ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 03:49

Moti për ditën e mërkurë, 11 dhjetor 2019!

Moti për ditën e mërkurë, 11 dhjetor 2019!
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. ...
VizionPlus | 11-Dec-2019 06:11
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. ...

Moti në Kosovë
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...
Telegrafi | 11-Dec-2019 07:23
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës ...

Parashikimi i motit për sot, 10 Dhjetor 2019
Per shkak te uljes se temperaturave, ne zonat malore, reshjet do te jene ne formen e debores. Sa i takon temperaturave, ato do te vijne duke u ulur dhe sipas zonave do te jene Ne zonat malore nga 01ºC deri ne 06ºC Ne ...
ikub.al | 10-Dec-2019 08:56
Per shkak te uljes se temperaturave, ne zonat malore, reshjet do te jene ne formen e debores. Sa i takon temperaturave, ato do te vijne duke u ulur dhe sipas zonave do te jene Ne zonat malore nga 01ºC deri ne 06ºC Ne ...

Bëhuni gati për shi dhe borë! Ky është moti për nesër
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhdueshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë ...
Telegraf | 10-Dec-2019 19:00
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhdueshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë ...

Parashikimi i motit: Nesër, reshje shiu dhe bore
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të ketë reshje bore. “Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 19:12
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë dy ditëve të ardhshme në vendin tonë do të ketë reshje bore. “Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta ...

Mot i ftohtë, reshje shiu dhe bore
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-5 m/s. ...
Lajminet | 11-Dec-2019 07:42
Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0-1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-7 gradë celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga veriperëndimi me shpejtësi 1-5 m/s. ...

Ulen temperaturat, zonat ku priten reshje shiu dhe bore
Postuar: 11/12/2019 - 07:30 Dimri ka trokitur zyrtarisht dhe temperaturat e ulëta dhe moti i ftohtë do të na shoqërojnë këto ditë Sot moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës ...
Sot.Al | 11-Dec-2019 07:35
Postuar: 11/12/2019 - 07:30 Dimri ka trokitur zyrtarisht dhe temperaturat e ulëta dhe moti i ftohtë do të na shoqërojnë këto ditë Sot moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës ...

Dëborë në Dardhë, nuk ka probleme në qarkullim
Në Dardhë kanë nisur reshjet e para të dëborës për këtë vit. Informacionet bëjnë me dije se trashësia e dëborës është regjistruar 5 cm në majë të Bigllës. Reshjet e dëborës nuk kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e ...
VizionPlus | 10-Dec-2019 11:28
Në Dardhë kanë nisur reshjet e para të dëborës për këtë vit. Informacionet bëjnë me dije se trashësia e dëborës është regjistruar 5 cm në majë të Bigllës. Reshjet e dëborës nuk kanë shkaktuar probleme në qarkullimin e ...

Moti në Kosovë
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore.
Kosova Press | 11-Dec-2019 07:14
Do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore.

Moti sot në Kosovë
Të mërkurën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të ...
InFokusi | 11-Dec-2019 07:08
Të mërkurën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të ...

Sot priten reshje të shiut dhe borës në Kosovë
Sot pritet të ketë reshje shiu dhe bore në Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, më 11 dhjetor do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në viset e ulëta reshje shiu ...
Indeks Online | 11-Dec-2019 07:05
Sot pritet të ketë reshje shiu dhe bore në Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, më 11 dhjetor do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në viset e ulëta reshje shiu ...

Moti për ditën e mërkurë, 11 dhjetor 2019!
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. ...
Medial | 11-Dec-2019 06:17
Moti do të jetë me alternime vranësira dhe kthjellime në zonën e Ultësirës perëndimore, ndërsa në zonat malore do të ketë rreshje bore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. ...

Nesër borë në Kosovë
Dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ...
Medial | 10-Dec-2019 23:56
Dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ...

Nesër borë në Kosovë
Dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ...
Klan Kosova | 10-Dec-2019 23:53
Dy ditët e ardhshme do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ...

Interi eliminohet pas humbjes nga Barça, kualifikohet Dortmundi
Inter është eliminuar nga faza grupore në Ligën e Kampionëve, pas humbjes 2:1 në shtëpi nga Barcelona në ndeshjen e fundit në grup, duke i dhënë mundësi Borussia Dortmundit të kalojë në mesin e 16 skuadrave më të mira ...
Albportali | 10-Dec-2019 23:00
Inter është eliminuar nga faza grupore në Ligën e Kampionëve, pas humbjes 2:1 në shtëpi nga Barcelona në ndeshjen e fundit në grup, duke i dhënë mundësi Borussia Dortmundit të kalojë në mesin e 16 skuadrave më të mira ...

Liverpooli dhe Napoli kualifikohen në 1/8 e finales në Champions
Liverpooli i ka mbajtur gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin në Ligën e Kampionëve, pasi u kaloi në 1/8 e finales duke e mposhtur 2:0 Salzburgun në ndeshjen e fundit në Grupin E. Ndërkohë, edhe Napoli e ka siguruar ...
Albportali | 10-Dec-2019 21:19
Liverpooli i ka mbajtur gjallë shpresat për ta mbrojtur titullin në Ligën e Kampionëve, pasi u kaloi në 1/8 e finales duke e mposhtur 2:0 Salzburgun në ndeshjen e fundit në Grupin E. Ndërkohë, edhe Napoli e ka siguruar ...

Moti, nesër bëhuni gati për shi dhe borë
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhduëshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë ...
Lapsi | 10-Dec-2019 18:36
Mëngjesi i sotëm nisi me reshje shiu, ndërsa gjatë ditës pati vranësira të vazhduëshme. Reshjet e shiut do të jenë sërish prezente pasditen e sotme si dhe do të vijojnë të jenë edhe gjatë ditës së nësërme, në të gjithë ...

Nesër pritet të bjerë borë
Të mërkurën pritet të ketë reshje shiu dhe bore në Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, më 11 dhjetor do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në viset e ulëta ...
TetovaSot | 10-Dec-2019 20:41
Të mërkurën pritet të ketë reshje shiu dhe bore në Kosovë. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, më 11 dhjetor do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në viset e ulëta ...

Nesër priten reshje shiu dhe bore
Të mërkurën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të ...
Albportali | 10-Dec-2019 20:34
Të mërkurën mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në vise të ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten mot i vranët dhe i qetë. Temperaturat minimale parashihen të ...

Moti në Kosovë: Të mërkurën pritet të bie borë
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, më 11 dhjetor do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në viset e ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten do të jetë mot i vranët dhe i ...
Gazeta Observer | 10-Dec-2019 19:52
Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, më 11 dhjetor do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore në viset malore, ndërsa në viset e ulëta reshje shiu dhe bore. Të enjten do të jetë mot i vranët dhe i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved