ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:56

Moti për ditën e mërkurë, 11 dhjetor 2019!

Moti për ditën e mërkurë, 11 dhjetor 2019!
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. ...
VizionPlus | 11-Dec-2019 06:11
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 07:59
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...

Moti në Kosovë
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 07:23
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...
Arbresh | 11-Dec-2019 08:27
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...

Mot i ftohtë, reshje shiu dhe bore
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...
Gazeta Observer | 11-Dec-2019 08:27
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...

Kosovën e kaplon i ftohti ekstrem, Tahirsylaj thotë se temperaturat shkojnë -20 gradë
Profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për temperaturat e ftohta që do të kaplojnë vendin përgjatë ditëve në vijim të muajit dhjetor, duke thënë se në gjysmën e dytë të këtij muaji, temperaturat do të ...
Gazeta Express | 11-Dec-2019 08:27
Profesori i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj ka treguar për temperaturat e ftohta që do të kaplojnë vendin përgjatë ditëve në vijim të muajit dhjetor, duke thënë se në gjysmën e dytë të këtij muaji, temperaturat do të ...

Mot më i ftohtë me shi dhe me borë
Shkup, 11 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe më i ftohtë me reshje të shiut, ndërsa në male dhe në disa vende më të larta me reshje të borës, ...
Medial | 11-Dec-2019 08:25
Shkup, 11 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe më i ftohtë me reshje të shiut, ndërsa në male dhe në disa vende më të larta me reshje të borës, ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...
Shenja | 11-Dec-2019 08:18
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...

Bëhuni gati për shi dhe borë! Ky është moti për nesër
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhdueshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë ...
Telegraf | 10-Dec-2019 19:00
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhdueshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...
Aktuale.MK | 11-Dec-2019 08:17
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperaturat e mëngjesit do ...

Mot i ftohtë, reshje shiu dhe bore
Sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa viset e ulëta do të shoqërohen edhe me reshje shiu. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa ...
Medial | 11-Dec-2019 08:11
Sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa viset e ulëta do të shoqërohen edhe me reshje shiu. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa ...

Moti sot me reshje shiu, borë në vendet malore
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira të vazhdueshme. Reshjet e shiut do të jenë prezente gjatë gjithë ditës së sotme, në të gjithë vendin. Në zonat malore reshjet do të jenë në ...
Alsat-M | 11-Dec-2019 08:11
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës do të ketë vranësira të vazhdueshme. Reshjet e shiut do të jenë prezente gjatë gjithë ditës së sotme, në të gjithë vendin. Në zonat malore reshjet do të jenë në ...

Parashikimi i motit për sot, 10 Dhjetor 2019
Per shkak te uljes se temperaturave, ne zonat malore, reshjet do te jene ne formen e debores. Sa i takon temperaturave, ato do te vijne duke u ulur dhe sipas zonave do te jene Ne zonat malore nga 01ºC deri ne 06ºC Ne ...
ikub.al | 10-Dec-2019 08:56
Per shkak te uljes se temperaturave, ne zonat malore, reshjet do te jene ne formen e debores. Sa i takon temperaturave, ato do te vijne duke u ulur dhe sipas zonave do te jene Ne zonat malore nga 01ºC deri ne 06ºC Ne ...

Temperaturat nën zero dhe reshje dëbore! Mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë reshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi ...
Lexo | 11-Dec-2019 08:08
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë reshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi ...

Moti sot në Kosovë
Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa ...
Koha.net | 11-Dec-2019 08:05
Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa ...

Mot i ftohtë, reshje shiu dhe bore
Sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa viset e ulëta do të shoqërohen edhe me reshje shiu. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa ...
Klan Kosova | 11-Dec-2019 08:05
Sot pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa viset e ulëta do të shoqërohen edhe me reshje shiu. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë Celsius, ndërsa ...

Mot i ftohtë, reshje shiu dhe bore
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-5 m/s. ...
Lajminet | 11-Dec-2019 07:42
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-5 m/s. ...

Parashikimi i motit: Nesër, reshje shiu dhe bore
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të ketë reshje bore. “Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 19:12
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të ketë reshje bore. “Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta ...

Ulen temperaturat, zonat ku priten reshje shiu dhe bore
Postuar: 11/12/2019 - 07:30 Dimri ka trokitur zyrtarisht dhe temperaturat e ulëta dhe moti i ftohtë do të na shoqërojnë këto ditë Sot moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës ...
Sot.Al | 11-Dec-2019 07:35
Postuar: 11/12/2019 - 07:30 Dimri ka trokitur zyrtarisht dhe temperaturat e ulëta dhe moti i ftohtë do të na shoqërojnë këto ditë Sot moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës ...

Moti në Kosovë
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore.
Kosova Press | 11-Dec-2019 07:14
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved