ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 04:00

Zidane nuk shqetësohet që Barcelona pushon më shumë se Real Madridi para El Clasicos: La Liga i vendos oraret

Zidane nuk shqetësohet që Barcelona pushon më shumë se Real Madridi para El Clasicos: La Liga i vendos oraret
Trajneri i trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane nuk shqetësohet për faktin se Barcelona do të ketë një ditë më shumë pushim sesa Real Madridi përpara El Clasicos. Barcelona është nikoqire e Los Blancos të ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 20:00
Trajneri i trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane nuk shqetësohet për faktin se Barcelona do të ketë një ditë më shumë pushim sesa Real Madridi përpara El Clasicos. Barcelona është nikoqire e Los Blancos të ...

Trajneri i Barcelonës, Valverde: Sociedadi na bëri shumë presion, e merituan një pikë
Ernesto Valverde është deklaruar pas barazimit 2-2 të Barcelonës ndaj Real Sociedadit. Trajneri i Blaugranasëve ka thënë se kishte disa momente të diskutueshme në këtë takim, por edhe që kishin përballe një kundërshtarë ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 18:59
Ernesto Valverde është deklaruar pas barazimit 2-2 të Barcelonës ndaj Real Sociedadit. Trajneri i Blaugranasëve ka thënë se kishte disa momente të diskutueshme në këtë takim, por edhe që kishin përballe një kundërshtarë ...

“Nuk ishte penallti për Sociedad, derisa gjyqtari gaboi te Pique” Valverde nuk është aspak i lumtur me referimin në La Liga Barcelona ka lëshuar dy pikë në xhiron e 17 të La Ligës, duke barazuar 2-2 në udhëtim me Real Sociedadin. VAR sërish mori di
Valverde nuk është aspak i lumtur me referimin në La Liga Barcelona ka lëshuar dy pikë në xhiron e 17 të La Ligës, duke barazuar 2-2 në udhëtim me Real Sociedadin. VAR sërish mori disa vendime kontroverse që kanë ...
Kosova Sot | 14-Dec-2019 23:34
Valverde nuk është aspak i lumtur me referimin në La Liga Barcelona ka lëshuar dy pikë në xhiron e 17 të La Ligës, duke barazuar 2-2 në udhëtim me Real Sociedadin. VAR sërish mori disa vendime kontroverse që kanë ...

“Nuk ishte penallti për Sociedad, derisa gjyqtari gaboi te Pique”
Valverde nuk është aspak i lumtur me referimin në La Liga Barcelona ka lëshuar dy pikë në xhiron e 17 të La Ligës, duke barazuar 2-2 në udhëtim me Real Sociedadin. VAR sërish mori disa vendime kontroverse që kanë ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 23:28
Valverde nuk është aspak i lumtur me referimin në La Liga Barcelona ka lëshuar dy pikë në xhiron e 17 të La Ligës, duke barazuar 2-2 në udhëtim me Real Sociedadin. VAR sërish mori disa vendime kontroverse që kanë ...

A iu mohua Barcelonës një penallti: “Nëse akorduat të parën, është dashur edhe të dytën”
Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrëshqitje e Barçës vjen pak ditë para ‘El Clasicos’ në ‘Camp ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 21:49
Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrëshqitje e Barçës vjen pak ditë para ‘El Clasicos’ në ‘Camp ...

Zidane nuk shqetësohet që Barcelona pushon më shumë se Real Madridi para El Clasicos: La Liga i vendos oraret
Trajneri i trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane nuk shqetësohet për faktin se Barcelona do të ketë një ditë më shumë pushim sesa Real Madridi përpara El Clasicos. Barcelona është nikoqire e Los Blancos të ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 21:01
Trajneri i trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane nuk shqetësohet për faktin se Barcelona do të ketë një ditë më shumë pushim sesa Real Madridi përpara El Clasicos. Barcelona është nikoqire e Los Blancos të ...

Dhunuan gjyqtarin, Federata e Futbollit kërkon arrestimin e agresorëve, rrezikojnë 3 vite burg
Ka përfunduar ndeshja në Serie A. Genaro Gattuso nuk e ka nisur mbarë aventurën e tij. Napoli është mposhtur në minutin e fundit nga Parma me golin e Gervinhos, me rezultat 2 me 1 transmeton Gazeta Blic. Ja goli i ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 20:55
Ka përfunduar ndeshja në Serie A. Genaro Gattuso nuk e ka nisur mbarë aventurën e tij. Napoli është mposhtur në minutin e fundit nga Parma me golin e Gervinhos, me rezultat 2 me 1 transmeton Gazeta Blic. Ja goli i ...

De Jong i nervozuar: Nëse akordon penalltinë e parë, atëherë duhet akorduar edhe atë të Pique
Gjatë këtij takimi, një penallti u akordua në dëmin e Barcelonës, dhe sikur të mos mjaftonte kjo, në fundin e ndeshjes një ndërhyrje ndaj Pique nuk u vlerësua si penallti. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak mesfushorit ...
Lajminet | 14-Dec-2019 20:47
Gjatë këtij takimi, një penallti u akordua në dëmin e Barcelonës, dhe sikur të mos mjaftonte kjo, në fundin e ndeshjes një ndërhyrje ndaj Pique nuk u vlerësua si penallti. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak mesfushorit ...

‘Ngec’ Barcelona, vetëm barazim 2-2 në sfidën me Sociedad
Anoeta konfirmohet një fushë shumë e vështirë për t’u kaluar nga Barcelona. Sfida e kësaj jave në La Liga mes Real Sociedad dhe kampionëve të Spanjës përfundoi me barazimin 2-2, një rezultat ky që muind të shfrytëzohet ...
Portalb | 14-Dec-2019 20:24
Anoeta konfirmohet një fushë shumë e vështirë për t’u kaluar nga Barcelona. Sfida e kësaj jave në La Liga mes Real Sociedad dhe kampionëve të Spanjës përfundoi me barazimin 2-2, një rezultat ky që muind të shfrytëzohet ...

Sociedad 2-2 Barcelona, nota e Januzajt dhe të tjerëve
Barcelona ka lëshuar mundësi ideale në udhëtim te Real Sociedadi duke barazuar me rezultat 2-2 në takimin e vlefshëm për javën e 17-të në La Liga. Gjiganti katalunas ka dështuar të mbaj distancën prej tri pikëve ndaj ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 18:14
Barcelona ka lëshuar mundësi ideale në udhëtim te Real Sociedadi duke barazuar me rezultat 2-2 në takimin e vlefshëm për javën e 17-të në La Liga. Gjiganti katalunas ka dështuar të mbaj distancën prej tri pikëve ndaj ...

A iu mohua Barcelonës një penallti: “Nëse akorduat të parën, është dashur edhe të dytën” Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrë
Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrëshqitje e Barçës vjen pak ditë para ‘El Clasicos’ në ‘Camp ...
Kosova Sot | 14-Dec-2019 20:18
Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrëshqitje e Barçës vjen pak ditë para ‘El Clasicos’ në ‘Camp ...

Barca ndalet nga Sociedad
Barcelona është ndalur nga Real Sociedad, në kuadër të xhiros së 16-të në La Liga. Barcelona ka marrë vetëm një pikë në një udhëtim mjaft të vështirë, duke luajtur 2:2 me Sociedad. Katalanët ishin në disavantazh qysh ...
Flaka | 14-Dec-2019 20:12
Barcelona është ndalur nga Real Sociedad, në kuadër të xhiros së 16-të në La Liga. Barcelona ka marrë vetëm një pikë në një udhëtim mjaft të vështirë, duke luajtur 2:2 me Sociedad. Katalanët ishin në disavantazh qysh ...

A iu mohua Barcelonës një penallti: “Nëse akorduat të parën, është dashur edhe të dytën”
Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrëshqitje e Barçës vjen pak ditë para ‘El Clasicos’ në ‘Camp ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 20:03
Barcelona nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Real Sociedad, duke barazuar 2-2 në sfidën që u zhvillua në stadiumin “Real Arena”. Kjo rrëshqitje e Barçës vjen pak ditë para ‘El Clasicos’ në ‘Camp ...

Barcelona bën hapin fals, barazon me Sociedad
Anoeta konfirmohet një fushë shumë e vështirë për t’u kaluar nga Barcelona. Sfida e kësaj jave në La Liga mes Real Sociedad dhe kampionëve të Spanjës përfundoi me barazimin 2-2, një rezultat ky që muind të shfrytëzohet ...
Lexo | 14-Dec-2019 19:32
Anoeta konfirmohet një fushë shumë e vështirë për t’u kaluar nga Barcelona. Sfida e kësaj jave në La Liga mes Real Sociedad dhe kampionëve të Spanjës përfundoi me barazimin 2-2, një rezultat ky që muind të shfrytëzohet ...

Nuk morri notë të mirë për ndeshjen e sotme, ky është reagimi i Xherdan Shaqirit
Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Real Sociedadit 2 me 2. Trajneri i Barcelonës, Valverde pas ndeshjes, tha se presioni i vendasve ishte shumë i vështirë për t’u përballuar, transmeton Gazeta Blic. ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 19:29
Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Real Sociedadit 2 me 2. Trajneri i Barcelonës, Valverde pas ndeshjes, tha se presioni i vendasve ishte shumë i vështirë për t’u përballuar, transmeton Gazeta Blic. ...

Sigal Prishtina e mposhtë bindshëm Bashkimin
Parma ka kaluar në epërsi ndaj Napolit të Genaro Gatussos. Golin e ka shënuar Kulusevsk në minutin e 4, transmeton Gazeta Blic. Gattuso nuk e ka filluar mbarë aventurën, mirëpo mbetet të shihet deri në fund. Ja goli i ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 19:11
Parma ka kaluar në epërsi ndaj Napolit të Genaro Gatussos. Golin e ka shënuar Kulusevsk në minutin e 4, transmeton Gazeta Blic. Gattuso nuk e ka filluar mbarë aventurën, mirëpo mbetet të shihet deri në fund. Ja goli i ...

Sociedad 2-2 Barcelona, nota e Januzajt dhe të tjerëve
Barcelona ka lëshuar mundësi ideale në udhëtim te Real Sociedadi duke barazuar me rezultat 2-2 në takimin e vlefshëm për javën e 17-të në La Liga. Gjiganti katalunas ka dështuar të mbaj distancën prej tri pikëve ndaj ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 18:59
Barcelona ka lëshuar mundësi ideale në udhëtim te Real Sociedadi duke barazuar me rezultat 2-2 në takimin e vlefshëm për javën e 17-të në La Liga. Gjiganti katalunas ka dështuar të mbaj distancën prej tri pikëve ndaj ...

Trajneri i Barcelonës, Valverde: Sociedadi na bëri shumë presion, e merituan një pikë
Ernesto Valverde është deklaruar pas barazimit 2-2 të Barcelonës ndaj Real Sociedadit. Trajneri i Blaugranasëve ka thënë se kishte disa momente të diskutueshme në këtë takim, por edhe që kishin përballe një kundërshtarë ...
E Dua Sportin | 14-Dec-2019 18:59
Ernesto Valverde është deklaruar pas barazimit 2-2 të Barcelonës ndaj Real Sociedadit. Trajneri i Blaugranasëve ka thënë se kishte disa momente të diskutueshme në këtë takim, por edhe që kishin përballe një kundërshtarë ...

Valverde: Ishte e vështirë, nuk mund t’i bënim ballë presingut të tyre
Trajneri i Barcelonës, Valverde, ka thënë se skuadra e tij e pati të vështirë t’i bënte ballë presingut të vendasve. Ai ndër të tjerash ka komentuar edhe situatën e dyshimt për penallti, që ndodhi në minutën e fundit të ...
Lajminet | 14-Dec-2019 18:36
Trajneri i Barcelonës, Valverde, ka thënë se skuadra e tij e pati të vështirë t’i bënte ballë presingut të vendasve. Ai ndër të tjerash ka komentuar edhe situatën e dyshimt për penallti, që ndodhi në minutën e fundit të ...

Chelsea befasohet në “Stamford Bridge”, mposhtët nga Bournemouth në minutat e fundit
Ka përfunduar ndeshja në La Liga në mes Real Sociedad dhe Barcelonës. Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Sociedadit në udhëtim 2 me 2, rarporton Gazeta Blic. Golat për Barcelonën i kanë shënuar ...
GazetaBlic | 14-Dec-2019 18:20
Ka përfunduar ndeshja në La Liga në mes Real Sociedad dhe Barcelonës. Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim ndaj Sociedadit në udhëtim 2 me 2, rarporton Gazeta Blic. Golat për Barcelonën i kanë shënuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved