ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:27

Edhe pse e sëmurë, Rita Ora thotë se po duhet të aktrojë para tjerëve sikur nuk është për t’i përmbushur angazhimet e saj

Edhe pse e sëmurë, Rita Ora thotë se po duhet të aktrojë para tjerëve sikur nuk është për t’i përmbushur angazhimet e saj
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë shumë e angazhuar për këtë fundvit. Vetëm pak ditë më parë, ajo mori pjesë në eventin e madh të Capital FM të realizuar në Londër, ku performoi para ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 00:04
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë shumë e angazhuar për këtë fundvit. Vetëm pak ditë më parë, ajo mori pjesë në eventin e madh të Capital FM të realizuar në Londër, ku performoi para ...

Liberta Spahiu vjen me fotografi provokuese nga Franca
Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 23:04
Prezantuesja e njohur shqiptare, Liberta Spahiu, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta përditshme, gjersa nuk mungojnë herë pas here ...

Djali i Ramush Haradinaj zgjedh një rrugë komplet ndryshe nga i ati
Anita Haradinaj është shprehur krenare me të birin e saj, Gjinin. Tanimë një gjimnazistë, Gjin Haradinaj ka vendosur të mos ndjek hapat e babait. Djali i kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, më shumë pëlqen ...
Telegraf | 13-Dec-2019 18:39
Anita Haradinaj është shprehur krenare me të birin e saj, Gjinin. Tanimë një gjimnazistë, Gjin Haradinaj ka vendosur të mos ndjek hapat e babait. Djali i kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, më shumë pëlqen ...

Me këmbët e ngritura lart, Enca Haxhia merr vëmendjen e fansave në fotografitë e fundit
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, arrin gjithmonë të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj përmes rrjeteve sociale. Së fundmi, ajo publikoi për ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, ku shfaqej e veshur me tuta ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 22:10
Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, arrin gjithmonë të marrë vëmendjen e ndjekësve të saj përmes rrjeteve sociale. Së fundmi, ajo publikoi për ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi, ku shfaqej e veshur me tuta ...

Adelina Ismaili me projekt të ri së shpejti, këtë radhë vjen në bashkëpunim me Skerdin
Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili, është në përgatitje e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin Skerdi – gjë të cilën ajo e konfirmoi përmes një fotografie të ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 21:34
Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili, është në përgatitje e sipër të projektit të saj më të ri muzikor. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin Skerdi – gjë të cilën ajo e konfirmoi përmes një fotografie të ...

Buta publikon këngën e re “Edi Rama”
Reperi i njohur shqiptar, Buta, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Edi Rama” mban titullin kënga e tij e re, që në fokus ka kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Muzika është punuar nga Klajdi ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 21:13
Reperi i njohur shqiptar, Buta, ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Edi Rama” mban titullin kënga e tij e re, që në fokus ka kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Muzika është punuar nga Klajdi ...

Me një portret të ëmbël familjar, Granit Xhaka i drejtohet gruas: Faleminderit që je nëna më e mirë që Ayana mund të kërkojë
Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, duket se po e shijon në maksimum ndjenjën e atësisë. Muaj më parë kur në jetë erdhi vajza e tij e parë, Aymana, duket se jeta e futbollistit tërësisht ndryshoi. Graniti ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 20:22
Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, duket se po e shijon në maksimum ndjenjën e atësisë. Muaj më parë kur në jetë erdhi vajza e tij e parë, Aymana, duket se jeta e futbollistit tërësisht ndryshoi. Graniti ...

Dua Lipa publikon projektin e fundit muzikor për këtë vit, këngën “Future Nostalgia”
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar gjatë këtyre ditëve, këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar të premten projektin e saj të fundit muzikor për këtë vit. “Sonte, në hënën e fundit të plotë të dekadës, ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 19:15
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar gjatë këtyre ditëve, këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar të premten projektin e saj të fundit muzikor për këtë vit. “Sonte, në hënën e fundit të plotë të dekadës, ...

Klaudia Pepa publikon imazhe me të brendshme nga klipi i ri i vallëzimit
Klaudia Pepa është një prej balerinave më të popullarizuara shqiptare, e cila është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Bukuroshja i ka publikuar disa imazhe, në të cilat ka pozuar mjaft tërheqëse e veshur vetëm me të ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 17:19
Klaudia Pepa është një prej balerinave më të popullarizuara shqiptare, e cila është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Bukuroshja i ka publikuar disa imazhe, në të cilat ka pozuar mjaft tërheqëse e veshur vetëm me të ...

Postimi i pazakontë i Soni Malajt
Soni Malaj ka habitur me një postim të pazakontë, të cilin e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja, e cila numëron mbi 469 mijë ndjekës në Instagram, e ka publikuar një imazh festiv të sajin, mirëpo ka ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 15:28
Soni Malaj ka habitur me një postim të pazakontë, të cilin e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. Këngëtarja, e cila numëron mbi 469 mijë ndjekës në Instagram, e ka publikuar një imazh festiv të sajin, mirëpo ka ...

Ava Max publikon këngën e re “Salt”
Këngëtarja shqiptare e cila po bën emër në tregun internacional të muzikës, Ava Max, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Salt” titullohet kënga e saj e re, që përkthyer në shqip do të thotë kripë. Kënga ...
Flaka | 13-Dec-2019 23:04
Këngëtarja shqiptare e cila po bën emër në tregun internacional të muzikës, Ava Max, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “Salt” titullohet kënga e saj e re, që përkthyer në shqip do të thotë kripë. Kënga ...

Arjola Demiri konfirmon datën e lansimit të filmit “I love Tropoja”
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri e njohur më shumë për rolin e saj si Xhbanja në serialin “O sa mirë”, së fundi ka marrë pjesë në filmin “I love Tropoja” të Ermal Mamaqit. Pjesë e filmit do të jenë emra të ...
Flaka | 13-Dec-2019 22:59
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri e njohur më shumë për rolin e saj si Xhbanja në serialin “O sa mirë”, së fundi ka marrë pjesë në filmin “I love Tropoja” të Ermal Mamaqit. Pjesë e filmit do të jenë emra të ...

Granit Xhaka me mesazh emocionues për gruan e tij
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar gjatë këtyre ditëve, këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar të premten projektin e saj të fundit muzikor për këtë vit. “Sonte, në hënën e fundit të plotë të dekadës, ...
GazetaBlic | 13-Dec-2019 22:49
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar gjatë këtyre ditëve, këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka publikuar të premten projektin e saj të fundit muzikor për këtë vit. “Sonte, në hënën e fundit të plotë të dekadës, ...

Noizy tregon se “mbret” i kujt është
Reperi Noizy nuk është shumë aktivë kohëve të fundit në muzikë, nëse e krahasojmë atë me Noizyn e para disa viteve Reperi shqiptar në këtë vit e kemi parë të angazhuar shumë për viktimat e tërmetit në Durrës. Ai ka qenë ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 22:04
Reperi Noizy nuk është shumë aktivë kohëve të fundit në muzikë, nëse e krahasojmë atë me Noizyn e para disa viteve Reperi shqiptar në këtë vit e kemi parë të angazhuar shumë për viktimat e tërmetit në Durrës. Ai ka qenë ...

Arbenita Ismajli shfaqet tërheqëse në imazhet e reja
Duke qenë ndër modelet më të ndjekura shqiptare, fansat i presin me kërshëri fotografitë e reja që i publikon Arbenita Ismajli në rrjetet sociale. Bukuroshja numëron mbi 407 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 14:49
Duke qenë ndër modelet më të ndjekura shqiptare, fansat i presin me kërshëri fotografitë e reja që i publikon Arbenita Ismajli në rrjetet sociale. Bukuroshja numëron mbi 407 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe ...

Bebe Rexha drejt përfundimit të turneut, falënderon adhuruesit për mbështetjen
Bebe Rexha po përmbyll një turne të suksesshëm botëror. Kur kanë mbetur edhe dy koncerte deri në përfundim ajo përmes një statusi ka falënderuar adhuruesit që kanë ardhur për ta ndejkur nga afër dhe Jonas Brother që e ...
Indeks Online | 13-Dec-2019 21:52
Bebe Rexha po përmbyll një turne të suksesshëm botëror. Kur kanë mbetur edhe dy koncerte deri në përfundim ajo përmes një statusi ka falënderuar adhuruesit që kanë ardhur për ta ndejkur nga afër dhe Jonas Brother që e ...

Regjistrohen deputetët e PDK-së
Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës, të cilët kanë fituar votat e mjaftueshme për t’u bërë pjesë e legjislaturës së shtatë të Kuvendit të Kosovës janë regjistruar sot. Këtë e ka bërë të ditur, deputeti i ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 14:49
Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës, të cilët kanë fituar votat e mjaftueshme për t’u bërë pjesë e legjislaturës së shtatë të Kuvendit të Kosovës janë regjistruar sot. Këtë e ka bërë të ditur, deputeti i ...

Bebe Rexha e aftë edhe në aktrim: Kjo është çfarë të bën turneu prej katër muajsh
Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një video qesharake.Bebe Rexha ka publikuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq duke bërë gjeste qesharake pranë njërit prej anëtarëve të ekipit të saj, shkruan lajmi.net. ...
Aktuale.MK | 13-Dec-2019 21:16
Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një video qesharake.Bebe Rexha ka publikuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq duke bërë gjeste qesharake pranë njërit prej anëtarëve të ekipit të saj, shkruan lajmi.net. ...

Alban Skenderaj me performancë epike të shtunën për hapjen e Hangover
Këngëtari i njohur, Alban Skenderaj, fillon turneun e tij dimëror në vendin tonë të shtunën (14 dhjetor), në hapjen e një prej klubeve më të mëdha në vend, Hangover Club. Lajmi është konfirmuar nga vet Alban Skenderaj, ...
Telegrafi | 13-Dec-2019 14:16
Këngëtari i njohur, Alban Skenderaj, fillon turneun e tij dimëror në vendin tonë të shtunën (14 dhjetor), në hapjen e një prej klubeve më të mëdha në vend, Hangover Club. Lajmi është konfirmuar nga vet Alban Skenderaj, ...

Agnesa, aktore në Hollywood?
Bukuroshja dhe ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj është parë në Los Angeles këto ditë Bukuroshja kosovare vazhdimisht ka postuar disa fotografi ku shihet se është në xhirime të një filmi. Ajo është parë duke xhiruar në ...
Gazeta Express | 13-Dec-2019 20:22
Bukuroshja dhe ish Miss Kosova 2003, Agnesa Vuthaj është parë në Los Angeles këto ditë Bukuroshja kosovare vazhdimisht ka postuar disa fotografi ku shihet se është në xhirime të një filmi. Ajo është parë duke xhiruar në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved