ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:37

Ajet Meçja në lot: Mbesa më thërriste “o Gjyshiiii”, por u bllokua dera, si ndihmova dot

Ajet Meçja në lot: Mbesa më thërriste “o Gjyshiiii”, por u bllokua dera, si ndihmova dot
Kryeministri Rama ka vizituar këtë të enjte në Durrës familjen Mecja që humbi 3 pjestarë nga tërmeti I 26 nentorit. Ajet Mecja, kryefamiljari humbi gruan e tij Roza, si dhe vajzen Diena me gjithë mbesën 8 vjece Esiela. ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 12:10
Kryeministri Rama ka vizituar këtë të enjte në Durrës familjen Mecja që humbi 3 pjestarë nga tërmeti I 26 nentorit. Ajet Mecja, kryefamiljari humbi gruan e tij Roza, si dhe vajzen Diena me gjithë mbesën 8 vjece Esiela. ...

VIDEO/ Rama rrëfen amanetin e Kristaqit: Kur të vdes unë…
Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi tre pjestarë të saj nga tërmeti i 26 nëntorit. “Kur të iki unë nuk do i lejosh të më qajnë”, tregoi ...
ABCNews | 12-Dec-2019 12:13
Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi tre pjestarë të saj nga tërmeti i 26 nëntorit. “Kur të iki unë nuk do i lejosh të më qajnë”, tregoi ...

Humbi tre anëtarë të familjes, Rama: Çfarë të duash ti dhe si të duash do të bëhet
Kryeministri shqiptar Edi Rama ishte sot në dy familje të prekura nga tërmeti, familjen Meçja dhe Gjana. Këto dy familje janë akomoduar në shtëpitë e reja, ndërsa kryeministri Rama premtoi gjithçka mundet për ta, ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 12:20
Kryeministri shqiptar Edi Rama ishte sot në dy familje të prekura nga tërmeti, familjen Meçja dhe Gjana. Këto dy familje janë akomoduar në shtëpitë e reja, ndërsa kryeministri Rama premtoi gjithçka mundet për ta, ...

“Ikën se i mori fati”/ Humbi gruan, vajzën dhe mbesën gjatë tërmetit, Edi Rama ngushëllon Ajet Meçen
Kryeministri i vendit, Edi Rama gjendet aktualisht në Durrës, ku ka takuar Ajet Meçen, i cili humbi gruan, vajzën dhe mbesën gjatë tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit.
Top Channel | 12-Dec-2019 11:52
Kryeministri i vendit, Edi Rama gjendet aktualisht në Durrës, ku ka takuar Ajet Meçen, i cili humbi gruan, vajzën dhe mbesën gjatë tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit.

‘Hoqa vathin kur më vdiq babai, më quanin jo normal’ Rama tregon amanetin e të atit
Teksa ka dëgjuar nga afër rrëfimin plot dhimbje e lot të Ajet Mecjas që humbi nga tërmeti gruan, vajzën dhe mbesën e vogël, kryeministri Rama ka treguar amanetin që i la babai i tij, Kristaq Rama. “Kur të iki unë nuk do ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 12:16
Teksa ka dëgjuar nga afër rrëfimin plot dhimbje e lot të Ajet Mecjas që humbi nga tërmeti gruan, vajzën dhe mbesën e vogël, kryeministri Rama ka treguar amanetin që i la babai i tij, Kristaq Rama. “Kur të iki unë nuk do ...

Humbi gruan, vajzën dhe mbesën: Ajeti rrëfen tragjedinë
Tërmeti i 26 nëntorit mori 52 jetë dhe shkaktoi një dhimbje të madhe tek shumë shqiptarë. Një prej tyre ishte edhe Ajet Meçja, të cilit tërmeti i mori vajzën, mbesën dhe gruan. Një tragjedi e rëndë të cilën, ai ka ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 12:16
Tërmeti i 26 nëntorit mori 52 jetë dhe shkaktoi një dhimbje të madhe tek shumë shqiptarë. Një prej tyre ishte edhe Ajet Meçja, të cilit tërmeti i mori vajzën, mbesën dhe gruan. Një tragjedi e rëndë të cilën, ai ka ...

“Thërriste: Gjyshiiiii”/ Humbi gruan, vajzën dhe mbesën, Ajet Meçja rrëfen momentet e tmerrit
Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama gjendet për vizitë në familjen e oficerit të policisë, Ajet Meçja, i cili humbi të shoqen, vajzën e vetme dhe mbesën e mitur gjatë tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit.
Top Channel | 12-Dec-2019 11:52
Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama gjendet për vizitë në familjen e oficerit të policisë, Ajet Meçja, i cili humbi të shoqen, vajzën e vetme dhe mbesën e mitur gjatë tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit.

Rama tregon bisedën me të atin: Kur të vdes, mos i lejo njerëzit të më qajnë
Nga familja e Ajet Meçajt, i cili humbi në Durrës vajzën e tij dhe mbesën, kryeministri Edi Rama ka përcjellë ngushëllimet teksa siguroi edhe mbështetje në vijim. Rama tregoi edhe një episod nga jeta e tij, shkruan ...
Lexo | 12-Dec-2019 12:14
Nga familja e Ajet Meçajt, i cili humbi në Durrës vajzën e tij dhe mbesën, kryeministri Edi Rama ka përcjellë ngushëllimet teksa siguroi edhe mbështetje në vijim. Rama tregoi edhe një episod nga jeta e tij, shkruan ...

“Hoqa mjekrën, vathin dhe u bëra normal”, Rama tregon momentet e humbjes së babait të tij dhe flet edhe për kritikat e fundit për veshjen: Më thonë hiq xhupin se je bërë si prift!
Postuar: 12/12/2019 - 12:11 Kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës në banesë e familjes Gjana, i ra ne sy vathi që mbante djali i shtëpisë dhe për këtë shkëmbyen edhe disa batuta mes tyre. Rama: Unë e hoqa vathin kur më ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 12:13
Postuar: 12/12/2019 - 12:11 Kryeministrit Edi Rama gjatë vizitës në banesë e familjes Gjana, i ra ne sy vathi që mbante djali i shtëpisë dhe për këtë shkëmbyen edhe disa batuta mes tyre. Rama: Unë e hoqa vathin kur më ...

‘Dhimbja i mbetet të gjallit’, Rama ngushëllon oficerin që humbi, gruan, vajzën e mbesën nga tërmeti me amanetin e babait të tij, Kristaq Ramës
Për t’i dhënë sado pak kurajo e forcë oficerit të policisë, Ajet Meçja, i cili në tragjedinë e 26 nëntorit, humbi gruan, vajzën e mbesën Kryeministri Edi Rama solli në amanetin e babait të tij, Kristaq Ramës. “Baba im ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 11:50
Për t’i dhënë sado pak kurajo e forcë oficerit të policisë, Ajet Meçja, i cili në tragjedinë e 26 nëntorit, humbi gruan, vajzën e mbesën Kryeministri Edi Rama solli në amanetin e babait të tij, Kristaq Ramës. “Baba im ...

“Quhesha anormal”, Rama flet për ditën që humbi të atin: Hoqa vëthin dhe mjekrën pa shkumë
Kryeministri Edi Rama ka treguar më shumë nga e shkuara e tij, teksa ka takuar familjet që humbën familjarë nga tërmeti i 26 nëntorit, të akomoduara në shtëpi në Durrës. Ndërsa ndodhej në familjen e Fatmir Gjanës, i ...
Politiko | 12-Dec-2019 12:04
Kryeministri Edi Rama ka treguar më shumë nga e shkuara e tij, teksa ka takuar familjet që humbën familjarë nga tërmeti i 26 nëntorit, të akomoduara në shtëpi në Durrës. Ndërsa ndodhej në familjen e Fatmir Gjanës, i ...

Humbi gruan, vajzën dhe mbesën: Ajeti rrëfen tragjedinë
Tërmeti i 26 nëntorit mori 52 jetë dhe shkaktoi një dhimbje të madhe tek shumë shqiptarë. Një prej tyre ishte edhe Ajet Meçja, të cilit tërmeti i mori vajzën, mbesën dhe gruan. Një tragjedi e rëndë të cilën, ai ka ...
Indeks Online | 12-Dec-2019 12:02
Tërmeti i 26 nëntorit mori 52 jetë dhe shkaktoi një dhimbje të madhe tek shumë shqiptarë. Një prej tyre ishte edhe Ajet Meçja, të cilit tërmeti i mori vajzën, mbesën dhe gruan. Një tragjedi e rëndë të cilën, ai ka ...

“Vdekja zgjedh, s’pyet për radhë”, Rama ngushëllon familjen Meçja
Ajet Meçja nuk e kishte menduar që mëngjesin e 26 nëntorit, do të zgjohej nën drithjet e vdekjes, e më pas do të përjetonte dhimbjen më të madhe të jetës: atë të humbjes së vajzës, mbesës së vogël dhe gruas së tij. ...
Lexo | 12-Dec-2019 12:02
Ajet Meçja nuk e kishte menduar që mëngjesin e 26 nëntorit, do të zgjohej nën drithjet e vdekjes, e më pas do të përjetonte dhimbjen më të madhe të jetës: atë të humbjes së vajzës, mbesës së vogël dhe gruas së tij. ...

Humbi tre anëtarë të familjes, Rama: Çfarë të duash ti dhe si të duash do të bëhet
Kryeministri shqiptar Edi Rama ishte sot në dy familje të prekura nga tërmeti, familjen Meçja dhe Gjana. Këto dy familje janë akomoduar në shtëpitë e reja, ndërsa kryeministri Rama premtoi gjithçka mundet për ta, ...
Alsat-M | 12-Dec-2019 12:01
Kryeministri shqiptar Edi Rama ishte sot në dy familje të prekura nga tërmeti, familjen Meçja dhe Gjana. Këto dy familje janë akomoduar në shtëpitë e reja, ndërsa kryeministri Rama premtoi gjithçka mundet për ta, ...

“Babi shpëtomë, këtu jam”, humbi gruan, vajzën dhe mbesën e vogël, kryefamiljari mes lotësh i tregon tmerrin Ramës: Pse kjo mbyllje, ky fat kaq i keq
Kryeministri Edi Rama ka qene sot ne familjen e Ajet Meçjas, qe nga termeti tragjik i 26 nentorit humbi gruan e vet, vajzen Diena Meçja (Karanxhaj) dhe mbesen e vogel, qe vdiq ne krahet e te emes. Kryefamiljari ka ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 11:46
Kryeministri Edi Rama ka qene sot ne familjen e Ajet Meçjas, qe nga termeti tragjik i 26 nentorit humbi gruan e vet, vajzen Diena Meçja (Karanxhaj) dhe mbesen e vogel, qe vdiq ne krahet e te emes. Kryefamiljari ka ...

Ngushëlloi oficerin e policisë për humbjen e gruas, vajzës dhe mbesës, kryeministri tregon për herë të parë amanetin e Kristaq Ramës: Unë atë të babës e kam pas të fortë shumë!
Postuar: 12/12/2019 - 11:59 Teksa ngushëlloi oficerin e policisë Ajet Meçja për humbjen e gruas, vajzës dhe mbesës së tij nga tërmeti i 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama tregoi edhe amanetin e babait të tij, Kristaq ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 12:01
Postuar: 12/12/2019 - 11:59 Teksa ngushëlloi oficerin e policisë Ajet Meçja për humbjen e gruas, vajzës dhe mbesës së tij nga tërmeti i 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama tregoi edhe amanetin e babait të tij, Kristaq ...

Rama ne familjen Meçja, kryefamiljari mes loteve: Pse shpetova, te kisha ikur dhe une
Kryeministri Edi Rama ishte sot në shtëpinë e oficerit të policisë, Ajet Meçja, për ta ngushëlluar për tre humbjet e mëdha të tij nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Meçja humbi tre njerëzit më të shtrenjtë të jetës ...
Lajmi i Fundit | 12-Dec-2019 11:52
Kryeministri Edi Rama ishte sot në shtëpinë e oficerit të policisë, Ajet Meçja, për ta ngushëlluar për tre humbjet e mëdha të tij nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Meçja humbi tre njerëzit më të shtrenjtë të jetës ...

Rama kujton bisedën me të atin: Kur të vdes, mos i lejo njerëzit të më qajnë
Kristaq dhe Edi Rama Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në familjen e Ajet Meçajt, i cili humbi vajzën dhe mbesën e tij nga tërmeti i 26 nëntorit. Rama, ndërsa ka shprehur ngushëllimet e tij, ka treguar edhe një episod ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 11:44
Kristaq dhe Edi Rama Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në familjen e Ajet Meçajt, i cili humbi vajzën dhe mbesën e tij nga tërmeti i 26 nëntorit. Rama, ndërsa ka shprehur ngushëllimet e tij, ka treguar edhe një episod ...

“Gjyshja më thoshte që vdekja nuk zgjedh” Rama shkon në familjen Meçja, humbi 3 jetë prej tërmetit
Kreu i qeverisë Edi Rama ka vizituar këtë të enjte një ndër familjet e prekura rëndë nga tërmeti. Gruan, vajzën dhe mbesën Ajet Meçja i humbi nën rrënojat në Durrës. Rama e ka ngushëlluar Ajet Meçen dhe është shprehur ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 11:46
Kreu i qeverisë Edi Rama ka vizituar këtë të enjte një ndër familjet e prekura rëndë nga tërmeti. Gruan, vajzën dhe mbesën Ajet Meçja i humbi nën rrënojat në Durrës. Rama e ka ngushëlluar Ajet Meçen dhe është shprehur ...

“Nëse është e mundur kam një lutje”, babai i Dienës me kërkesë të veçantë, kryeministri Rama i jep përgjigjen që i lë të gjithë pa fjalë: Ligjet i bëjnë njerëzit, nuk i bën perëndia!
Postuar: 12/12/2019 - 11:44 Ajet Meçja është i vetmi që shpëtoi nga familja e tij gjatë tërmetit të 26 nëntorit, ndërsa nga rrënojat e pallatit 6 katësh tek Kryqi i Durrësit u nxorën të pajeta pas shumë orësh ...
Sot.Al | 12-Dec-2019 11:46
Postuar: 12/12/2019 - 11:44 Ajet Meçja është i vetmi që shpëtoi nga familja e tij gjatë tërmetit të 26 nëntorit, ndërsa nga rrënojat e pallatit 6 katësh tek Kryqi i Durrësit u nxorën të pajeta pas shumë orësh ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved