ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 05:37

Parashikimi i motit për datën 13 Dhjetor 2019

Parashikimi i motit për datën 13 Dhjetor 2019
Gjate ores se pasdites pritet shtim i saj duke o shoqeruar me reshje shiu mbi te gjithe territorin veçanerisht ne oret e darkes. Sa i takon temperaturave ato priten te jene pa ndryshime duke ruajtur te njejtat vlera si ...
ikub.al | 13-Dec-2019 10:00
Gjate ores se pasdites pritet shtim i saj duke o shoqeruar me reshje shiu mbi te gjithe territorin veçanerisht ne oret e darkes. Sa i takon temperaturave ato priten te jene pa ndryshime duke ruajtur te njejtat vlera si ...

Ushtria turke krijon një armë të re, dron me mitraloz të rëndë
Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka aftësinë të ...
BalkanWeb | 13-Dec-2019 10:16
Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka aftësinë të ...

VIDEO: Ushtria turke krijon një armë të re, dron me mitraloz të rëndë
Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka aftësinë të ...
GazetaTema | 13-Dec-2019 10:28
Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka aftësinë të ...

Pritet mot me shi dhe dëborë
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...
Telegraf | 13-Dec-2019 19:24
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...

Ushtria turke ndërton dronin e pajisur me mitroloz të rëndë (VIDEO)
mapo.al Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka ...
Mapo | 13-Dec-2019 10:09
mapo.al Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka ...

Moti gjatë vikendit: Të shtunën shi, të dielën diell
Gjatë vikendit mbi vendin tonë pritet të mbajë mot i ndryshueshëm. Të shtunën priten reshje shiu në mëngjes, ndërkaq nga dita e diele pritet të ketë përmirësim të motit. Sipas Prishtina Weather nga dita e diel fusha ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 22:07
Gjatë vikendit mbi vendin tonë pritet të mbajë mot i ndryshueshëm. Të shtunën priten reshje shiu në mëngjes, ndërkaq nga dita e diele pritet të ketë përmirësim të motit. Sipas Prishtina Weather nga dita e diel fusha ...

Keni plane për fundjavën? Pritet mot me shi dhe dëborë
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...
Lapsi | 13-Dec-2019 18:57
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...

Nesër mos e harroni çadrën, këto janë temperaturat në vend
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull. 14.12 – Herët në mëngjes erë dhe riga lokale shiu. Ditën kryesisht me vranësira, e në mbrëmje kthjellime ...
Indeks Online | 13-Dec-2019 22:52
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull. 14.12 – Herët në mëngjes erë dhe riga lokale shiu. Ditën kryesisht me vranësira, e në mbrëmje kthjellime ...

Moti/ Ulen temperaturat, ja zonat ku do të ketë reshje dëbore
mapo.al Temperaturat sa po vijnë e po ulën dhe pritet në disa pjesë të vendit reshje dëbore. Në një njoftim nga Shërbimi Metrologjik Ushtarak bëhet me dije se reshjet e dëborës do të bien në lartësinë mbi 800 metër nga ...
Mapo | 13-Dec-2019 08:03
mapo.al Temperaturat sa po vijnë e po ulën dhe pritet në disa pjesë të vendit reshje dëbore. Në një njoftim nga Shërbimi Metrologjik Ushtarak bëhet me dije se reshjet e dëborës do të bien në lartësinë mbi 800 metër nga ...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës?
Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të shtunën në mëngjes sjellë kushte për reshje lokale shiu, e në vise malore borë, bën të ditur Prishtina Weather. Shërbimi i ...
Lajminet | 13-Dec-2019 21:56
Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të shtunën në mëngjes sjellë kushte për reshje lokale shiu, e në vise malore borë, bën të ditur Prishtina Weather. Shërbimi i ...

Ja si do të jetë moti gjatë pesë ditëve të ardhshme
Mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe rritje e temperaturës ditore pritet prej nesër deri të shtunën. Siç paralajmërojnë nga DPHM të shtunën nga fundi i ditës do të ketë kushte për dukuri të lokalizuar të ...
Portalb | 17-May-2017 12:48
Mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe rritje e temperaturës ditore pritet prej nesër deri të shtunën. Siç paralajmërojnë nga DPHM të shtunën nga fundi i ditës do të ketë kushte për dukuri të lokalizuar të ...

Ja si do të jetë moti gjatë pesë ditëve të ardhshme
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të shtunën në ...
Arbresh | 13-Dec-2019 21:22
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të shtunën në ...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të......
Zeri | 13-Dec-2019 20:55
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të......

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë fundjavës dhe ditëve pasuese?
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të shtunën në ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 20:49
Të shtunën reshje lokale shiu në mëngjes. Nga dita e diel kthjellime dhe më butë. Në ultësira mundësi për mjegull Cikloni i thellë nga Atlantiku ka filluar të depërtojë mbi Adriatik, që gjatë natës dhe të shtunën në ...

Per kete fundjave zgjidhni vendet malore, temperaturat zbresin nen zero
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...
Lajmi i Fundit | 13-Dec-2019 20:37
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...

Çfarë temperaturash na presin në fundjavë? Zbuloni sesi parashikohet të jetë moti
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...
Lexo | 13-Dec-2019 20:07
Gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu. Më të fokusuara reshjet e shiut do jenë në Jug të Shqipërisë. Sipas Metoalb në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe ...

VIDEO/ Ushtria turke ndërton dronin e pajisur me mitroloz të rëndë
Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka aftësinë të ...
ABCNews | 13-Dec-2019 09:51
Turqia do të jetë vendi i parë që do të blejë një dron të ri ushtarak të armatosur me mitraloz dhe të pajisur me krahë robotikë që shërbejnë për të zbutur zmbrapsjen nga të shtënat e plumbave. Mitralozi ka aftësinë të ...

Keni bërë plane për fundjavën? Moti rezervon surpriza të pakëndshme, mësoni si do jenë temperaturat
Postuar: 13/12/2019 - 18:33 Sipas Metoalb, gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu, në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe pasdites kushtet atmosferike do të ...
Sot.Al | 13-Dec-2019 18:36
Postuar: 13/12/2019 - 18:33 Sipas Metoalb, gjatë paradites vendi ynë do jetë me vranësira dhe reshje shiu, në zonat malore reshjet do të bien në formë dëbore. Ndërsa gjatë mesditës dhe pasdites kushtet atmosferike do të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet e larta malore do të ketë reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ...
Republika | 13-Dec-2019 13:34
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet e larta malore do të ketë reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ...

Moti sot
Moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me reshje të dobëta të shiut, ndërsa në male me reshje të dobëta të borës. Më shumë reshje do të ketë në orët e mbrëmjes drejtë së shtunës. Do të fryjë erë e përkohshme ...
IliriaNews | 13-Dec-2019 11:39
Moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me reshje të dobëta të shiut, ndërsa në male me reshje të dobëta të borës. Më shumë reshje do të ketë në orët e mbrëmjes drejtë së shtunës. Do të fryjë erë e përkohshme ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved