ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 05:58

“Nuk kisha parë kurrë më parë dikë që godet aq shumë me shpatulla” Donald “Cowboy” Cerrone është befasuar nga Conor McGregor, duke rënë në tapet dhe duke humbur sfidën pas vetëm 45 sekondave… Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për...

“Nuk kisha parë kurrë më parë dikë që godet aq shumë me shpatulla” Donald “Cowboy” Cerrone është befasuar nga Conor McGregor, duke rënë në tapet dhe duke humbur sfidën pas vetëm 45 sekondave… Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për...
Donald “Cowboy” Cerrone është befasuar nga Conor McGregor, duke rënë në tapet dhe duke humbur sfidën pas vetëm 45 sekondave… Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 09:36
Donald “Cowboy” Cerrone është befasuar nga Conor McGregor, duke rënë në tapet dhe duke humbur sfidën pas vetëm 45 sekondave… Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në ...

Lionel Messi ka një kërkesë për drejtuesit e Barcelonës
Conor McGregor u rikthye në oktagon në mënyrën më të mirë të mundshme. Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë, ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 09:36
Conor McGregor u rikthye në oktagon në mënyrën më të mirë të mundshme. Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë, ...

McGregor e rrahu keq, Cerrone shtrihet në spital
Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë, shkruan Insporti. Donald ‘Cowboy’ Cerrone është dërguar për në spital pas ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 09:29
Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë, shkruan Insporti. Donald ‘Cowboy’ Cerrone është dërguar për në spital pas ...

40 sekonda luftë me Cerrone, McGregor ka fituar ‘një mal me para’
Ylli irlandez i UFC, Conor McGregor, ka mbushur arkat me para. Pas mbrëmjes së UFC 246, McGregor ka fituar një shumë të madhe me para, kur edhe ka mposhtur Donald Cerrone. Irlandezit i mjaftuan 40 sekonda për t’i dhënë ...
Shenja | 19-Jan-2020 09:22
Ylli irlandez i UFC, Conor McGregor, ka mbushur arkat me para. Pas mbrëmjes së UFC 246, McGregor ka fituar një shumë të madhe me para, kur edhe ka mposhtur Donald Cerrone. Irlandezit i mjaftuan 40 sekonda për t’i dhënë ...

Cerrone: S’kam parë diçka të tillë, gjithçka ndodhi shumë shpejt
Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë. Cerrone nuk mund ta besonte se meçi ka përfunduar vetëm pas 40 sekondave dhe ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 09:21
Conor McGregor fitoi 40 sekonda meçin me amerikanin Donald Cerrone. Per super yllin irlandez të UFC-së, kjo ishte fitorja e 22-të në karrierë. Cerrone nuk mund ta besonte se meçi ka përfunduar vetëm pas 40 sekondave dhe ...

“Nuk kisha parë kurrë më parë dikë që godet aq shumë me shpatulla”
Donald “Cowboy” Cerrone është befasuar nga Conor McGregor, duke rënë në tapet dhe duke humbur sfidën pas vetëm 45 sekondave… Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 09:21
Donald “Cowboy” Cerrone është befasuar nga Conor McGregor, duke rënë në tapet dhe duke humbur sfidën pas vetëm 45 sekondave… Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në ...

Besart Berisha ofron spektakël, shënon dy gola të jashtëzakonshëm në Australi
Conor McGregorit ju nevojitën vetëm 40 sekonda për të mposhtur Donald Cerrone dhe për të filluar rikthimin e tij në stilin e egër. “The Notorious” dukej i shkëlqyeshëm, i fuqishëm dhe teknikisht i përkryer mbrëmë ndaj ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 09:17
Conor McGregorit ju nevojitën vetëm 40 sekonda për të mposhtur Donald Cerrone dhe për të filluar rikthimin e tij në stilin e egër. “The Notorious” dukej i shkëlqyeshëm, i fuqishëm dhe teknikisht i përkryer mbrëmë ndaj ...

McGregor, pasi e përgjaki Cerronen: “Do të rikthehem kampion bote” Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën...
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 09:15
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...

McGregor mposht kundërshtarin pas 40 sekondash
Boksieri Conor McGregor u kthye në oktagon teksa mundi kundërshtarin amerikan Donald “Cowboy” Cerrone në vetëm 40 sekonda në Las Vegas.Irlandezi McGregor, 31 vjeç, doli në krye pas përballjes më spektakolare të ...
Shenja | 19-Jan-2020 09:14
Boksieri Conor McGregor u kthye në oktagon teksa mundi kundërshtarin amerikan Donald “Cowboy” Cerrone në vetëm 40 sekonda në Las Vegas.Irlandezi McGregor, 31 vjeç, doli në krye pas përballjes më spektakolare të ...

McGregor flet pas ndeshjes, paralajmëron kundërshtarët
Conor McGregorit iu deshën vetëm 40 sekonda për ta mposhtur Donald Cerronen në rikthimin e tij në oktagon. Vet McGregor para ndeshjes paralajmëronte diçka të paparë dhe ashtu ndodhi, shkruan Indeksonline. Pas ndeshjes, ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 09:11
Conor McGregorit iu deshën vetëm 40 sekonda për ta mposhtur Donald Cerronen në rikthimin e tij në oktagon. Vet McGregor para ndeshjes paralajmëronte diçka të paparë dhe ashtu ndodhi, shkruan Indeksonline. Pas ndeshjes, ...

Fjalët e para të McGregor pas triumfit magjik ndaj Cerrone: Jam i lumtur dhe krenar, kam bërë histori në UFC
Conor McGregor u pa shumë i lumtur pas fitores me nokaut ndaj Donald Cerrone. Luftëtari irlandez u rikthye si është më së miri në garat e UFC pas plot 15 muajve nga humbja e tij nga Khabib Nurmagomedov. McGregor arriti ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 08:39
Conor McGregor u pa shumë i lumtur pas fitores me nokaut ndaj Donald Cerrone. Luftëtari irlandez u rikthye si është më së miri në garat e UFC pas plot 15 muajve nga humbja e tij nga Khabib Nurmagomedov. McGregor arriti ...

McGregor, pasi e përgjaki Cerronen: “Do të rikthehem kampion bote”
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 09:04
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...

40 sekonda luftë me Cerrone, McGregor ka fituar ‘një mal me para’
Pas mbrëmjes së UFC 246, McGregor ka fituar një shumë të madhe me para, kur edhe ka mposhtur Donald Cerrone. Irlandezit i mjaftuan 40 sekonda për t’i dhënë fund kundërshtarit të tij. Kjo nuk ishte pritur, por kur ...
Lajminet | 19-Jan-2020 09:02
Pas mbrëmjes së UFC 246, McGregor ka fituar një shumë të madhe me para, kur edhe ka mposhtur Donald Cerrone. Irlandezit i mjaftuan 40 sekonda për t’i dhënë fund kundërshtarit të tij. Kjo nuk ishte pritur, por kur ...

Luftëtari i njohur i UFC-së e quan të rremë meçin e McGregorit
Ai u kthye! Conor McGregor e shkatërroi Donald Cerronen në vetëm 40 sekonda. Ish-kampioni i UFC-së në pesha të lehta u rikthye në oktagon në mënyrën mê të mirë të mundshme. Edhe pse performanca e McGregor ishte dukshëm ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 09:01
Ai u kthye! Conor McGregor e shkatërroi Donald Cerronen në vetëm 40 sekonda. Ish-kampioni i UFC-së në pesha të lehta u rikthye në oktagon në mënyrën mê të mirë të mundshme. Edhe pse performanca e McGregor ishte dukshëm ...

Kjo është shuma “marramendëse” që ka fituar McGregor, për vetëm 40 sekonda “luftë” në oktagon
Conor McGregorit ju nevojitën vetëm 40 sekonda për të “shfarosur” Donald Cerrone dhe për të filluar rikthimin e tij në stilin e egër. “The ‘Notorious” dukej i shkëlqyeshëm, i fuqishëm dhe teknikisht i përkryer mbrëmë ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 08:55
Conor McGregorit ju nevojitën vetëm 40 sekonda për të “shfarosur” Donald Cerrone dhe për të filluar rikthimin e tij në stilin e egër. “The ‘Notorious” dukej i shkëlqyeshëm, i fuqishëm dhe teknikisht i përkryer mbrëmë ...

75 mijë dollarë për një sekond sa ishte në ring, ja sa para fitoi McGregor
Conor McGregor u rikthye në oktagon në mënyrën më të mirë të mundshme. Ai mposhti Donald Cerronen për 40 sekonda për ta lënë prapa humbjen e hidhur ndaj Khabib Nurmagomedov. Ndërsa, fitimet e tij janë tjetër nivel, ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 08:49
Conor McGregor u rikthye në oktagon në mënyrën më të mirë të mundshme. Ai mposhti Donald Cerronen për 40 sekonda për ta lënë prapa humbjen e hidhur ndaj Khabib Nurmagomedov. Ndërsa, fitimet e tij janë tjetër nivel, ...

Conor McGregor rikthehet me fitore në UFC, triumfon me nokaut pas vetëm 40 sekondave ndaj Donald Cerrone
Luftëtari irlandez i arteve të përziera marciale, Conor McGregor ishte fitimtar në ndeshjen e tij të parë në UFC pas plot 15 muajve, me një fitore me nokaut teknik ndaj kundërshtarit amerikan Donald “Cowboy” Cerrone në ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 08:22
Luftëtari irlandez i arteve të përziera marciale, Conor McGregor ishte fitimtar në ndeshjen e tij të parë në UFC pas plot 15 muajve, me një fitore me nokaut teknik ndaj kundërshtarit amerikan Donald “Cowboy” Cerrone në ...

Rikthim triumfues i McGregor, e përgjak kundërshtarin dhe triumfon pas 40 sekondave Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefs
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 08:46
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...

Rikthim triumfues i McGregor, e përgjak kundërshtari dhe triumfon pas 40 sekondave
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 08:46
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...

Fitoi pas vetëm 40 sekondave, këto janë pamjet e meçit të McGregorit
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas. Irlandezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës së tij. Përndryshe, ...
Zeri | 19-Jan-2020 08:34
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas. Irlandezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës së tij. Përndryshe, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved