ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:24

Shpend Ahmeti dorëhiqet nga PSD/ Rezultatet e dobëta në zgjedhje, e zëvendëson Dardan Molliqaj

Shpend Ahmeti dorëhiqet nga PSD/ Rezultatet e dobëta në zgjedhje, e zëvendëson Dardan Molliqaj
Shpend Ahmeti dha sot dorëheqjen nga posti i kryetarit të partisë Social Demokrate. Kjo forcë politike në Kosovë është duke mbajtur Kuvendin e saj zgjedhor, ku u caktua lideri i saj i ri dhe kryesia e partisë. ...
Top Channel | 15-Dec-2019 20:58
Shpend Ahmeti dha sot dorëheqjen nga posti i kryetarit të partisë Social Demokrate. Kjo forcë politike në Kosovë është duke mbajtur Kuvendin e saj zgjedhor, ku u caktua lideri i saj i ri dhe kryesia e partisë. ...

Bashkëshorti i ministres së Arsimit në qeverinë Ramës bëhet kryetar partie në Kosovë
Kryetari i Bashkisë së Prishtinës Shpend Ahmeti u dorëhoq sot nga posti i kryetarit Partisë Social demokrate në Kosovë duke marrë përsipër dështimin në zgjedhje, e njëkohësisht duke premtuar angazhim më të madh si ...
GazetaTema | 15-Dec-2019 21:04
Kryetari i Bashkisë së Prishtinës Shpend Ahmeti u dorëhoq sot nga posti i kryetarit Partisë Social demokrate në Kosovë duke marrë përsipër dështimin në zgjedhje, e njëkohësisht duke premtuar angazhim më të madh si ...

Dardan Molliqaj tregon pse erdhi në krye të PSD-së
Këshilli Drejtues i Partisë Socialdemokrate, pa praninë e mediave, ka zgjedhur sot për kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj. Molliqaj me votim të fshehtë mori 83.7% të votave, duke marrë kështu postin e të parit të ...
Telegrafi | 15-Dec-2019 19:40
Këshilli Drejtues i Partisë Socialdemokrate, pa praninë e mediave, ka zgjedhur sot për kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj. Molliqaj me votim të fshehtë mori 83.7% të votave, duke marrë kështu postin e të parit të ...

Dorëhiqet Shpend Ahmeti, PSD-në e merr bashkëshorti i ministres Shahini
Shpend Ahmeti dha sot dorëheqjen nga posti i kryetarit të partisë Social Demokrate. Kjo forcë politike në Kosovë është duke mbajtur Kuvendin e saj zgjedhor, ku u caktua lideri i saj i ri dhe kryesia e partisë. ...
Lapsi | 15-Dec-2019 21:49
Shpend Ahmeti dha sot dorëheqjen nga posti i kryetarit të partisë Social Demokrate. Kjo forcë politike në Kosovë është duke mbajtur Kuvendin e saj zgjedhor, ku u caktua lideri i saj i ri dhe kryesia e partisë. ...

Dorëzimi i Shpend Ahmetit dhe përpjekjet e Dardan Molliqajt për rimëkëmbje
Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqje nga pozita e të parit të partisë, kryetar i ri të dielën u zgjodh Dardan Molliqaj Paraditen e së dielës, kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje nga pozita ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 22:03
Shpend Ahmeti ka dhënë dorëheqje nga pozita e të parit të partisë, kryetar i ri të dielën u zgjodh Dardan Molliqaj Paraditen e së dielës, kryetari i Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, ka dhënë dorëheqje nga pozita ...

Dardan Molliqaj kryetari i ri PSD-së (VIDEO)
Duke marrë përgjegjësinë për rezultatin zgjedhor të PSD-së më 6 tetor, Shpend Ahmeti thirri Kuvend të jashtëzakonshëm partiak. Në të vet nuk garoi, derisa vendin e tij nga sot e mori Dardan Molliqaj, që ishte dhe ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 20:30
Duke marrë përgjegjësinë për rezultatin zgjedhor të PSD-së më 6 tetor, Shpend Ahmeti thirri Kuvend të jashtëzakonshëm partiak. Në të vet nuk garoi, derisa vendin e tij nga sot e mori Dardan Molliqaj, që ishte dhe ...

Molliqaj i drejtohet popullit si kryetar i partisë duke i kujtuar VV’së se historia s’merr fund me ta
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...
Albportali | 15-Dec-2019 20:11
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...

Pas dorëheqjes së Ahmetit, Dardan Molliqaj zgjidhet kryetar i PSD
Partia Socialdemokrate menjëherë pas dorëheqjes së kryetarit Shpend Ahmeti, kanë zgjedhur pasuesin e tij Dardan Molliqaj. Molliqaj ishte njëri nga pesë kandidatët të cilët i propozuan për të parin e partisë, i cili ...
VizionPlus | 15-Dec-2019 15:13
Partia Socialdemokrate menjëherë pas dorëheqjes së kryetarit Shpend Ahmeti, kanë zgjedhur pasuesin e tij Dardan Molliqaj. Molliqaj ishte njëri nga pesë kandidatët të cilët i propozuan për të parin e partisë, i cili ...

Molliqaj i drejtohet popullit si kryetar i PSD-së – ka një mesazh për VV’në
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...
Medial | 15-Dec-2019 20:00
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...

Molliqaj i drejtohet popullit si kryetar i PSD-së – ka një mesazh për VV’në
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...
Arbresh | 15-Dec-2019 19:45
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...

Molliqaj pas zgjedhjes në krye të PSD-së: Kosovën e pret qeverisja populliste me mendësi totalitare
Me të marrë postin e ri Molliqaj tha se tek çdo dështim mbarset një përpjekje e re dhe beson se rruga e progresit dhe fitores kalon pashmangshëm nëpërmes dështimeve. Ai komentoi edhe fituesen e këtyre zgjedhjeve, ...
Zeri | 15-Dec-2019 19:40
Me të marrë postin e ri Molliqaj tha se tek çdo dështim mbarset një përpjekje e re dhe beson se rruga e progresit dhe fitores kalon pashmangshëm nëpërmes dështimeve. Ai komentoi edhe fituesen e këtyre zgjedhjeve, ...

Molliqaj pas zgjedhjes në krye të PSD-së: Kosovën e pret qeverisja populliste me mendësi totalitare, historia s’merr fund me ta
Dardan Molliqaj sot është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdekorate, pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit vlerësoi se si kryetar kishte përgjegjësi pë rezultatin e treguar në zgjedhjet e 6 tetorit. Me ...
Klan Kosova | 15-Dec-2019 19:27
Dardan Molliqaj sot është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdekorate, pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit vlerësoi se si kryetar kishte përgjegjësi pë rezultatin e treguar në zgjedhjet e 6 tetorit. Me ...

Molliqaj pas zgjedhjes në krye të PSD-së: Kosovën e pret qeverisja populliste me mendësi totalitare, historia s’merr fund me ta
Dardan Molliqaj sot është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdekorate, pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit vlerësoi se si kryetar kishte përgjegjësi pë rezultatin e treguar në zgjedhjet e 6 tetorit. Me ...
Medial | 15-Dec-2019 19:27
Dardan Molliqaj sot është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdekorate, pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit vlerësoi se si kryetar kishte përgjegjësi pë rezultatin e treguar në zgjedhjet e 6 tetorit. Me ...

Molliqaj i drejtohet popullit si kryetar i partisë duke i kujtuar VV’së se historia s’merr fund me ta
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD-në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...
Gazeta Observer | 15-Dec-2019 19:27
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD-në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...

Molliqaj pasi u zgjodh kryetar i PSD-së, mesazh për VV-në: Historia s’merr fund me juve!
Dardan Molliqaj është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdemokrate , pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit kishte thënë se ai ishte përgjegjës si kryetar i kësaj partie, për zgjedhjet e 6 tetorit. ...
InFokusi | 15-Dec-2019 19:20
Dardan Molliqaj është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdemokrate , pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit kishte thënë se ai ishte përgjegjës si kryetar i kësaj partie, për zgjedhjet e 6 tetorit. ...

Lideri i ri i PSD-së, Dardan Molliqaj vendos të flas – tregon pse e mori udhëheqjen e partisë
Ai me votim të fshehtë mori 83.7% të votave, duke marrë kështu postin e të parit të kësaj partie nga Shpend Ahmeti. Përmes një shkrimi në Facebook, Dardan Molliqaj, i cili ishte i vetmi në garë për kryetar të PSD-së, ka ...
Lajminet | 15-Dec-2019 19:12
Ai me votim të fshehtë mori 83.7% të votave, duke marrë kështu postin e të parit të kësaj partie nga Shpend Ahmeti. Përmes një shkrimi në Facebook, Dardan Molliqaj, i cili ishte i vetmi në garë për kryetar të PSD-së, ka ...

Molliqaj i drejtohet popullit si kryetar i partisë duke i kujtuar VV’së se historia s’merr fund me ta
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...
Gazeta Express | 15-Dec-2019 19:11
Dardan Molliqaj thotë se ka pranuar ta udhëheqë PSD’në në një periudhë të vështirë, sepse, sipas tij, pas cdo dështimi ka një përpjekje të re. Në njoftimin e parë të tij si kryetar, Molliqaj godet ish-partinë e tij, ...

Molliqaj: Kosovën po e pret qeverisje populiste me mendësi totalitare
Kryetari i sapozgjedhur i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se sot Partia Socialdemokrate iu përgjigj thirrjes për të mos e ndalur përpjekjen, përkundër zhvillimeve të fundit elektorale. Ai thotë se sot treguan që nuk e ...
Koha.net | 15-Dec-2019 19:08
Kryetari i sapozgjedhur i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se sot Partia Socialdemokrate iu përgjigj thirrjes për të mos e ndalur përpjekjen, përkundër zhvillimeve të fundit elektorale. Ai thotë se sot treguan që nuk e ...

Dardan Molliqaj tregon pse e mori postin e liderit të PSD-së
Këshilli Drejtues i Partisë Socialdemokrate, pa praninë e mediave, ka zgjedhur sot për kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj.
Kosova Press | 15-Dec-2019 19:08
Këshilli Drejtues i Partisë Socialdemokrate, pa praninë e mediave, ka zgjedhur sot për kryetar të kësaj partie Dardan Molliqaj.

Molliqaj pasi u zgjodh kryetar i PSD-së, mesazh për VV-në: Historia s’merr fund me juve!
Dardan Molliqaj është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdekorate, pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit kishte thënë se ai ishte përgjegjës si kryetar i kësaj partie, për zgjedhjet e 6 tetorit. Molliqaj ...
Indeks Online | 15-Dec-2019 19:04
Dardan Molliqaj është zgjedhur kryetar i Partisë Socialdekorate, pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit, pasi që ky i fundit kishte thënë se ai ishte përgjegjës si kryetar i kësaj partie, për zgjedhjet e 6 tetorit. Molliqaj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved