ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:48

Tjetër i vdekur në rrugë, viktima ende i paidentifikuar

Tjetër i vdekur në rrugë, viktima ende i paidentifikuar
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta.
Top Channel | 09-Dec-2019 18:20
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta.

Aksident në Vorë, makina përplas për vdekje këmbësorin
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë të Vorës, ku një automjet ka aksidentuar një këmbësor, me pasojë vdekjen.
Top Channel | 09-Dec-2019 18:20
Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë të Vorës, ku një automjet ka aksidentuar një këmbësor, me pasojë vdekjen.

Aksident në Shkodër, përplasen dy mjete, 1 i vdekur dhe një i plagosur
SHKODËR Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 18:00
SHKODËR Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i ...

Përplasen motoçikletat në Shkodër, humb jetën një prej drejtuesve, tjetri rëndë
Një tjetër aksident me viktimë ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë. Sipas policisë bëhet me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ku ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 18:08
Një tjetër aksident me viktimë ka ndodhur pasditen e kësaj të hëne në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë. Sipas policisë bëhet me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ku ...

Aksident në Vorë, makina përplas për vdekje 60-vjeçarin, shoqërohet shoferi
VORË Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 60-vjeçari është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë. Sipas policisë, automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar për vdekje këmbësorin, identiteti i të ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 17:32
VORË Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 60-vjeçari është shënuar pasditen e sotme në fshatin Prezë. Sipas policisë, automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar për vdekje këmbësorin, identiteti i të ...

Tjetër aksident, vdes një person në Shkodër
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i njërës ...
Lapsi | 09-Dec-2019 18:23
Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Oblikë. Sipas policisë, në aksident janë përfshirë dy motoçikleta, ndërsa drejtuesi i njërës ...

U përplas nga makina, humb jetën 60 vjeçari në Prezë
Një këmbësor ka humbur jetën pasditen e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Prezë. Informacionet bëjnë me dije se automjeti me drejtues A. L. aksidentoi 60-vjeçarin që po kalonte në ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 17:38
Një këmbësor ka humbur jetën pasditen e kësaj të hëne në Tiranë si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur në Prezë. Informacionet bëjnë me dije se automjeti me drejtues A. L. aksidentoi 60-vjeçarin që po kalonte në ...

Aksident i rëndë në Gjirokastër-Sarandë ( Emri i viktimës)
Një aksident I rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në rrugën nacionale Sarandë-Gjirokastër. Një 75 vjecar ka mbetur I vdekur në afërsi të vendit të quajtur Vrion. Viktima është identifikuar si shtetasi ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 13:54
Një aksident I rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të hëne në rrugën nacionale Sarandë-Gjirokastër. Një 75 vjecar ka mbetur I vdekur në afërsi të vendit të quajtur Vrion. Viktima është identifikuar si shtetasi ...

Tjetër aksident i rëndë në Shkodër/ Humb jetën motoçiklisti
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Sipas policisë, rreth ora 17:05, në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ka pasur një aksident rrugor, ku në aksident janë përfshirë dy motorçikleta, ...
Dritare | 09-Dec-2019 19:09
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkodër. Sipas policisë, rreth ora 17:05, në aksin rrugor Shkodër – Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ka pasur një aksident rrugor, ku në aksident janë përfshirë dy motorçikleta, ...

Vlore/ Makina merr perpara drejtuesen e biçikletes
Pas aksidentit me vdekje në Prezë dhe në Shkodër, një tjetër aksident i rëndë është shënuar gjatë mbrëmjes, këtë herë në qytetin e Vlorës, Një automjet ka përplasur një këmbësore, në rrugën e plazhit të vjetër. Ngjarja ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 19:00
Pas aksidentit me vdekje në Prezë dhe në Shkodër, një tjetër aksident i rëndë është shënuar gjatë mbrëmjes, këtë herë në qytetin e Vlorës, Një automjet ka përplasur një këmbësore, në rrugën e plazhit të vjetër. Ngjarja ...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, 3 të vdekur në aksidente në më pak se një orë
Pasditen e sotme një 60-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në fshatin Prezë të Vorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:56, ku automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar këmbësorin ende të paidentifikuar. ...
Albportali | 09-Dec-2019 18:51
Pasditen e sotme një 60-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në fshatin Prezë të Vorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:56, ku automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar këmbësorin ende të paidentifikuar. ...

Aksident me vdekje në Tiranë
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin e Prezës, në Tiranë. Policia bën me dije se makina ka përplasur një këmbësor rreth 60 vjeç, i cili nde nuk është identifikuar. Këmbësori ishte duke kaluar rrugën ...
Lapsi | 09-Dec-2019 17:53
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin e Prezës, në Tiranë. Policia bën me dije se makina ka përplasur një këmbësor rreth 60 vjeç, i cili nde nuk është identifikuar. Këmbësori ishte duke kaluar rrugën ...

Një person i vdekur nga një aksident në Shkodër
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Shqipëri. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy ...
Koha.net | 09-Dec-2019 18:48
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në Shqipëri. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy ...

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:33
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një i vdekur
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 18:23
Një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. ...

Aksident i rëndë në Shkodër, një i vdekur
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. Njëri nga drejtuesit e motorcikletës ende i pa identifikuar, ka gjetur vdekjen e ...
Lajminet | 09-Dec-2019 18:21
Aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:05, në aksin rrugor Shkodër-Oblikë, në hyrje të fshatit Oblikë, ku janë përfshirë dy motorçikleta. Njëri nga drejtuesit e motorcikletës ende i pa identifikuar, ka gjetur vdekjen e ...

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, 75-vjeçari humb jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:57
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...

Perplasen dy motoret ne Shkoder, nje i vdekur, nje i plagosur rende
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite ne zonen e Shkodres. Policia informoi se dy motorçikleta janë përplasur në aksin rrugor Shkodër-Oblikë. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër ka ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 18:11
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite ne zonen e Shkodres. Policia informoi se dy motorçikleta janë përplasur në aksin rrugor Shkodër-Oblikë. Nga ky aksident një person ka humbur jetën ndërsa një tjetër ka ...

Aksident i rëndë në Vorë, humb jetën 60 vjeçari
Policia e Tiranës me anë të një informacioni paraprak ka njoftuar se një 60 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Drejtuesi i një automjeti ka aksidentuar për vdekje një 60 vjeçar, i cili është ende i ...
ABCNews | 09-Dec-2019 17:38
Policia e Tiranës me anë të një informacioni paraprak ka njoftuar se një 60 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Drejtuesi i një automjeti ka aksidentuar për vdekje një 60 vjeçar, i cili është ende i ...

Përgjaken rrugët e Shqipërisë, 3 të vdekur në aksidente në më pak se një orë
Pasditen e sotme një 60-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në fshatin Prezë të Vorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:56, ku automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar këmbësorin ende të ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 18:08
Pasditen e sotme një 60-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor në fshatin Prezë të Vorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:56, ku automjeti me drejtues shtetasin A. L ka aksidentuar këmbësorin ende të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved