ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 02:33

Pjesë e grupit kriminal/ Arrestohen në Shijak 3 shqiptarë të kërkuar nga Italia (EMRAT)

Pjesë e grupit kriminal/ Arrestohen në Shijak 3 shqiptarë të kërkuar nga Italia (EMRAT)
Tre shtetas shqiptarë, të kërkuar nga drejtësia italiane për trafikim të lëndëve narkotike kanë rënë në pranga, me qëllim ekstradimin drejt shtetit fqinj.
Top Channel | 09-Dec-2019 13:12
Tre shtetas shqiptarë, të kërkuar nga drejtësia italiane për trafikim të lëndëve narkotike kanë rënë në pranga, me qëllim ekstradimin drejt shtetit fqinj.

Zbardhet rasti i pengmarrjes së shtetasit maqedonas në Tiranë
Tiranë/ Policia shqiptare mundi të lirojë një 23 vjeçar maqedonas i cili ishte marrë peng në Tiranë dhe i kërkoheshin 250 mijë euro.
Top Channel | 09-Dec-2019 12:51
Tiranë/ Policia shqiptare mundi të lirojë një 23 vjeçar maqedonas i cili ishte marrë peng në Tiranë dhe i kërkoheshin 250 mijë euro.

“ROMANO 2017”, Policia jep detaje të operacionit në Shijak, kush janë të arrestuarit (Foto)
Tre persona në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike u arrestuan sot në Shijak. Policia e shtetit dha detaje për operacionin e kodouar “ROMANO 2017” gjatë të cilit u ekzekutuan 18 masa sigurie dhe për ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:25
Tre persona në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike u arrestuan sot në Shijak. Policia e shtetit dha detaje për operacionin e kodouar “ROMANO 2017” gjatë të cilit u ekzekutuan 18 masa sigurie dhe për ...

Elbasan/ Arrestohet 45 vjeçari në kërkim ndërkombëtar (emri)
Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 09-Dec-2019 10:16
Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

I dënuar me 10 vite burg për drogë në Itali, arrestohet 45-vjeçari nga Belshi (Emri)
Një 45-vjecar, i cili ishte shpallur ne kërkim ndërkombëtar, ka rene ne prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 09:34
Një 45-vjecar, i cili ishte shpallur ne kërkim ndërkombëtar, ka rene ne prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...

Grupi i madh i drogës, arrestohen edhe tre durrsakë
Policia e Durrësit dhe FNSH, në koordimin mes Interpol Tirana dhe Interforcën italiane në Shqipëri kanë finalizuar me sukses operacionin policor ndërkombëtar “ROMANO 2017?. Gjatë operacionit u arrestuan tre shtetas të ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 12:33
Policia e Durrësit dhe FNSH, në koordimin mes Interpol Tirana dhe Interforcën italiane në Shqipëri kanë finalizuar me sukses operacionin policor ndërkombëtar “ROMANO 2017?. Gjatë operacionit u arrestuan tre shtetas të ...

“Gorica”/ Operacioni me 5 të arrestuar 7 në kërkim në Korçë, kush është doganieri i prangosur
Policia e Korçës në bashkëpunim me SHÇBA kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Gorica”, duke arrestuar 5 punonjës të Doganës, kurse kanë shpallur në kërkim 7 persona të tjerë. Të arrestuarit dhe të shpallurit ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 17:53
Policia e Korçës në bashkëpunim me SHÇBA kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Gorica”, duke arrestuar 5 punonjës të Doganës, kurse kanë shpallur në kërkim 7 persona të tjerë. Të arrestuarit dhe të shpallurit ...

Emri/ I dënuar me 10 vite burg për drogë në Itali, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...
Telegraf | 09-Dec-2019 10:25
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...

Skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...
Top Channel | 08-Dec-2019 15:44
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...

Akuzohet për mashtrim: Ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:49
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...

Në kërkim ndërkombëtar për trafikim lëndësh narkotike, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 10:05
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...

Kishte krijuar skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 15:21
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...

Tregtonte kokainë, pranga 43-vjeçarit në Tiranë
Policia në Tiranë ka arrestuar një 43-vjeçar i cili merrej me tregtimin e drogërave të forta.
Top Channel | 08-Dec-2019 13:41
Policia në Tiranë ka arrestuar një 43-vjeçar i cili merrej me tregtimin e drogërave të forta.

Arrestohen dy shtetas të Shqipërisë, kapen me drogë nga policia e Maqedonisë
Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar dy persona, shtetas të Shqipërisë, të cilët janë kapur me 27 kilogramë marihuan. Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 10:58
Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar dy persona, shtetas të Shqipërisë, të cilët janë kapur me 27 kilogramë marihuan. Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas ...

Shiste droga të forta te “Varri i Bamit”, arrestohet trafikanti në Tiranë, i sekuestrohet makina dhe telefoni
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 13:30
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...

FOTOT: Operacioni anti-kontrabandë në Goricë, mes të arrestuarve dhe ish-kreu i FRPD në Korçë
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 13:35
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...

Krijoi skema mashtruese e fshehu të ardhurat, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:38
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...

Emri/ Fshihej në Elbasan, arrestohet 45-vjeçari i dënuar në Itali
Policia arrestoi Shpëtim Pepën, 45-vjeç, banues në fshatin Gradishtë të Belshit për llogari të drejtësisë italiane. Gjykata e Florences në Itali, e ka dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:25
Policia arrestoi Shpëtim Pepën, 45-vjeç, banues në fshatin Gradishtë të Belshit për llogari të drejtësisë italiane. Gjykata e Florences në Itali, e ka dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i ...

Tregtonte kokainë në kryeqytet, arrestohet 43-vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:27
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 45-vjeçari
Policia e Elbasanit arrestoi një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga është vënë Shpëtim Pepa, 45 vjeç, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Gjykata e Firences në ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:19
Policia e Elbasanit arrestoi një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga është vënë Shpëtim Pepa, 45 vjeç, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Gjykata e Firences në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved