ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:27

Pioli gjen ilaçin, Milan seleksionon fitoren e dytë radhazi

Pioli gjen ilaçin, Milan seleksionon fitoren e dytë radhazi
Milan ka seleksionuar fitoren e dytë radhazi duke fituar në transfertë përballë Bolognas me shifrat 3 me 2. Të besuarit e Piolit arritën të kalonin në avantazh me Piatek, nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 15. ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 08:11
Milan ka seleksionuar fitoren e dytë radhazi duke fituar në transfertë përballë Bolognas me shifrat 3 me 2. Të besuarit e Piolit arritën të kalonin në avantazh me Piatek, nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 15. ...

Pioli: Më emocionoi Mihajlovic, Piatek i rëndësishëm
Stefano Pioli i është gëzuar pikëve të plota që Milani mori në transfertë kundër Bologna. Trajneri i kuqezinjve, pas ndeshjes deklaroi: “Po punojmë si ekip dhe nuk është çudi që rezultatet po vijnë. Punojmë më mirë dhe ...
ABCNews | 09-Dec-2019 09:07
Stefano Pioli i është gëzuar pikëve të plota që Milani mori në transfertë kundër Bologna. Trajneri i kuqezinjve, pas ndeshjes deklaroi: “Po punojmë si ekip dhe nuk është çudi që rezultatet po vijnë. Punojmë më mirë dhe ...

Ja sa milionë kërkon Ibrahimovic pagën te Milan
Drejtori sportiv i Milanit, Ricky Massara ka zbuluar se ekipi është ende në pritje të përgjigjes nga Zlatan Ibrahimovic në lidhje me një rikthim të mundshëm. Kuqezinjtë arritën 3-2 fitore në Bolonjë mbrëmë, me gola nga ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 10:28
Drejtori sportiv i Milanit, Ricky Massara ka zbuluar se ekipi është ende në pritje të përgjigjes nga Zlatan Ibrahimovic në lidhje me një rikthim të mundshëm. Kuqezinjtë arritën 3-2 fitore në Bolonjë mbrëmë, me gola nga ...

Pioli: Fituam me meritë
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 10:01
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...

Pioli: Fituam me meritë
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 09:37
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...

Lojtari i njohur: Sadio Mane është Cristiano Ronaldo i ri
Krzysztof Piatek mirëpret transferimin e mundshëm të Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 09:25
Krzysztof Piatek mirëpret transferimin e mundshëm të Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së ...

Befason lojtari i Manchester United: Solskjaer është si Fergusoni
Stefano Pioli, trajneri i Milanit beson se skuadra e tij ka cilësi, por duhet ta kombinojë atë me intensitet. Padyshim që ka përparësi në lojën e Rossonerëve, pasi mbrëmë ishte performanca e tyre më e mirë e sezonit ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 09:04
Stefano Pioli, trajneri i Milanit beson se skuadra e tij ka cilësi, por duhet ta kombinojë atë me intensitet. Padyshim që ka përparësi në lojën e Rossonerëve, pasi mbrëmë ishte performanca e tyre më e mirë e sezonit ...

Shënoi fitoren e dytë radhazi me Milanin, këto janë fjalët e Piolit
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli nuk e sheh fitoren 3:2 të ekipit të tij ndaj Bolognas si një pikë kthese për kuqezinjtë, por si një tjetër hap drejt progresit. “Objektivi është ndeshja e radhës, kjo është e gjitha. Ne ...
Zeri | 09-Dec-2019 08:43
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli nuk e sheh fitoren 3:2 të ekipit të tij ndaj Bolognas si një pikë kthese për kuqezinjtë, por si një tjetër hap drejt progresit. “Objektivi është ndeshja e radhës, kjo është e gjitha. Ne ...

Pioli: Fituam me meritë, Piatek po bën shumë punë
Pas suksesit 3-2 ndaj Bolognas, që ka ndjekur atë me Parma, Milani duket se ngadalë ngadalë po shërohet nga “sëmundja” që e kapi këtë fillim sezoni, për të mos shënuar shumë dhe për të gabuar jashtë mase. Golat e ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:26
Pas suksesit 3-2 ndaj Bolognas, që ka ndjekur atë me Parma, Milani duket se ngadalë ngadalë po shërohet nga “sëmundja” që e kapi këtë fillim sezoni, për të mos shënuar shumë dhe për të gabuar jashtë mase. Golat e ...

Piatek ka një mesazh për Ibrahimovicin
Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së bashku me suedezin i cili spekulohet me rikthim te “Rossonerët”. “Të luaj me ...
Lajminet | 09-Dec-2019 08:23
Krzysztof Piatek ka mirëpritur mundësinë e ardhjes së Zlatan Ibrahimovicit në Milan. Ylli polak ka thënë se do t’i pëlqente të luajë së bashku me suedezin i cili spekulohet me rikthim te “Rossonerët”. “Të luaj me ...

Notat e lojtarëve: Bologna 2-3 Milan, Piatek më i miri
Milani e ka mposhtur Bolognan në javën e 15-të në Serie A me rezultat 2-3. Golat për Rossonerët i shënuan Krzysztof Piatek (15’), Theo Hernandez (32’) dhe Giacomo Bonavetura (46’), ndërsa për vendasit shënuan mbrojtësi ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 22:54
Milani e ka mposhtur Bolognan në javën e 15-të në Serie A me rezultat 2-3. Golat për Rossonerët i shënuan Krzysztof Piatek (15’), Theo Hernandez (32’) dhe Giacomo Bonavetura (46’), ndërsa për vendasit shënuan mbrojtësi ...

Pioli, pas fitores së dytë me radhë: Milani im di të luajë futboll
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 23:54
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...

Pioli, pas fitores së dytë me radhë: Milani im di të luajë futboll
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 23:33
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...

Milani fiton ndaj Bolognas
Futbollistët e Bolognas pësuan humbje sonte para shikuesve të vet në ndeshjen kundër Milanit, me rezultat 2:3. Ishin mysafirët që erdhën shumë shpejt deri tek epërsia prej dy golash, duke paralajmëruar kështu se në këtë ...
Koha.net | 08-Dec-2019 23:21
Futbollistët e Bolognas pësuan humbje sonte para shikuesve të vet në ndeshjen kundër Milanit, me rezultat 2:3. Ishin mysafirët që erdhën shumë shpejt deri tek epërsia prej dy golash, duke paralajmëruar kështu se në këtë ...

Tjetër fitore për Milanin
Milan ka rrëmbyer pikët e plota në “Renato Dall’Ara”, duke e mposhtur 3-2 Bolognan. Me këtë fitore, Milan është ngjitur në pozitën e 10 me 20 pikë… Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë të tjera ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 23:21
Milan ka rrëmbyer pikët e plota në “Renato Dall’Ara”, duke e mposhtur 3-2 Bolognan. Me këtë fitore, Milan është ngjitur në pozitën e 10 me 20 pikë… Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë të tjera ...

Milani “djersin” por ia del, mposht Bolognan në transfertë
Milani ka fituar 2-3 në transfertë përballë Bolognas. Kuqezinjtë e drejtuar nga Stefano Pioli kërkonin me doemos fitoren dhe pas 90 minutave ia dolën. “Djalli” e nisi shumë mirë ndeshjen, me Piatek që shënoi në minutën ...
ABCNews | 08-Dec-2019 22:48
Milani ka fituar 2-3 në transfertë përballë Bolognas. Kuqezinjtë e drejtuar nga Stefano Pioli kërkonin me doemos fitoren dhe pas 90 minutave ia dolën. “Djalli” e nisi shumë mirë ndeshjen, me Piatek që shënoi në minutën ...

Arianit Ahmeti: Do të kemi zgjedhje në FFK, përgatituni!
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:15
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . ...

Anthony Joshua i bën thirrje Deontay Wilderit: Jam i gatshëm
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . Milan ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:12
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . Milan ...

Milani vuan, por fiton ndaj Bolognas
Milani ka fituar me shumë mund në udhëtim te Bologna në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Rossonerët fituan 3-2 në udhëtim te rivali i ligës italiane, për t’i marrë kështu tri pikë tejet të rëndësishme. Pas vetëm ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 23:00
Milani ka fituar me shumë mund në udhëtim te Bologna në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Rossonerët fituan 3-2 në udhëtim te rivali i ligës italiane, për t’i marrë kështu tri pikë tejet të rëndësishme. Pas vetëm ...

Notat e lojtarëve: Bologna 2-3 Milan, Piatek më i miri
Milani e ka mposhtur Bolognan në javën e 15-të në Serie A me rezultat 2-3. Golat për Rossonerët i shënuan Krzysztof Piatek (15’), Theo Hernandez (32’) dhe Giacomo Bonavetura (46’), ndërsa për vendasit shënuan mbrojtësi ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 23:00
Milani e ka mposhtur Bolognan në javën e 15-të në Serie A me rezultat 2-3. Golat për Rossonerët i shënuan Krzysztof Piatek (15’), Theo Hernandez (32’) dhe Giacomo Bonavetura (46’), ndërsa për vendasit shënuan mbrojtësi ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved