ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 06:56

Parashikimi i motit për sot, 12 nëntor 2019

Parashikimi i motit për sot, 12 nëntor 2019
Gjate dites se sotme, mbi vendin tone do te vijoje te ruhet ndikimi i fushes me presion atmosferik te ulet çka do te beje qe gjate dites, te kemi zhvillime reshe dhe ne mesdite edhe reshje shiu, te shperndara keto ne te ...
ikub.al | 12-Nov-2019 09:31
Gjate dites se sotme, mbi vendin tone do te vijoje te ruhet ndikimi i fushes me presion atmosferik te ulet çka do te beje qe gjate dites, te kemi zhvillime reshe dhe ne mesdite edhe reshje shiu, te shperndara keto ne te ...

Reshje bore dhe temperatura të ulëta, parashikimi i motit për sot
Sot do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM në zonat malore reshjet do të jenë në formë dëbore. Temperatura minimale në vendet malore do të jetë zero gradë. Parashikimi i motit sipas IGJEUM RESHJET (E ...
Telegraf | 12-Dec-2019 08:36
Sot do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM në zonat malore reshjet do të jenë në formë dëbore. Temperatura minimale në vendet malore do të jetë zero gradë. Parashikimi i motit sipas IGJEUM RESHJET (E ...

Moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ...
Telegrafi | 13-Feb-2019 08:01
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe i ftohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës, gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtime të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 5 gradë celcius, ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 08:09
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 5 gradë celcius, ...

Moti për ditën e enjte, 12 dhjetor 2019!
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në Alpe do të ketë reshje bore të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 06:07
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në Alpe do të ketë reshje bore të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të ...

Moti në Kosovë
Sot mbi vendin tonë do të ndikojnë zona më të qëndrueshme të fushave të presionit të lartë në lindje të kontinentit. Në mëngjes në ultësira mundësi për mjegull, ndërsa ditën do të ketë vranësira dhe intervale me diell. ...
Telegrafi | 12-Dec-2019 07:22
Sot mbi vendin tonë do të ndikojnë zona më të qëndrueshme të fushave të presionit të lartë në lindje të kontinentit. Në mëngjes në ultësira mundësi për mjegull, ndërsa ditën do të ketë vranësira dhe intervale me diell. ...

Parashikimi i motit për sot, 11 Dhjetor 2019
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vijoje te mbizoteroje mot i pa qendrueshem dhe me alternime kthjellimesh dhe vranesirash. Ne oret e pasdites, ne zonat lindore dhe jug-lindore priten reshje me intensitet te ...
ikub.al | 11-Dec-2019 10:32
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vijoje te mbizoteroje mot i pa qendrueshem dhe me alternime kthjellimesh dhe vranesirash. Ne oret e pasdites, ne zonat lindore dhe jug-lindore priten reshje me intensitet te ...

Parashikimi i motit
Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa në male do të ketë reshje bore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në ...
Shenja | 12-Dec-2019 09:49
Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa në male do të ketë reshje bore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në ...

Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot
Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga -3ºC deri në 05ºC, në zonat e ulëta nga 04ºC në 12ºC dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 14ºC. Era do të fryej në drejtim ...
Lajminet | 12-Dec-2019 09:49
Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga -3ºC deri në 05ºC, në zonat e ulëta nga 04ºC në 12ºC dhe në zonat bregdetare nga 09°C në 14ºC. Era do të fryej në drejtim ...

Moti sot në Shqipëri
Moti sot në Shqipëri parashikohet të nisë me kthjellime, por gradualisht pas mesdite vranësirat do të vijnë në dendësim. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të ketë reshje shiu të cilat bëhen prezente ...
Koha.net | 12-Dec-2019 09:42
Moti sot në Shqipëri parashikohet të nisë me kthjellime, por gradualisht pas mesdite vranësirat do të vijnë në dendësim. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të ketë reshje shiu të cilat bëhen prezente ...

Vranësira mesatare dhe reshje shiu gjatë ditës së sotme
Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa në male do të ketë reshje bore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 09:27
Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa në male do të ketë reshje bore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në ...

Parashikimi i motit për sot
Sot do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM në zonat malore reshjet do të jenë në formë dëbore. Teperatura minimale në vendet malore do të jetë 0 gradë. Parashikimi i motit sipas IGJEUM RESHJET (E ...
Zeri | 12-Dec-2019 09:00
Sot do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM në zonat malore reshjet do të jenë në formë dëbore. Teperatura minimale në vendet malore do të jetë 0 gradë. Parashikimi i motit sipas IGJEUM RESHJET (E ...

Moti sot
Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa në male me borë. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në tetë gradë. Të ...
IliriaNews | 12-Dec-2019 09:00
Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira mesatare me shi të dobët lokal, ndërsa në male me borë. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në tetë gradë. Të ...

Reshje bore dhe temperatura të ulëta, parashikimi i motit për sot
Sot do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM në zonat malore reshjet do të jenë në formë dëbore. Teperatura minimale në vendet malore do të jetë 0 gradë. Parashikimi i motit sipas IGJEUM RESHJET (E ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 08:57
Sot do të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sipas IGJEUM në zonat malore reshjet do të jenë në formë dëbore. Teperatura minimale në vendet malore do të jetë 0 gradë. Parashikimi i motit sipas IGJEUM RESHJET (E ...

Temperatura në rënie dhe reshje bore, njihuni me parashikimin e motit për sot
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në Alpe do të ketë reshje bore të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë ...
Lexo | 12-Dec-2019 08:49
Moti do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në Alpe do të ketë reshje bore të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8-12 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë ...

Moti sot me vranësira mesatare
Në Mavrovë sot në mëngjes janë matur -4 gradë, në Krushevë -3, -2 në Gjurishtë, Llazaropole, Topollçan, Berovë, -1 në Pozharan, informoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPHM). Një gradë është matur në Kriva Pallankë, Pretor, Shtip, dy në Shkup, Tetovë, Manastir, Ohër, tre gradë në Prilep, Vinicë, Strumicë, 4 në Kavadar, Demir Kapi, pesë gradë në Dojran dhe 6 në Gjevgjeli. Gjatë natës, informoi DPHM, ishte mot kryesisht me vranësira, me vranësira të ulëta dhe mjegull nëpër fushëgropa të caktuara. Sot në mëngjes është mot me vranësira mesatare, me erë të dobët deri mesatare.
Alsat-M | 17-Dec-2015 10:15
Në Mavrovë sot në mëngjes janë matur -4 gradë, në Krushevë -3, -2 në Gjurishtë, Llazaropole, Topollçan, Berovë, -1 në Pozharan, informoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPHM). Një gradë është matur në Kriva Pallankë, Pretor, Shtip, dy në Shkup, Tetovë, Manastir, Ohër, tre gradë në Prilep, Vinicë, Strumicë, 4 në Kavadar, Demir Kapi, pesë gradë në Dojran dhe 6 në Gjevgjeli. Gjatë natës, informoi DPHM, ishte mot kryesisht me vranësira, me vranësira të ulëta dhe mjegull nëpër fushëgropa të caktuara. Sot në mëngjes është mot me vranësira mesatare, me erë të dobët deri mesatare.

Parashikimi i motit per sot, bore dhe ulje temepraturash
Sipas meterologeve Moti do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në Alpe do të ketë reshje bore të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-12 m/sek në ...
Lajmi i Fundit | 12-Dec-2019 08:09
Sipas meterologeve Moti do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në Alpe do të ketë reshje bore të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-12 m/sek në ...

Moti për tri ditët e ardhshme
Sot mbi vendin tonë do të ndikojnë zona më të qëndrueshme të fushave të presionit të lartë në lindje të kontinentit. Në mëngjes në ultësira mundësi për mjegull. Ditën kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Në ...
Gazeta Observer | 12-Dec-2019 08:09
Sot mbi vendin tonë do të ndikojnë zona më të qëndrueshme të fushave të presionit të lartë në lindje të kontinentit. Në mëngjes në ultësira mundësi për mjegull. Ditën kryesisht me vranësira dhe intervale me diell. Në ...

Moti sot në Kosovë
Sot mbi vendin tonë do të ndikojnë zona më të qëndrueshme të fushave të presionit të lartë në lindje të kontinentit. Temperaturat minimalet do të luhaten nga 0C deri në 3C, ndërsa maksimalet nga 7C deri në 12C. Në ...
Koha.net | 12-Dec-2019 08:09
Sot mbi vendin tonë do të ndikojnë zona më të qëndrueshme të fushave të presionit të lartë në lindje të kontinentit. Temperaturat minimalet do të luhaten nga 0C deri në 3C, ndërsa maksimalet nga 7C deri në 12C. Në ...

Moti sot në vendin tonë
Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me vranësira mesatare dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperaturat e paraditës do të lëvizin nga 0 deri më 6 gradë celsius, derisa gjatë ditës do të arrijnë deri më 15 ...
AlMaKos | 29-Apr-2016 10:18
Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me vranësira mesatare dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Temperaturat e paraditës do të lëvizin nga 0 deri më 6 gradë celsius, derisa gjatë ditës do të arrijnë deri më 15 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved