ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:41

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë!

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë!
mapo.al Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu ...
Mapo | 18-Jan-2020 20:56
mapo.al Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë!
Buckingham Palace, në një deklaratë të fortë shprehet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 20:01
Buckingham Palace, në një deklaratë të fortë shprehet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu ...

Arrihet marrëveshja që Harry dhe Meghan të ndërpresin jetën mbretërore, nuk do t’i kenë titujt ‘lartmadhëri’ dhe do t’i kthejnë 2.8 milionë euro të taksapaguesve
Duka dhe dukesha e Sussexit do të heqin dorë tërësisht nga jeta mbretërore, pasi është arritur marrëveshja për atë që është quajtur si ‘Megxit’. Kështu ka njoftuar të shtunën mbrëma pallati mbretëror i Buckinghamit. ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 22:01
Duka dhe dukesha e Sussexit do të heqin dorë tërësisht nga jeta mbretërore, pasi është arritur marrëveshja për atë që është quajtur si ‘Megxit’. Kështu ka njoftuar të shtunën mbrëma pallati mbretëror i Buckinghamit. ...

Meghan Markle mund të mos kthehet më në Mbretërinë e Bashkuar
Drama qe rrethon familjen Sussex nuk ka mbaruar. Pas njoftimit per ndarjen nga pjesa tjeter e familjes mbreterore dhe vendimi per te kaluar ne Kanada, thashethemet e fundit pohojne se Meghan nuk do te kthehet me kurre ...
ikub.al | 18-Jan-2020 10:27
Drama qe rrethon familjen Sussex nuk ka mbaruar. Pas njoftimit per ndarjen nga pjesa tjeter e familjes mbreterore dhe vendimi per te kaluar ne Kanada, thashethemet e fundit pohojne se Meghan nuk do te kthehet me kurre ...

Gigi Hadid me fustan të gjatë, tregon linjat perfekte në shfaqjen e modës verë/dimër në Paris
Në një deklaratë të Buckingham Palace, njoftohet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 08:55
Në një deklaratë të Buckingham Palace, njoftohet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...

Mbyllet vila ku jetonin Harry dhe Meghan
Meghan dhe Harry u larguan nga familja mbretëore për të jetuar si të pavarur financiarisht në Kanada. Meghan ka udhëtuar më parë drejt këtij vendi për t’u kujdesur për të birin, vogëlushin Archie, ndërkohë që pret t’iu ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 07:56
Meghan dhe Harry u larguan nga familja mbretëore për të jetuar si të pavarur financiarisht në Kanada. Meghan ka udhëtuar më parë drejt këtij vendi për t’u kujdesur për të birin, vogëlushin Archie, ndërkohë që pret t’iu ...

Dhe “hakmarrja“ erdhi: Harry dhe Meghan nuk do t`i përdorin më titujt mbretërorë!
Duka dhe Dukesha i Sussex nuk do t`i përdorin më titujt Lartësia e Tij dhe e Saj Mbretërore pas vendimit të tyre për t`u tërhequr nga detyrimet si pjesëtarë të lartë të familjes mbretërore britanike. Njoftimin e bëri ...
Bordo | 18-Jan-2020 23:04
Duka dhe Dukesha i Sussex nuk do t`i përdorin më titujt Lartësia e Tij dhe e Saj Mbretërore pas vendimit të tyre për t`u tërhequr nga detyrimet si pjesëtarë të lartë të familjes mbretërore britanike. Njoftimin e bëri ...

Harry dhe Meghan largohen nga familja mbretërore, nuk do i kenë më titujt ‘lartmadhëri’
Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të ‘HRH’ dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretërore, ka njoftuar Buckingham Palace, transmeton . Çifti gjithashtu nuk do të përfaqësojë më ...
Lajminet | 18-Jan-2020 22:43
Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të ‘HRH’ dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretërore, ka njoftuar Buckingham Palace, transmeton . Çifti gjithashtu nuk do të përfaqësojë më ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...
Zeri | 18-Jan-2020 22:13
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...

Meghan-it dhe Harry-t i hiqen titujt mbretëror
Nga dita e sotme, Meghan Markle dhe Princi Harry nuk do mund të përdorin më titujt mbretërorë. Pallati mbretëror ka njoftuar se çifti nga sot nuk do të përdorin titujt HRH, dhe nuk do të marrin më fonde publike. Ky ...
Politiko | 18-Jan-2020 21:56
Nga dita e sotme, Meghan Markle dhe Princi Harry nuk do mund të përdorin më titujt mbretërorë. Pallati mbretëror ka njoftuar se çifti nga sot nuk do të përdorin titujt HRH, dhe nuk do të marrin më fonde publike. Ky ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...
InFokusi | 18-Jan-2020 21:56
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 21:51
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...

Mbretëresha Elisabetta i bën Kate një dhuratë të veçantë për ditëlindje
Kate Middleton festoi 38 vjetorin dhe Princ Harry dhe Meghan Markle nuk u panë në festën e saj. Por ditëlindja e Middleton nuk u harrua nga mbretëresha Elizabetta. Ajo i ka bërë një dhuratë të veçantë Kate. Mediat ...
BalkanWeb | 17-Jan-2020 21:40
Kate Middleton festoi 38 vjetorin dhe Princ Harry dhe Meghan Markle nuk u panë në festën e saj. Por ditëlindja e Middleton nuk u harrua nga mbretëresha Elizabetta. Ajo i ka bërë një dhuratë të veçantë Kate. Mediat ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt mbretërorë
Në një deklaratë të Buckingham Palace, njoftohet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 21:40
Në një deklaratë të Buckingham Palace, njoftohet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...

“Ishte e gjitha ideja e Meghanit”, Samantha Markle e akuzon motrën e saj për vendimin e daljes nga mbretëria dhe e quan ‘shkelje të rëndë’
Gjysmë-motra Meghan Markle foli gjatë interviste televizive britanike për vendimin e Dukës dhe Dukeshën së Sussex-it për të dalë nga Mbretëria. Samantha Markle, 55 vjeçe, e cila është vajza e babait të Meghan Markle nga ...
Telegrafi | 18-Jan-2020 14:39
Gjysmë-motra Meghan Markle foli gjatë interviste televizive britanike për vendimin e Dukës dhe Dukeshën së Sussex-it për të dalë nga Mbretëria. Samantha Markle, 55 vjeçe, e cila është vajza e babait të Meghan Markle nga ...

Harry dhe Meghan heqin dorë zyrtarisht nga titujt mbretërorë
Princi Herry dhe bashkëshortja, Meghan Markle nga sot nuk do të përdorin më titujt mbretërorë. Ka qenë pallati mbretëror që ka njoftuar se Harry dhe Meghan nga sot nuk do të përdorin titujt HRH, dhe nuk do të marrin më ...
Dritare | 18-Jan-2020 21:28
Princi Herry dhe bashkëshortja, Meghan Markle nga sot nuk do të përdorin më titujt mbretërorë. Ka qenë pallati mbretëror që ka njoftuar se Harry dhe Meghan nga sot nuk do të përdorin titujt HRH, dhe nuk do të marrin më ...

Siguria/ Ekspertët kanadezë: Nuk duam që Harry e Meghan të përfundojnë si Diana në tunelet tona
10 milionë dollarë është kostoja e sigurisë fizike për Harryn dhe Meghan Markle në Kanada për një vit, kanë thënë ekspertët atje. Por, çështja është më e ndërlikuar. Tanimë është në pikëpyetje se kush do ta mbulojë ...
Dritare | 18-Jan-2020 21:28
10 milionë dollarë është kostoja e sigurisë fizike për Harryn dhe Meghan Markle në Kanada për një vit, kanë thënë ekspertët atje. Por, çështja është më e ndërlikuar. Tanimë është në pikëpyetje se kush do ta mbulojë ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt mbretërorë
Në një deklaratë të Buckingham Palace, njoftohet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore.
Kosova Press | 18-Jan-2020 21:28
Në një deklaratë të Buckingham Palace, njoftohet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore.

Mbretëresha merr vendimin për kërkesën e Harryt dhe Meghanit
Buckingham Palace ka bërë të ditur se Princ harry dhe Dukesha Meghan Markle nuk do të përdorin më titujt e tyre mbretërore si dhe nuk do të marrin të ardhura nga fondet publike për detyrat e tyre mbrëtërore. Kërkesa e ...
Arbresh | 18-Jan-2020 21:19
Buckingham Palace ka bërë të ditur se Princ harry dhe Dukesha Meghan Markle nuk do të përdorin më titujt e tyre mbretërore si dhe nuk do të marrin të ardhura nga fondet publike për detyrat e tyre mbrëtërore. Kërkesa e ...

Princi Harry dhe Meghan humbin fondet dhe titujt e tyre mbretërorë!
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...
Koha.mk | 18-Jan-2020 20:46
Në një deklaratë të Buckingham Palace, shkruhet se Princi Harry dhe Meghan kanë humbur titujt e tyre mbretëror dhe nuk do të marrin më fonde publike për detyrat mbretërore. Duka dhe Dukesha e Sussex gjithashtu thanë se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved