ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/09/2020 05:54

Napoli shkatërron Genk, Liverpool bën detyrën

Napoli shkatërron Genk, Liverpool bën detyrën
Napoli dhe Liverpool janë dy ekipet e kualifikuara në raundin e 1/16 të Uefa Champions League. Italianët kanë shkatërruar në shtëpi me shifrat 4 me 0 blegët e Genk. Milik ishte njeriu I ndeshjes me tre golat e tij të ...
VizionPlus | 10-Dec-2019 21:44
Napoli dhe Liverpool janë dy ekipet e kualifikuara në raundin e 1/16 të Uefa Champions League. Italianët kanë shkatërruar në shtëpi me shifrat 4 me 0 blegët e Genk. Milik ishte njeriu I ndeshjes me tre golat e tij të ...

Liverpool dhe Napoli kualifikohen në 1/8 e finales në Champions League
Janë mbyllur dy sfidat e orës 18:30 në Champions League, të vlefshme për Grupin E. Liverpool udhëtoi në transfertë përballë Salzburg dhe kjo ndeshje ishte shumë delikate për ta. Salzburg luftoi shumë dhe besoi deri në ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 20:59
Janë mbyllur dy sfidat e orës 18:30 në Champions League, të vlefshme për Grupin E. Liverpool udhëtoi në transfertë përballë Salzburg dhe kjo ndeshje ishte shumë delikate për ta. Salzburg luftoi shumë dhe besoi deri në ...

Liverpul kalon grupin mes drithërimash, e ndjek Napoli me goleadë
Pak drithërima, por në fund Liverpul është larguar me buzëqeshje nga Austria, ku ka marrë një fitore 2-0 të zgjidhur brenda 2 minutash në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Salcburg, duke u konfirmuar e kualifikuar si kokë ...
Telegraf | 10-Dec-2019 21:16
Pak drithërima, por në fund Liverpul është larguar me buzëqeshje nga Austria, ku ka marrë një fitore 2-0 të zgjidhur brenda 2 minutash në pjesën e dytë të ndeshjes ndaj Salcburg, duke u konfirmuar e kualifikuar si kokë ...

Lumturia e Klopp: Qëndrimi i ekipit super, s’i kuptoj rastet e humbura të Salah
Liverpool dhe Salzburg dhuruan një ndeshje emocionuese, por në fund vendosi kualiteti i kampionëve në fuqi të Champions League. Keita dhe Salah shënuan dy gola të shpejtë dhe i dhuruar vendin e parë në grupin E e ...
ABCNews | 10-Dec-2019 22:33
Liverpool dhe Salzburg dhuruan një ndeshje emocionuese, por në fund vendosi kualiteti i kampionëve në fuqi të Champions League. Keita dhe Salah shënuan dy gola të shpejtë dhe i dhuruar vendin e parë në grupin E e ...

Notat e lojtarëve, RB Salzburg – Liverpool: Mane lojtar i ndeshje
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Por në fund eksperienca dhe kualiteti ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 21:10
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Por në fund eksperienca dhe kualiteti ...

Zyrtare: Napoli e shkarkon Carlo Ancelottin
Napoli e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Carlo Ancelotti, shkruan zeri.info Klubi italian e ka njoftuar shkarkimin e strategut italian përmes një njoftimi në rrjetin social “Twitter”. Napoli e shkarkon Ancelottin pas ...
Zeri | 10-Dec-2019 23:50
Napoli e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Carlo Ancelotti, shkruan zeri.info Klubi italian e ka njoftuar shkarkimin e strategut italian përmes një njoftimi në rrjetin social “Twitter”. Napoli e shkarkon Ancelottin pas ...

ZYRTARE: Ancelotti largohet nga Napoli
Barcelona ka mposhtur Interin si mysafir me rezultat 1-2, për ta eliminuar kështu nga Liga e Kampionëve, kryesuesin momental të Serisë A. Djelmoshave të Antonio Contes u mjaftonte fitorja ndaj katalunasve dhe mos të ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 23:47
Barcelona ka mposhtur Interin si mysafir me rezultat 1-2, për ta eliminuar kështu nga Liga e Kampionëve, kryesuesin momental të Serisë A. Djelmoshave të Antonio Contes u mjaftonte fitorja ndaj katalunasve dhe mos të ...

Këto janë 14 skuadrat që kanë siguruar 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve
Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve për grupin E, F,G dhe H ka përfunduar, shkruan Gazeta inFokus. Më ndeshjet e zhvilluar sonte janë kuptuar edhe 8 skuadrat që kanë siguruar biletën për 1/8 e finales së garës më ...
InFokusi | 10-Dec-2019 23:18
Faza e grupeve në Ligën e Kampionëve për grupin E, F,G dhe H ka përfunduar, shkruan Gazeta inFokus. Më ndeshjet e zhvilluar sonte janë kuptuar edhe 8 skuadrat që kanë siguruar biletën për 1/8 e finales së garës më ...

Inter 1:2 Barcelona, notat e lojtarëve
Ekipi i Antonio Conte kishte nevojë për fitore për kalimin tutje, por nuk e arriti dot dhe kësisoj u eliminua – kurse spanjollët avancojnë tutje në Ligën e Kampionëve. Mbrojtësi i Barcës, Todibo kishte paraqitje ...
Lajminet | 10-Dec-2019 23:07
Ekipi i Antonio Conte kishte nevojë për fitore për kalimin tutje, por nuk e arriti dot dhe kësisoj u eliminua – kurse spanjollët avancojnë tutje në Ligën e Kampionëve. Mbrojtësi i Barcës, Todibo kishte paraqitje ...

Liga e Kampionëve s’ka hijeshi pa Dortmundin, Barcelona me ‘juniorë’ e dërgon Interin “pej shpije”
Liverpooli mposhti Salzburgun me rezultat të pastër 0-2 ndaj Salzburgut, duke shënuar kështu fitoren më të rëndësishme të fazës së parë. Mane e Salah mjaftuan për tri pikë dhe vendin e parë në grup, për të pritur kështu ...
GazetaBlic | 10-Dec-2019 23:00
Liverpooli mposhti Salzburgun me rezultat të pastër 0-2 ndaj Salzburgut, duke shënuar kështu fitoren më të rëndësishme të fazës së parë. Mane e Salah mjaftuan për tri pikë dhe vendin e parë në grup, për të pritur kështu ...

Liverpooli dhe Napoli kualifikohen në 1/8 e finales në Champions (VIDEO)
Liverpooli i ka mbajtur gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin në Ligën e Kampionëve, pasi u kaloi në 1/8 e finales duke e mposhtur 2:0 Salzburgun në ndeshjen e fundit në Grupin E. Ndërkohë, edhe Napoli e ka siguruar ...
TetovaSot | 10-Dec-2019 22:48
Liverpooli i ka mbajtur gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin në Ligën e Kampionëve, pasi u kaloi në 1/8 e finales duke e mposhtur 2:0 Salzburgun në ndeshjen e fundit në Grupin E. Ndërkohë, edhe Napoli e ka siguruar ...

Grupi E, ekipet “big” bëjnë detyrën, Salzburgu në Europa League
Liverpooli i ka mposhtur 2:0 Salzburgun në ndeshjen e fundit në Grupin E duke siguruar kualifikimin në raundin me eliminim direkt. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi dy golat me autor Naby Keita dhe Mohamed Salah. Kampioni ...
Lexo | 10-Dec-2019 22:46
Liverpooli i ka mposhtur 2:0 Salzburgun në ndeshjen e fundit në Grupin E duke siguruar kualifikimin në raundin me eliminim direkt. Skuadra e Jurgen Kloppit shënoi dy golat me autor Naby Keita dhe Mohamed Salah. Kampioni ...

Me goleadë ndaj Genkut, Napoli kualifikohet tutje në Ligën e Kampionëve
Napoli ia ka shënuar katër gola Genkut në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve duke e siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare. Arkadiusz Milik e zhbllokoi ...
Arbresh | 10-Dec-2019 22:19
Napoli ia ka shënuar katër gola Genkut në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve duke e siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare. Arkadiusz Milik e zhbllokoi ...

Çfarë ka humbur Mohamed Salah
Salzburg dhe Liverpool janë duke barazuar pa gola pas 45 minutave lojë në Red Bull Arena, në një ndeshje finale për fatin e të dy skuadrave në Ligën e Kampionëve këtë sezon. Liverpooli e viziton Austrinë, i vetëdijshëm ...
Gazeta Observer | 10-Dec-2019 22:07
Salzburg dhe Liverpool janë duke barazuar pa gola pas 45 minutave lojë në Red Bull Arena, në një ndeshje finale për fatin e të dy skuadrave në Ligën e Kampionëve këtë sezon. Liverpooli e viziton Austrinë, i vetëdijshëm ...

VIDEO | Salzburg eliminohet, shikoni shpërthimin e Haaland
Sulmuesi kryesor i Salzburg, Erling Braut Haaland, nuk ia doli të shënojë përballë Liverpool dhe të ndihmojë skuadrën e tij të kualifikohej. Ekipi austriak u mposht 0-2 nga kampionët në fuqi dhe u eliminuan nga ...
ABCNews | 10-Dec-2019 21:04
Sulmuesi kryesor i Salzburg, Erling Braut Haaland, nuk ia doli të shënojë përballë Liverpool dhe të ndihmojë skuadrën e tij të kualifikohej. Ekipi austriak u mposht 0-2 nga kampionët në fuqi dhe u eliminuan nga ...

Notat e lojtarëve, RB Salzburg – Liverpool: Mane lojtar i ndeshje
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Por në fund eksperienca dhe kualiteti ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 22:01
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Por në fund eksperienca dhe kualiteti ...

Liverpooli shuan ëndrrën e RB Salzburgut, fiton dhe kalon tutje si lider i grupit
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Që në satrt të dy skuadrat kishin dy ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 22:01
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Që në satrt të dy skuadrat kishin dy ...

Me goleadë ndaj Genkut, Napoli kualifikohet tutje në Ligën e Kampionëve
Napoli ia ka shënuar katër gola Genkut në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve duke e siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare. Arkadiusz Milik e zhbllokoi ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 22:01
Napoli ia ka shënuar katër gola Genkut në ndeshjen e xhiros së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve duke e siguruar kualifikimin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare. Arkadiusz Milik e zhbllokoi ...

Liverpooli shuan ëndrrën e RB Salzburgut, fiton dhe kalon tutje si lider i grupit
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Që në satrt të dy skuadrat kishin dy ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 20:52
Liverpooli ka shënuar fitore ndaj RB Salzburgut (2-0) në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Ndeshja doli të jetë e fortë, me shumë raste nga të dyja anët. Që në satrt të dy skuadrat kishin dy ...

Liverpool e Napoli fitojnë dhe kualifikohen
Liverpool ka rrezikuar jo pak, por në fund ka arritur të marrë një fitore 2-0 ndaj Red Bull Slazburg në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Champions League. Me këto tri pikë, “The Reds” e mbyllin në krye të Grupit ...
Flaka | 10-Dec-2019 22:01
Liverpool ka rrezikuar jo pak, por në fund ka arritur të marrë një fitore 2-0 ndaj Red Bull Slazburg në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve të Champions League. Me këto tri pikë, “The Reds” e mbyllin në krye të Grupit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved