ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 05:57

Shorti për zgjedhjen e KED, Meta: Veprimtaria të jetë transparente

Shorti për zgjedhjen e KED, Meta: Veprimtaria të jetë transparente
mapo.al Presidenca hodhi sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë ...
Mapo | 05-Dec-2019 14:19
mapo.al Presidenca hodhi sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë ...

Shorti për anëtarët e KED, reagon Presidenti Meta: Tepër transparent
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas shortit të hedhur në Presidencë, ku përzgjodhën anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta e ka cilësuar shortin tepër transparent. Sipas ...
Telegraf | 05-Dec-2019 14:22
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas shortit të hedhur në Presidencë, ku përzgjodhën anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta e ka cilësuar shortin tepër transparent. Sipas ...

Shorti për anëtarët e KED, Meta: Tani, e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht transparente
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shortin e hedhur pak më parë për anëtarët e KED. “Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht ...
Telegraf | 05-Dec-2019 13:56
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shortin e hedhur pak më parë për anëtarët e KED. “Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht ...

Presidenti Meta perzgjedh me short nente anetaret e Keshillit te Emerimeve ne Drejtesi per vitin 2020
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. Nga ...
Lajmi i Fundit | 05-Dec-2019 15:07
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. Nga ...

VIDEO: Hidhet shorti për KED-në e re, Ardian Dvorani sërish kryetar
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...
GazetaTema | 05-Dec-2019 12:52
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...

Hidhet në Presidencë shorti për KED-në e re/ Dvorani sërish kryetar, reagon dhe Meta
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...
Lapsi | 05-Dec-2019 13:56
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...

Zgjidhen me short në Presidencë anëtarët e rinj të KED
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi për vitin 2020 do të drejtohet sërish nga Ardian Dvorani, ndërsa pritet plotësimi i ...
Reporter | 05-Dec-2019 15:01
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi për vitin 2020 do të drejtohet sërish nga Ardian Dvorani, ndërsa pritet plotësimi i ...

Presidenca hedh shortin për KED-në, Ardian Dvorani sërish kryetar
Presidenca këtë të enjte ka hedhë shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të ...
VizionPlus | 05-Dec-2019 13:15
Presidenca këtë të enjte ka hedhë shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të ...

Hidhet shorti për Këshillin e Emërimeve në Drejtësi
Në Kryesinë e Kuvendit ka nisur hedhja e shortit për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.
Top Channel | 07-Dec-2017 10:52
Në Kryesinë e Kuvendit ka nisur hedhja e shortit për anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi.

“Ushtari i partisë”/ Dvorani sërish kryetar edhe me short, a rrezikon ngërçin KED pas padive të Metës?
Institucioni i presidencës ka zgjedhur me short të enjten 9 anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED). Të pranishëm në këtë proces ishin presidenti Ilir Meta, e ngarkuara me punë e SHBA, Leyla Moses- ...
Politiko | 05-Dec-2019 14:09
Institucioni i presidencës ka zgjedhur me short të enjten 9 anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (KED). Të pranishëm në këtë proces ishin presidenti Ilir Meta, e ngarkuara me punë e SHBA, Leyla Moses- ...

Anëtarët e rinj të KED, Meta: Me rëndësi mbetet veprimtaria plotësisht transparente
Pas shortit të hedhur pak më parë për anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Presidenti Meta ka reaguar mes një postimi në Facebook. Meta thekson se shorti është bërë në mënyrë transparente dhe shton se ...
Politiko | 05-Dec-2019 14:09
Pas shortit të hedhur pak më parë për anëtarët e rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Presidenti Meta ka reaguar mes një postimi në Facebook. Meta thekson se shorti është bërë në mënyrë transparente dhe shton se ...

LISTA / Zgjidhen 9 anëtarët e rinj të KED
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. ...
ABCNews | 05-Dec-2019 13:25
Ka përfunduar hedhja e shortit për përzgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi. Nga ky short janë përzgjedhur 9 anëtarët e rinj dhe 5 anëtarë zëvendësues për në KED, me mandat 1 vjeçar. ...

Nga Arta Marku tek Dvorani dhe Xhaferllari/ Përfundon shorti për KED, kush janë 9 të zgjedhurit e rinj (Emrat)
Presidenca ka hedhur shortin për anëtarët e rinj të Komisionit të Emërimeve në Drejtësi, ku janë zgjedhur 9 anëtarët e rinj të KED. Dy anëtarët e parë u zgjodhën nga Gjykata Kushtetuese. Nga shorti janë zgjedhur Fjona ...
Lexo | 05-Dec-2019 13:46
Presidenca ka hedhur shortin për anëtarët e rinj të Komisionit të Emërimeve në Drejtësi, ku janë zgjedhur 9 anëtarët e rinj të KED. Dy anëtarët e parë u zgjodhën nga Gjykata Kushtetuese. Nga shorti janë zgjedhur Fjona ...

Pas hedhjes së shortit dhe zgjedhjes së anëtarëve të rinj të KED, reagon menjëherë Meta: Vitin e ardhshëm duhet…
Postuar: 05/12/2019 - 13:42 Pas hedhjes së shortit në ambientet e presidencës, Presidenti i vendit Ilir Meta ka reaguar për anëtarët e rinj të KED, të cilët do të kenë një mandat 1-vjeçar. Në një reagim të shkurtër, ...
Sot.Al | 05-Dec-2019 13:44
Postuar: 05/12/2019 - 13:42 Pas hedhjes së shortit në ambientet e presidencës, Presidenti i vendit Ilir Meta ka reaguar për anëtarët e rinj të KED, të cilët do të kenë një mandat 1-vjeçar. Në një reagim të shkurtër, ...

Shorti për anëtarët e KED, Meta: Tani, e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht transparente
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shortin e hedhur pak më parë për anëtarët e KED. “Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht ...
Medial | 05-Dec-2019 13:44
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me shortin e hedhur pak më parë për anëtarët e KED. “Pas një shorti tepër TRANSPARENT, tani më e rëndësishme mbetet veprimtaria plotësisht ...

Hidhet shorti për zgjedhjen e anëtarëve të rinj në KED
Po mbahet live nga Presidenca shorti për zgjedhjen e anëtarëve të rinj në Këshillin e Emërimeve në Drejtësi.
Top Channel | 05-Dec-2019 12:42
Po mbahet live nga Presidenca shorti për zgjedhjen e anëtarëve të rinj në Këshillin e Emërimeve në Drejtësi.

Hidhet shorti për KED-në e re, Ardian Dvorani sërish kryetar
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...
Lexo | 05-Dec-2019 13:26
Presidenca ka hedhur sot shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të jenë Fjona ...

Zgjidhen anëtarët e rinj të Këshillit të Emerimeve në Drejtësi
Në ambientet e Presidencës janë duke u zgjedhur anëtarët e rinj të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Këshilltari ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Bledar Dervishi tha se janë hequr nga lista ...
Telegraf | 05-Dec-2019 12:49
Në ambientet e Presidencës janë duke u zgjedhur anëtarët e rinj të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Këshilltari ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Bledar Dervishi tha se janë hequr nga lista ...

Hidhet shorti, këshilltari ligjor i Presidentit: Emrat që hiqen nga lista pas shkresës së KLGJ. Ja anëtarët e rinj të KED
TIRANË Fjona Papajorgji, Vitore Tusha, Arta Marku, Ardian Dvorani janë disa nga anëtarët e rinj të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Këshilltari ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Bledar Dervishi ...
BalkanWeb | 05-Dec-2019 12:29
TIRANË Fjona Papajorgji, Vitore Tusha, Arta Marku, Ardian Dvorani janë disa nga anëtarët e rinj të Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Këshilltari ligjor i Presidentit të Republikës Ilir Meta, Bledar Dervishi ...

Presidenca hedh shortin për KED-në, Ardian Dvorani sërish kryetar
Presidenca këtë të enjte ka hedhë shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të ...
Medial | 05-Dec-2019 13:16
Presidenca këtë të enjte ka hedhë shortin për zgjedhjen e Këshillit të ri të Emërimeve në Drejtësi. Nga shorti me gogla janë përzgjedhur dy anëtarët e rinj të KED-së nga radhët e Gjykatës Kushtetuese, të cilët do të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved