ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:37

Kujtimet e Ramës: Si e hoqa vëthin në Paris kur më vdiq babai, Kristaqi

Kujtimet e Ramës: Si e hoqa vëthin në Paris kur më vdiq babai, Kristaqi
Teksa ndodhej për ngushëllim në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës që humben të afërm gjatë tërmetit të 26 nëntorit, kryeministri Rama ndau me të pranishmit aty në banesë edhe një detaj nga një moment I vështirë I jetës ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 14:37
Teksa ndodhej për ngushëllim në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës që humben të afërm gjatë tërmetit të 26 nëntorit, kryeministri Rama ndau me të pranishmit aty në banesë edhe një detaj nga një moment I vështirë I jetës ...

Rama me familjet Meçja dhe Gjana: T’iu plotësohet çdo nevojë pa asnjë hezitim
Ajet Meçja është një nga banorët e Durrësit që humbi bashkëshorten, vajzën dhe mbesën në tërmetin e 26 nëntorit. Këtë të enjte ai u vizitua nga kryeministri Rama. Kërkesa e vetme e oficerit të policisë ishte mundësia ...
VizionPlus | 12-Dec-2019 14:05
Ajet Meçja është një nga banorët e Durrësit që humbi bashkëshorten, vajzën dhe mbesën në tërmetin e 26 nëntorit. Këtë të enjte ai u vizitua nga kryeministri Rama. Kërkesa e vetme e oficerit të policisë ishte mundësia ...

“Po gruaja ime?”/ Humbi bashkëshorten, Fatmir Gjana kujton ç’ndodhi më 26 nëntor
Mëngjesi i 26 nëntorit do t'i ndryshonte jetën familjes Gjana në Durrës.
Top Channel | 12-Dec-2019 12:55
Mëngjesi i 26 nëntorit do t'i ndryshonte jetën familjes Gjana në Durrës.

Hoqa vëthin kur më vdiq babai/ Rama rrëfen për humbjen e të atit
Kryeministri Edi Rama, ishte sot në Durrës, ku takoi familjen e Fatmir Gjanës, i cili nga tërmeti i 26 nëntorit, humbi bashkëshorten. Ai rrëfeu tmerrin e përjetuar, ku për 24 orë qëndroi nën rrënoja, por fatmirësisht ...
Dritare | 12-Dec-2019 14:54
Kryeministri Edi Rama, ishte sot në Durrës, ku takoi familjen e Fatmir Gjanës, i cili nga tërmeti i 26 nëntorit, humbi bashkëshorten. Ai rrëfeu tmerrin e përjetuar, ku për 24 orë qëndroi nën rrënoja, por fatmirësisht ...

Kujtimet e Ramës: Si e hoqa vëthin në Paris kur më vdiq babai, Kristaqi
Teksa ndodhej për ngushëllim në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës që humben të afërm gjatë tërmetit të 26 nëntorit, kryeministri Rama ndau me të pranishmit aty në banesë edhe një detaj nga një moment I vështirë I jetës ...
Medial | 12-Dec-2019 14:45
Teksa ndodhej për ngushëllim në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës që humben të afërm gjatë tërmetit të 26 nëntorit, kryeministri Rama ndau me të pranishmit aty në banesë edhe një detaj nga një moment I vështirë I jetës ...

“Kur më vdiq babai, hoqa vëthin dhe mjekrën”, Rama tregon si e përjetoi dhimbjen nga Parisi: Prita s’di sa orë avionin, ditën e varrimit u bëra ministër
Kryeministri Edi Rama ishte sot në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që humbi bashkëshorten, Xhuljetën, nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana tregoi momentet e tmerrit, kur ra tërmeti, se si ...
BalkanWeb | 12-Dec-2019 12:32
Kryeministri Edi Rama ishte sot në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që humbi bashkëshorten, Xhuljetën, nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana tregoi momentet e tmerrit, kur ra tërmeti, se si ...

Rama me familjet Meçja dhe Gjana: T’iu plotësohet çdo nevojë pa asnjë hezitim
Ajet Meçja është një nga banorët e Durrësit që humbi bashkëshorten, vajzën dhe mbesën në tërmetin e 26 nëntorit. Këtë të enjte ai u vizitua nga kryeministri Rama. Kërkesa e vetme e oficerit të policisë ishte mundësia ...
Medial | 12-Dec-2019 14:09
Ajet Meçja është një nga banorët e Durrësit që humbi bashkëshorten, vajzën dhe mbesën në tërmetin e 26 nëntorit. Këtë të enjte ai u vizitua nga kryeministri Rama. Kërkesa e vetme e oficerit të policisë ishte mundësia ...

Hoqi vëthin dhe mjekrën, Rama rrëfen amanetin e babait të tij para se të vdiste
Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi tre pjesëtarë të saj nga tërmeti i 26 nëntorit. “Kur të iki unë nuk do i lejosh të më qajnë”, tregoi ...
TetovaSot | 12-Dec-2019 13:51
Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi tre pjesëtarë të saj nga tërmeti i 26 nëntorit. “Kur të iki unë nuk do i lejosh të më qajnë”, tregoi ...

Rama: Edhe unë mbaja vath, e hoqa kur më vdiq babai!
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vizituar këtë të enjte në Durrës dy familje të prekura rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit. Teksa fliste me dy kryefamiljarët që humbën të afërmit nën gërmadha, Rama është ‘ngacmuar’ në ...
InFokusi | 12-Dec-2019 13:38
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vizituar këtë të enjte në Durrës dy familje të prekura rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit. Teksa fliste me dy kryefamiljarët që humbën të afërmit nën gërmadha, Rama është ‘ngacmuar’ në ...

Rama viziton familjen e Fatmir Gjanës: Zjarrfikësi nga Vlora punë të jashtëzakonshme
Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, të cilin e ngushëlloi për humbjen e gruas, Xhuljeta Gjanës, 60 vjeçe. Edhe vetë Fatmiri qëndroi plot 24 orë nën rrënoja, por fati e deshi që të ...
Lexo | 12-Dec-2019 13:29
Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, të cilin e ngushëlloi për humbjen e gruas, Xhuljeta Gjanës, 60 vjeçe. Edhe vetë Fatmiri qëndroi plot 24 orë nën rrënoja, por fati e deshi që të ...

Rrëfimi i Ramës para djalit, që humbi nënën: Kur më vdiq babai isha në Paris, e hoqa vathin dhe erdha për varrim
Gjatë vizitës në banesën e familjes Gjana, të cilët humbën nën rrënoja Xhuljeta Gjanën 60-vjeçe, kryeministrit Rama i ra ne sy vathi që mbante djali i shtëpisë. Rama filloi ta pyeste djalin e Fatmir Gjanës për vathin ...
Zeri | 12-Dec-2019 13:01
Gjatë vizitës në banesën e familjes Gjana, të cilët humbën nën rrënoja Xhuljeta Gjanën 60-vjeçe, kryeministrit Rama i ra ne sy vathi që mbante djali i shtëpisë. Rama filloi ta pyeste djalin e Fatmir Gjanës për vathin ...

“Hoqa vëthin kur më vdiq baba, të nesërmen u bëra ministër”, rrëfimi i Ramës para djalit që humbi nënën
Kryeministri Edi Rama ishte sot në mesditë për të vizituar dy familje në Durrës, që kanë humbur të afërmit nga termeti tragjik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana është një nga ata që ka parë tmerrin me sy. Pallati 6-katësh ku ...
GazetaTema | 12-Dec-2019 12:28
Kryeministri Edi Rama ishte sot në mesditë për të vizituar dy familje në Durrës, që kanë humbur të afërmit nga termeti tragjik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana është një nga ata që ka parë tmerrin me sy. Pallati 6-katësh ku ...

“Kur me vdiq babai, hoqa vethin dhe mjekren”, Rama tregon si e perjetoi dhimbjen
Kryeministri Edi Rama ishte sot në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që humbi bashkëshorten, Xhuljetën, nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana tregoi momentet e tmerrit, kur ra tërmeti, se si ...
Lajmi i Fundit | 12-Dec-2019 12:49
Kryeministri Edi Rama ishte sot në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që humbi bashkëshorten, Xhuljetën, nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana tregoi momentet e tmerrit, kur ra tërmeti, se si ...

Rama: Edhe unë mbaja vath, e hoqa kur më vdiq babai! U bëra njeri, se më quanin anormal
Kryeministri Rama ka vizituar këtë të enjte në Durrës dy familje të prekura rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit. Teksa fliste me dy kryefamiljarët që humbën të afërmit nën gërmadha, Rama është ‘ngacmuar’ në një moment kur ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 12:46
Kryeministri Rama ka vizituar këtë të enjte në Durrës dy familje të prekura rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit. Teksa fliste me dy kryefamiljarët që humbën të afërmit nën gërmadha, Rama është ‘ngacmuar’ në një moment kur ...

Rama: Kur më vdiq babai u bëra njeri normal, hoqa mjekrën, vathin dhe u bëra ministër
Gjatë bashkëbisedimeve tek një familje e prekur nga tërmeti, Rama sot tregoi çfarë ndodhi me të pas vdekjes së babait. Ai thotë se pas kësaj ngjarjeje u bë një njeri normal, hoqi vathin dhe mjekrën. Biseda: Rama: Më ...
Gazeta Dita | 12-Dec-2019 12:37
Gjatë bashkëbisedimeve tek një familje e prekur nga tërmeti, Rama sot tregoi çfarë ndodhi me të pas vdekjes së babait. Ai thotë se pas kësaj ngjarjeje u bë një njeri normal, hoqi vathin dhe mjekrën. Biseda: Rama: Më ...

“Kur më vdiq babai, hoqa vëthin dhe mjekrën”, Rama tregon si e përjetoi dhimbjen nga Parisi: Prita s’di sa orë avionin, ditën e va.rrimit u bëra ministër
Kryeministri Edi Rama ishte sot në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që humbi bashkëshorten, Xhuljetën, nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana tregoi momentet e tmerrit, kur ra tërmeti, se si ...
Medial | 12-Dec-2019 12:37
Kryeministri Edi Rama ishte sot në familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që humbi bashkëshorten, Xhuljetën, nga tërmeti katastrofik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana tregoi momentet e tmerrit, kur ra tërmeti, se si ...

Rrëfimi i Ramës para djalit që humbi nënën nën rrënoja: Kur më vdiq babai isha në Paris, e huqa vathin dhe erdha për varrim
Gjatë vizitës në banesën e familjes Gjana, të cilët humbën nën rrënoja Xhuljeta Xhanën 60-vjeç, kryeministrit Rama i ra ne sy vathi që mbante djali i shtëpisë. Rama filloi ta pyeste djalin e Fatmir Xhanës për vathin ...
Indeks Online | 12-Dec-2019 12:32
Gjatë vizitës në banesën e familjes Gjana, të cilët humbën nën rrënoja Xhuljeta Xhanën 60-vjeç, kryeministrit Rama i ra ne sy vathi që mbante djali i shtëpisë. Rama filloi ta pyeste djalin e Fatmir Xhanës për vathin ...

“Më nxorrën pas 20 orësh, kur dola nga rrënojat pyeta për Xhuljetën por ajo kishte vdekur”
Pas vizitës në familjen Meçja, Rama ka shkuar të takojë të mbijetuarit e një tjetër familje e cila pësoi tragjedi më 26 nëntor, ditën kur tërmeti goditi rëndë të gjithë vendin. Fatmir Gjana i tregoi kryeministrit sesi ...
Gazeta Express | 12-Dec-2019 12:28
Pas vizitës në familjen Meçja, Rama ka shkuar të takojë të mbijetuarit e një tjetër familje e cila pësoi tragjedi më 26 nëntor, ditën kur tërmeti goditi rëndë të gjithë vendin. Fatmir Gjana i tregoi kryeministrit sesi ...

“Hoqa vëthin kur më vdiq baba, të nesermen u bëra minister”, rrëfimi i Ramës para djalit që humbi nënën
Kryeministri Edi Rama ishte sot në mesditë për të vizituar dy familje në Durrës, që kanë humbur të afërmit nga termeti tragjik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana është një nga ata që ka parë tmerrin me sy. Pallati 6-katësh ku ...
ABCNews | 12-Dec-2019 12:22
Kryeministri Edi Rama ishte sot në mesditë për të vizituar dy familje në Durrës, që kanë humbur të afërmit nga termeti tragjik i 26 nëntorit. Fatmir Gjana është një nga ata që ka parë tmerrin me sy. Pallati 6-katësh ku ...

“Më hap një vrimë për ajër”! Qëndroi 24 orë nën rrënoja, Fatmir Gjana tregon bisedën me zja.rrfikësin: Ma nxorët gruan? Rama: E mori Zoti, s’ke çfarë bën!
Kryeministri Edi Rama vizitoi sot familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që përjetuan tmerrin e tërmetit të 26 nëntorit, ku i ngushëlloi për humbjen e gruas së shtëpisë, Xhuljeta Gjanës, 60 vjeçe. Fatmir Gjana qëndroi plot ...
Medial | 12-Dec-2019 12:19
Kryeministri Edi Rama vizitoi sot familjen e Fatmir Gjanës në Durrës, që përjetuan tmerrin e tërmetit të 26 nëntorit, ku i ngushëlloi për humbjen e gruas së shtëpisë, Xhuljeta Gjanës, 60 vjeçe. Fatmir Gjana qëndroi plot ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved