ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:57

“Mendoj babain tim”, Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit: Ja çfarë më kujton

“Mendoj babain tim”, Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit: Ja çfarë më kujton
Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 09:42
Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehunn kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën “Xhaketa e kuqe” e filmit ...

Angela, e papërmbajtshme nga dhoma e gjumit
Modelja shqiptare, Angela Martini e cila është shndërruar në shkrimtare, ka postuar një foto tepër të nxehtë nga dhoma e saj e gjumit Video që është realizuar nga Olsi Beci, ka bërë bujë sonte kur është lansuar nga ajo ...
Telegraf | 12-Dec-2019 10:39
Modelja shqiptare, Angela Martini e cila është shndërruar në shkrimtare, ka postuar një foto tepër të nxehtë nga dhoma e saj e gjumit Video që është realizuar nga Olsi Beci, ka bërë bujë sonte kur është lansuar nga ajo ...

Mozzik nesër publikon këngën e re
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti njofton fansat se ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 09:33
Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor. Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti njofton fansat se ...

Butrint Imeri sqaron një herë e mirë të vërtetën rreth raportimeve të tij me Kiara Titon
Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë gjithmonë shumë i përfolur për jetën e tij private. Ai përflitej se ishte në një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, por që të dy këta nuk e pranuan kurrë publikisht një gjë të ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 22:16
Këngëtari i njohur Butrint Imeri ka qenë gjithmonë shumë i përfolur për jetën e tij private. Ai përflitej se ishte në një lidhje me prezantuesen Kiara Tito, por që të dy këta nuk e pranuan kurrë publikisht një gjë të ...

Angela Martini vjen me një video provokuese nga dhoma e gjumit
Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, i ka befasuar fansat e saj në orët e vona të së mërkurës me një video provokuese në Instagram. Ajo duket mjaft tërheqëse e veshur në një fustan të shkurtër të kuq, teksa ka ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 21:55
Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, i ka befasuar fansat e saj në orët e vona të së mërkurës me një video provokuese në Instagram. Ajo duket mjaft tërheqëse e veshur në një fustan të shkurtër të kuq, teksa ka ...

Mes mijëra fansash në koncertin në Arizonë, fansat shqiptarët valvitin flamurin kombëtar për Bebe Rexhën
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur të martën në mbrëmje një koncert në Arizonë. Ajo ka performuar në kuadër të turneut me Jonas Brothers në sallën e madhe “Talking Stick Resort Arena” në Phoenix ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 19:34
Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur të martën në mbrëmje një koncert në Arizonë. Ajo ka performuar në kuadër të turneut me Jonas Brothers në sallën e madhe “Talking Stick Resort Arena” në Phoenix ...

Të gjithë sytë nga ajo, Angela provokative nga dhoma e gjumit në videon e fundit
Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:49
Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i ...

Bebe Rexha nuk e ka problem pamjen, publikon foto e posa zgjuar nga gjumi
Bebe Rexha është mjaft aktive me postime në rrjete sociale. Bebe Rexha njihet për transparencën e saj me fansat e saj, këngëtarja nuk ngurroi të publikoi imazhe edhe kur pamja e saj nuk lë për tu lakmuar, shkruan ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:46
Bebe Rexha është mjaft aktive me postime në rrjete sociale. Bebe Rexha njihet për transparencën e saj me fansat e saj, këngëtarja nuk ngurroi të publikoi imazhe edhe kur pamja e saj nuk lë për tu lakmuar, shkruan ...

Stresi vazhdon të ndihmoj të prekurit nga tërmeti
Stresi po vazhdon me hov të njëjtë t’i ndihmoj viktimat e tërmetit. Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor krahas shumë personave që humbën jetën, ka shkaktuar edhe shumë dëme materiale, por vullneti i njerëzve me ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:42
Stresi po vazhdon me hov të njëjtë t’i ndihmoj viktimat e tërmetit. Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor krahas shumë personave që humbën jetën, ka shkaktuar edhe shumë dëme materiale, por vullneti i njerëzve me ...

Bebe Rexha nuk e ka problem pamjen, publikon foto e posa zgjuar nga gjumi
Bebe Rexha njihet për transparencën e saj me fansat e saj, këngëtarja nuk ngurroi të publikoi imazhe edhe kur pamja e saj nuk lë për tu lakmuar, shkruan . Këngëtarja gjatë mesnatës ka ndarë foton e radhës me ndjekësit ...
Lajminet | 12-Dec-2019 10:28
Bebe Rexha njihet për transparencën e saj me fansat e saj, këngëtarja nuk ngurroi të publikoi imazhe edhe kur pamja e saj nuk lë për tu lakmuar, shkruan . Këngëtarja gjatë mesnatës ka ndarë foton e radhës me ndjekësit ...

“Do ta mbaj me vete baba xhaketën tënde”, Vikena Kamencia emocionohet dhe përlotet gjatë emisionit live: Mendoj tim atë, ja çfarë më kujton
Postuar: 12/12/2019 - 10:26 Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 10:27
Postuar: 12/12/2019 - 10:26 Kjo e mërkurë në emisionin Soiree me Jonida Shehun kishte në fokus muzikën e filmave shqiptarë në kuadër të 75 vjetorit të çlirimit të Shqipërisë. Vikena Kamenica ka interpretuar këngën ...

Stresi vazhdon të ndihmoj të prekurit nga tërmeti
Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor krahas shumë personave që humbën jetën, ka shkaktuar edhe shumë dëme materiale, por vullneti i njerëzve me zemër të re po ndihmon Shqipërinë të dal nga kjo situatë, shkruan . Në ...
Lajminet | 12-Dec-2019 10:10
Tërmeti që goditi Shqipërinë më 26 nëntor krahas shumë personave që humbën jetën, ka shkaktuar edhe shumë dëme materiale, por vullneti i njerëzve me zemër të re po ndihmon Shqipërinë të dal nga kjo situatë, shkruan . Në ...

Mozzik jep lajmin e madh
Mozzik ka një surprizë për fansat e tij. Mozzik para pak minutave ka njoftuar se gjatë mbrëmjes së sotme do lansoj një projekt të ri muzikor, për të cilin është shumë i entuziazmuar dhe mezi pres ta publikojë, shkruan ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 10:09
Mozzik ka një surprizë për fansat e tij. Mozzik para pak minutave ka njoftuar se gjatë mbrëmjes së sotme do lansoj një projekt të ri muzikor, për të cilin është shumë i entuziazmuar dhe mezi pres ta publikojë, shkruan ...

Të gjithë sytë nga ajo, Angela provokative nga dhoma e gjumit në videon e fundit
Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i ...
Ina-Online | 12-Dec-2019 09:54
Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit. Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i ...

Dedikimi prekës i bashkëshortit të ‘Salomes’ për aktoren
Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin. Një ditë më maprë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti ...
Lapsi | 11-Dec-2019 19:46
Aktorja e famshme Edith Gonzales ose e njohur ndryshe si “Salome” u nda nga jeta në qershor të këtij viti pas një lufte të gjatë me kancerin. Një ditë më maprë, ajo do të festonte 55-vjetorin e lindjes dhe bashkëshorti ...

Mozzik jep lajmin e madh
Mozzik para pak minutave ka njoftuar se gjatë mbrëmjes së sotme do lansoj një projekt të ri muzikor, për të cilin është shumë i entuziazmuar dhe mezi pres ta publikojë, shkruan . Ai në njoftimin e bërë kishte shkruar ...
Lajminet | 12-Dec-2019 09:52
Mozzik para pak minutave ka njoftuar se gjatë mbrëmjes së sotme do lansoj një projekt të ri muzikor, për të cilin është shumë i entuziazmuar dhe mezi pres ta publikojë, shkruan . Ai në njoftimin e bërë kishte shkruar ...

“Dashuri, shpresë, dritë” nga Angela Martini (VIDEO)
Gazetarja Gonxhe Gërxhaliu ju sjell librin e modeles Angela Martini i titulluar “Dashuri, shpresë, dritë”. Ky libër është autobiografi, ku ajo tregon jetën e saj dhe të nënës së vet të cilat kanë jetuar të ndara në një ...
Klan Kosova | 12-Dec-2019 09:42
Gazetarja Gonxhe Gërxhaliu ju sjell librin e modeles Angela Martini i titulluar “Dashuri, shpresë, dritë”. Ky libër është autobiografi, ku ajo tregon jetën e saj dhe të nënës së vet të cilat kanë jetuar të ndara në një ...

Vesa Luma po e shijon maksimum jetesën në Zelandë: Nuk paska lumturi më të madhe se të jetosh në një vend ku fëmija është mbret
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, ka tash e sa vjet që është shpërngulur në Zelandën e Re. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin, ka tash e sa vjet që po jetojnë në ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 17:44
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, ka tash e sa vjet që është shpërngulur në Zelandën e Re. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, reperin Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin, ka tash e sa vjet që po jetojnë në ...

Angela, e papërmbajtshme nga dhoma e gjumit
Modelja shqiptare, Angela Martini e cila është shndërruar në shkrimtare, ka postuar një foto tepër të nxehtë nga dhoma e saj e gjumit. Video që është realizuar nga Olsi Beci, ka bërë bujë sonte kur është lansuar nga ajo ...
Lexo | 12-Dec-2019 09:37
Modelja shqiptare, Angela Martini e cila është shndërruar në shkrimtare, ka postuar një foto tepër të nxehtë nga dhoma e saj e gjumit. Video që është realizuar nga Olsi Beci, ka bërë bujë sonte kur është lansuar nga ajo ...

Lumi B së shpejti me këngë të re
Ka pak ditë që publikoi projektin e ri “Pse M’le”, por Lumi B nuk po ndalet. Reperi që publikoi baladën mjaft të pëlqyer nga publiku ka gati projekte të reja. Ai qëndroi në Zvicër për performanca para publikut shqiptar, ...
Lajm Press | 14-Oct-2018 15:36
Ka pak ditë që publikoi projektin e ri “Pse M’le”, por Lumi B nuk po ndalet. Reperi që publikoi baladën mjaft të pëlqyer nga publiku ka gati projekte të reja. Ai qëndroi në Zvicër për performanca para publikut shqiptar, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved