ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 03:30

Butrint Imeri me tre “këngë të vjetra” në “Top 10”, ku ka humbur artisti?

Butrint Imeri me tre “këngë të vjetra” në “Top 10”, ku ka humbur artisti?
Butrint Imeri është një nga artistët që është mjaft aktiv në muzikë, duke publikuar këngë të reja thuajse gjatë gjithë kohës mirëpo së fundmi jo edhe aq i pranishëm për publikun. Kanë kaluar thuajse 4 muaj që nga ...
Top Channel | 14-Dec-2019 21:52
Butrint Imeri është një nga artistët që është mjaft aktiv në muzikë, duke publikuar këngë të reja thuajse gjatë gjithë kohës mirëpo së fundmi jo edhe aq i pranishëm për publikun. Kanë kaluar thuajse 4 muaj që nga ...

Video / Fëmijët e Tiranës dhurata për moshatarët e tyre në zonat e prekura nga tërmeti, nis “Operacioni Kutia”
Dhuratat për Festat e fundvitit nuk do të mungojnë as për fëmijët e prekur nga tërmeti në zonat Durrës, Thumanë dhe Krujë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka lançuar nismën më të re “Operacioni Kutia”, që ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 20:04
Dhuratat për Festat e fundvitit nuk do të mungojnë as për fëmijët e prekur nga tërmeti në zonat Durrës, Thumanë dhe Krujë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka lançuar nismën më të re “Operacioni Kutia”, që ...

Noizy tregon muskujt nga palestra, thotë se ka humbur 25 kilogramë që nga muaji mars
Reperi i njohur shqiptar Noizy, i kushton shumë kujdes fizikut dhe paraqitjes së tij të jashtme. Ai është mjaft i përkushtuar në palestër, ku si rrjedhojë ka arritur të ketë një trup perfekt. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 23:04
Reperi i njohur shqiptar Noizy, i kushton shumë kujdes fizikut dhe paraqitjes së tij të jashtme. Ai është mjaft i përkushtuar në palestër, ku si rrjedhojë ka arritur të ketë një trup perfekt. View this post on Instagram ...

E veshur atraktive krah babadimrit, Bebe Rexha iu uron pushime të mbara
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 21:01
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...

Video/ Fëmijët e Tiranës dhurata për moshatarët e tyre në zonat e prekura nga tërmeti, nis “Operacioni Kutia”
Dhuratat për Festat e fundvitit nuk do të mungojnë as për fëmijët e prekur nga tërmeti në zonat Durrës, Thumanë dhe Krujë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka lançuar nismën më të re “Operacioni Kutia”, që ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 11:31
Dhuratat për Festat e fundvitit nuk do të mungojnë as për fëmijët e prekur nga tërmeti në zonat Durrës, Thumanë dhe Krujë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka lançuar nismën më të re “Operacioni Kutia”, që ...

Florian Marku çon peshë shqiptarët, mposht boksierin anglez/ VIDEO
Boksieri shqiptar Florian Marku korri fitoren e 6 në po kaq duele që nga koha kur ai u fut në boksin profesionist. Në turneun “Ultimate Boxxer 6”, që u zhvillua në Manchester, lushnjari ia doli të mposhtë pas një lufte ...
VizionPlus | 14-Dec-2019 14:31
Boksieri shqiptar Florian Marku korri fitoren e 6 në po kaq duele që nga koha kur ai u fut në boksin profesionist. Në turneun “Ultimate Boxxer 6”, që u zhvillua në Manchester, lushnjari ia doli të mposhtë pas një lufte ...

Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Vuj vuj vuj”, vjen me skena atraktive në klip
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 17:26
Këngëtarja e njohur shqiptare ka prezantuar për publikun këngën më të re të saj. “Vuj vuj vuj” mban titullin kjo këngë, e cila është R&B. Kënga është punuar nga vet Dafina, gjersa për vargjet e tekstit është kujdesur ...

Tayna feston ditëlindjen e 23-të, duke ngacmuar imagjinatën e fansave me poza provokuese në Instagram
Reperja e njohur Tayna feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 23-të. Të shumta ishin urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj me këtë rast. View this post on Instagram Edhe njo #gifttomyself Ahead of time 2020 ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 17:05
Reperja e njohur Tayna feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 23-të. Të shumta ishin urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj me këtë rast. View this post on Instagram Edhe njo #gifttomyself Ahead of time 2020 ...

Aktorja e njohur hedh poshtë thashethemet lidhur me shtatzaninë, “thjesht jam fryrë”
Jaqueline Jossa ka hedhur poshtë thashemet lidhur me shtatzaninë e saj, dukë thënë se thjesht është “fryrë”. Përdoruesit e mediave sociale bënë disa thashetheme duke thënë se 27 vjecarja është shtatzënë, pasi shpërndau ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 23:52
Jaqueline Jossa ka hedhur poshtë thashemet lidhur me shtatzaninë e saj, dukë thënë se thjesht është “fryrë”. Përdoruesit e mediave sociale bënë disa thashetheme duke thënë se 27 vjecarja është shtatzënë, pasi shpërndau ...

“Plakë që kërkon vëmendje”, e shajnë aktoren 46-vjeçare që poston foto me bikini
Aktorja e famshme, Kate Beckinsale, ka qenë së fundmi për pushime në Meksikë, së bashku me një mikun e saj. Edhe pse 46 vjeçe, britanikja duket në super formë. Por shumë komentues në rrjetet sociale kanë qenë paksa ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 23:49
Aktorja e famshme, Kate Beckinsale, ka qenë së fundmi për pushime në Meksikë, së bashku me një mikun e saj. Edhe pse 46 vjeçe, britanikja duket në super formë. Por shumë komentues në rrjetet sociale kanë qenë paksa ...

Duket sikur po fluturon mbi fshesën me bisht, befason të gjithë me mashtrimin e thjeshtë optik
Zach King nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, është i njohur për shfaqjet e tij në internet, derisa me të fundit që e realizoi, i ka befasuar edhe njohësit e mirë të iluzioneve. Në shikim të parë, 29-vjeçari duket ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 15:10
Zach King nga Kalifornia e Shteteve të Bashkuara, është i njohur për shfaqjet e tij në internet, derisa me të fundit që e realizoi, i ka befasuar edhe njohësit e mirë të iluzioneve. Në shikim të parë, 29-vjeçari duket ...

E veshur me fustan të kuq seksi, Bebe Rexha del me Babadimrin (FOTO)
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 22:56
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...

Njihuni me nusen e MC Kreshës (Foto)
Baby G gjati javës së parë të janarit pritet të rikthehet me këngë të re. Baby G ka gati një vit që nuk ardhur me ndonjë risi për fansat e saj, edhe pse muaj më parë ajo kishte bashkëpunuar me ish të dashurin për këngën ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 22:49
Baby G gjati javës së parë të janarit pritet të rikthehet me këngë të re. Baby G ka gati një vit që nuk ardhur me ndonjë risi për fansat e saj, edhe pse muaj më parë ajo kishte bashkëpunuar me ish të dashurin për këngën ...

Genta Ismajli më se e dashuruar i drejtohet të dashurit: Unë jam e jotja dhe ti je i imi
Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, duket se është duke e shijuar në maksimum lidhjen e saj të re. Ajo dhe biznesmeni turk Huseyin Usta, flitet se tash e sa kohë kanë filluar një lidhje të re së bashku. Mes ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 15:01
Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, duket se është duke e shijuar në maksimum lidhjen e saj të re. Ajo dhe biznesmeni turk Huseyin Usta, flitet se tash e sa kohë kanë filluar një lidhje të re së bashku. Mes ...

“Plakë që kërkon vëmendje”, e shajnë aktoren 46-vjeçare që poston foto me bikini
Aktorja e famshme, Kate Beckinsale, ka qenë së fundmi për pushime në Meksikë, së bashku me një mikun e saj. Edhe pse 46 vjeçe, britanikja duket në super formë. Por shumë komentues në rrjetet sociale kanë qenë paksa ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 22:07
Aktorja e famshme, Kate Beckinsale, ka qenë së fundmi për pushime në Meksikë, së bashku me një mikun e saj. Edhe pse 46 vjeçe, britanikja duket në super formë. Por shumë komentues në rrjetet sociale kanë qenë paksa ...

E veshur me fustan të kuq seksi, Bebe Rexha del me Babadimrin
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 22:04
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...

Gjyste Vulaj dhuroi 3000 dollarë për të prekurit nga tërmetet në Shqipëri
Këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj duket të ketë qenë shumë e prekur nga gjendja e vështirë e shqiptarëve pas tërmeteve të fuqishme që goditën Shqipërinë. Kështu, ajo vendosi të kontribuojë me plot 3000 dollarë, të cilat ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 14:46
Këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj duket të ketë qenë shumë e prekur nga gjendja e vështirë e shqiptarëve pas tërmeteve të fuqishme që goditën Shqipërinë. Kështu, ajo vendosi të kontribuojë me plot 3000 dollarë, të cilat ...

Pranë kujt po ndjehet hot Majlinda Zeka?
Majlinda Zeka po shijon ambientet e shesheve të Prishtinës. Përmes disa fotografive të shpërndara në Instagram nga Majlinda, ajo ka treguar se po ndjehet “hot” pranë një zjarri, në Prishtinë, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 21:53
Majlinda Zeka po shijon ambientet e shesheve të Prishtinës. Përmes disa fotografive të shpërndara në Instagram nga Majlinda, ajo ka treguar se po ndjehet “hot” pranë një zjarri, në Prishtinë, shkruan Indeksonline. ...

E veshur atraktive krah babadimrit, Bebe Rexha iu uron pushime të mbara
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...
Arbresh | 14-Dec-2019 21:40
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është në përfundim të turneut të saj muzikor me Jonas Brothers. Ajo është përfshirë në frymën festive të atmosferës së festave të fundvitit, duke qenë në prag të ...

Adelina Ismaili feston ditëlindjen e 40-të, merr urim të përzemërt nga Zanfina
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 14:07
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, e konsideruar si diva e estradës shqiptare, feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 40-të. Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj. Disa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved