ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:30

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë
TIRANË Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 14:25
TIRANË Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...

Bie në pranga 24 vjeçari në Babrru, një vit më parë plagosi një person
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...
Telegraf | 15-Dec-2019 15:01
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...

Kapet 24-vjeçari nga Tirana, i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë
Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...
Telegraf | 15-Dec-2019 14:51
Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e ...

Dhunoi policin e Rrugores, arrestohet 29-vjeçari. Në pranga edhe një ri që transportonte 5 marokenë
TIRANË Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit, ka vënë në pranga 3 persona, për vepra të ndryshme penale. Një 23-vjeçar me iniciale S.C., është arrestuar nga forcat e Komisariatit numër 1, për veprën penale “Ndihma ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 11:25
TIRANË Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit, ka vënë në pranga 3 persona, për vepra të ndryshme penale. Një 23-vjeçar me iniciale S.C., është arrestuar nga forcat e Komisariatit numër 1, për veprën penale “Ndihma ...

Dhunë ndaj policit, transport emigrantësh, vjedhje makine, arrestohen tre persona në Tiranë
Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit, ka vënë në pranga tre persona, për vepra të ndryshme penale. Një 23-vjeçar me iniciale S.C., është arrestuar nga forcat e Komisariatit numër 1, për veprën penale “Ndihma për ...
Telegraf | 15-Dec-2019 12:17
Policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit, ka vënë në pranga tre persona, për vepra të ndryshme penale. Një 23-vjeçar me iniciale S.C., është arrestuar nga forcat e Komisariatit numër 1, për veprën penale “Ndihma për ...

Akuzohen për vepra të ndryshme penale, tre të arrestuar e Tiranë
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës vetëm në 24 orët e fundit. Informacionet nga uniformat blu bëjnë me dije se mbi të arrestuarit rëndojnë akuza të ndryshme penale. Një nga të arrestuarit është S. ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 12:12
Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës vetëm në 24 orët e fundit. Informacionet nga uniformat blu bëjnë me dije se mbi të arrestuarit rëndojnë akuza të ndryshme penale. Një nga të arrestuarit është S. ...

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ekstraduar nga Interpoli drejt Tiranës
Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ekstraduar nga Interpoli drejt Tiranës. Nga Zagrebi i Kroacisë u ekstradua shtetasi Joland Bushati, 35 vjeç, banues në Lekbibaj të Tropojës. Ky shtetas ishte i shpallur ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 13:30
Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë ekstraduar nga Interpoli drejt Tiranës. Nga Zagrebi i Kroacisë u ekstradua shtetasi Joland Bushati, 35 vjeç, banues në Lekbibaj të Tropojës. Ky shtetas ishte i shpallur ...

Grabiti me armë pasagjerët e autobusit në Tropojë dhe vrau policin, ekstradohet nga Kroacia 35-vjeçari. Sillet nga Italia edhe…
Dy persona të dënuar në Shqipëri për vjedhje me pasojë vdekjen dhe prodhim e shitje narkotikësh janë ekstraduar nga Kroacia dhe Italia. Policia e Shtetit bën me dije se Falë shkëmbimit në kohë të informacionit mes ...
Telegraf | 15-Dec-2019 11:07
Dy persona të dënuar në Shqipëri për vjedhje me pasojë vdekjen dhe prodhim e shitje narkotikësh janë ekstraduar nga Kroacia dhe Italia. Policia e Shtetit bën me dije se Falë shkëmbimit në kohë të informacionit mes ...

Nga vjedhja te dhuna, 3 persona arrestohen gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë
Tre persona kanë rënë në pranga për tre vepra të ndryshme penale gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë. Kështu u arrestua në flagrancë, për veprën penale “Ndihma për kalim të paligjshëm të kufirit” shtetasi: S. Ç.,23 vjeç, ...
Lapsi | 15-Dec-2019 12:36
Tre persona kanë rënë në pranga për tre vepra të ndryshme penale gjatë 24 orëve të fundit në Tiranë. Kështu u arrestua në flagrancë, për veprën penale “Ndihma për kalim të paligjshëm të kufirit” shtetasi: S. Ç.,23 vjeç, ...

Kapet me armë pa leje në makinë, arrestohet 45 vjeçari
Policia e Fierit ka vënë në pranga një 45 vjeçar, i cili akuzohet për armëmbajtje pa leje. Gjatë kontrollit në automjetin tip “Audi” të shtetasit me iniciale D.S., në banues në Vlorë. Ndalimi i tij është bërë në vendin ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 10:43
Policia e Fierit ka vënë në pranga një 45 vjeçar, i cili akuzohet për armëmbajtje pa leje. Gjatë kontrollit në automjetin tip “Audi” të shtetasit me iniciale D.S., në banues në Vlorë. Ndalimi i tij është bërë në vendin ...

Kamëz, 29 vjeçari dhunon policin rrugor
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...
EkonomiaOnline | 15-Dec-2019 17:35
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...

Kamëz, 29 vjeçari dhunon policin rrugor
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 16:58
Një 29 vjeçar ka dhunuar një punonjës të policisë rrugore në Kamëz. I riu me iniciale A.K., banues në Paskuqan goditi policin për shkak të detyrës në rrugën “Isuf Elezi”, njofton Klan Kosova. “Është arrestuar në ...

Lëvizte me pistoletë me 12 fishekë në makinë, arrestohet në Fier 45-vjeçari nga Vlora
FIER Policia e Fierit ka vënë në pranga një 45-vjeçar nga Vlora për armëmbajtje pa leje. Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë, parandalimit dhe goditjes së paligjshmërisë, si edhe në bazë të ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 10:13
FIER Policia e Fierit ka vënë në pranga një 45-vjeçar nga Vlora për armëmbajtje pa leje. Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë, parandalimit dhe goditjes së paligjshmërisë, si edhe në bazë të ...

Plagosje me armë, arrestohet i “forti” i Kamzës
Policia e Kamzës ka arrestuar një tjetër person i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17.09.2018. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë nr 5, ...
TetovaSot | 15-Dec-2019 15:52
Policia e Kamzës ka arrestuar një tjetër person i shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17.09.2018. Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë nr 5, ...

Arrestohet pas një viti arrati 24 vjeçari, ‘masakroi’ me sende të forta shqiptarin
Pas një viti në arrati, policia ka arritur të vërë në pranga një 24 vjeçar, I akuzuar për plagosje të rëndë me dashje. 24 vjeçari më 17 nëntor të vitit të kaluar goditi me sende të forta një tjetër shtetas duke e lënë ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 15:29
Pas një viti në arrati, policia ka arritur të vërë në pranga një 24 vjeçar, I akuzuar për plagosje të rëndë me dashje. 24 vjeçari më 17 nëntor të vitit të kaluar goditi me sende të forta një tjetër shtetas duke e lënë ...

Kapet 24 vjeçari ne Babrru, nje vit me pare plagosi nje person
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...
Lajmi i Fundit | 15-Dec-2019 15:18
Një 24-vjeçar është në pranga pas një viti arratie. I riu me iniciale R. M., banues në Babrru ishte shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje. Së bashku me një grup tjetër personash, më 17 shtator të vitit të ...

Plagosën rëndë dhe i shkaktuan dëmtime në tru një të riu, arrestohet 24-vjeçari i shumëkërkuar nga Tirana (NGJARJA)
Postuar: 15/12/2019 - 14:58 Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e ...
Sot.Al | 15-Dec-2019 15:01
Postuar: 15/12/2019 - 14:58 Policia e Kamzës ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për plagosje të rëndë me dashje, autor i ngjarjes së ndodhur më datë 17 shtator të vitit të kaluar. Specialistët për Hetimin e ...

Po blinte cigare me euro të falsifikuara, arrestohet 19 vjeçari në Lezhë
Një 19 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Lezhës pasi është kapur në flagrancë me kartëmonedha euro false. Policia lokale bën me dije se i riu ka shkuar për të blerë cigare dhe aty është konstatuar se i riu ...
Telegraf | 15-Dec-2019 10:37
Një 19 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Lezhës pasi është kapur në flagrancë me kartëmonedha euro false. Policia lokale bën me dije se i riu ka shkuar për të blerë cigare dhe aty është konstatuar se i riu ...

Blen duhan me para false, arrestohet 19-vjeçari në Lezhë. Shihni si u zbulua nga kamerat e sigurisë (Video)
LEZHË Tenton të blejë duhan me lekë të falsifikuara, arrestohet nga Policia. Specialistët për hetimin e krimit ekonomik– financiar në Drejtorinë e Policisë Lezhë, pas njoftimit të marrë se një shtetas në një dyqan, në ...
BalkanWeb | 15-Dec-2019 10:13
LEZHË Tenton të blejë duhan me lekë të falsifikuara, arrestohet nga Policia. Specialistët për hetimin e krimit ekonomik– financiar në Drejtorinë e Policisë Lezhë, pas njoftimit të marrë se një shtetas në një dyqan, në ...

Mbante pistoletë në makinë, prangoset vlonjati në Fier
Një 45 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Fierit gjatë një operacioni të koduar “Mbrostari”. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale D.S., banues në Vlorë, pasi gjatë kontrollit të automjetit, Policia gjeti ...
Telegraf | 15-Dec-2019 10:34
Një 45 vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Fierit gjatë një operacioni të koduar “Mbrostari”. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale D.S., banues në Vlorë, pasi gjatë kontrollit të automjetit, Policia gjeti ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved