ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:34

Elbasan/ Arrestohet 45 vjeçari në kërkim ndërkombëtar (emri)

Elbasan/ Arrestohet 45 vjeçari në kërkim ndërkombëtar (emri)
Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 09-Dec-2019 10:16
Një shtetas shqiptar është arrestuar nga policia me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

I dënuar me 10 vite burg për drogë në Itali, arrestohet 45-vjeçari nga Belshi (Emri)
Një 45-vjecar, i cili ishte shpallur ne kërkim ndërkombëtar, ka rene ne prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 09:34
Një 45-vjecar, i cili ishte shpallur ne kërkim ndërkombëtar, ka rene ne prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...

“Gorica”/ Operacioni me 5 të arrestuar 7 në kërkim në Korçë, kush është doganieri i prangosur
Policia e Korçës në bashkëpunim me SHÇBA kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Gorica”, duke arrestuar 5 punonjës të Doganës, kurse kanë shpallur në kërkim 7 persona të tjerë. Të arrestuarit dhe të shpallurit ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 17:53
Policia e Korçës në bashkëpunim me SHÇBA kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Gorica”, duke arrestuar 5 punonjës të Doganës, kurse kanë shpallur në kërkim 7 persona të tjerë. Të arrestuarit dhe të shpallurit ...

Skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...
Top Channel | 08-Dec-2019 15:44
Një shtetas grek ndaj të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave mashtruese lidhur me tatimin mbi vlerën e shtuar kryer në bashkëpunim”, ...

Emri/ I dënuar me 10 vite burg për drogë në Itali, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...
Telegraf | 09-Dec-2019 10:25
Një 45-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, ka rënë në prangat e policisë. Burime zyrtare bene me dije se Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë te Belshit u arrestua me qëllim ekstradimi drejt ...

Akuzohet për mashtrim: Ekstradohet nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:49
Një shtetas grek, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Shkodër ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Krijim i skemave ...

Në kërkim ndërkombëtar për trafikim lëndësh narkotike, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 10:05
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...

Kishte krijuar skema mashtruese me vlerë miliona euro, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 15:21
Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për krijim të skemave ...

Shiste droga të forta te “Varri i Bamit”, arrestohet trafikanti në Tiranë, i sekuestrohet makina dhe telefoni
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 13:30
Policia e Tiranës ka arrestuar një 43-vjeçar, i cili akuzohet për prodhim dheshitje të drogave të forta, konkretisht të llojit kokainë. Në pranga ka rënë shtetasi F. Sh., i cili sipas uniformave blu, e shiste lëndën ...

FOTOT: Operacioni anti-kontrabandë në Goricë, mes të arrestuarve dhe ish-kreu i FRPD në Korçë
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 13:35
Mes pesë personave të arrestuar sot në flagrancë nga policia pasi kaluan kontrabandë 4 kamionë me mallra pranë Doganës së Goricës, është dhe ish-kreu i Forumit Rinon të PD në Korçë. Policia sqaron se Punonjësi i Doganës ...

Krijoi skema mashtruese e fshehu të ardhurat, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:38
Një shtetas grek I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autorietet shqiptare është ekstraduar këtë të dielë nga Danimarka. Shtetasi grek I ekstraduar është D. Th., 46 vjeç. Ky shtetas ishte shpallur në kërkim pasi ...

Tregtonte kokainë në kryeqytet, arrestohet 43-vjeçari
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 15:27
Seksioni për Hetimin e Narkotikëve në D.V.P Tiranë, ka organizuar dhe finalizuar operacionin policor “DRIVER” nga ku u arreestua në flagrancë një person. Shtetasi i arrestuar është F. Sh., 43 vjeç banues në Tiranë. Ky ...

Kapen me armë dhe lëndë narkotike, tre të arrestuar në Shkodër
Tre shtetas që posedonin armët zjarri dhe lëndë narkotike janë arrestuar nga policia në Shkodër, ndërkohë që një tjetër është proceduar në gjendje të lirë.
Top Channel | 08-Dec-2019 11:35
Tre shtetas që posedonin armët zjarri dhe lëndë narkotike janë arrestuar nga policia në Shkodër, ndërkohë që një tjetër është proceduar në gjendje të lirë.

Emri/ Fshihej në Elbasan, arrestohet 45-vjeçari i dënuar në Itali
Policia arrestoi Shpëtim Pepën, 45-vjeç, banues në fshatin Gradishtë të Belshit për llogari të drejtësisë italiane. Gjykata e Florences në Itali, e ka dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:25
Policia arrestoi Shpëtim Pepën, 45-vjeç, banues në fshatin Gradishtë të Belshit për llogari të drejtësisë italiane. Gjykata e Florences në Itali, e ka dënuar me 10 vjet e 6 muaj burg, për veprën penale “Trafikimi i ...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet 45-vjeçari
Policia e Elbasanit arrestoi një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga është vënë Shpëtim Pepa, 45 vjeç, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Gjykata e Firences në ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:19
Policia e Elbasanit arrestoi një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Në pranga është vënë Shpëtim Pepa, 45 vjeç, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Gjykata e Firences në ...

Shiste drogë te ‘Varri i Bamit’, prangoset 43 vjeçari
Një 43 vjeçar është arrestuar në kryeqytet me akuzën e shitjes së drogërave të forta. Në pranga ra shtetasi me iniciale F. Sh., banues në Tiranë. “Sipas informacioneve të siguruara në rrugë operative, nga Seksioni për ...
Telegraf | 08-Dec-2019 14:50
Një 43 vjeçar është arrestuar në kryeqytet me akuzën e shitjes së drogërave të forta. Në pranga ra shtetasi me iniciale F. Sh., banues në Tiranë. “Sipas informacioneve të siguruara në rrugë operative, nga Seksioni për ...

Shkodër/ Kokainë, armë zjarri e municion luftarak, arrestohen 3 të rinj
mapo.al Shkodër – Tre persona janë vendosur në pranga në vendin e quajtur “Ura e Vjetër”, pasi iu është gjetur kokainë e kanabis. Bëhet fjalë për Melson Shaqiri (22 vjeç) Eraldo Muça (21 vjeç) dhe Ervin Vukatana (31 ...
Mapo | 08-Dec-2019 11:14
mapo.al Shkodër – Tre persona janë vendosur në pranga në vendin e quajtur “Ura e Vjetër”, pasi iu është gjetur kokainë e kanabis. Bëhet fjalë për Melson Shaqiri (22 vjeç) Eraldo Muça (21 vjeç) dhe Ervin Vukatana (31 ...

Arrestohet 45-vjeçari në kërkim ndërkombëtar
Policia e Shtetit në Shqipëri po vijon punën për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë në Elbasan në bashkëpunim me Interpol ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 10:16
Policia e Shtetit në Shqipëri po vijon punën për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë në Elbasan në bashkëpunim me Interpol ...

Në kërkim ndërkombëtar për trafikim lëndësh narkotike, arrestohet 45-vjeçari
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...
Medial | 09-Dec-2019 10:16
Një 45-vjeçar I shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar përkohësisht nga policia e Elbasanit. 45-vjeçari i arrestuar është shtetasi Shpëtim Pepa, banues në fshatin Gradishtë, Belsh. Kapja dhe ndalimi i tij u bë ...

Në kërkim ndërkombëtar, 45 vjeçarin lëvizte lirshëm në Elbasan
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga këtë të hënë një 45 vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të drejtësisë italiane. Shpëtim Pepa është arrestuar pasi gjykata italiane e ka dënuar me 10 vjet heqje ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:13
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga këtë të hënë një 45 vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për llogari të drejtësisë italiane. Shpëtim Pepa është arrestuar pasi gjykata italiane e ka dënuar me 10 vjet heqje ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved