ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 03:21

Champions League/ Turpërohen në shtëpi Inter dhe Ajax

Champions League/ Turpërohen në shtëpi Inter dhe Ajax
Inter është turpëruar në shtëpi pasi u mund nga Barcelona me rezultatin 1-2 edhe pse katalanasit luajtën me një formacion miks mes shumë mungesave si Messi, Ter Stegen, Pique dhe Sergio Roberto.
Top Channel | 11-Dec-2019 00:02
Inter është turpëruar në shtëpi pasi u mund nga Barcelona me rezultatin 1-2 edhe pse katalanasit luajtën me një formacion miks mes shumë mungesave si Messi, Ter Stegen, Pique dhe Sergio Roberto.

Champions/ Baby-Barça i bën gjëmën Interit! Kualifikohet Dortmundi! Valencia eliminon Ajaksin. Ja të gjitha rezultatet
Janë dhënë verdiktet e katër nga tetë grupet e Champions League, verdikte që padyshim kanë në mesin e tyre dhe surpriza të forta. Padyshim që të gjithë sytë ishin drejtuar në “San Siro”, aty ku Interi kërkonte me çdo ...
BalkanWeb | 10-Dec-2019 23:15
Janë dhënë verdiktet e katër nga tetë grupet e Champions League, verdikte që padyshim kanë në mesin e tyre dhe surpriza të forta. Padyshim që të gjithë sytë ishin drejtuar në “San Siro”, aty ku Interi kërkonte me çdo ...

Interi jashtë Champions, e ndëshkon Fati. Eliminohet edhe Ajax-i
Interi është eliminuar nga Champions League, pasi nuk ia ka dalë të mposht Barcelonën në ndeshjen e fundit në grup, duke u mundur 1-2 në “San Siro”. Edhe pse me mungesa të shumta në formacion, ku binte në sy lënia ...
GazetaTema | 10-Dec-2019 23:03
Interi është eliminuar nga Champions League, pasi nuk ia ka dalë të mposht Barcelonën në ndeshjen e fundit në grup, duke u mundur 1-2 në “San Siro”. Edhe pse me mungesa të shumta në formacion, ku binte në sy lënia ...

Ansu Fati “kopjon” Lionel Messin – aksioni i Barcelonës që kalon përmes Suarezit dhe nuk mund të ndalet nga kundërshtarët
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 23:59
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...

Ansu Fati me golin ndaj Interit futet në histori të Ligës së Kampionëve
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 23:44
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...

S’ka kualifikim për Inter, mundet nga të rinjtë e Barcelonës
Inter ka zhgënjyer në shtëpi dhe I ka thënë lamtumirë kualifikimit në fazën tjetër të Uefa Chapions League. Zikaltrit u mposhtën në shtëpi nga të “rezervat” e Barcelonës me shifrat 1 me 2. Të besuarit e Contes nuk ...
VizionPlus | 10-Dec-2019 23:00
Inter ka zhgënjyer në shtëpi dhe I ka thënë lamtumirë kualifikimit në fazën tjetër të Uefa Chapions League. Zikaltrit u mposhtën në shtëpi nga të “rezervat” e Barcelonës me shifrat 1 me 2. Të besuarit e Contes nuk ...

Notat e lojtarëve, Inter 1-2 Barcelona: Tobido lojtar i ndeshjes
Interi ka pësuar nga Barcelona në shtëpi më rezultat 2-1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve. Barcelona e mbylli grupin si lider me 14 pikë është në krye të grupit, ndërsa Interi me shtatë sosh. Lojtari i ndeshjes ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 23:28
Interi ka pësuar nga Barcelona në shtëpi më rezultat 2-1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve. Barcelona e mbylli grupin si lider me 14 pikë është në krye të grupit, ndërsa Interi me shtatë sosh. Lojtari i ndeshjes ...

Eliminoi Interin, Ansu Fati futet në historinë e Champions League
Ansu Fati shënoi golin e fitores për Barcelonën në takimin kundër Interit, që katalanasit e fituan me rezultatin 2-1. Me këtë gol të shënuar,talenti spanjoll futet në historinë e Champions League, pasi bëhet lojtari më ...
ABCNews | 10-Dec-2019 23:41
Ansu Fati shënoi golin e fitores për Barcelonën në takimin kundër Interit, që katalanasit e fituan me rezultatin 2-1. Me këtë gol të shënuar,talenti spanjoll futet në historinë e Champions League, pasi bëhet lojtari më ...

Lukaku barazon ndaj Barcelonës, shpërthen festa në “San Siro”
Interi ka arritur që të gjejë golin e barazimit në super duelin ndaj Barcelonës. Pas një dyluftimi të Martinez me Todibo në hyrje të zonës, Romelu Lukaku përfiton duke arritur që të realizojë golin që vendos baraspeshën ...
Telegraf | 10-Dec-2019 22:48
Interi ka arritur që të gjejë golin e barazimit në super duelin ndaj Barcelonës. Pas një dyluftimi të Martinez me Todibo në hyrje të zonës, Romelu Lukaku përfiton duke arritur që të realizojë golin që vendos baraspeshën ...

Interi pëson nga Barcelona në shtëpi – bie në Ligën e Evropës
Interi edhe pse i kishte të gjitha mundësitë që të fitonte ndaj Barcelonës që kishte pushuar pothuajse të gjithë ekipin e parë, në fund u dorëzuan me rezultat 2-1 në shtëpinë e tyre. Zikaltërit e nisën ndeshjen shumë ...
Telegrafi | 10-Dec-2019 23:03
Interi edhe pse i kishte të gjitha mundësitë që të fitonte ndaj Barcelonës që kishte pushuar pothuajse të gjithë ekipin e parë, në fund u dorëzuan me rezultat 2-1 në shtëpinë e tyre. Zikaltërit e nisën ndeshjen shumë ...

Interi i thotë lamtumirë Champions League
Interi i thotë lamtumirë Champions League këtë sezon, pasi është eliminuar nga faza e grupeve. Zikaltërit humbën me rezultatin 1-2 përballë Barcelonës duke i dhënë mundësinë Borusis së Dortmundit të kalojë në mesin e 16 ...
Lexo | 11-Dec-2019 07:39
Interi i thotë lamtumirë Champions League këtë sezon, pasi është eliminuar nga faza e grupeve. Zikaltërit humbën me rezultatin 1-2 përballë Barcelonës duke i dhënë mundësinë Borusis së Dortmundit të kalojë në mesin e 16 ...

Formacionet zyrtare: Interi kërkon tri pikë ndaj Barcës
Interi është nikoqir i Barcelonës në Giuseppe Meazza për ndeshjen e xhiros së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Zikaltrit do të luajë me të gjitha forcat në kërkim të fitores, në mënyrë që të sigurojnë një ...
E Dua Sportin | 11-Dec-2019 01:59
Interi është nikoqir i Barcelonës në Giuseppe Meazza për ndeshjen e xhiros së fundit të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Zikaltrit do të luajë me të gjitha forcat në kërkim të fitores, në mënyrë që të sigurojnë një ...

Valverde: Inter kishte nivelin për të ecur përpara
Në përfundim të ndeshjes ndaj Interit në “San Siro” e përfunduar me fitoren e Barcelonës në shifrat 1-2, trajneri i katalanasve, Ernesto Valverde, ka komentuar ndër të tjera edhe eliminimin sipas tij të padrejtë të ...
Alsat-M | 11-Dec-2019 00:35
Në përfundim të ndeshjes ndaj Interit në “San Siro” e përfunduar me fitoren e Barcelonës në shifrat 1-2, trajneri i katalanasve, Ernesto Valverde, ka komentuar ndër të tjera edhe eliminimin sipas tij të padrejtë të ...

Djaloshi 17 vjeçar fundosi shpresat e skuadrës nga Milano
I mjaftojnë pak minuta për të treguar se me çfarë klasi kemi të bëjnë. Atëherë kur u duk se Barcelona thjesht po priste të kalonin minutat për të shkuar në dhomat e zhveshjes, bërë dush dhe për t’u larguar, hyri në lojë ...
Alsat-M | 11-Dec-2019 00:32
I mjaftojnë pak minuta për të treguar se me çfarë klasi kemi të bëjnë. Atëherë kur u duk se Barcelona thjesht po priste të kalonin minutat për të shkuar në dhomat e zhveshjes, bërë dush dhe për t’u larguar, hyri në lojë ...

Liga e Kampionëve: Interi eliminohet pas humbjes nga Barça, kualifikohet Dortmundi
Inter është eliminuar nga faza grupore në Ligën e Kampionëve, pas humbjes 2:1 në shtëpi nga Barcelona në ndeshjen e fundit në grup, duke i dhënë mundësi Borussia Dortmundit të kalojë në mesin e 16 skuadrave më të mira ...
TetovaSot | 11-Dec-2019 00:02
Inter është eliminuar nga faza grupore në Ligën e Kampionëve, pas humbjes 2:1 në shtëpi nga Barcelona në ndeshjen e fundit në grup, duke i dhënë mundësi Borussia Dortmundit të kalojë në mesin e 16 skuadrave më të mira ...

Ansu Fati me golin ndaj Interit futet në histori të Ligës së Kampionëve
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 23:59
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...

Marotta flet për Lautaron dhe Vidalin
Drejtori i Interit, Beppe Marotta, ka folur para ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës, ku u ndal edhe te çështjet e Lautaro Martinez dhe Arturo Vidal. Ka pasur spekulime për transferime rreth Interit në ditët ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 23:59
Drejtori i Interit, Beppe Marotta, ka folur para ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës, ku u ndal edhe te çështjet e Lautaro Martinez dhe Arturo Vidal. Ka pasur spekulime për transferime rreth Interit në ditët ...

Interi pëson nga Barcelona në shtëpi – bie në Ligën e Evropës
Interi edhe pse i kishte të gjitha mundësitë që të fitonte ndaj Barcelonës që kishte pushuar pothuajse të gjithë ekipin e parë, në fund u dorëzuan me rezultat 2-1 në shtëpinë e tyre. Zikaltërit e nisën ndeshjen shumë ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 23:59
Interi edhe pse i kishte të gjitha mundësitë që të fitonte ndaj Barcelonës që kishte pushuar pothuajse të gjithë ekipin e parë, në fund u dorëzuan me rezultat 2-1 në shtëpinë e tyre. Zikaltërit e nisën ndeshjen shumë ...

Notat e lojtarëve, Inter 1-2 Barcelona: Tobido lojtar i ndeshjes
Interi ka pësuar nga Barcelona në shtëpi më rezultat 2-1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve. Barcelona e mbylli grupin si lider me 14 pikë është në krye të grupit, ndërsa Interi me shtatë sosh. Lojtari i ndeshjes ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 23:59
Interi ka pësuar nga Barcelona në shtëpi më rezultat 2-1, duke u eliminuar nga Liga e Kampionëve. Barcelona e mbylli grupin si lider me 14 pikë është në krye të grupit, ndërsa Interi me shtatë sosh. Lojtari i ndeshjes ...

Ansu Fati “kopjon” Lionel Messin – aksioni i Barcelonës që kalon përmes Suarezit dhe nuk mund të ndalet nga kundërshtarët
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...
E Dua Sportin | 10-Dec-2019 23:59
Sulmuesi i Barcelonës, Ansu Fati është bërë shënuesi më i ri në Ligën e Kampionëve, duke gjetur pjesën e pasme të rrjetës në skenën më të madhe të Evropës, me vetëm 17 vjet e 40 ditë. Vetëm disa minuta para se të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved