ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:26

Juventusi mposht Romën dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Juventusi mposht Romën dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Juventusi ka arritur ta mposht Romën në çerekfinale të Kupës së Italisë me rezultat 3-1. Zonja e Vjetër e dominoi takimin nga fillimi duke i radhitur rastet para portës. Cristiano Ronaldo e hapi ndeshjen me një gol të ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 22:45
Juventusi ka arritur ta mposht Romën në çerekfinale të Kupës së Italisë me rezultat 3-1. Zonja e Vjetër e dominoi takimin nga fillimi duke i radhitur rastet para portës. Cristiano Ronaldo e hapi ndeshjen me një gol të ...

VIDEO | Juventusi makth i Romës, e eliminon nga Kupa. CR7 në super formë
Juventus siguroi fitoren e dytë kundër Romës brenda pak ditëve dhe u kualifikua në katër ekipet më të mira në Kupën e Italisë. Bardhezinjtë e Sarrit mposhtën në shtëpi Romën me rezultatin 3-1 falë golave të Ronaldos, ...
ABCNews | 22-Jan-2020 22:48
Juventus siguroi fitoren e dytë kundër Romës brenda pak ditëve dhe u kualifikua në katër ekipet më të mira në Kupën e Italisë. Bardhezinjtë e Sarrit mposhtën në shtëpi Romën me rezultatin 3-1 falë golave të Ronaldos, ...

Pas triumnfit në Copa del Rey deklarohet Zidane: Ishte një natë e vështirë, rëndësi ka kualifikimi tutje
Juventusi ka siguruar gjysmëfinalen e kupës së Italisë për edicionin 2019/2020. Djelmoshat e Sarrit ishin dukshëm më të mirë sesa ata të Fonsekas, për të vazhduar kështu në fazën finale të kompeticionit të dytë për nga ...
GazetaBlic | 22-Jan-2020 23:33
Juventusi ka siguruar gjysmëfinalen e kupës së Italisë për edicionin 2019/2020. Djelmoshat e Sarrit ishin dukshëm më të mirë sesa ata të Fonsekas, për të vazhduar kështu në fazën finale të kompeticionit të dytë për nga ...

Juventusi e mposht Romën, kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Juventusi e ka mposhtur sonte Romën në Torino, me rezultat 3-1.
Kosova Press | 22-Jan-2020 23:30
Juventusi e ka mposhtur sonte Romën në Torino, me rezultat 3-1.

Juve eliminon Romën
Roma nuk ia del të bëjë rezistencë përballë Juventusit në çerekfinale të Kupës së Italisë, duke u mposhtur me rezultatin 3-1. Bardhezinjve u mjaftuan 45 minuta në “Allianz Stadium” për të siguruar kualifikimin në ...
InfoSport.mk | 22-Jan-2020 23:13
Roma nuk ia del të bëjë rezistencë përballë Juventusit në çerekfinale të Kupës së Italisë, duke u mposhtur me rezultatin 3-1. Bardhezinjve u mjaftuan 45 minuta në “Allianz Stadium” për të siguruar kualifikimin në ...

22:59 Juve e gjunjëzon Romën, kalon në gjysmëfinale Juventusi e ka gjunjëzuar Romën sonte,...
Juventusi e ka gjunjëzuar Romën sonte, të cilën e ka mposhtur me rezultat 3-1 në Torino. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Cristiano Ronaldo i cili ka shënuar edhe golin e parë të ndeshjes Juventusi është në ...
Kosova Sot | 22-Jan-2020 23:03
Juventusi e ka gjunjëzuar Romën sonte, të cilën e ka mposhtur me rezultat 3-1 në Torino. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Cristiano Ronaldo i cili ka shënuar edhe golin e parë të ndeshjes Juventusi është në ...

Ronaldo nuk ndalet, shënon edhe ndaj Romës
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formë të mirë, duke shënuar edhe në Kupën e Italisë ndaj Romës. Portugezi mori një top nga e djathta dhe e përdori shpejtësinë e tij për tu futur në zonë dhe me një goditje të fortë me ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2020 22:59
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formë të mirë, duke shënuar edhe në Kupën e Italisë ndaj Romës. Portugezi mori një top nga e djathta dhe e përdori shpejtësinë e tij për tu futur në zonë dhe me një goditje të fortë me ...

Juventusi mposht Romën dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Juventusi ka arritur ta mposht Romën në çerekfinale të Kupës së Italisë me rezultat 3-1. Zonja e Vjetër e dominoi takimin nga fillimi duke i radhitur rastet para portës. Cristiano Ronaldo e hapi ndeshjen me një gol të ...
E Dua Sportin | 22-Jan-2020 22:59
Juventusi ka arritur ta mposht Romën në çerekfinale të Kupës së Italisë me rezultat 3-1. Zonja e Vjetër e dominoi takimin nga fillimi duke i radhitur rastet para portës. Cristiano Ronaldo e hapi ndeshjen me një gol të ...

Juventusi me lehtësi mposhtë Romën dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë (VIDEO)
Juventusi ka triumfuar lehtësisht ndaj Romës me rezultat 3-1 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Stadium’ në Torino, të besuarit e Maurizio Sarri ...
InFokusi | 22-Jan-2020 22:51
Juventusi ka triumfuar lehtësisht ndaj Romës me rezultat 3-1 dhe ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Stadium’ në Torino, të besuarit e Maurizio Sarri ...

Juve e gjunjëzon Romën, kalon në gjysmëfinale
Juventusi e ka gjunjëzuar Romën sonte, të cilën e ka mposhtur me rezultat 3-1 në Torino. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Cristiano Ronaldo i cili ka shënuar edhe golin e parë të ndeshjes Juventusi është në ...
Gazeta Express | 22-Jan-2020 22:51
Juventusi e ka gjunjëzuar Romën sonte, të cilën e ka mposhtur me rezultat 3-1 në Torino. Edhe në këtë ndeshje ka shkëlqyer Cristiano Ronaldo i cili ka shënuar edhe golin e parë të ndeshjes Juventusi është në ...

Juve mposht lehtësisht Romën, kalon në gjysmëfinale
Juventusi ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Zonja e Vjetër në ndeshjen çerekfinale ka mposhtur Romën me rezultat 3-1, shkruan Indeksonline. Golat për Juven i shënuan Ronaldo (26'), Bentacur (38') dhe ...
Indeks Online | 22-Jan-2020 22:48
Juventusi ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Zonja e Vjetër në ndeshjen çerekfinale ka mposhtur Romën me rezultat 3-1, shkruan Indeksonline. Golat për Juven i shënuan Ronaldo (26'), Bentacur (38') dhe ...

Ronaldo nuk ndalet, shënon edhe ndaj Romës
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formë të mirë, duke shënuar edhe në Kupën e Italisë ndaj Romës. Portugezi mori një top nga e djathta dhe e përdori shpejtësinë e tij për tu futur në zonë dhe me një goditje të fortë me ...
Telegrafi | 22-Jan-2020 21:25
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formë të mirë, duke shënuar edhe në Kupën e Italisë ndaj Romës. Portugezi mori një top nga e djathta dhe e përdori shpejtësinë e tij për tu futur në zonë dhe me një goditje të fortë me ...

Juve eliminon Romën, arrin gjysmëfinalen e Kupës
Juventusi ka shënuar fitore të lehtë në shtëpi ndaj Romës në çerekfinale të Kupës së Italisë, për të siguruar biletën për në gjysmëfinale. Ishte Cristiano Ronaldo ai që shënoi golin e parë në fitoren prej 3 me 1 të ...
Koha.net | 22-Jan-2020 22:45
Juventusi ka shënuar fitore të lehtë në shtëpi ndaj Romës në çerekfinale të Kupës së Italisë, për të siguruar biletën për në gjysmëfinale. Ishte Cristiano Ronaldo ai që shënoi golin e parë në fitoren prej 3 me 1 të ...

Juventusi i pandalshëm, kalon Romën dhe kualifikohet në gjysmëfinale
Ndeshja u vendos në pjesën e parë, falë golit të jashtëzakonshëm të Cristiano Ronaldo (26’), Rodrigo Bentacur (38’) dhe Leonardo Bonucci (45+2’). Goditja e Cengiz Under e cila u devijua në rrjetë nga Buffon (50’), ishte ...
Lajminet | 22-Jan-2020 22:43
Ndeshja u vendos në pjesën e parë, falë golit të jashtëzakonshëm të Cristiano Ronaldo (26’), Rodrigo Bentacur (38’) dhe Leonardo Bonucci (45+2’). Goditja e Cengiz Under e cila u devijua në rrjetë nga Buffon (50’), ishte ...

VIDEO | Ronaldo i papërmbajtshëm, ndëshkon edhe Romën
Ka ardhur goli i parë në ndeshjen Juventus-Roma, duel që luhet për një vend në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Bardhezinjtë e Sarrit kanë kaluar në avantazh në minutën e 26-të dhe autori i golit është i njëjti lojtar, ...
ABCNews | 22-Jan-2020 21:25
Ka ardhur goli i parë në ndeshjen Juventus-Roma, duel që luhet për një vend në gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Bardhezinjtë e Sarrit kanë kaluar në avantazh në minutën e 26-të dhe autori i golit është i njëjti lojtar, ...

Juventusi mposht Romën dhe kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Italisë
Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Bardhezinjtë triumfuan në shtëpi ndaj Romës me shifrat 3:1. Cristiano Ronaldo hapi serinë e golave për vendasit në minutën e......
Zeri | 22-Jan-2020 22:42
Juventusi është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan zeri.info Bardhezinjtë triumfuan në shtëpi ndaj Romës me shifrat 3:1. Cristiano Ronaldo hapi serinë e golave për vendasit në minutën e......

Nuk duhet ta humbisni eurogolin e realizuar nga Cengiz Under (VIDEO)
Juventusi dhe Roma po luajnë aktualisht në ‘Allianz Stadium’ në Torino në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Roma e ka ngushtuar rezultatin nga 3-0 në 3-1. Cengiz Under ka realizuar një ...
InFokusi | 22-Jan-2020 22:14
Juventusi dhe Roma po luajnë aktualisht në ‘Allianz Stadium’ në Torino në kuadër të çerekfinales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus. Roma e ka ngushtuar rezultatin nga 3-0 në 3-1. Cengiz Under ka realizuar një ...

Manchester United totalisht jashtë forme, Burnley kalon në epërsi në “Old Trafford”
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Romës në kuadër të ndeshjes çerekfinale të kupës së Italisë që po zhvillohet aktualisht. Bentancour realizoi pas asistimit të Douglas Costas, shkruan GazetaBlic . Kanë ...
GazetaBlic | 22-Jan-2020 22:03
Juventusi ka shënuar edhe golin e dytë përballë Romës në kuadër të ndeshjes çerekfinale të kupës së Italisë që po zhvillohet aktualisht. Bentancour realizoi pas asistimit të Douglas Costas, shkruan GazetaBlic . Kanë ...

Ronaldo nuk ndalet, shënon edhe ndaj Romës
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formë të mirë, duke shënuar edhe në Kupën e Italisë ndaj Romës. Portugezi mori një top nga e djathta dhe e përdori shpejtësinë e tij për tu futur në zonë dhe me një goditje të fortë me ...
Klan Kosova | 22-Jan-2020 21:53
Cristiano Ronaldo ka vazhduar me formë të mirë, duke shënuar edhe në Kupën e Italisë ndaj Romës. Portugezi mori një top nga e djathta dhe e përdori shpejtësinë e tij për tu futur në zonë dhe me një goditje të fortë me ...

Përfundon pjesa e parë, Real Madrid në avantazh ndaj Unionista
Po zhvillohet ndeshja Juventus – Roma në Coppa Italia. Juventusi është në avantazh menjëherë në fillim të ndeshjes. Golin e ka shënuar Cristiano Ronaldo në minutën e 26. Ja pamje nga goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 22-Jan-2020 21:53
Po zhvillohet ndeshja Juventus – Roma në Coppa Italia. Juventusi është në avantazh menjëherë në fillim të ndeshjes. Golin e ka shënuar Cristiano Ronaldo në minutën e 26. Ja pamje nga goli i tij VIDEO

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved