ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:51

Fjalët e para të McGregor pas triumfit magjik ndaj Cerrone: Jam i lumtur dhe krenar, kam bërë histori në UFC

Fjalët e para të McGregor pas triumfit magjik ndaj Cerrone: Jam i lumtur dhe krenar, kam bërë histori në UFC
Conor McGregor u pa shumë i lumtur pas fitores me nokaut ndaj Donald Cerrone. Luftëtari irlandez u rikthye si është më së miri në garat e UFC pas plot 15 muajve nga humbja e tij nga Khabib Nurmagomedov. McGregor arriti ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 08:39
Conor McGregor u pa shumë i lumtur pas fitores me nokaut ndaj Donald Cerrone. Luftëtari irlandez u rikthye si është më së miri në garat e UFC pas plot 15 muajve nga humbja e tij nga Khabib Nurmagomedov. McGregor arriti ...

Kjo është shuma “marramendëse” që ka fituar McGregor, për vetëm 40 sekonda “luftë” në oktagon
Conor McGregorit ju nevojitën vetëm 40 sekonda për të “shfarosur” Donald Cerrone dhe për të filluar rikthimin e tij në stilin e egër. “The ‘Notorious” dukej i shkëlqyeshëm, i fuqishëm dhe teknikisht i përkryer mbrëmë ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 08:55
Conor McGregorit ju nevojitën vetëm 40 sekonda për të “shfarosur” Donald Cerrone dhe për të filluar rikthimin e tij në stilin e egër. “The ‘Notorious” dukej i shkëlqyeshëm, i fuqishëm dhe teknikisht i përkryer mbrëmë ...

75 mijë dollarë për një sekond sa ishte në ring, ja sa para fitoi McGregor
Conor McGregor u rikthye në oktagon në mënyrën më të mirë të mundshme. Ai mposhti Donald Cerronen për 40 sekonda për ta lënë prapa humbjen e hidhur ndaj Khabib Nurmagomedov. Ndërsa, fitimet e tij janë tjetër nivel, ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 08:49
Conor McGregor u rikthye në oktagon në mënyrën më të mirë të mundshme. Ai mposhti Donald Cerronen për 40 sekonda për ta lënë prapa humbjen e hidhur ndaj Khabib Nurmagomedov. Ndërsa, fitimet e tij janë tjetër nivel, ...

Conor McGregor rikthehet me fitore në UFC, triumfon me nokaut pas vetëm 40 sekondave ndaj Donald Cerrone
Luftëtari irlandez i arteve të përziera marciale, Conor McGregor ishte fitimtar në ndeshjen e tij të parë në UFC pas plot 15 muajve, me një fitore me nokaut teknik ndaj kundërshtarit amerikan Donald “Cowboy” Cerrone në ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 08:22
Luftëtari irlandez i arteve të përziera marciale, Conor McGregor ishte fitimtar në ndeshjen e tij të parë në UFC pas plot 15 muajve, me një fitore me nokaut teknik ndaj kundërshtarit amerikan Donald “Cowboy” Cerrone në ...

Rikthim triumfues i McGregor, e përgjak kundërshtarin dhe triumfon pas 40 sekondave Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefs
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 08:46
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...

Rikthim triumfues i McGregor, e përgjak kundërshtari dhe triumfon pas 40 sekondave
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 08:46
Vetëm 40 sekonda i kanë mjaftuar Conor McGregor për të mposhtur Donald “Cowboy” Cerrone në eventin UFC0-246, zhvilluar mëngjesin e sotëm në Las Vegas, sfidë e vlefshme për peshën “welterweight” (pesha 71-77kg). Një ...

Fitoi pas vetëm 40 sekondave, këto janë pamjet e meçit të McGregorit
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas. Irlandezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës së tij. Përndryshe, ...
Zeri | 19-Jan-2020 08:34
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas. Irlandezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës së tij. Përndryshe, ...

McGregor flet pas triumfit, këto janë fjalët e para të tij
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas. Irlandezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës së tij. “Bëra ...
Zeri | 19-Jan-2020 08:28
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas. Irlandezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës së tij. “Bëra ...

Shpërthen Mayweather, kërkon luftë edhe me Khabib Nurmagomedov
Floyd ka reaguar përmes rrjetit social ‘Instagram’, duke i kërkuar luftë edhe Conor McGregor, por edhe yllit tjetër të UFC, Khabib Nurmagomedov. Në një fotografi të ngarkuar në ‘Instagram’ nga Floyd, shihen ai dhe ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:23
Floyd ka reaguar përmes rrjetit social ‘Instagram’, duke i kërkuar luftë edhe Conor McGregor, por edhe yllit tjetër të UFC, Khabib Nurmagomedov. Në një fotografi të ngarkuar në ‘Instagram’ nga Floyd, shihen ai dhe ...

McGregor brenda 40 sekondave e “neutralizon” Cerrone-n (FOTO/VIDEO)
Atleti i njohur i Arteve Marciale të Përziera, Conor McGregor , është rikthyer fuqishëm në kafaz pas një pauze që zgjati gati një vit e gjysmë. Gladiatori irlandez pas disa sfidave, iu kthye sërish tetëkëndëshit kështu ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 08:19
Atleti i njohur i Arteve Marciale të Përziera, Conor McGregor , është rikthyer fuqishëm në kafaz pas një pauze që zgjati gati një vit e gjysmë. Gladiatori irlandez pas disa sfidave, iu kthye sërish tetëkëndëshit kështu ...

McGregor rikthehet fuqishëm në UFC, fiton meçin pas vetëm 40 sekondave
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas, shkruan zeri.info Iralndezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës ...
Zeri | 19-Jan-2020 08:19
Connor MxGregor është rikthyer fuqishëm në UFC, duke fituar ndaj Donald Cerrones në Las Vegas, shkruan zeri.info Iralndezi e fitoi meçin pas vetëm 40 sekondave në njërën prej paraqitjeve më spektakolare të karrierës ...

Floyd Mayweather i kërkon luftë McGregorit – revanshi po vjen
Luftëtari irlandez i UFC ka mposhtur në orët e hershme të këtij mëngjesi Donald Cerronen, pas vetëm 40 sekondave luftë, shkruan . Pas këtij dueli spektakolar, një reagim ka ardhur nga legjenda e boksit, Floyd ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:15
Luftëtari irlandez i UFC ka mposhtur në orët e hershme të këtij mëngjesi Donald Cerronen, pas vetëm 40 sekondave luftë, shkruan . Pas këtij dueli spektakolar, një reagim ka ardhur nga legjenda e boksit, Floyd ...

VIDEO | Bisha Conor McGregor rikthehet fuqishëm, Cerrone në tapet për 40 sekonda
Conor McGregor rikthehet fuqishëm në UFC, teksa në orët e para të ditës së sotme ka mposhtur me “Knock out” Donald Cerrone. Irlandezi i ka dhënë një goditje të fortë me shkelm në kokë rivalit, duke e tronditur. Më pas ...
ABCNews | 19-Jan-2020 07:50
Conor McGregor rikthehet fuqishëm në UFC, teksa në orët e para të ditës së sotme ka mposhtur me “Knock out” Donald Cerrone. Irlandezi i ka dhënë një goditje të fortë me shkelm në kokë rivalit, duke e tronditur. Më pas ...

40 sekonda janë mjaftueshëm për fitoren e McGregor – irlandezi nuk ka harruar zanatin, mund Cerronen
Luftëtari nga Irlanda ka arritur që të mposht Donald Cerrone në vetëm 40 sekonda luftë, shkruan . What am I going to do with all this 40 secs & it's over! This is not what I paid for. Congrats McGregor #UFC246 ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:10
Luftëtari nga Irlanda ka arritur që të mposht Donald Cerrone në vetëm 40 sekonda luftë, shkruan . What am I going to do with all this 40 secs & it's over! This is not what I paid for. Congrats McGregor #UFC246 ...

Çfarë McGregori i frikshëm, ia “terron” Cerrones per 40 sekonda
Conor McGregor e ka mposhtur për vetëm 40 sekonda kundërshtarin e tij, Cerronen. “The Notorious” arriti fitore të llahtarshme në rikthimin e tij pas humbjes turpëruese ndaj Khabib Nurmagomedov, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 19-Jan-2020 08:09
Conor McGregor e ka mposhtur për vetëm 40 sekonda kundërshtarin e tij, Cerronen. “The Notorious” arriti fitore të llahtarshme në rikthimin e tij pas humbjes turpëruese ndaj Khabib Nurmagomedov, shkruan Indeksonline. ...

McGregor brenda 40 sekondave e “neutralizon” Cerronen (VIDEO)
Atleti i njohur i Arteve Marciale të Përziera, Conor McGregor, është rikthyer fuqishëm në kafaz pas një pauze që zgjati gati një vit e gjysmë. Gladiatori irlandez pas një periudhe sfidash, iu kthye sërish tetëkëndëshit ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 07:56
Atleti i njohur i Arteve Marciale të Përziera, Conor McGregor, është rikthyer fuqishëm në kafaz pas një pauze që zgjati gati një vit e gjysmë. Gladiatori irlandez pas një periudhe sfidash, iu kthye sërish tetëkëndëshit ...

Ketu mund ta shikoni LIVE: Ja në çfarë kohe fillon meçi i McGregor kundër Cerrone
Pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov, McGregor do të kthehet në oktogon për të rikthyer lavdinë e tij. Ylli irlandez i UFC do të përballet me Cerrone, në mbrëmjne e UFC 246.Sonte do të ketë disa duele, prandaj është e ...
Albportali | 19-Jan-2020 00:37
Pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov, McGregor do të kthehet në oktogon për të rikthyer lavdinë e tij. Ylli irlandez i UFC do të përballet me Cerrone, në mbrëmjne e UFC 246.Sonte do të ketë disa duele, prandaj është e ...

Përfitimet gjatë karrierës dhe pasuria aktuale e Conor McGregor
Donald Cerrone është kundërshtari i Conor McGregor në rikthimin e tij në UFC, në përballjen që do të zhvillohet të shtunën mbrëma (në orët e hershme të mëngjesit të të dielës me kohën tonë) në T-Mobile Arena të Las ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 20:09
Donald Cerrone është kundërshtari i Conor McGregor në rikthimin e tij në UFC, në përballjen që do të zhvillohet të shtunën mbrëma (në orët e hershme të mëngjesit të të dielës me kohën tonë) në T-Mobile Arena të Las ...

Kjo është ora e duelit McGregor-Cerrone
Conor McGregor do të kthehet në oktogon pas një kohe të gjatë. Pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov, McGregor do të kthehet në oktogon për të rikthyer lavdinë e tij. Ylli irlandez i UFC do të përballet me Cerrone, në ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 23:47
Conor McGregor do të kthehet në oktogon pas një kohe të gjatë. Pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov, McGregor do të kthehet në oktogon për të rikthyer lavdinë e tij. Ylli irlandez i UFC do të përballet me Cerrone, në ...

Ja në çfarë kohe fillon meçi i McGregor kundër Cerrone
Pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov, McGregor do të kthehet në oktogon për të rikthyer lavdinë e tij. Ylli irlandez i UFC do të përballet me Cerrone, në mbrëmjne e UFC 246, përcjell . Sonte do të ketë disa duele, ...
Lajminet | 18-Jan-2020 23:23
Pas humbjes nga Khabib Nurmagomedov, McGregor do të kthehet në oktogon për të rikthyer lavdinë e tij. Ylli irlandez i UFC do të përballet me Cerrone, në mbrëmjne e UFC 246, përcjell . Sonte do të ketë disa duele, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved