ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 04:09

Arrestohet në Kosovë ish-zyrtari i PDK-së

Arrestohet në Kosovë ish-zyrtari i PDK-së
Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat e Kosovës zyrtari për Informim i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Ai ka thënë se “sot, më 14.12.2019, ...
BalkanWeb | 14-Dec-2019 21:59
Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat e Kosovës zyrtari për Informim i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Ai ka thënë se “sot, më 14.12.2019, ...

Arrestohet ish-kryetari i Kaçanikut Xhabir Zharku, policia jep detaje
Sot është arrestuar ish-kryetari e Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Lajmin e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Baki Kelani, i cili ka bërë të ditur se ...
TetovaSot | 14-Dec-2019 23:32
Sot është arrestuar ish-kryetari e Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Lajmin e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Baki Kelani, i cili ka bërë të ditur se ...

Policia jep detaje për arrestimin e Xhabir Zharkut
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Sipas informatave të para që ka siguruar Gazeta Express, Zharku është arrestuar për një lëndë të vitit 2010. Ai u arrestua në aeroportin ...
Gazeta Monitor | 14-Dec-2019 23:23
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Sipas informatave të para që ka siguruar Gazeta Express, Zharku është arrestuar për një lëndë të vitit 2010. Ai u arrestua në aeroportin ...

Policia e Kosovës arreston Xhabir Zharkun
Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar miku i tij Nasim Haradinaj. Zharku është arrestuar gjatë ditës së sotme lidhur me akuzat e ...
Gazeta Monitor | 14-Dec-2019 23:23
Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar miku i tij Nasim Haradinaj. Zharku është arrestuar gjatë ditës së sotme lidhur me akuzat e ...

Policia jep detaje për arrestimin e Xhabir Zharkut
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Zëdhëndësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka thënë për se Xhabir Zharku është arrestuar për keqpërdorim të pozitës dhe autoritetit ...
Arbresh | 14-Dec-2019 23:16
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Zëdhëndësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, ka thënë për se Xhabir Zharku është arrestuar për keqpërdorim të pozitës dhe autoritetit ...

Arrestohet Xhabir Zharku
Policia e Kosovës ka arrestuar sot ish-kryetarin e Kaçanikut, Xhabir Zharku, nën dyshimin për “Keqpërdorim i pozitës dhe autoritetit zyrtar”' dhe “Ushtrim i ndikimit”.
Kosova Press | 14-Dec-2019 22:49
Policia e Kosovës ka arrestuar sot ish-kryetarin e Kaçanikut, Xhabir Zharku, nën dyshimin për “Keqpërdorim i pozitës dhe autoritetit zyrtar”' dhe “Ushtrim i ndikimit”.

Arrestimi i Xhabir Zharkut, policia jep detaje
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Sipas informatave të para që ka siguruar Gazeta Express, Zharku është arrestuar për një lëndë të vitit 2010. Ai u arrestua në aeroportin ...
InFokusi | 14-Dec-2019 22:43
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Sipas informatave të para që ka siguruar Gazeta Express, Zharku është arrestuar për një lëndë të vitit 2010. Ai u arrestua në aeroportin ...

Arrestimi i Xhabir Zharkut, policia jep detaje
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Sipas informatave të para që ka siguruar Gazeta Express, Zharku është arrestuar për një lëndë të vitit 2010. Ai u arrestua në aeroportin ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 22:31
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku nga Policia e Kosovës. Sipas informatave të para që ka siguruar Gazeta Express, Zharku është arrestuar për një lëndë të vitit 2010. Ai u arrestua në aeroportin ...

Xhabir Zharku u arrestua nga Njësiti i Krimeve Ekonomike, policia jep detaje
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Lajmi.net raportoi pak më parë ekskluzivisht për arrestimin e Zharkut, teksa nga Policia e Kosovës kanë bërë të ditur se ...
Albportali | 14-Dec-2019 22:16
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Lajmi.net raportoi pak më parë ekskluzivisht për arrestimin e Zharkut, teksa nga Policia e Kosovës kanë bërë të ditur se ...

Zharku u arrestua nga Njësiti i Krimeve Ekonomike, policia jep detaje
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Ish-kryetari i Kaçanikut është arrestuar për një rast të ndodhur në vitin 2010.Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë ...
Aktuale.MK | 14-Dec-2019 22:07
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Ish-kryetari i Kaçanikut është arrestuar për një rast të ndodhur në vitin 2010.Këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë ...

Arrestohet Xhabir Zharku
Policia e Kosovës ka konfirmuar arrestimin e Xhabir Zharkut, ish-kryetarit të Kaçanikut. Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani ka thënë për Periskopin se Zharku është i dyshuar për dy vepra penale të vitit 2010. Sot, më ...
PortaliOnline | 14-Dec-2019 21:43
Policia e Kosovës ka konfirmuar arrestimin e Xhabir Zharkut, ish-kryetarit të Kaçanikut. Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani ka thënë për Periskopin se Zharku është i dyshuar për dy vepra penale të vitit 2010. Sot, më ...

Konfirmohet arrestimi i Xhabir Zharkut, për një rast më 2010
Të shtunën është arrestuar ish-kryetari i komunës së Kaçanikut, Xhabir Zharku, shkruan Indeksonline. Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Kelani ka thënë se i dyshuari ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 21:43
Të shtunën është arrestuar ish-kryetari i komunës së Kaçanikut, Xhabir Zharku, shkruan Indeksonline. Këtë e ka konfirmuar për Indeksonline zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Kelani ka thënë se i dyshuari ...

Arrestohet Xhabir Zharku
Është arrestuar ish-kryetari e Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Ky operacion që ka rezultuar në arrestimin e Zharku është kryer nga Departamenti i Krimeve Ekonomike ...
Aktuale.MK | 14-Dec-2019 21:40
Është arrestuar ish-kryetari e Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Ky operacion që ka rezultuar në arrestimin e Zharku është kryer nga Departamenti i Krimeve Ekonomike ...

Policia jep detaje për arrestimin e Xhabir Zharkut
Sot është arrestuar ish-kryetari e Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Baki Kelani, i cili ka ...
Medial | 14-Dec-2019 21:28
Sot është arrestuar ish-kryetari e Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Baki Kelani, i cili ka ...

Arrestohet ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku
Të shtunën është arrestuar ish-kryetari i komunës së Kaçanikut, Xhabir Zharku, shkruan Indeksonline. Indeksonline mëson nga burimet se ai është arrestuar gjatë ditës së sotme lidhur me akuzat e vjetra që rëndonin ndaj ...
Indeks Online | 14-Dec-2019 21:23
Të shtunën është arrestuar ish-kryetari i komunës së Kaçanikut, Xhabir Zharku, shkruan Indeksonline. Indeksonline mëson nga burimet se ai është arrestuar gjatë ditës së sotme lidhur me akuzat e vjetra që rëndonin ndaj ...

Policia jep detaje për arrestimin e Xhabir Zharkut
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Baki Kelani, i cili ka ...
Klan Kosova | 14-Dec-2019 21:22
Sot është arrestuar ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku, pasi që dyshohet se i njëjti ka keqpërdorur detyrën zyrtare. Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Baki Kelani, i cili ka ...

Arrestohet Xhabir Zharku
Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur për Telegrafin, zyrtari për Informim i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Ai ka thënë se “sot, më 14.12.2019, Njësia ...
Telegrafi | 14-Dec-2019 21:16
Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Këtë e ka bërë të ditur për Telegrafin, zyrtari për Informim i Policisë së Kosovës, Baki Kelani. Ai ka thënë se “sot, më 14.12.2019, Njësia ...

Xhabir Zharku u arrestua nga Njësiti i Krimeve Ekonomike, policia jep detaje
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ish-kryetari i Kaçanikut është arrestuar për një rast të ndodhur në vitin 2010. Këtë e ...
Gazeta Observer | 14-Dec-2019 21:22
Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ish-kryetari i Kaçanikut është arrestuar për një rast të ndodhur në vitin 2010. Këtë e ...

Xhabir Zharku u arrestua nga Njësiti i Krimeve Ekonomike, policia jep detaje
Lajmi.net raportoi pak më parë ekskluzivisht për arrestimin e Zharkut, teksa nga Policia e Kosovës kanë bërë të ditur se ish-kryetari i Kaçanikut është arrestuar për një rast të ndodhur në vitin 2010. Këtë e ka ...
Lajminet | 14-Dec-2019 21:19
Lajmi.net raportoi pak më parë ekskluzivisht për arrestimin e Zharkut, teksa nga Policia e Kosovës kanë bërë të ditur se ish-kryetari i Kaçanikut është arrestuar për një rast të ndodhur në vitin 2010. Këtë e ka ...

Policia e Kosovës arreston Xhabir Zharkun
(I plotësuar) — Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar miku i tij Nasim Haradinaj. Zharku është arrestuar gjatë ditës së sotme lidhur ...
Gazeta Express | 14-Dec-2019 21:16
(I plotësuar) — Ish-kryetari i Kaçanikut, Xhabir Zharku është arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar miku i tij Nasim Haradinaj. Zharku është arrestuar gjatë ditës së sotme lidhur ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved