ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:52

Kriza e Napolit s’ka fund, Fiorentina e Iachinit e turpëron në “San Paolo”

Kriza e Napolit s’ka fund, Fiorentina e Iachinit e turpëron në “San Paolo”
Për herë të parë në këtë sezon Napolon pëson tri humbje radhazi, duke konfirmuar krizën e thellë të rezultateve me Gattuson trajner. Në dy ndeshjet paraardhëse, napolitanët ishin mundur nga Interi dhe Lazio, ndërsa ...
Top Channel | 19-Jan-2020 00:34
Për herë të parë në këtë sezon Napolon pëson tri humbje radhazi, duke konfirmuar krizën e thellë të rezultateve me Gattuson trajner. Në dy ndeshjet paraardhëse, napolitanët ishin mundur nga Interi dhe Lazio, ndërsa ...

VIDEO: Vedat Muriqi, asist, shënon dhe karton i kuq me Fenerbahçen
Edhe sot si në çdo ndeshje të Fenerbahçe, Muriqi është kthyer në protagonist kryesor. Ylli kosovar sot ishte me të vërtet njeriu i ndeshjes. Në fitoren jashtë fushe të Fenerit, Muriqi dha asistimin në golin e parë të ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 21:28
Edhe sot si në çdo ndeshje të Fenerbahçe, Muriqi është kthyer në protagonist kryesor. Ylli kosovar sot ishte me të vërtet njeriu i ndeshjes. Në fitoren jashtë fushe të Fenerit, Muriqi dha asistimin në golin e parë të ...

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit, por ndëshkohet edhe me të kuq
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen.
Top Channel | 18-Jan-2020 21:07
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen.

VIDEO | VAR dhe një supergol, Atletico thyhet nga Eibar!
Është mbyllur takimi në La Liga mes Eibar dhe Atletico Madridit, me vendasit që kanë marrë një fitore të madhe 2-0. Një gol i akorduar me VAR i Burgos dhe një supergol nga Exposito kanë vendosur fatet e kësaj sfide. ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:56
Është mbyllur takimi në La Liga mes Eibar dhe Atletico Madridit, me vendasit që kanë marrë një fitore të madhe 2-0. Një gol i akorduar me VAR i Burgos dhe një supergol nga Exposito kanë vendosur fatet e kësaj sfide. ...

Besart Berisha i pamëshirshëm, shënon dy gola dhe shpallet lojtari i ndeshjes
Western United ka shënuar fitore ndaj Central Coast Mariners me rezultat 3:0. Besart Berisha arriti të realizonte dy gola duke u shpallur lojtari i ndeshjes, shkruan Indeksonline. That cross, that finish
Indeks Online | 19-Jan-2020 08:41
Western United ka shënuar fitore ndaj Central Coast Mariners me rezultat 3:0. Besart Berisha arriti të realizonte dy gola duke u shpallur lojtari i ndeshjes, shkruan Indeksonline. That cross, that finish

Stenio Junior “divorcohet” me Shkëndijën, firmos në Letoni
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 08:09
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...

Muriqi në element, asiston, shënon dhe me të kuq lojën përfundon (VIDEO)
Vedat Muriqi vazhdon të jetë protagonist në fitoret e Fenerbahçes, teksa sot ndihmoi këtë të fundit për të shënuar fitore në udhëtim ndaj Gaziantepspor me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Muriqi në këtë ndeshje ...
InfoSport.mk | 18-Jan-2020 23:58
Vedat Muriqi vazhdon të jetë protagonist në fitoret e Fenerbahçes, teksa sot ndihmoi këtë të fundit për të shënuar fitore në udhëtim ndaj Gaziantepspor me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Muriqi në këtë ndeshje ...

VIDEO | Napoli zhytet në krizë, Chiesa vendimtar për Fiorentinën
Është mbyllur takimi në Sao Paolo mes Napolit dhe Fiorentinës, me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:42
Është mbyllur takimi në Sao Paolo mes Napolit dhe Fiorentinës, me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e ...

Donis Avdijaj afër skuadrës skoceze, Hearts
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 23:32
Fiorentina ka mposhtur pastër Napolin e Gennaro Gattusos me rezultat 0-2. Federico Chiessa realizoi fillimisht në pjesën e parë në minutën e 26’të, para se Vlahovic në të 74’tën të regjistrojë shifrat përfundimtare, ...

Napoli vazhdon me rezultate negative
Skuadra e Gennaro Gattusos, Napoli sonte është mposhtur në “San Paolo” nga Fiorentina me rezultat 0-2.
Kosova Press | 18-Jan-2020 23:25
Skuadra e Gennaro Gattusos, Napoli sonte është mposhtur në “San Paolo” nga Fiorentina me rezultat 0-2.

Napoli – Fiorentina, notat e futbollistëve
Fiorentina ka dyfishuar epërsinë ndaj Napolit midis San Paolos. Vlahovic realizoi në minutën e 74’të pas një goditjeje të jashtëzakonshme me të majtën, shkruan GazetaBlic . Kanë mbetur diçka më tepër se një çerek ore ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 23:10
Fiorentina ka dyfishuar epërsinë ndaj Napolit midis San Paolos. Vlahovic realizoi në minutën e 74’të pas një goditjeje të jashtëzakonshme me të majtën, shkruan GazetaBlic . Kanë mbetur diçka më tepër se një çerek ore ...

Atletico humbet në Eibar, larg titullit në Spanjë Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të...
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 23:07
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...

23:01 Fiorentina e mund Napolin, Gattuso vazhdon me rezultate negative Pasi që humbi kundër Lazios javën...
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...
Kosova Sot | 18-Jan-2020 23:04
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...

“Rrëshqet” Atletico Madrid, mposhtet nga Eibar
Atletico Madrid ka bërë një hap “fals” në luftë për titull duke u mposhtur 2:0 në udhëtim nga Eibar në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golat e Burgos dhe Expositos ishin vendimtarë për arkëtimin e tri pikëve nga ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 23:01
Atletico Madrid ka bërë një hap “fals” në luftë për titull duke u mposhtur 2:0 në udhëtim nga Eibar në kuadër të javës së 20-të në La Liga. Golat e Burgos dhe Expositos ishin vendimtarë për arkëtimin e tri pikëve nga ...

Atletico humbet në Eibar, larg titullit në Spanjë
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:56
Një gol i Esteban Burgos në minutën e 10-të dhe një tjetër i Edu Exposito në minutat shtesë të takimit ka bërë që Atletico të bëj hapin e radhës në La Liga dhe të jetë edhe më larg Barcelonës dhe Realit në rrugën e tyre ...

Befasi në La Liga: Atletico mposhtet nga Eibar
Skuadra nga pjesa e ulët e tabelës ka arritur të marrë fitore me rezultatin 2:0, kundër skuadrës së Atletico Madrid, e cila mban pozitën e tretë. Esteban Burgos gjeti rrugën e golit i pari në këtë ndeshje, duke ...
Lajminet | 18-Jan-2020 22:54
Skuadra nga pjesa e ulët e tabelës ka arritur të marrë fitore me rezultatin 2:0, kundër skuadrës së Atletico Madrid, e cila mban pozitën e tretë. Esteban Burgos gjeti rrugën e golit i pari në këtë ndeshje, duke ...

Napoli krejtësisht në krizë, Chiesa dhe Vlahovic nderojnë Fiorentinën
Napoli-Fiorentina është mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e Gatussos. Ndeshja nisi më mirë për ...
Politiko | 18-Jan-2020 22:53
Napoli-Fiorentina është mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve. Golat nga Chiesa dhe Vlahovic i japin fitoren Fiorentinës dhe zhytin edhe më shumë në krizë rezultatesh Napolin e Gatussos. Ndeshja nisi më mirë për ...

Vedat Muriqi shënon gol në minutat shtesë ndaj Gaziantepit
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen. Fenerbahce ka arritur të fitojë me vështirësi 0-2 ndaj Gaziantepit në ndeshjen e vlefshme për ...
Klan Kosova | 18-Jan-2020 22:53
Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi ka vazhduar me gola dhe paraqitje të mira me klubin turk, Fenerbahcen. Fenerbahce ka arritur të fitojë me vështirësi 0-2 ndaj Gaziantepit në ndeshjen e vlefshme për ...

Fiorentina ia thellon krizën Napolit
Fiorentina ka fituar ndeshjen derbi ndaj Napolit në udhëtim me rezultat të pastër 0:2 në kuadër të javës së 20-të të Serie A. Fillimisht Chiesa shënoi në minutën e 26-të, për ta përmbyllur me Vlahoviqin në minutën e ...
Indeks Online | 18-Jan-2020 22:50
Fiorentina ka fituar ndeshjen derbi ndaj Napolit në udhëtim me rezultat të pastër 0:2 në kuadër të javës së 20-të të Serie A. Fillimisht Chiesa shënoi në minutën e 26-të, për ta përmbyllur me Vlahoviqin në minutën e ...

Fiorentina e mund Napolin, Gattuso vazhdon me rezultate negative
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:42
Pasi që humbi kundër Lazios javën e kaluar, Napoli ka pasur edhe një rezultat negativ. Skuadra e Gennaro Gattusos ka humbur në San Paolo kundër Fiorentinas me rezultat 0-2 Napoli assesi nuk po këndellët. Skuadra e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved