ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:48

Mohimi i masakrës së Reçakut nga Vuçiçi, Ambasada e Britanisë: Ngjarja e dokumentuar

Mohimi i masakrës së Reçakut nga Vuçiçi, Ambasada e Britanisë: Ngjarja e dokumentuar
Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë, ka reaguar pas deklaratave të presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, i cili e quajti masakrën e Reçakut trillim e të inskenuar nga Walker. Ambasada në reagimin e saj mbështet ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 19:26
Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë, ka reaguar pas deklaratave të presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç, i cili e quajti masakrën e Reçakut trillim e të inskenuar nga Walker. Ambasada në reagimin e saj mbështet ...

YIHR Kosova dhe Serbia dënojnë retorikën e Vuçiqit
Nisma e të Rinjve për të Drejtat e Njeriut (YIHR Kosovo) dhe Nisma e të Rinjve për të Drejtat e Njeriut - Serbi (YIHR Serbia) dënojnë ashpër deklaratën e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq në lidhje me mohimin e ...
Top Channel | 09-Dec-2019 10:13
Nisma e të Rinjve për të Drejtat e Njeriut (YIHR Kosovo) dhe Nisma e të Rinjve për të Drejtat e Njeriut - Serbi (YIHR Serbia) dënojnë ashpër deklaratën e Presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq në lidhje me mohimin e ...

Thaçi nesër në Reçak, bën homazhe te kompleksi përkujtimor
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi do të bëjë nesër homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Pavarësisht asaj që kjo masakër ka përvjetorin në janar, presidenti Thaçi ka vendosur që nesër në orën 11:30 të bëjë ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 19:15
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi do të bëjë nesër homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Pavarësisht asaj që kjo masakër ka përvjetorin në janar, presidenti Thaçi ka vendosur që nesër në orën 11:30 të bëjë ...

Mohimi i masakrës së Reçakut nga Vuçiqi, reagon Ambasada e Britanisë: Ngjarja e Reçakut është dokumentuar
Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë, ka reaguar ndaj deklaratave dhe debateve të fundit, pas mohimit të masakrës së Reçakut nga presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe zyrtarë të tjerë shtetërorë serbë, gjë që ka ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 17:56
Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë, ka reaguar ndaj deklaratave dhe debateve të fundit, pas mohimit të masakrës së Reçakut nga presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe zyrtarë të tjerë shtetërorë serbë, gjë që ka ...

Ambasada e Zvicrës reagon ndaj deklaratës së Vuçiqit i cili tha se masakra e Reçakut është e trilluar
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ditë më parë ka thënë se masakra në Reçak ishte e trilluar. Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar sot edhe Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare Kosovë ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 16:59
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ditë më parë ka thënë se masakra në Reçak ishte e trilluar. Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar sot edhe Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare Kosovë ...

Për viktimat e luftës as drejtësi as respekt (VIDEO)
Deklarata e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është vetëm vazhdim i qasjes së Serbisë për ta mohuar përgjegjësinë për krimet e kryera në Kosovë. Ky fakt u përmend edhe sot në Ditën Ndërkombëtare për Trajtimin e ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 21:50
Deklarata e presidentit serb Aleksandar Vuçiq është vetëm vazhdim i qasjes së Serbisë për ta mohuar përgjegjësinë për krimet e kryera në Kosovë. Ky fakt u përmend edhe sot në Ditën Ndërkombëtare për Trajtimin e ...

Kryetari Reçakut për mohimin e masakrës nga Vuçiqi: Ai vet i ka planifikuar këto, bashkë me Millosheviqin
Adem Ramadani kryetari i fshatit Reçak, ka thënë se nuk çuditet nga deklaratat e presidentit serbe Aleksandar Vuçiqi i cili ka mohuar masakrën e Reçakut. Ramadani ka thënë se Vuçiqi po e shfrytëzon vakumin e qeverisë ...
InFokusi | 09-Dec-2019 21:41
Adem Ramadani kryetari i fshatit Reçak, ka thënë se nuk çuditet nga deklaratat e presidentit serbe Aleksandar Vuçiqi i cili ka mohuar masakrën e Reçakut. Ramadani ka thënë se Vuçiqi po e shfrytëzon vakumin e qeverisë ...

Kryetari Reçakut për mohimin e masakrës nga Vuçiqi: Ai vet i ka planifikuar këto, bashkë me Millosheviqin
Adem Ramadani kryetari i fshatit Reçak, ka thënë se nuk çuditet nga deklaratat e presidentit serbe Aleksandar Vuçiqi i cili ka mohuar masakrën e Reçakut. Ramadani ka thënë se Vuçiqi po e shfrytëzon vakumin e qeverisë ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 21:17
Adem Ramadani kryetari i fshatit Reçak, ka thënë se nuk çuditet nga deklaratat e presidentit serbe Aleksandar Vuçiqi i cili ka mohuar masakrën e Reçakut. Ramadani ka thënë se Vuçiqi po e shfrytëzon vakumin e qeverisë ...

Edhe ambasada e Zvicrës reagon kundër deklaratave të Vuçiqit për Reçakun
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 20:57
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...

Çitaku dhe Hamiti përkrahin reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj Vuçiqit
Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, dhe ish-ambasadori i Koësovës në Britani të Madhe, Muhamet Hamiti, kanë përkrahur reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, për ...
AlbInfo | 09-Dec-2019 20:32
Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, dhe ish-ambasadori i Koësovës në Britani të Madhe, Muhamet Hamiti, kanë përkrahur reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, për ...

Çitaku përkrah reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj Vuçiqit
Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka përkrahur reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, për mohim të krimeve serbe në Kosovë. Ambasada e Zvicrës këtë të hënë ...
InFokusi | 09-Dec-2019 20:32
Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka përkrahur reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, për mohim të krimeve serbe në Kosovë. Ambasada e Zvicrës këtë të hënë ...

Çitaku dhe Hamiti përkrahin reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj Vuçiqit
Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, dhe ish-ambasadori i Koësovës në Britani të Madhe, Muhamet Hamiti, kanë përkrahur reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, për ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 20:26
Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, dhe ish-ambasadori i Koësovës në Britani të Madhe, Muhamet Hamiti, kanë përkrahur reagimin e Ambasadës së Zvicrës ndaj deklaratave të presidentit serb, Aleksandër Vuçiq, për ...

Thaçi nesër homazhe në Reçak, pak ditë pasi Vuçiqi mohoi masakrën
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nesër do të bëjë homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Kjo masakër ka përvjetorin në muajin janar, teksa Thaçi ka njoftuar se do të bëjë homazhe nesër, në orën 11:30, në ...
Albportali | 09-Dec-2019 20:10
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nesër do të bëjë homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Kjo masakër ka përvjetorin në muajin janar, teksa Thaçi ka njoftuar se do të bëjë homazhe nesër, në orën 11:30, në ...

Edhe ambasada zvicerane reagon kundër deklaratave të Vuçiqit për Reçakun
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...
Arbresh | 09-Dec-2019 19:40
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...

Edhe ambasada zvicerane reagon kundër deklaratave të Vuçiqit për Reçakun
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...
Medial | 09-Dec-2019 19:40
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...

Edhe ambasada e Zvicrës reagon kundër deklaratave të Vuçiqit për Reçakun
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 19:28
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...

Presidenti Thaçi bënë homazhe nesër në Reçak
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë ditës së nesërme është bërë e ditur se do të bëjë homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Edhe pse masakra e Reçakur ka përvjetorin në muajin janar, Thaçi ka njoftuar se do ...
InFokusi | 09-Dec-2019 19:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë ditës së nesërme është bërë e ditur se do të bëjë homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Edhe pse masakra e Reçakur ka përvjetorin në muajin janar, Thaçi ka njoftuar se do ...

Ambasada zvicerane mbështet reagimet kundër deklaratave të Vuçiqit për Reçakun
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 18:57
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...

Ambasada zvicerane mbështet reagimet kundër deklaratave të Vuçiqit për Reçakun
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...
Radio Evropa e Lire | 09-Dec-2019 18:54
Ambasada e Zvicrës në Kosovë dhe Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë kanë përkrahur reagimet e ashpra kundër deklaratave të presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, përmes së cilave ai ka mohuar krimet e kryera në ...

Thaçi nesër bën homazhe në Reçak
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nesër do të bëjë homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Kjo masakër ka përvjetorin në muajin janar, teksa Thaçi ka njoftuar se do të bëjë homazhe nesër, në orën 11:30, në ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 18:51
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, nesër do të bëjë homazhe në kompleksin përkujtimor në Reçak. Kjo masakër ka përvjetorin në muajin janar, teksa Thaçi ka njoftuar se do të bëjë homazhe nesër, në orën 11:30, në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved