ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2020 03:30

Kadri Veseli niset për në Hagë, nuk tregon në çfarë cilësie është ftuar

Kadri Veseli niset për në Hagë, nuk tregon në çfarë cilësie është ftuar
Kryetari i PDK Kadri Veseli u nis sot drejt Hagës, pasi nesër pritet që të intervistohet nga Gjykata Speciale. Veseli në një prononcim për mediat tha se Specialja është një sfidë përballë krimeve të tmerrshme serbe. ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 13:18
Kryetari i PDK Kadri Veseli u nis sot drejt Hagës, pasi nesër pritet që të intervistohet nga Gjykata Speciale. Veseli në një prononcim për mediat tha se Specialja është një sfidë përballë krimeve të tmerrshme serbe. ...

Kadri Veseli niset për në Hagë, nesër intervistohet nga Specialja
Një nga ish-udhëheqësit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, aktualisht lider i Partisë Demokratike të Kosovës udhëtoi sot për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara.
Top Channel | 09-Dec-2019 12:30
Një nga ish-udhëheqësit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, aktualisht lider i Partisë Demokratike të Kosovës udhëtoi sot për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara.

Kadri Veseli niset për Hagë: Jam krenar që i shërbeva UÇK-së, popullit tim
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 12:54
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...

“I lumtur që i shërbeva UÇK-së”: Kadri Veseli niset për në Hagë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...
ABCNews | 09-Dec-2019 12:57
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...

Kadri Veseli niset drejt Speciales: falenderoj Zotin që isha pjesë e UÇK-së
Kadri Veseli, ish-kreu i Kuvendit të Kosovës, e që prej pak vitesh drejton dhe PDK-në e themeluar nga Thaçi, u nis drejt Speciales i thirrur nga kjo e fundit. Njeriu me dritëhije të shumta në të kaluarën e tij të ...
Tesheshi | 09-Dec-2019 13:22
Kadri Veseli, ish-kreu i Kuvendit të Kosovës, e që prej pak vitesh drejton dhe PDK-në e themeluar nga Thaçi, u nis drejt Speciales i thirrur nga kjo e fundit. Njeriu me dritëhije të shumta në të kaluarën e tij të ...

Veseli u nis për në Hagë, do të intervistohet nga Gjykata Speciale
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...
Portalb | 09-Dec-2019 13:22
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...

Veseli niset drejt Hagës: Krenar që isha pjesë e UÇK-së
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është nisur sot drejt Hagës ku do të intervistohet nga Gjykata Speciale. Veseli para mediave ka thënë se Gjykata Speciale është një sfidë përballë krimeve makabre ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 11:57
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është nisur sot drejt Hagës ku do të intervistohet nga Gjykata Speciale. Veseli para mediave ka thënë se Gjykata Speciale është një sfidë përballë krimeve makabre ...

Veseli: Në Hagë do të konfirmohet pastërtia e luftës së UÇK-së
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka udhëtuar sot për në Hagë, për tu intervistuar nga Prokuroria e Dhomace të Specializuara. Para nisjes, Veseli deklaroi për media se historia e ...
Gazeta Monitor | 09-Dec-2019 12:57
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka udhëtuar sot për në Hagë, për tu intervistuar nga Prokuroria e Dhomace të Specializuara. Para nisjes, Veseli deklaroi për media se historia e ...

Veseli niset për në Hagë, do të intervistohet nga Gjykata Speciale
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...
Radio Evropa e Lire | 09-Dec-2019 12:51
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Specializuar për krime të luftës në Kosovë, me seli në Hagë. Para nisjes, Veseli u ka thënë mediave në ...

Kadri Veseli niset për në Hagë, nuk tregon në çfarë cilësie
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka folur para gazetarëve para nisjes për në Hagë ku do të merret në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale. Veseli nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ftuar nga Haga, derisa, ka ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 12:48
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka folur para gazetarëve para nisjes për në Hagë ku do të merret në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale. Veseli nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ftuar nga Haga, derisa, ka ...

Kadri Veseli niset për Hagë, ja deklarata e tij
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka udhëtuar sot për në Hagë, për tu intervistuar nga Prokuroria e Dhomace të Specializuara.Para nisjes, Veseli deklaroi për media se historia e ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 12:16
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka udhëtuar sot për në Hagë, për tu intervistuar nga Prokuroria e Dhomace të Specializuara.Para nisjes, Veseli deklaroi për media se historia e ...

Veseli: Gjykata Speciale është sfidë për krimet makabre të Serbisë
Kadri Veseli, lideri i PDK-së sot do të intervistohet në Gjykatën Speciale në Hagë. Veseli tha se kjo gjykatë është sfidë për krimet makabre të Serbisë dhe njëkohësisht edhe moment ndërkombëtar për të rikonfirmuar ...
InFokusi | 09-Dec-2019 12:12
Kadri Veseli, lideri i PDK-së sot do të intervistohet në Gjykatën Speciale në Hagë. Veseli tha se kjo gjykatë është sfidë për krimet makabre të Serbisë dhe njëkohësisht edhe moment ndërkombëtar për të rikonfirmuar ...

Veseli niset për në Hagë, nuk tregon në çfarë cilësie
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka folur para gazetarëve para nisjes për në Hagë ku do të merret në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale, raporton Gazeta Express. Veseli nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:09
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka folur para gazetarëve para nisjes për në Hagë ku do të merret në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale, raporton Gazeta Express. Veseli nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ...

Fjalët e Kadri Veselit para nisjes
Një nga ish-udhëheqësit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, aktualisht lider i Partisë Demokratike të Kosovës udhëtoi sot për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara. “Çdo pjesëtarë i UÇK-së është ...
Arbresh | 09-Dec-2019 12:06
Një nga ish-udhëheqësit e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Kadri Veseli, aktualisht lider i Partisë Demokratike të Kosovës udhëtoi sot për t’u intervistuar nga Dhomat e Specializuara. “Çdo pjesëtarë i UÇK-së është ...

Kadri Veseli niset për në Hagë, nuk tregon në çfarë cilësie
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka folur para gazetarëve para nisjes për në Hagë ku do të merret në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale. Veseli nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ftuar nga Haga, derisa, ka ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 12:06
Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka folur para gazetarëve para nisjes për në Hagë ku do të merret në pyetje nga hetuesit e Gjykatës Speciale. Veseli nuk ka bërë të ditur se në çfarë cilësie është ftuar nga Haga, derisa, ka ...

Kadri Veseli niset për në Hagë
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është nisur për në Hagë, ku nesër në cilësinë e dëshmitarit do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit t? Specializuar t? Kosov?s, lidhur ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 12:06
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli është nisur për në Hagë, ku nesër në cilësinë e dëshmitarit do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit t? Specializuar t? Kosov?s, lidhur ...

Kadri Veseli udhëton drejt Hagës për t’u intervistuar nga Prokurori Special
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, sot do të udhëtoj drejt Hagës për t’u intervistuar nga Prokurori Special, shkruan albinfo.ch. Ai në një prononcim për media ka thënë ...
AlbInfo | 09-Dec-2019 12:03
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, sot do të udhëtoj drejt Hagës për t’u intervistuar nga Prokurori Special, shkruan albinfo.ch. Ai në një prononcim për media ka thënë ...

Veseli niset për në Hagë, thotë se nuk do ta ndërronte asnjë pjesë të jetës së tij
Kryetari i Partisë Demokratike, Kadri Veseli është nisur për në Hagë, ku nesër do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit t? Specializuar t? Kosov?s, lidhur me luftën e Ushtrisë Çlirimtare të ...
Kosova Press | 09-Dec-2019 12:03
Kryetari i Partisë Demokratike, Kadri Veseli është nisur për në Hagë, ku nesër do të intervistohet nga Dhomat e Specializuara dhe Zyra e Prokurorit t? Specializuar t? Kosov?s, lidhur me luftën e Ushtrisë Çlirimtare të ...

Kadri Veseli udhëton drejt Hagës: Historia e UÇK-së, histori e së drejtës së popullit të Kosovës
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është nisur sot për në Hagë, në kuadër të ftesës nga Gjykata Speciale për tu intervistuar më 10 dhjetor. Në një adresim për media, ai tha se Gjykata Speciale, është sfidë përballë ...
Medial | 09-Dec-2019 11:57
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, është nisur sot për në Hagë, në kuadër të ftesës nga Gjykata Speciale për tu intervistuar më 10 dhjetor. Në një adresim për media, ai tha se Gjykata Speciale, është sfidë përballë ...

Veseli: Në Hagë do të konfirmohet pastërtia e luftës së UÇK-së
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka udhëtuar sot për në Hagë, për tu intervistuar nga Prokuroria e Dhomace të Specializuara. Para nisjes, Veseli deklaroi për media se historia e ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 11:54
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka udhëtuar sot për në Hagë, për tu intervistuar nga Prokuroria e Dhomace të Specializuara. Para nisjes, Veseli deklaroi për media se historia e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved