ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 05:02

Plagosja e dyfishtë mbrëmë në një lokal në Vlorë, disa persona të shoqëruar

Plagosja e dyfishtë mbrëmë në një lokal në Vlorë, disa persona të shoqëruar
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “BalkanWeb” mëson se disa ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 07:47
Pak orë nga plagosja e mbrëmshme që ndodhi në Vlorë, ku dy persona janë qëlluar me armë zjarri, detaje të reja dalin në dritë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:22, në lagjen “Bashkimi” në Vlorë. “BalkanWeb” mëson se disa ...

Atentat sa del nga burgu, plagosen dy persona në Vlorë
Dy persona mbetën të plagosur pas një atentati këtë mbrëmje në lagjen Kushtrimi në qytetin e Vlorës. Roland Çepaj 28 vjeç dhe kunati i tij, Nikollaq Çepaj, që njihej edhe me mbiemrin Taullaraj janë qëlluar me armë ...
Top Channel | 19-Jan-2020 00:22
Dy persona mbetën të plagosur pas një atentati këtë mbrëmje në lagjen Kushtrimi në qytetin e Vlorës. Roland Çepaj 28 vjeç dhe kunati i tij, Nikollaq Çepaj, që njihej edhe me mbiemrin Taullaraj janë qëlluar me armë ...

Atentati në Vlorë, Nikollaq Çepaj dërgohet me urgjencë në Tiranë
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, aty ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Çepaj, person me ...
Telegraf | 19-Jan-2020 08:58
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, aty ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Çepaj, person me ...

Sillet te “Trauma” njëri prej të plagosurve në Vlorë, mori pesë plumba, ai në kokë i rrezikon jetën
Bluzat e bardha kanë dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të dy personave që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mjekët thonë se Nikollaq Çepaj është dërguar në spital në gjendje shëndetësore të rënduar. ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 22:53
Bluzat e bardha kanë dhënë detaje rreth gjendjes shëndetësore të dy personave që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mjekët thonë se Nikollaq Çepaj është dërguar në spital në gjendje shëndetësore të rënduar. ...

(Foto+Video) Atentati me armë zjarri në Vlorë/ Gjendet e djegur makina e autorëve dhe arma në bagazh
Është gjendur në aksin e vjetër rrugor Vlorë-Fier një automjet i djegur, i cili dyshohet të jetë i autorëve të plagosjes me armë zjarri në një lokal në lagjen “Kushtrimi”.
Top Channel | 18-Jan-2020 21:51
Është gjendur në aksin e vjetër rrugor Vlorë-Fier një automjet i djegur, i cili dyshohet të jetë i autorëve të plagosjes me armë zjarri në një lokal në lagjen “Kushtrimi”.

VIDEO/ Gjendet një kallashnikov brenda ‘Benz-it’ të shkrumbuar, ndjekja e policisë iu prishi planin autorëve të plagosjes së dyfishtë
VLORË Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, që tronditi qytetin e Vlorës këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” nga vendi ku u gjet e ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 21:23
VLORË Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë, që tronditi qytetin e Vlorës këtë mbrëmje, ku u plagosën me armë zjarri dy persona. Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “BalkanWeb” nga vendi ku u gjet e ...

Atentati në Vlorë, 10 persona shoqërohen në polici
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos. Burimet nga spitali i Vlorës ...
ABCNews | 19-Jan-2020 07:35
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë ditën e djeshme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos. Burimet nga spitali i Vlorës ...

Gjendet një makinë e djegur në dalje të Vlorës, dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes
Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar. Mësohet se makina ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 20:51
Një makinë e djegur është gjetur pak më parë, në qytetin e Vlorës. Mjeti i djegur dyshohet se iu përket autorëve të plagosjes së Nikollaq dhe Ronald Çepaj, rreth dy orë më parë në qytetin bregdetar. Mësohet se makina ...

Atentati në Vlorë: Zbulohen detajet si u plagosën në lokal pronari i lokalit dhe kunati i sapo liruar nga burgu
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një atentati. Gjithçka ka ndodhur në hyrjen e një lokali në afërsi të rrugës Transballkanike. Sipas dëshmive, të plagosurit, 28 ...
GazetaTema | 18-Jan-2020 20:50
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një atentati. Gjithçka ka ndodhur në hyrjen e një lokali në afërsi të rrugës Transballkanike. Sipas dëshmive, të plagosurit, 28 ...

Detaje të reja nga atentati në Vlorë, autori qëlloi të paktën 15 plumba
Detaje të reja kanë dalë nga skena e krimit në Vlorë, ku gjatë mbrëmjes së djeshme u qëllua me breshëri kallashnikovi ndaj Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, duke e lënë të plagosur rëndë vetë atë dhe kunatin e tij ...
Gazeta Dita | 19-Jan-2020 08:22
Detaje të reja kanë dalë nga skena e krimit në Vlorë, ku gjatë mbrëmjes së djeshme u qëllua me breshëri kallashnikovi ndaj Nikollaq Çepaj (Taullaraj) 36-vjeç, duke e lënë të plagosur rëndë vetë atë dhe kunatin e tij ...

ATENTATI/ Plumbi e kapi në kokë, spitali i Vlorës e nis drejt Tiranës Nikollaq Çepajn
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut për ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:47
Nikollaq Çepaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kunatin e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut për ...

ATENTATI/ Plumbi e kapi në kokë, spitali i Vlorës e nis drejt Tiranës Nikollaq Capajn
Nikollaq Capaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kushëririn e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut ...
ABCNews | 18-Jan-2020 22:07
Nikollaq Capaj, mbeti i plagosur rëndë pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Atij iu bë atentat me kallashnikov, teksa pinte kafe në lokal bashkë me kushëririn e tij i cili gjithashtu u plagos por është jashtë rrezikut ...

“Gjashtë plumba në trup”, kjo është gjendja e dy personave që u plagosën sonte në Vlorë
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Cepaj eshte person me precedentë penalë dhe ...
Shprehja | 19-Jan-2020 00:39
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Cepaj eshte person me precedentë penalë dhe ...

Të plagosurit në Vlorë/ Nikollaq Çepaj mori 5 plumba
Roland Çepaj dhe Nikollaq Çepaj, janë plagosur mbrëmjen e së shtunës në Vlorë. Mjekët kanë deklaruar se Nikollaq Çepaj ka marrë 5 plumba, në kokë, në legen dhe në shpinë. 36-vjeçari ndodhet në gjende të rëndë ...
Dritare | 19-Jan-2020 00:28
Roland Çepaj dhe Nikollaq Çepaj, janë plagosur mbrëmjen e së shtunës në Vlorë. Mjekët kanë deklaruar se Nikollaq Çepaj ka marrë 5 plumba, në kokë, në legen dhe në shpinë. 36-vjeçari ndodhet në gjende të rëndë ...

“Gjashtë plumba në trup”, kjo është gjendja e dy personave që u plagosën në Vlorë
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Cepaj eshte person me precedentë penalë dhe ...
IliriaNews | 19-Jan-2020 00:12
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të shtunë në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Cepaj eshte person me precedentë penalë dhe ...

“Gjashtë plumba në trup”, kjo është gjendja e dy personave që u plagosën sonte në Vlorë
Nikollaq Cepaj eshte person me precedentë penalë dhe nga hetimet e deritanishme dyshohet se ai ka qenë objekt i atentatit. Cepaj ka marrë më shumë se gjashtë plumba në trup. Njëri prej tyre në kokë që i rrezikon jetën, ...
Lajminet | 18-Jan-2020 23:23
Nikollaq Cepaj eshte person me precedentë penalë dhe nga hetimet e deritanishme dyshohet se ai ka qenë objekt i atentatit. Cepaj ka marrë më shumë se gjashtë plumba në trup. Njëri prej tyre në kokë që i rrezikon jetën, ...

VIDEO/ Atentati i Vlorës, makina e autorëve dhe arma e krimit gjenden të djegura
Dy orë pas atentatit në Vlorë gjendet i djegur një automjet në aksin e vjetër Vlorë-Fier. Burimet e policisë thanë për Abc News se makina dyshohet se u përdor nga autorët e atentatit, ku mbeten të plagosur dy persona. ...
ABCNews | 18-Jan-2020 21:13
Dy orë pas atentatit në Vlorë gjendet i djegur një automjet në aksin e vjetër Vlorë-Fier. Burimet e policisë thanë për Abc News se makina dyshohet se u përdor nga autorët e atentatit, ku mbeten të plagosur dy persona. ...

Atentati në Vlorë, Nikollaq Çepaj dërgohet me urgjencë në Tiranë
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, aty ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Çepaj, person me ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 22:56
Zbulohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, aty ku dy persona kanë mbetur të plagosur, njëri prej tyre në gjendje të rëndë për jetën. Nikollaq Çepaj, person me ...

FOTO/ Kush është njëri prej të plagosurve në Vlorë, zbulohet e shkuara e tij kriminale. Pse përdorte mbiemrin e gruas?
Njëri prej personave të plagosur këtë mbrëmje me armë zjarri, në qytetin e Vlorës, rezulton emër i njohur për drejtësinë. Bëhet fjalë për 36-vjeçarin Nikollaq Çepaj (Taullaraj), i cili është plagosur vetëm pak ditë pasi ...
BalkanWeb | 18-Jan-2020 19:49
Njëri prej personave të plagosur këtë mbrëmje me armë zjarri, në qytetin e Vlorës, rezulton emër i njohur për drejtësinë. Bëhet fjalë për 36-vjeçarin Nikollaq Çepaj (Taullaraj), i cili është plagosur vetëm pak ditë pasi ...

Plagosen dy persona në Vlorë
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mësohet se në qendër të qytetit, janë plagosur me armë zjarri dy persona. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ndodhet në vendin ku ka ...
Dritare | 18-Jan-2020 21:28
Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në Vlorë. Mësohet se në qendër të qytetit, janë plagosur me armë zjarri dy persona. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ndodhet në vendin ku ka ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved