ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 03:11

Mal i Zi/ Kosovarët vrasin oficerin e policisë dhe largohen, më pas ‘plas’ lufta

Mal i Zi/ Kosovarët vrasin oficerin e policisë dhe largohen, më pas ‘plas’ lufta
Një oficer policie kufitar u qëllua në kokë me armë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Dyshimet e para janë se ai është gjuajtur nga sedilja e pasme e një makine zyrtare nga një shtetas kosovar.
Top Channel | 15-Dec-2019 23:20
Një oficer policie kufitar u qëllua në kokë me armë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Dyshimet e para janë se ai është gjuajtur nga sedilja e pasme e një makine zyrtare nga një shtetas kosovar.

Kosovarët vrasin oficerin e policisë në Mal të Zi dhe largohen, por ajo që ndodh më pas i fundos(DETAJET+FOTO)
Postuar: 16/12/2019 - 07:34 Një oficer policie kufitar u qëllua në kokë me armë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Dyshimet e para janë se ai është gjuajtur nga sedilja e pasme e një makine zyrtare nga një shtetas kosovar. ...
Sot.Al | 16-Dec-2019 07:38
Postuar: 16/12/2019 - 07:34 Një oficer policie kufitar u qëllua në kokë me armë dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Dyshimet e para janë se ai është gjuajtur nga sedilja e pasme e një makine zyrtare nga një shtetas kosovar. ...

Detaje të reja nga vrasja e policit malazez, kapen 3 kosovarë
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41 vjeçar Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos dje në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...
Gazeta Express | 16-Dec-2019 07:12
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41 vjeçar Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos dje në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...

Tre kosovarë arrestohen për vrasjen e policit kufitar malazez
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...
Ina-Online | 16-Dec-2019 01:06
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...

Qellohet me arme zjarri polici i kufirit ne Malin e Zi
Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne qytetin Igalo te Malit te Zi. Mesohet se punonjesi i policise kufitare malazeze eshte qelluar me arme zjarri nga tre Kosovare, te cilet tentuan te kalonin ne territorin ...
ABCNews | 16-Dec-2019 00:37
Nje ngjarje e rende ka ndodhur diten e sotme ne qytetin Igalo te Malit te Zi. Mesohet se punonjesi i policise kufitare malazeze eshte qelluar me arme zjarri nga tre Kosovare, te cilet tentuan te kalonin ne territorin ...

Tre kosovarë arrestohen për vrasjen e policit kufitar malazez
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...
Medial | 16-Dec-2019 00:58
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...

Tre kosovarë arrestohen për vrasjen e policit kufitar malazez
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...
Arbresh | 16-Dec-2019 00:43
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...

Vdes polici i plagosur në Mal të Zi, tre të arrestuar nga Kosova
Polici kufitar malazez Milutin Lekoviq, 41-vjeç, i cili u plagos në Igalo sot gjatë një detyre pune, ka vdekur në një spital në Risan, dhe tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me rastin, raportojnë mediat ...
Alsat-M | 16-Dec-2019 00:43
Polici kufitar malazez Milutin Lekoviq, 41-vjeç, i cili u plagos në Igalo sot gjatë një detyre pune, ka vdekur në një spital në Risan, dhe tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me rastin, raportojnë mediat ...

Mediet malazeze: Kosovari vrau policin kufitar të Malit të Zi
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. vdiq sonte në një spital pasi u plagos rëndë nga të shtënat në Igalo sot, mësojnë burimet jozyrtare të TVCG në Mal të Zi. “Pasi u përpoqën të shpëtonin për në kufi, sulmuesit u ...
Arbresh | 16-Dec-2019 00:13
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. vdiq sonte në një spital pasi u plagos rëndë nga të shtënat në Igalo sot, mësojnë burimet jozyrtare të TVCG në Mal të Zi. “Pasi u përpoqën të shpëtonin për në kufi, sulmuesit u ...

Tre kosovarë arrestohen për vrasjen e policit kufitar malazez
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...
EkonomiaOnline | 15-Dec-2019 23:53
Tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me vrasjen e policit kufitar të Malit të Zi, Milutin Lekovic, 41-vjeçar. Siç njoftojnë mediat malazese, ky u plagos sot në Igalo gjatë detyrës. Sulmi ndodhi rreth orës 13:30, ...

Polici kufitar qëllohet me armë zjarri teksa po ndiqte tre shqiptarët, ndërron jetë në spital (Detajet)
Postuar: 15/12/2019 - 23:16 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin Igalo të Malit të Zi.Mësohet se punonjësi i Policisë Kufitare malazeze është qëlluar me armë zjarri nga tre shqiptarë të Kosovës, të ...
Sot.Al | 15-Dec-2019 23:20
Postuar: 15/12/2019 - 23:16 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin Igalo të Malit të Zi.Mësohet se punonjësi i Policisë Kufitare malazeze është qëlluar me armë zjarri nga tre shqiptarë të Kosovës, të ...

Vritet polici malazez, dyshohet se u qëllua nga një shtetas i Kosovës
Televizioni publik i Malit të Zi, duke u thirrur në raportin e policisë, njofton se sot rreth orës 14:45, në rrugën ‘Sava Iliq’ në Igallo, gjatë arrestimit të tre personave që nuk posedonin dokumente identifikimi, por ...
AlbInfo | 15-Dec-2019 23:16
Televizioni publik i Malit të Zi, duke u thirrur në raportin e policisë, njofton se sot rreth orës 14:45, në rrugën ‘Sava Iliq’ në Igallo, gjatë arrestimit të tre personave që nuk posedonin dokumente identifikimi, por ...

Mali i Zi: Vdes polici i plagosur, tre të arrestuar nga Kosova
Polici kufitar malazez Milutin Lekoviq, 41-vjeç, i cili u plagos në Igalo sot gjatë një detyre pune, ka vdekur në një spital në Risan, dhe tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me rastin, raportojnë mediat ...
Kosova Press | 15-Dec-2019 23:04
Polici kufitar malazez Milutin Lekoviq, 41-vjeç, i cili u plagos në Igalo sot gjatë një detyre pune, ka vdekur në një spital në Risan, dhe tre persona nga Kosova janë arrestuar lidhur me rastin, raportojnë mediat ...

Një polic kufitar malazias vritet nga një kosovar
Një polic malazias ka vdekur nga plagët e marra prej revoles së shkrepur nga një shtetas kosovar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur të dielën në qytetin malazias Igallo, pasi që polici kufitar malazias ka ndaluar tre persona ...
Koha.net | 15-Dec-2019 22:39
Një polic malazias ka vdekur nga plagët e marra prej revoles së shkrepur nga një shtetas kosovar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur të dielën në qytetin malazias Igallo, pasi që polici kufitar malazias ka ndaluar tre persona ...

Vritet një polic në Mal të Zi, dorasi dyshohet se është shtetas kosovar
Personat e përfshirë në këtë ngjarje dyshohet se janë shtetas të Kosovës. Sipas njoftimit të policisë të dyshuarit janë arratisur pasi kishin plagosur policin, por u arrestuan më pas në fshatin Sutorinskom rreth orës ...
Lajminet | 15-Dec-2019 22:30
Personat e përfshirë në këtë ngjarje dyshohet se janë shtetas të Kosovës. Sipas njoftimit të policisë të dyshuarit janë arratisur pasi kishin plagosur policin, por u arrestuan më pas në fshatin Sutorinskom rreth orës ...

Po ndiqte tre kosovarë, vritet pjesëtari i Policisë Kufitare në Mal të Zi
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. vdiq sonte në një spital pasi u plagos rëndë nga të shtënat në Igalo sot, mësojnë burimet jozyrtare të TVCG në Mal të Zi. “Pasi u përpoqën të shpëtonin për në kufi, sulmuesit u ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 22:26
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. vdiq sonte në një spital pasi u plagos rëndë nga të shtënat në Igalo sot, mësojnë burimet jozyrtare të TVCG në Mal të Zi. “Pasi u përpoqën të shpëtonin për në kufi, sulmuesit u ...

Vritet polici në Igalo, dorasi dyshohet se është shtetas kosovar
Ka mbetur i vdekur polici me inicialet M.L. nga plagët e marra pas disa të shtënash që u shkrepën në qendër të qytetit Igalo në Mal të Zi. Sipas njoftimit të policisë të dyshuarit janë arratisur pasi kishin plagosur ...
Zeri | 15-Dec-2019 22:00
Ka mbetur i vdekur polici me inicialet M.L. nga plagët e marra pas disa të shtënash që u shkrepën në qendër të qytetit Igalo në Mal të Zi. Sipas njoftimit të policisë të dyshuarit janë arratisur pasi kishin plagosur ...

Vritet polici në Mal të Zi, dorasi dyshohet se është shtetas kosovar
Ka mbetur i vdekur polici me inicialet M.L. nga plagët e marra pas disa të shtënash që u shkrepën në qendër të qytetit Igalo në Mal të Zi. Personat e përfshirë në këtë ngjarje dyshohet se janë shtetas të Kosovës. Sipas ...
Shenja | 15-Dec-2019 21:55
Ka mbetur i vdekur polici me inicialet M.L. nga plagët e marra pas disa të shtënash që u shkrepën në qendër të qytetit Igalo në Mal të Zi. Personat e përfshirë në këtë ngjarje dyshohet se janë shtetas të Kosovës. Sipas ...

Kosovari vret policin kufitar në Mal të Zi
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. ka vdekur gjatë ditës së sotme në spital pasi u plagos rëndë me armë zjarri në qytetin Igalo në Mal të Zi.Siç ka mësuar TVCG, të dyshuarit pasi u përpoqën të shpëtonin në kufi kishin ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 21:50
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. ka vdekur gjatë ditës së sotme në spital pasi u plagos rëndë me armë zjarri në qytetin Igalo në Mal të Zi.Siç ka mësuar TVCG, të dyshuarit pasi u përpoqën të shpëtonin në kufi kishin ...

Kosovari vret policin kufitar në Mal të Zi
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. ka vdekur gjatë ditës së sotme në spital pasi u plagos rëndë me armë zjarri në qytetin Igalo në Mal të Zi. Siç ka mësuar TVCG, të dyshuarit pasi u përpoqën të shpëtonin në kufi kishin ...
Gazeta Observer | 15-Dec-2019 21:49
Pjesëtari i Policisë Kufitare M.L. ka vdekur gjatë ditës së sotme në spital pasi u plagos rëndë me armë zjarri në qytetin Igalo në Mal të Zi. Siç ka mësuar TVCG, të dyshuarit pasi u përpoqën të shpëtonin në kufi kishin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved