ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:58

Si do funksionojë SPAK? E shpjegon ambasada Amerikane

Si do funksionojë SPAK? E shpjegon ambasada Amerikane
Postimi i Ambasades Qeveria e Shteteve te Bashkuara eshte e perkushtuar ne luften kunder korrupsionit dhe respektimin e sundimit te ligjit ne mbare boten. Lufta kunder korrupsionit eshte prioritet i punes se Ambasades ...
ikub.al | 12-Dec-2019 11:07
Postimi i Ambasades Qeveria e Shteteve te Bashkuara eshte e perkushtuar ne luften kunder korrupsionit dhe respektimin e sundimit te ligjit ne mbare boten. Lufta kunder korrupsionit eshte prioritet i punes se Ambasades ...

Krijimi i SPAK/ Ambasada Amerikane: Kemi dhënë dy milion dollarë, do të shënjestrojë korrupsionin e nivelit të lartë
Për krijimin e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka reaguar ambasada amerikane. “Lufta kundër korrupsionit është prioritet i punës së Ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Tiranë. Këtë ...
Telegraf | 12-Dec-2019 10:46
Për krijimin e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka reaguar ambasada amerikane. “Lufta kundër korrupsionit është prioritet i punës së Ambasadës së Shteteve të Bashkuara në Tiranë. Këtë ...

Paralajmërim amerikan edhe për Metën: në pritje të SPAK-ut 2 milion eurosh, gati arrestime (video)
Ambasada Amerikane ka përcjellë një mesazh të fortë paralajmërues mbi nisjen punë të SPAK-ut në pak ditë, duke i premtuar opinionit shqiptar se do sheh rezultate në goditjen e korrupsionit në nivelet më të larta. “ Këtë ...
Tesheshi | 12-Dec-2019 12:20
Ambasada Amerikane ka përcjellë një mesazh të fortë paralajmërues mbi nisjen punë të SPAK-ut në pak ditë, duke i premtuar opinionit shqiptar se do sheh rezultate në goditjen e korrupsionit në nivelet më të larta. “ Këtë ...

Gati SPAK/ SHBA: Zyrtarëve të korruptuar shqiptararë po u vjen fundi!
Ambasada e SHBA, në vendin tonë përmes një video të postuar në facebook, tregon se si do të funksionojë prokuroria speciale, SPAK. Në videon e saj ambasada shkruan se zyrtarëve të korruptuar dhe bosëve të krimit po u ...
Dritare | 12-Dec-2019 11:46
Ambasada e SHBA, në vendin tonë përmes një video të postuar në facebook, tregon se si do të funksionojë prokuroria speciale, SPAK. Në videon e saj ambasada shkruan se zyrtarëve të korruptuar dhe bosëve të krimit po u ...

Gati hetimi për zyrtarët e lartë, Ambasada Amerikane tregon si do funksionojë SPAK (VIDEO)
Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar sot, një video me të cilën tregon se si do të funksionojë SPAK. Krahas videos në postim shkruhet se SHBA i është përkushtuar luftës ndaj korrupsionit dhe respektimin e ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 11:08
Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar sot, një video me të cilën tregon se si do të funksionojë SPAK. Krahas videos në postim shkruhet se SHBA i është përkushtuar luftës ndaj korrupsionit dhe respektimin e ...

VIDEO/ “Do shënjestrojë korrupsionin në nivele të larta”, SHBA tregon hapin e radhës: Si do funksionojë SPAK
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. “Qeveria e Shteteve të Bashkuara është e ...
Lexo | 12-Dec-2019 10:44
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. “Qeveria e Shteteve të Bashkuara është e ...

Video/ “Do shënjestrojë korrupsionin në nivele të larta”, SHBA tregon hapin e radhës: Si do funksionojë SPAK
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. “Qeveria e Shteteve të Bashkuara është e ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 10:19
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. “Qeveria e Shteteve të Bashkuara është e ...

2 milionë dollarë që SPAK të jetë i pavarur! Ambasada Amerikane: Po iu vjen fundi!
Ambasada amerikane me anë të një postimi në facebook, shpjegon se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose SPAK, që do të shënjestrojë korrupsionin e nivelit të lartë. Ambasada ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 10:42
Ambasada amerikane me anë të një postimi në facebook, shpjegon se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose SPAK, që do të shënjestrojë korrupsionin e nivelit të lartë. Ambasada ...

SHBA: Zyrtareve dhe boseve te krimit po iu vjen fundi
SHBA nëpërmjet një postimi në facebook, shoqëruar edhe me video ka ripërsëritur vullnetin e departamentit të shtetit për të ndihmuar Shqipërinë në luftën kundër korrupsionit. Ambasada e SHBA në Tiranë rikonfirmon se ...
Lajmi i Fundit | 12-Dec-2019 10:30
SHBA nëpërmjet një postimi në facebook, shoqëruar edhe me video ka ripërsëritur vullnetin e departamentit të shtetit për të ndihmuar Shqipërinë në luftën kundër korrupsionit. Ambasada e SHBA në Tiranë rikonfirmon se ...

Ambasada Amerikane tregon se si do të funksionojë SPAK
Ambasada Amerikane, me anë të një videoje të postuar në rrjetet sociale, ka treguar se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar (SPAK). “ ga Shtetet e Bashkuara po përdoret për të ...
RTSH | 12-Dec-2019 10:24
Ambasada Amerikane, me anë të një videoje të postuar në rrjetet sociale, ka treguar se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar (SPAK). “ ga Shtetet e Bashkuara po përdoret për të ...

Si do funksionojë SPAK? E shpjegon ambasada Amerikane
Ambasada amerikane me anë të një postimi në facebook, shpjegon se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose SPAK.
Top Channel | 12-Dec-2019 10:15
Ambasada amerikane me anë të një postimi në facebook, shpjegon se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose SPAK.

SHBA: Zyrtarëve të korruptuar e bosëve të paprekshëm të krimit po iu vjen fundi/ VIDEO
SHBA nëpërmjet një postimi në facebook, shoqëruar edhe me video ka ripërsëritur vullnetin e departamentit të shtetit për të ndihmuar Shqipërinë në luftën kundër korrupsionit. Ambasada e SHBA në Tiranë rikonfirmon se ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 10:19
SHBA nëpërmjet një postimi në facebook, shoqëruar edhe me video ka ripërsëritur vullnetin e departamentit të shtetit për të ndihmuar Shqipërinë në luftën kundër korrupsionit. Ambasada e SHBA në Tiranë rikonfirmon se ...

“Do shënjestrojë korrupsionin e nivelit të lartë”, ambasada e SHBA sqaron si do të funksionojë SPAK
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka publikuar hapin e radhës se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose SPAK. Me anë të një videoje, ambasada tregon hapat që do të ...
Politiko | 12-Dec-2019 10:24
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka publikuar hapin e radhës se si do të funksionojë Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion dhe Krim i Organizuar, ose SPAK. Me anë të një videoje, ambasada tregon hapat që do të ...

SHBA: Zyrtarëve të korruptuar e bosëve të paprekshëm të krimit po iu vjen fundi/ VIDEO
SHBA nëpërmjet një postimi në facebook, shoqëruar edhe me video ka ripërsëritur vullnetin e departamentit të shtetit për të ndihmuar Shqipërinë në luftën kundër korrupsionit. Ambasada e SHBA në Tiranë rikonfirmon se ...
Medial | 12-Dec-2019 10:21
SHBA nëpërmjet një postimi në facebook, shoqëruar edhe me video ka ripërsëritur vullnetin e departamentit të shtetit për të ndihmuar Shqipërinë në luftën kundër korrupsionit. Ambasada e SHBA në Tiranë rikonfirmon se ...

Video/ “Do shënjestrojë korrupsionin në nivele të larta”, SHBA tregon hapin e radhës: Si do funksionojë SPAK. Paralajmërimi për ‘bosët’ e krimit
TIRANË Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. Ajo tregon vendosmërinë për të ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 10:13
TIRANË Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. Ajo tregon vendosmërinë për të ...

Videomesazhi i ambasadës amerikane në Tiranë: Me t’u ngritur, SPAK do të shënjestrojë korrupsionin e nivelit të lartë!
Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar një videomesazh ku thekson se qeveria e Shteteve të Bashkuara është e përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe respektimin e sundimit të ligjit në mbarë botën. “Lufta ...
ScanTv | 12-Dec-2019 10:15
Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar një videomesazh ku thekson se qeveria e Shteteve të Bashkuara është e përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe respektimin e sundimit të ligjit në mbarë botën. “Lufta ...

"Bosëve të krimit po ju vjen fundi", SHBA nxjerr videon dhe trondit politikën shqiptare: Kemi dhënë 2 milionë dollarë...
Postuar: 12/12/2019 - 10:09 Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, e cila sipas tregon mënyrën se si do të funksionojë SPAK. Ambasada shkruan: “Qeveria e Shteteve të Bashkuara ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 10:12
Postuar: 12/12/2019 - 10:09 Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, e cila sipas tregon mënyrën se si do të funksionojë SPAK. Ambasada shkruan: “Qeveria e Shteteve të Bashkuara ...

Video/ “Do shënjestrojë korrupsionin në nivele të larta”, SHBA tregon hapin e radhës: Si do funksionojë SPAK
TIRANË Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. Postimi i ambasadës: Qeveria e ...
Medial | 12-Dec-2019 10:12
TIRANË Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, përmes së cilës tregon se si do të shpenzohen 2 milionë dollarë për ngritjen e strukturave të SPAK. Postimi i ambasadës: Qeveria e ...

Fillojnë hetimet në nivele të larta: Ambasada e SHBA nxjerr videon paralajmëruese për SPAK
SPAK është ngritur tashmë dhe pritet të nisë nga funksionimi më datë 19 dhjetor. Ambasada amerikane ka publikuar gjatë ditës së sotme një video ku shpjegon funksionet e SPAK duke theksuar se me ngritjen e tij priten ...
ABCNews | 12-Dec-2019 10:09
SPAK është ngritur tashmë dhe pritet të nisë nga funksionimi më datë 19 dhjetor. Ambasada amerikane ka publikuar gjatë ditës së sotme një video ku shpjegon funksionet e SPAK duke theksuar se me ngritjen e tij priten ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved