ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 04:00

Shpëtohet efektivi i RENEA, ja fotot e greminës ku rrezikonte jetën

Shpëtohet efektivi i RENEA, ja fotot e greminës ku rrezikonte jetën
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.
Top Channel | 09-Dec-2019 14:34
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit.

Shpëtohet polici që ra në greminë (Foto)
Është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin ...
Shenja | 09-Dec-2019 14:41
Është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin ...

Efektivi i RENEA-s ra nga 200 metra lartësi në Dukagjin, banori: Po na vdes në duar
Një nga banorët e Dukagjinit, që i ka ardhur në ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli që u rrëzua nga 200 metra lartësi, Pëllumb Guri, është shprehur se gjendja e efektivit është tejet e rëndë. Guri, njëherazi, ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:24
Një nga banorët e Dukagjinit, që i ka ardhur në ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli që u rrëzua nga 200 metra lartësi, Pëllumb Guri, është shprehur se gjendja e efektivit është tejet e rëndë. Guri, njëherazi, ...

Terren i vështirë dhe shumë orë larg, vjen lajmi i mirë për efektivin e RENEA-s që ra në greminë, çfarë bënë kolegët e FNSH-së
Postuar: 09/12/2019 - 14:27 Efektivi i RENEA-s që ra nga një lartësi mbi 200 metra është nxjerrë nga humnera. Bledar Beluli ra në një greminë në zonën e Dukagjinit, teksa po ngjiste malin e Zorgjit për alpinizëm. ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 14:30
Postuar: 09/12/2019 - 14:27 Efektivi i RENEA-s që ra nga një lartësi mbi 200 metra është nxjerrë nga humnera. Bledar Beluli ra në një greminë në zonën e Dukagjinit, teksa po ngjiste malin e Zorgjit për alpinizëm. ...

Ngatërroi rrugën dhe ra nga 200 m lartësi, Shpëtohet nga kolegët e FNSH-së së Shkodrës efektivi i RENEA-s
Pas orëve të tëra në greminë i palgosur rëndë, efektivi i RENEA-s është nxjerrë nga kolegët e FNSH-së së Shkodrës, të cilët do ta transportojnë për në fshatin më të afërt, Nderlycaj. Atje ose do të vijohet rruga me ...
Lexo | 09-Dec-2019 14:22
Pas orëve të tëra në greminë i palgosur rëndë, efektivi i RENEA-s është nxjerrë nga kolegët e FNSH-së së Shkodrës, të cilët do ta transportojnë për në fshatin më të afërt, Nderlycaj. Atje ose do të vijohet rruga me ...

Ra në greminën e Thethit, shpëtohet efektivi i RENEA-s
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 14:09
Fatmirësisht është shpëtuar efektivi i RENEA-s, Bledar Beluli që ra në greminën e Thethit. Operacioni u krye me sukses nga FNSH-ja e Shkodrës. Mësohet se efektivi ishte jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, ...

Pas disa orësh në dhimbje, nxirret prej greminës efektivi i RENEA-s
Pas orësh në pritje dhe dhimbje, efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Një helikopter i ka shkuar në ndihmë oficerit, i cili ra nga një lartësi prej ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 13:51
Pas orësh në pritje dhe dhimbje, efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli është nxjerrë nga gremina në malin e Zorgjit në Dukagjin. Një helikopter i ka shkuar në ndihmë oficerit, i cili ra nga një lartësi prej ...

Bie në greminë efektivi i RENEA-s, plagoset rëndë, ende s’është nisur asnjë helikopter
Një efektiv i RENEA-s, forcave elitë të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 13:42
Një efektiv i RENEA-s, forcave elitë të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...

Polici i RENEA-s bie në greminë në Theth
Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për alpinizëm, por fatkeqësisht ka rënë në greminë duke pësuar dëmtime të mëdha thuajse në të gjithë trupin, në pjesën e legenit, brinjë, duar e këmbë. Kanë qenë banorët e zonës të ...
Lajminet | 09-Dec-2019 13:31
Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për alpinizëm, por fatkeqësisht ka rënë në greminë duke pësuar dëmtime të mëdha thuajse në të gjithë trupin, në pjesën e legenit, brinjë, duar e këmbë. Kanë qenë banorët e zonës të ...

Efektivi i RENEA-s bie në greminë në Theth, pritet ndërhyrje nga ajri për ta shpëtuar
Një efektiv i RENEA-s, forcave elite të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...
Koha.net | 09-Dec-2019 13:18
Një efektiv i RENEA-s, forcave elite të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...

Dukagjin, efektivi i RENEA bie në greminë
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 12:15
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...

Detaje mbi efektivin e RENEA-s, qytetari: Ka rënë nga 200 metra lartësi, duhet ndihmë urgjente!
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:42
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...

FOTO/ U rrëzua në greminë në Theth, kjo është gjendja e efektivit të RENEA-s. Thirrje për ndihmë
Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku shfaqet efektivi i plagosur ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 11:39
Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku shfaqet efektivi i plagosur ...

Efektivi i RENEA-s bie në greminën e Thethit
Një efektiv i RENEA-s ka rënë në greminën e Thethit. Mësohet se ai ka qenë jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur është rrëzuar. Pritet ndërhyrja nga ajri, pasi efektivi Bledar Beluli ka ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 12:27
Një efektiv i RENEA-s ka rënë në greminën e Thethit. Mësohet se ai ka qenë jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur është rrëzuar. Pritet ndërhyrja nga ajri, pasi efektivi Bledar Beluli ka ...

Detaje mbi efektivin e RENEA-s, qytetari: Ka rënë nga 200 metra lartësi, duhet ndihmë urgjente!
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:21
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...

Me duar e brinjë të thyera, pamjet e efektivit të RENEA-s, rrezikon seriozisht jetën
Nëse nuk dërgohet një helikopter, Bledar Beluli, i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 12:18
Nëse nuk dërgohet një helikopter, Bledar Beluli, i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...

Dukagjin, efektivi i RENEA bie në greminë
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...
Medial | 09-Dec-2019 12:16
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...

Efektivi i RENEA-s Bledar po lufton me jetën pasi përfundoi në greminë, thirrje për ndihmë pasi është e pamundur të nxirret, kjo është gjendja e tij
Postuar: 09/12/2019 - 12:14 Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:15
Postuar: 09/12/2019 - 12:14 Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku ...

EMRI/ Efektivi i RENEA-s bie në gremina në Shkodër, dëmton të dyja këmbët
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektiv i forcave RENEA ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme, dhe është e vështirë nxjerrja e tij për shkak të terrenit. Burime bëjnë me dije se ai ka ...
Telegraf | 09-Dec-2019 10:55
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektiv i forcave RENEA ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme, dhe është e vështirë nxjerrja e tij për shkak të terrenit. Burime bëjnë me dije se ai ka ...

Me duar e brinjë të thyera! Pamjet e efektivit të RENEA-s, rrezikon seriozisht jetën
Nëse nuk dërgohet një helikopter Bledar Beluli i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:45
Nëse nuk dërgohet një helikopter Bledar Beluli i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved