ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 06:55

Ja si dukeshin personazhet VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës

Ja si dukeshin personazhet VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë dje fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është mbajtur në ...
Telegraf | 16-Dec-2019 08:51
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë dje fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është mbajtur në ...

Këngëtari i njohur e thotë hapur: Më kanë ofruar seks për të bërë karrierë
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:
Top Channel | 15-Dec-2019 20:48
Ditën e sotme ka qenë i ftuar në E Diell, këngëtari Denis Xherahu, i cili është pyetur nga moderatorja Fjoralba Ponari nëse ka pasur oferta tunduese në Greqi për t’u rritur në karrierë ai është shprehur:

MC Kresha këndoi në dasmën e tij bashkë me Lyrical Son
Reperi i njohur shqiptar, MC Kresha dhe Erzina Shehu, kanë kurorëzuar të dielën lidhjen e tyre me martesë. Çifti u martuan në një dasmë shumë private me pak të ftuar, e cila është organizuar në “Hotel Garden” në ...
Telegrafi | 16-Dec-2019 09:21
Reperi i njohur shqiptar, MC Kresha dhe Erzina Shehu, kanë kurorëzuar të dielën lidhjen e tyre me martesë. Çifti u martuan në një dasmë shumë private me pak të ftuar, e cila është organizuar në “Hotel Garden” në ...

Miqtë “tradhëtojnë” Kreshën, dalin video nga dasma
MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhet Erzina Shehu dhe është shumë simpatike. Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me ...
Telegraf | 15-Dec-2019 22:00
MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quhet Erzina Shehu dhe është shumë simpatike. Kresha dhe Erzina do mbajnë një ceremoni tejet private me ...

Beyonce vishet nga kreatorët kosovarë Kujta dhe Meri
Kemi pasur rastin të shohim tashmë disa herë se si stilistë nga Kosova kanë dizajnuar veshje për yjet me famë botërore. Duket se një fat të tillë së fundmi e kanë pasur edhe dyshja e njohur kosovare, Kujta dhe Meri. ...
Telegrafi | 16-Dec-2019 08:37
Kemi pasur rastin të shohim tashmë disa herë se si stilistë nga Kosova kanë dizajnuar veshje për yjet me famë botërore. Duket se një fat të tillë së fundmi e kanë pasur edhe dyshja e njohur kosovare, Kujta dhe Meri. ...

Tërmeti, Veliaj: Akomoduam në një kohë rekord rreth 5 mijë banorë, Kinostudio e Kombinati do rindërtohen
Tirana mundi që në një kohë rekord ti bëj ballë një nga fatkeqësive më të mëdha natyrore dhe të menaxhojë një nga situatat më të vështira që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Kjo jo vetëm falë angazhimit të strukturave ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 20:06
Tirana mundi që në një kohë rekord ti bëj ballë një nga fatkeqësive më të mëdha natyrore dhe të menaxhojë një nga situatat më të vështira që shkaktoi tërmeti i 26 nëntorit. Kjo jo vetëm falë angazhimit të strukturave ...

Momenti romantik kur MC Kresha dhe Erzina dhuruan puthjen e parë si të martuar dhe shkëmbyen unazat
Reperi Kreshnik fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, ka kurorëzuar sonte (e diel) lidhjen e tij me martesë. Ai dhe Erzina Shehu i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë private me pak të ftuar, të ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:50
Reperi Kreshnik fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, ka kurorëzuar sonte (e diel) lidhjen e tij me martesë. Ai dhe Erzina Shehu i kanë dhënë fund beqarisë në një dasmë shumë private me pak të ftuar, të ...

Edhe Sami Lushtaku në dasmën e MC Kreshës, uron me fjalët më të sinqerta martesën e bashkëvendasit të tij
Është martuar në mbrëmjen e së dielës reperi i njohur shqiptar, MC Kresha. Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Kreshnik Fazliu, ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Erzina Shehu. Të pranishëm në ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 23:20
Është martuar në mbrëmjen e së dielës reperi i njohur shqiptar, MC Kresha. Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Kreshnik Fazliu, ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me bukuroshen Erzina Shehu. Të pranishëm në ...

Dukja e personazheve VIP në dasmën e MC Kreshës dhe Erzinës
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 22:48
Reperi i njohur i labelit “PINT”, MC Kresha, i ka dhënë sonte (e diel) fund beqarisë. Ai ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë me Erzina Shehun, e cila është menaxhere e brendit “Zara” në Kosovë. Dasma e tyre është ...

Në urimin e Kreshës për martesë, Ledri Vula bën me dije se i ka ardhur koha edhe atij për t’u martuar
Reperi i njohur, MC Kresha, është martuar mbrëmjen e së dielës në një ceremoni private në Prishtinë. Të pranishëm në dasmë kanë qenë emra të njohur të estradës si: Lyrical Son, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko e të tjerë. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:39
Reperi i njohur, MC Kresha, është martuar mbrëmjen e së dielës në një ceremoni private në Prishtinë. Të pranishëm në dasmë kanë qenë emra të njohur të estradës si: Lyrical Son, Ledri Vula, Lumi B, Gjiko e të tjerë. ...

Shpend Ahmeti u kujdes për kurorëzimin e MC Kreshës dhe bashkëshortes së tij
Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë sonte (e diel) në një dasmë private të organizuar në Prishtinë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në një ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:33
Reperi i njohur kosovar, MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë sonte (e diel) në një dasmë private të organizuar në Prishtinë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, në një ...

Martohen MC Kresha dhe Erzina Shehu
Reperi i njohur kosovar, Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Telegrafi kishte raportuar një ditë më parë se reperi dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, kishin parashikuar ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 21:09
Reperi i njohur kosovar, Kreshnik Fazliu, i njohur me emrin artistik MC Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Telegrafi kishte raportuar një ditë më parë se reperi dhe bashkëshortja e tij, Erzina Shehu, kishin parashikuar ...

VIDEO: Në festën e 23-vjetorit, Tayna bën kërcimin provokues
Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 15:45
Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club. Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social ...

Momenti kur thanë “Po” dhe vendosja e unazave: Gjithçka që nuk patë nga dasma e Mc Kreshës
Mbrëmjen e kaluar, reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Mc Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është kurorëzuar me martesë me partneren e tij, Erzinën, me të cilën ishte prej disa kohësh në një ...
Lexo | 16-Dec-2019 09:13
Mbrëmjen e kaluar, reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Mc Kresha, i ka dhënë fund beqarisë. Ai është kurorëzuar me martesë me partneren e tij, Erzinën, me të cilën ishte prej disa kohësh në një ...

Emra të njohur të estradës mysafirë në dasmën e Mc Kreshës, kështu u dukën
Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha dhe e dashura e tij Erzina, mbrëmjen e djeshme e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan . Ata u kurorëzuan në një ndejë private ku ishin të pranishëm edhe emra të njohur ...
Lajminet | 16-Dec-2019 09:00
Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha dhe e dashura e tij Erzina, mbrëmjen e djeshme e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, shkruan . Ata u kurorëzuan në një ndejë private ku ishin të pranishëm edhe emra të njohur ...

Historia e trishtë që fshihet pas këngës të Krishtlindjeve nga Mariah Carey
Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë, i cili ndiqej nga shumë familje duke hyrë në zemrat e secilit me personazhe shumë interesante duket se ka ardhur drejt fundit. E këtë lajm e ka bërë të ditur skenaristi i ...
GazetaBlic | 16-Dec-2019 08:57
Një nga serialet më të shikuara në vendin tonë, i cili ndiqej nga shumë familje duke hyrë në zemrat e secilit me personazhe shumë interesante duket se ka ardhur drejt fundit. E këtë lajm e ka bërë të ditur skenaristi i ...

Rita Ora dhe Dua Lipa në të njëjtën ditë, publikojnë fotografi duke pozuar në të njëjtën mënyrë
Ato shquhen si ambasadoret më të mira të Kosovës. Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa, janë emrat që kanë bërë krenarë shqiptarët tashmë kudo me sukseset e tyre në rrafshin ndërkombëtar. ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 20:14
Ato shquhen si ambasadoret më të mira të Kosovës. Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore: Rita Ora dhe Dua Lipa, janë emrat që kanë bërë krenarë shqiptarët tashmë kudo me sukseset e tyre në rrafshin ndërkombëtar. ...

Artistët ndërkombëtarë që do të performojnë në Festivalin e Këngës në RTSH
Përveç disa figurave të njohura të estradës, edhe Sami Lushtaku është pjesë e dasmës së reperit Mc Kresha. Ndonëse reperi Mc Kresha dhe tashmë gruaja e tij Erzina kanë ftuar një numër të vogël të mysafirëve në dasmën e ...
GazetaBlic | 16-Dec-2019 08:46
Përveç disa figurave të njohura të estradës, edhe Sami Lushtaku është pjesë e dasmës së reperit Mc Kresha. Ndonëse reperi Mc Kresha dhe tashmë gruaja e tij Erzina kanë ftuar një numër të vogël të mysafirëve në dasmën e ...

Pamela Anderson publikon foton ku shfaqet 100% lakuriq
Pamela Anderson njihet për guximin, dhe pozat ku ajo është shfaqur provokative asnjëherë nuk kanë munguar, shkruan . Emri i saj gjithmonë ka qenë në krye të ballinave rozë për pothuajse të njëjtën arsye dhe vazhdon ta ...
Lajminet | 16-Dec-2019 08:41
Pamela Anderson njihet për guximin, dhe pozat ku ajo është shfaqur provokative asnjëherë nuk kanë munguar, shkruan . Emri i saj gjithmonë ka qenë në krye të ballinave rozë për pothuajse të njëjtën arsye dhe vazhdon ta ...

Një lajm jo i mirë për fansat e “SHPK Nazi”
Ndonëse reperi Mc Kresha dhe tashmë gruaja e tij Erzina kanë ftuar një numër të vogël të mysafirëve në dasmën e tyre, në mesin e të pranishmëve është edhe Sami Lushtaku. Përmes një postimi në Favcebook, Lushtaku ka ...
GazetaBlic | 16-Dec-2019 08:17
Ndonëse reperi Mc Kresha dhe tashmë gruaja e tij Erzina kanë ftuar një numër të vogël të mysafirëve në dasmën e tyre, në mesin e të pranishmëve është edhe Sami Lushtaku. Përmes një postimi në Favcebook, Lushtaku ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved