ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 02:05

Nuk ndalet vala e shkarkimeve të trajnerëve, Luftëtari largon Marantas

Nuk ndalet vala e shkarkimeve të trajnerëve, Luftëtari largon Marantas
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...
GazetaTema | 14-Dec-2019 21:13
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...

“Furtunë shkarkimesh” në Superioren Shqiptare, Partizani dhe Teuta largojnë trajnerët
Një furtunë shkarkimesh të trajnerëve është duke ndodhur në Superioren e Shqipërisë, duke përfshirë skuadra si Partizani dhe Teuta e Durrësit. Pas humbjes në derbi nga Tirana me rezultat 2-1, Partizani ka njoftuar sot ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 23:31
Një furtunë shkarkimesh të trajnerëve është duke ndodhur në Superioren e Shqipërisë, duke përfshirë skuadra si Partizani dhe Teuta e Durrësit. Pas humbjes në derbi nga Tirana me rezultat 2-1, Partizani ka njoftuar sot ...

Pas Partizanit edhe Teuta shkarkon trajnerin
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 20:40
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...

“Gijotina” e trajnerëve pret edhe “kokën” e Marantas
E shtunë e errët për disa nga trajnerët e Kategorisë Superiore. Pas Franco Lerdas dhe Bledi Shkëmbit, mësohet se është shkarkuar edhe tekniku i Luftëtarit, Jorgos Marantas (pritet të zyrtarizohet nga klubi). Rezultoi e ...
SuperSport | 14-Dec-2019 23:31
E shtunë e errët për disa nga trajnerët e Kategorisë Superiore. Pas Franco Lerdas dhe Bledi Shkëmbit, mësohet se është shkarkuar edhe tekniku i Luftëtarit, Jorgos Marantas (pritet të zyrtarizohet nga klubi). Rezultoi e ...

Ditë shkarkimesh në Superiore, tre ekipe pa trajnerë brenda ditës
Në pak minuta, trajneri Franco Lerda dhe Bledi Shkëmbi u larguan nga drejtimi i Partizanit dhe Teutës respektivisht. Pas Lerdës dhe Shkëmbit, është konfirmuar edhe largimi i trajnerit të tretë, i cili është greku ...
ABCNews | 14-Dec-2019 21:19
Në pak minuta, trajneri Franco Lerda dhe Bledi Shkëmbi u larguan nga drejtimi i Partizanit dhe Teutës respektivisht. Pas Lerdës dhe Shkëmbit, është konfirmuar edhe largimi i trajnerit të tretë, i cili është greku ...

Humbja në derbi, Partizani shkarkon trajnerin
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...
Klan Kosova | 14-Dec-2019 22:49
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...

Ditë shkarkimesh, pas Partizanit edhe Teuta pa trajner! Ikën Bledi Shkëmbi
Humbja 4-0 ndaj Kukësit ka rezultuar fatale për Bledi Shkëmbin, që është shkarkuar pak pas përfundimit të takimit. Njoftimin e ka bërë vetë klubi i Teutës, që në Facebook. Shkëmbi e mori drejtimin e durrsakëve në fillim ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 20:22
Humbja 4-0 ndaj Kukësit ka rezultuar fatale për Bledi Shkëmbin, që është shkarkuar pak pas përfundimit të takimit. Njoftimin e ka bërë vetë klubi i Teutës, që në Facebook. Shkëmbi e mori drejtimin e durrsakëve në fillim ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Zeri | 14-Dec-2019 22:28
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Humbja në derbi, Partizani shkarkon trajnerin
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...
Alsat-M | 14-Dec-2019 22:19
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në...
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Kosova Sot | 14-Dec-2019 22:16
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 21:55
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Shkarkohet një tjetër trajner i superiores, Luftëtari largon Marantas
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...
Lexo | 14-Dec-2019 21:43
Vijon vala e shkarkimeve të trajnerëve tek ekipet e Kategorisë Superiore. Pas shkarkimit të Franko Lerdës nga drejtimi i Partizanit dhe i Bledi Shkëmbit nga Teuta, edhe klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë ...

Pas Partizanit, shkarkohet edhe trajneri i Teutës
Pasi Klubi i Partizanit shkarkoi trajnerin Franko Lerda, edhe Teuta ka shkarkuar Bledi Shkëmbin pas humbjes 4-0 me Kukësin. “Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës. Klubi i futbollit Teuta njofton se ...
Dritare | 14-Dec-2019 21:10
Pasi Klubi i Partizanit shkarkoi trajnerin Franko Lerda, edhe Teuta ka shkarkuar Bledi Shkëmbin pas humbjes 4-0 me Kukësin. “Zyrtare: Bledi Shkëmbi nuk do të jetë më trajner i Teutës. Klubi i futbollit Teuta njofton se ...

Zyrtare/ Lerda nuk e “ha” Vitin e Ri, Gaz Demi shkarkon italianin nga Partizani!
Humbja në derbi i ka kushtuar postin italianit Franko Lerda! Ka qenë presidenti i Partizanit Gazmend Demi ai që ka vënë veton për fatin e teknikut një ditë pas humbjes në derbi me Tiranën. Presidenti i të kuqve ka ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 21:01
Humbja në derbi i ka kushtuar postin italianit Franko Lerda! Ka qenë presidenti i Partizanit Gazmend Demi ai që ka vënë veton për fatin e teknikut një ditë pas humbjes në derbi me Tiranën. Presidenti i të kuqve ka ...

Javë largimesh, edhe Teuta shkarkon Shkëmbin
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...
Lexo | 14-Dec-2019 20:50
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...

Pas Partizanit edhe Teuta shkarkon trajnerin
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...
Medial | 14-Dec-2019 20:46
Kjo e shtunë do të mbahet mend dita e shkarkimit të tajnerëve në Superligën shqiptre. Pak minuta pas shkëputjes së marrëveshjes mes klubit të Partizanit dhe teknikut Franko Lerda, është shkarkuar nga detyra edhe Bledi ...

Partizani e Teuta shkarkojnë trajnerët
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...
Koha.net | 14-Dec-2019 20:40
Klubi i Futbollit Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin italian, Franco Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij ...

Shkarkimi i Lerdës, zbulohet emri i parë për pasuesin e italianit
Sot, Partizani shkarkoi trajnerin italian, Franco Lerda. Lajmin për largimin e strategut e konfirmoi faqja zyrtare e Partizanit në Facebook. Menjëherë pas largimit të Lerdës, ka dalë në skenë emri i parë për pasuesin e ...
ABCNews | 14-Dec-2019 20:27
Sot, Partizani shkarkoi trajnerin italian, Franco Lerda. Lajmin për largimin e strategut e konfirmoi faqja zyrtare e Partizanit në Facebook. Menjëherë pas largimit të Lerdës, ka dalë në skenë emri i parë për pasuesin e ...

Humbja ne derbi, Partizani shkarkon presidentin Lerda
Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, thuhet në ...
Lajmi i Fundit | 14-Dec-2019 20:36
Partizani njofton se Presidenti Gazment Demi ka mbyllur ditën e sotme bashkëpunimin me trajnerin Franko Lerda. “Presidenti Demi i uron trajnerit Lerda suksese të mëtejshme në karrierën e tij sportive”, thuhet në ...

E pabesueshme – me këtë figurë e krahasojnë mediat serbe Milot Rashicën
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 20:36
Humbja ndaj Kukësit me rezultatin 4-0 ka rezultuar fatale për trajnerin e Teutës, Bledi Shkëmbi. Korçari nuk do të jetë më në stolin e “Djemve të Detit”. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi durrsak nëpërmjet një njoftimi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved