ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 02:14

Rikthimi i Coutinhos, braziliani shkëlqeu me het-trik dhe dy asistime ndaj Werder Bremenit

Rikthimi i Coutinhos, braziliani shkëlqeu me het-trik dhe dy asistime ndaj Werder Bremenit
Philippe Coutinho ka filluar shkëlqimin e tij në ndeshjet e fundit me Bayern Munichun. Ylli brazilian u transferua në verë te Bayerni nga Barcelona në formë huazimi me mundësi blerje në fundit të sezonit. Transferimi i ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 00:04
Philippe Coutinho ka filluar shkëlqimin e tij në ndeshjet e fundit me Bayern Munichun. Ylli brazilian u transferua në verë te Bayerni nga Barcelona në formë huazimi me mundësi blerje në fundit të sezonit. Transferimi i ...

Bayern shkatërron ekipin e Rashicës, Dortmund leksion Mainzit
Bayern Munchen ka shkatërruar werder Bremen me shifrat 6 me 1, duke bërë të pavlefshëm golin e shënuar nga Milot Rashica. Edhe pse Rashica arriti të shënonte në miutën e 24’ duke I dhënë avantazhin miqëve të Werder, ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 18:11
Bayern Munchen ka shkatërruar werder Bremen me shifrat 6 me 1, duke bërë të pavlefshëm golin e shënuar nga Milot Rashica. Edhe pse Rashica arriti të shënonte në miutën e 24’ duke I dhënë avantazhin miqëve të Werder, ...

Alaba i mahnitur me Coutinhon: Duhet ta blejmë, apo jo?
Philippe Coutinho ishte i jashtëzakonshëm sot kundër Werder Bremen, duke realizuar het trik në fitoren 6:1 të Bayern. Pas ndeshjes, David Alaba ka dhënë disa komente pozitive për lojtarin ofensivë. “Nëse keni parë lojën ...
Lajminet | 14-Dec-2019 23:53
Philippe Coutinho ishte i jashtëzakonshëm sot kundër Werder Bremen, duke realizuar het trik në fitoren 6:1 të Bayern. Pas ndeshjes, David Alaba ka dhënë disa komente pozitive për lojtarin ofensivë. “Nëse keni parë lojën ...

Mediat serbe të mahnitura me Rashicën, ja me cilën figurë e krahasojnë
Duket se mediat serbe, janë të mahnitur nga loja e lojtarit kosovar, Milot Rashica Iicili sot ka shënuar një supergol në fanellën e Werder Bremenit në sfidën e humbur thellë ndaj Bayern Munich me rezultat 6:1. Duket se ...
AlbInfo | 14-Dec-2019 23:16
Duket se mediat serbe, janë të mahnitur nga loja e lojtarit kosovar, Milot Rashica Iicili sot ka shënuar një supergol në fanellën e Werder Bremenit në sfidën e humbur thellë ndaj Bayern Munich me rezultat 6:1. Duket se ...

Bayern Munich 6-1 Werder Bremen, nota e Rashicës dhe lojtarëve të tjerë
Bayern Munich e ka mposhtur Werder Bremenin me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë. Golat për Bvarezët i shënuan Philipp Coutinho (45’/63’/78’), Robert Lewandowski (45+3’/72) dhe Thomas ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 17:47
Bayern Munich e ka mposhtur Werder Bremenin me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë. Golat për Bvarezët i shënuan Philipp Coutinho (45’/63’/78’), Robert Lewandowski (45+3’/72) dhe Thomas ...

Jurgen Klopp nuk feston më golat e Liverpoolit, ka një arsye të madhe për këtë gjë
Milot Rashica ka qenë fantastik sot në ndeshjen ndaj Bayernit. Kosovari, arriti të shënonte gol dhe u vlerësua me notë të lartë për ndeshjen e sotme, transmeton Gazeta Blic. E për ndeshjen e mrekullueshme të tij kanë ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 21:10
Milot Rashica ka qenë fantastik sot në ndeshjen ndaj Bayernit. Kosovari, arriti të shënonte gol dhe u vlerësua me notë të lartë për ndeshjen e sotme, transmeton Gazeta Blic. E për ndeshjen e mrekullueshme të tij kanë ...

Dhunuan gjyqtarin, Federata e Futbollit kërkon arrestimin e agresorëve, rrezikojnë 3 vite burg
Ka përfunduar ndeshja në Serie A. Genaro Gattuso nuk e ka nisur mbarë aventurën e tij. Napoli është mposhtur në minutin e fundit nga Parma me golin e Gervinhos, me rezultat 2 me 1 transmeton Gazeta Blic. Ja goli i ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 20:55
Ka përfunduar ndeshja në Serie A. Genaro Gattuso nuk e ka nisur mbarë aventurën e tij. Napoli është mposhtur në minutin e fundit nga Parma me golin e Gervinhos, me rezultat 2 me 1 transmeton Gazeta Blic. Ja goli i ...

Shënoi Rashica, por Bayern ‘luajti tenis’ me Werderin
Bayerni i Mynihut ‘luan tenis’ me Werder Bremenin në sfidën e radhës në Bundesligën gjermane. Në Allianz Arena, kampionët e Gjermanisë e shkatërruan Werderin me rezultatin 6-1. Skuadra mike e nisi në mënyrën më të mirë ...
Portalb | 14-Dec-2019 20:44
Bayerni i Mynihut ‘luan tenis’ me Werder Bremenin në sfidën e radhës në Bundesligën gjermane. Në Allianz Arena, kampionët e Gjermanisë e shkatërruan Werderin me rezultatin 6-1. Skuadra mike e nisi në mënyrën më të mirë ...

Milot Rashica i shenon gol Bayernit te Mynihut
Futbollisti Milot Rashica ka shenuar per Werder Bremen golin e parë në ndeshje ndaj Bayernit. Golin e ka shënuar mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, në minutën e 24-të, nga afro 18 metra distancë. Është ky goli i 9-të ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 20:40
Futbollisti Milot Rashica ka shenuar per Werder Bremen golin e parë në ndeshje ndaj Bayernit. Golin e ka shënuar mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, në minutën e 24-të, nga afro 18 metra distancë. Është ky goli i 9-të ...

Milot Rashica shënon super-gol ndaj Bayernit
Është duke u zhvilluar ndeshja mes Bayernit dhe Werder Bremenit. Werder Bremen ka shënuar golin e parë në ndeshje ndaj Bayernit. Golin e ka shënuar mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, ky gol erdhi në minutën e 24-të, ...
Alsat-M | 14-Dec-2019 20:30
Është duke u zhvilluar ndeshja mes Bayernit dhe Werder Bremenit. Werder Bremen ka shënuar golin e parë në ndeshje ndaj Bayernit. Golin e ka shënuar mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, ky gol erdhi në minutën e 24-të, ...

Mediumi serb e dërgon në qiell Rashicën pas golit sot, e krahasojnë me këtë figurë botërore
Milot Rashica sot ka shënuar një supergol në fanellën e Werder Bremenit në sfidën e humbur thellë ndaj Bayern Munich me rezultat 6:1. Supergoli i tij ka bërë buj të madhe edhe në mediet serbe të cilat e kanë vlerësar ...
InFokusi | 14-Dec-2019 20:24
Milot Rashica sot ka shënuar një supergol në fanellën e Werder Bremenit në sfidën e humbur thellë ndaj Bayern Munich me rezultat 6:1. Supergoli i tij ka bërë buj të madhe edhe në mediet serbe të cilat e kanë vlerësar ...

Rashica vlerësohet me notë maksimale
Milot Rashica sot kishte një tjetër paraqitje të mirë në Bundesligë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës i ka shënuar një gol shumë të bukur Bayern Munichut. Ai trullosi Boatengun dhe më pas shtangu Manuel Neuerin, por ...
Flaka | 14-Dec-2019 20:09
Milot Rashica sot kishte një tjetër paraqitje të mirë në Bundesligë. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës i ka shënuar një gol shumë të bukur Bayern Munichut. Ai trullosi Boatengun dhe më pas shtangu Manuel Neuerin, por ...

Kështu e përjetoi e fejuara e Milotit, eurogolin e vushtrriasit ndaj Bayern Munichut
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme të cilën skuadra e tij Werder Bremen e humbi në udhëtim nga Bayern Munich me rezultat 6:1, raporton Zëri.info. Futbollisti nga Vushtrria e ...
Zeri | 14-Dec-2019 19:38
Ylli i Përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica, ka shkëlqyer në ndeshjen e sotme të cilën skuadra e tij Werder Bremen e humbi në udhëtim nga Bayern Munich me rezultat 6:1, raporton Zëri.info. Futbollisti nga Vushtrria e ...

Përveç supergolit Rashica e theu edhe një kamerë në ‘Allianz Arena’ (VIDEO)
Milot Rashica ka realizuar një supergol ndaj Bayern Munchenit në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Arena’, shkruan Gazeta inFokus. Por eurogoli i Rashicës nuk ka mjaftuar, pasi Bayern Muncheni e ka shkatërruar Werder ...
InFokusi | 14-Dec-2019 19:32
Milot Rashica ka realizuar një supergol ndaj Bayern Munchenit në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Arena’, shkruan Gazeta inFokus. Por eurogoli i Rashicës nuk ka mjaftuar, pasi Bayern Muncheni e ka shkatërruar Werder ...

Sigal Prishtina e mposhtë bindshëm Bashkimin
Parma ka kaluar në epërsi ndaj Napolit të Genaro Gatussos. Golin e ka shënuar Kulusevsk në minutin e 4, transmeton Gazeta Blic. Gattuso nuk e ka filluar mbarë aventurën, mirëpo mbetet të shihet deri në fund. Ja goli i ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 19:11
Parma ka kaluar në epërsi ndaj Napolit të Genaro Gatussos. Golin e ka shënuar Kulusevsk në minutin e 4, transmeton Gazeta Blic. Gattuso nuk e ka filluar mbarë aventurën, mirëpo mbetet të shihet deri në fund. Ja goli i ...

Pas Boatengut e Neuerit, Rashica 'shkatërroi' edhe kamerën pas portës
Milot Rashica ka shënuar një supergol në përballjen e Werder Bremenit në udhëtim te Bayern Munichu. Ylli vushtrrias përfundoi për mrekulli një aksion individual për të shënuar gol të bukur për epërsinë e Bremenit 0-1. ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 18:59
Milot Rashica ka shënuar një supergol në përballjen e Werder Bremenit në udhëtim te Bayern Munichu. Ylli vushtrrias përfundoi për mrekulli një aksion individual për të shënuar gol të bukur për epërsinë e Bremenit 0-1. ...

Rashica shënoi gol fantastik në humbjen e thellë të Weder Bremenit ndaj Bayernit
Bayern Munich ka fituar me rezultat bindës ndaj Werder Bremenit në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë me rezultat 6-1. Milot Rashica, ishte ai që e shënoi golin e parë të takimit në minutën e 24-të, duke e kaluar në ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 18:59
Bayern Munich ka fituar me rezultat bindës ndaj Werder Bremenit në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë me rezultat 6-1. Milot Rashica, ishte ai që e shënoi golin e parë të takimit në minutën e 24-të, duke e kaluar në ...

Kështu u vlerësua Milot Rashica pas supergolit që ia shënoi Bayern Munchenit
Milot Rashica ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Bundesligë. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës ka realizuar një gol fantastik ndaj Bayern Munchenit në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të cilin e fitoj ...
InFokusi | 14-Dec-2019 18:59
Milot Rashica ka vazhduar me paraqitje të mira dhe gola në Bundesligë. Sulmuesi i kombëtares së Kosovës ka realizuar një gol fantastik ndaj Bayern Munchenit në duelin e zhvilluar në ‘Allianz Arena’ të cilin e fitoj ...

Bayern Munich 6-1 Werder Bremen, nota e Rashicës dhe lojtarëve të tjerë
Bayern Munich e ka mposhtur Werder Bremenin me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë. Golat për Bvarezët i shënuan Philipp Coutinho (45’/63’/78’), Robert Lewandowski (45+3’/72) dhe Thomas ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 18:59
Bayern Munich e ka mposhtur Werder Bremenin me rezultat të thellë 6-1 në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë. Golat për Bvarezët i shënuan Philipp Coutinho (45’/63’/78’), Robert Lewandowski (45+3’/72) dhe Thomas ...

Ja me çfarë note është vlerësuar Rashica në ndeshjen kundër Bayern-it
Ekipi i Bayern Munih-it ka shënuar fitore kundër skuadrës së Werder Bremen-it, duke i shënuar gjashtë gola për tri pikët. Razultati u përmbyll 6:1, para tifozëve, në ‘Allianz Arena’. Duhet theksuar se golin e parë në ...
AlbInfo | 14-Dec-2019 18:53
Ekipi i Bayern Munih-it ka shënuar fitore kundër skuadrës së Werder Bremen-it, duke i shënuar gjashtë gola për tri pikët. Razultati u përmbyll 6:1, para tifozëve, në ‘Allianz Arena’. Duhet theksuar se golin e parë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved