesës burrë e grua
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prizren, ku janë ekzekutuar me breshëri plumbash një burrë dhe një grua. mediet fqinje raportojnë se kanë mbetur viktima burrë e grua, D. H. dhe S. H., të cilët janë gjetur pa ...
BalkanWeb | 22-Jan-2020 15:39
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prizren, ku janë ekzekutuar me breshëri plumbash një burrë dhe një grua. mediet fqinje raportojnë se kanë mbetur viktima burrë e grua, D. H. dhe S. H., të cilët janë gjetur pa ...

Erdhën nga Suedia për pushime në vendlindje vritet çifti në Prizren
Durim Hadri dhe Suada Hadri nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para ...
TetovaSot | 23-Jan-2020 00:23
Durim Hadri dhe Suada Hadri nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para ...

Burrë e grua vriten në Prizren (VIDEO)
Në Prizren sot u krye një vrasje e dyfishtë. Çifti bashkëshortor, rreth të 60-ve, u ekzekutuan në shtëpinë e tyre, dy ditë pasi kishin ardhë për pushime nga Suedia.
Klan Kosova | 22-Jan-2020 20:19
Në Prizren sot u krye një vrasje e dyfishtë. Çifti bashkëshortor, rreth të 60-ve, u ekzekutuan në shtëpinë e tyre, dy ditë pasi kishin ardhë për pushime nga Suedia.

Ky është çifti nga Suedia që u vra sot në Prizren
Kishin ardhur në Kosovë për pushime, por mëngjesi i së mërkurës doli të jetë tragjik për Durim Hadrin dhe Suada Hadrin nga Prizreni. Ata u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre, ndërkaq dyshimet e para nga vendi i ...
Lajminet | 22-Jan-2020 19:31
Kishin ardhur në Kosovë për pushime, por mëngjesi i së mërkurës doli të jetë tragjik për Durim Hadrin dhe Suada Hadrin nga Prizreni. Ata u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre, ndërkaq dyshimet e para nga vendi i ...

Çifti bashkëshortor që u gjet i vdekur në Prizren, dy ditë më parë kishte ardhur nga Suedia
D.H rreth 60-vjeçar dhe S.H 55-vjeçare, burrë e grua, mëngjesin e së mërkurës janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Prizren. Nga hetimet e para të rastit, çifti dyshohet të jetë vrarë, pasi që ekipet e sigurisë ...
Koha.net | 22-Jan-2020 19:08
D.H rreth 60-vjeçar dhe S.H 55-vjeçare, burrë e grua, mëngjesin e së mërkurës janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Prizren. Nga hetimet e para të rastit, çifti dyshohet të jetë vrarë, pasi që ekipet e sigurisë ...

Ky është çifti që u gjet i vrarë në Prizren
Kishin ardhur në Kosovë për pushime, por mëngjesi i së mërkurës doli të jetë tragjik për Durim Hadrin dhe Suada Hadrin nga Prizreni. Ata u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre, ndërkaq dyshimet e para nga vendi i ...
PortaliOnline | 22-Jan-2020 19:05
Kishin ardhur në Kosovë për pushime, por mëngjesi i së mërkurës doli të jetë tragjik për Durim Hadrin dhe Suada Hadrin nga Prizreni. Ata u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre, ndërkaq dyshimet e para nga vendi i ...

Ky është çifti bashkëshortor që u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në Prizren
Kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenja jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një shtëpi banimi janë ...
InFokusi | 22-Jan-2020 18:24
Kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenja jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një shtëpi banimi janë ...

Publikohet fotografia e çifti që u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në Prizren
Kishin ardhë para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenjta jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një......
Zeri | 22-Jan-2020 18:24
Kishin ardhë para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenjta jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një......

Ky është çifti bashkëshortor që u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në Prizren [Foto]
Kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenja jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një shtëpi banimi janë ...
Albportali | 22-Jan-2020 18:24
Kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenja jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një shtëpi banimi janë ...

Detaje të reja nga vrasja e çiftit në Prizren
Kishin ardhur në Kosovë për pushime, por mëngjesi i së mërkurës doli të jetë tragjik për burrin D.H. dhe gruan S.H. nga Prizreni. Ata u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre, ndërkaq dyshimet e para nga vendi i ngjarjes ...
AlbInfo | 22-Jan-2020 18:22
Kishin ardhur në Kosovë për pushime, por mëngjesi i së mërkurës doli të jetë tragjik për burrin D.H. dhe gruan S.H. nga Prizreni. Ata u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre, ndërkaq dyshimet e para nga vendi i ngjarjes ...

Ky është çifti bashkëshortor që u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në Prizren
Kishin ardhë para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenjta jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një shtëpi banimi janë ...
Indeks Online | 22-Jan-2020 18:16
Kishin ardhë para dy ditësh nga Suedia, ndërsa sot u gjetën pa shenjta jeta në shtëpinë e tyre. Policia e Kosovës ka njoftuar se sot në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen “Ortakoll” në Prizren, në një shtëpi banimi janë ...

Detaje të reja nga vrasja e çiftit në Prizren: Para dy ditësh kishin ardhur nga Suedia në Kosovë
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...
IliriaNews | 22-Jan-2020 17:43
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...

Prizren: Një çift mërgimtarësh gjenden të vrarë në shtëpinë e tyre
Në Prizren, janë gjetur të vrarë burrë e grua në një shtëpi. Themelorja thotë se sot është njoftuar policia se në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi janë gjetur dy persona pa ...
PortaliOnline | 22-Jan-2020 17:12
Në Prizren, janë gjetur të vrarë burrë e grua në një shtëpi. Themelorja thotë se sot është njoftuar policia se në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi janë gjetur dy persona pa ...

Detaje të reja nga vrasja e çiftit në Prizren: Para dy ditësh kishin ardhur nga Suedia në Kosovë
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...
Gazeta Observer | 22-Jan-2020 16:50
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...

Këta janë emrat e dy personave që po dyshohet se janë eliminuar në shtëpinë e tyre në Prizren
Sot në një shtëpi në Prizren janë gjetur të vdekur dy persona, të cilët kanë rezultuar se janë burrë dhe grua. Portali.info merr vesh se emrat e viktimave janë Durim dhe Suada Hadri. Më herët është raportuar se po ...
TetovaSot | 22-Jan-2020 16:41
Sot në një shtëpi në Prizren janë gjetur të vdekur dy persona, të cilët kanë rezultuar se janë burrë dhe grua. Portali.info merr vesh se emrat e viktimave janë Durim dhe Suada Hadri. Më herët është raportuar se po ...

Çifti që u gjetën të vdekur në Prizren, para dy ditësh kishin ardhur nga Suedia në Kosovë
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...
Zeri | 22-Jan-2020 16:23
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...

Burrë e grua gjenden të vdekur në Prizren, Prokuroria jep detaje
Prokuroria Themelore në Prizren, ka njoftuar se me datë 22 janar 2020 në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi janë gjetur dy persona pa shenja jete me inicialet D.H, dhe S.H, të ...
Indeks Online | 22-Jan-2020 16:20
Prokuroria Themelore në Prizren, ka njoftuar se me datë 22 janar 2020 në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi janë gjetur dy persona pa shenja jete me inicialet D.H, dhe S.H, të ...

Detaje të reja nga vrasja e çiftit në Prizren: Para dy ditësh kishin ardhur nga Suedia në Kosovë
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...
Gazeta Express | 22-Jan-2020 16:14
D.H dhe S.H. nga Prizreni u gjetën mëngjesin e sotëm të vdekur në shtëpinë e tyre. Ata kishin ardhur para dy ditësh nga Suedia në Kosovë. Policia dhe Prokuroria në Prizren kanë thënë se dyshimet e para nga vendi i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved