ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2020 04:30

“Rama erdhi tek shkolla dhe ne s’na pa”, Basha me banorët e vendosur në kampin e Manzës: Në këto çadra as qeni nuk rri

“Rama erdhi tek shkolla dhe ne s’na pa”, Basha me banorët e vendosur në kampin e Manzës: Në këto çadra as qeni nuk rri
Pasi vizitoi më 3 dhjetor kampin e Manzës, ku janë vendosur banorët e prekur nga tërmeti, kryetari I PD-së Lulzim Basha është rikthyer sërish në këtë vend sot. Teksa ka dëgjuar shqetësimet dhe ankesat e banorëve, Basha ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 10:14
Pasi vizitoi më 3 dhjetor kampin e Manzës, ku janë vendosur banorët e prekur nga tërmeti, kryetari I PD-së Lulzim Basha është rikthyer sërish në këtë vend sot. Teksa ka dëgjuar shqetësimet dhe ankesat e banorëve, Basha ...

“Rama erdhi tek shkolla dhe ne s’na pa”, Basha me banorët e vendosur në kampin e Manzës: Në këto çadra as qeni nuk rri
Pasi vizitoi më 3 dhjetor kampin e Manzës, ku janë vendosur banorët e prekur nga tërmeti, kryetari I PD-së Lulzim Basha është rikthyer sërish në këtë vend sot. Teksa ka dëgjuar shqetësimet dhe ankesat e banorëve, Basha ...
Lapsi | 09-Dec-2019 10:43
Pasi vizitoi më 3 dhjetor kampin e Manzës, ku janë vendosur banorët e prekur nga tërmeti, kryetari I PD-së Lulzim Basha është rikthyer sërish në këtë vend sot. Teksa ka dëgjuar shqetësimet dhe ankesat e banorëve, Basha ...

Basha, në një çadër vuajtjesh: ja ç’ndodh në Manëz
Kreu demokrat Basha ishte në Manëz, atje krahas montimit të disa kontenierëve komodë për të pastrehët e tërmetit, janë dhe me dhjetra çadra aspak komode. Që aty, njeriu që vetë dikur u fut në një çadër politike duke ...
Tesheshi | 09-Dec-2019 11:20
Kreu demokrat Basha ishte në Manëz, atje krahas montimit të disa kontenierëve komodë për të pastrehët e tërmetit, janë dhe me dhjetra çadra aspak komode. Që aty, njeriu që vetë dikur u fut në një çadër politike duke ...

“Rama erdhi tek shkolla dhe ne s’na pa”, Basha me banorët e vendosur në kampin e Manzës: Në këto çadra as qeni nuk rri
Pasi vizitoi më 3 dhjetor kampin e Manzës, ku janë vendosur banorët e prekur nga tërmeti, kryetari I PD-së Lulzim Basha është rikthyer sërish në këtë vend sot. Teksa ka dëgjuar shqetësimet dhe ankesat e banorëve, Basha ...
Medial | 09-Dec-2019 10:29
Pasi vizitoi më 3 dhjetor kampin e Manzës, ku janë vendosur banorët e prekur nga tërmeti, kryetari I PD-së Lulzim Basha është rikthyer sërish në këtë vend sot. Teksa ka dëgjuar shqetësimet dhe ankesat e banorëve, Basha ...

PD: Banorët e Manzës në kushte mizerable dhe të diskriminuar
Partia Demorkatike ka denoncuar se me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në një kamp çadrash të mbytura në baltë në Manzë. Banesat e tyre u dëmtuan rëndë nga tërmeti ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 09:44
Partia Demorkatike ka denoncuar se me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në një kamp çadrash të mbytura në baltë në Manzë. Banesat e tyre u dëmtuan rëndë nga tërmeti ...

“Kriminale të bësh dallime”, flet Basha nga kampi i çadrave në Manzë
Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se vetëm disa familje janë strehuar në ...
Lapsi | 09-Dec-2019 09:52
Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se vetëm disa familje janë strehuar në ...

Balta në gju dhe çadra që nuk mbajnë shiun, Basha: Banorët e Manzës në kushte mizerabël
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë thirrje që t’ju vihet në ndihmë qytetarëve të prekur nga tërmeti në Manëz të cilët sipas tij po jetojnë në kushte “mizerabël” në një kamp çadrash. Basha shkruan se këta ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:01
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë thirrje që t’ju vihet në ndihmë qytetarëve të prekur nga tërmeti në Manëz të cilët sipas tij po jetojnë në kushte “mizerabël” në një kamp çadrash. Basha shkruan se këta ...

“Shiu dhe balta i ka përmbytur”, Basha në Manëz: Kriminale të bësh diferencim mes banorëve
Lideri i PD-së Lulzim Basha ka vizituar në Manëz banorët e prekur nga tërmeti. Basha thekson se këta banorë po përballen me një trajtim të diferencuar ndaj dhe duhet bërë një vlerësim sa më i shpejtë i dëmit për ti ...
ABCNews | 09-Dec-2019 09:49
Lideri i PD-së Lulzim Basha ka vizituar në Manëz banorët e prekur nga tërmeti. Basha thekson se këta banorë po përballen me një trajtim të diferencuar ndaj dhe duhet bërë një vlerësim sa më i shpejtë i dëmit për ti ...

Dy ‘realitetet’ e Ramës dhe Bashës për familjet e prekura nga tërmeti në Manzë: Mes baltës dhe njësive të banimit me kondicioner
Qindra familje mbetën në qiell të hapur pas tërmetit të 26 nëntorit, në qarqet e e Tiranës, Durrësit dhe Lezhës. Shumë banesa u shkatërruan dhe shumë të tjera u shpallën të pabanueshme për shkak të dëmtimit që pësuan ...
Politiko | 09-Dec-2019 09:52
Qindra familje mbetën në qiell të hapur pas tërmetit të 26 nëntorit, në qarqet e e Tiranës, Durrësit dhe Lezhës. Shumë banesa u shkatërruan dhe shumë të tjera u shpallën të pabanueshme për shkak të dëmtimit që pësuan ...

PD: Banorët e Manzës në kushte mizerable dhe të diskriminuar
Partia Demorkatike ka denoncuar se me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në një kamp çadrash të mbytura në baltë në Manzë. Banesat e tyre u dëmtuan rëndë nga tërmeti ...
Medial | 09-Dec-2019 09:46
Partia Demorkatike ka denoncuar se me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në një kamp çadrash të mbytura në baltë në Manzë. Banesat e tyre u dëmtuan rëndë nga tërmeti ...

Basha me banorët e prekur nga tërmeti në Manzë: Jetojnë në kushte mizerabël
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mëngjesin e sotëm ka vizituar banorët e dëmtuar nga tërmeti në Manëz. Sipas Bashës këta banorë jetojnë në çadra dhe në kushte të mjerueshme. Ndër të tjera kreu i PD, me anë ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 09:40
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mëngjesin e sotëm ka vizituar banorët e dëmtuar nga tërmeti në Manëz. Sipas Bashës këta banorë jetojnë në çadra dhe në kushte të mjerueshme. Ndër të tjera kreu i PD, me anë ...

Basha takohet me banorët e prekur nga tërmeti në Manëz: Po jetojnë në kushte mizerabël!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mëngjesin e sotëm ka vizituar banorët e dëmtuar nga tërmeti në Manëz. Sipas Bashës këta banorë jetojnë në çadra dhe në kushte të mjerueshme. Me anë të një reagimi në ...
RTSH | 09-Dec-2019 09:40
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mëngjesin e sotëm ka vizituar banorët e dëmtuar nga tërmeti në Manëz. Sipas Bashës këta banorë jetojnë në çadra dhe në kushte të mjerueshme. Me anë të një reagimi në ...

“Kriminale të bësh dallime”, Basha ngre alarmin nga Manza: Banorët që janë në kampin e llucës të strehohen në konteiner dhe shtëpi me qira
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...
Aktuale.MK | 09-Dec-2019 09:37
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...

Basha në Manzë: Është kriminale që qytetarët të kalojnë ditët dhe netët në shi, baltë dhe të ftohtë
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ishte në Manzë ku vizitoi disa familje të prekura nga tërmeti. “Me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në një kamp çadrash të......
Zeri | 09-Dec-2019 09:37
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ishte në Manzë ku vizitoi disa familje të prekura nga tërmeti. “Me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në një kamp çadrash të......

Basha në Manzë: Është kriminale që qytetarët të kalojnë ditët dhe netët në shi, baltë dhe të ftohtë
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ishte në Manzë ku vizitoi disa familje të prekura nga tërmeti.
Top Channel | 09-Dec-2019 09:22
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ishte në Manzë ku vizitoi disa familje të prekura nga tërmeti.

“Kriminale të bësh dallime”, Basha ngre alarmin nga Manza: Banorët që janë në kampin e llucës të strehohen në konteiner dhe shtëpi me qira
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...
Medial | 09-Dec-2019 09:29
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...

“Kjo është kriminale”, Lulzim Basha publikon pamjet dhe jep alarmin
Postuar: 09/12/2019 - 09:24 Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë. Sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Basha shkruan: “Me dhjetra ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 09:28
Postuar: 09/12/2019 - 09:24 Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë. Sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Basha shkruan: “Me dhjetra ...

Basha thirrje nga Manza: Banoret qe po jetojne ne lluce te strehohen shtepi me qira
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...
Lajmi i Fundit | 09-Dec-2019 09:25
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...

“Kriminale të bësh dallime”, Basha ngre alarmin nga Manza: Banorët që janë në kampin e llucës të strehohen në konteiner dhe shtëpi me qira
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 09:19
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha denoncon kushtet në një kamp çadrash në Manzë, ku sipas tij banorët e prekur nga tërmeti po jetojnë në kushte mizerabël. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Basha thekson se ...

Basha takon banorët e prekur nga tërmeti në Manzë: Fëmijë e të sëmurë në një kamp çadrash të mbytura në baltë
Kreu i PD, Lulzim Basha akuzon qeverinë se po bën trajtime të diferencuara sa i takon familjeve të prekura nga tërmeti. Duke u ndalur në Manzë, Basha thotë se dhjetëra familje me fëmijë e të moshuar jetojnë në kushte ...
Politiko | 09-Dec-2019 09:22
Kreu i PD, Lulzim Basha akuzon qeverinë se po bën trajtime të diferencuara sa i takon familjeve të prekura nga tërmeti. Duke u ndalur në Manzë, Basha thotë se dhjetëra familje me fëmijë e të moshuar jetojnë në kushte ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved