ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/08/2020 04:30

Parashikimi i motit për sot, 03 Nëntor 2019

Parashikimi i motit për sot, 03 Nëntor 2019
Shirat me intensitet te ulet parashikohet te shtrihen mbi te gjithe vendin, me te shprehura ne oret e pasdites, ku nuk perjashtohet edhe ndonje stuhi, kryesisht ne bregdet. Temperaturat do te mbeten te pa ndryshuara dhe ...
ikub.al | 03-Nov-2019 09:21
Shirat me intensitet te ulet parashikohet te shtrihen mbi te gjithe vendin, me te shprehura ne oret e pasdites, ku nuk perjashtohet edhe ndonje stuhi, kryesisht ne bregdet. Temperaturat do te mbeten te pa ndryshuara dhe ...

Reshjet e para të borës në vendin tonë, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite. Në pjesën e dytë të ditën pritet mot i kthellët.
Top Channel | 03-Dec-2019 11:20
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite. Në pjesën e dytë të ditën pritet mot i kthellët.

Zyrtarisht në dimër, sot priten reshje dëbore. Temperaturat shkojnë drejt zeros
Shqipëria prej ditësh është përfshirë nga një mot i ftohtë, ku temperaturat gjatë natës i afrohen dhe zeros. Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu ...
Telegraf | 03-Dec-2019 09:54
Shqipëria prej ditësh është përfshirë nga një mot i ftohtë, ku temperaturat gjatë natës i afrohen dhe zeros. Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu ...

Moti bën kthesën e madhe, çfarë do të ndodhë në orët në vijim
Postuar: 03/12/2019 - 15:24 Vendi ynë pritet të mbizotërohet nga reshje shiu gjatë ditës së sotme ndërsa nesër do të kemi një mot të kthjellët. Në verilindje parashikohen reshje dëbore ndërsa pritet dhe ulje të ndjeshme ...
Sot.Al | 03-Dec-2019 15:27
Postuar: 03/12/2019 - 15:24 Vendi ynë pritet të mbizotërohet nga reshje shiu gjatë ditës së sotme ndërsa nesër do të kemi një mot të kthjellët. Në verilindje parashikohen reshje dëbore ndërsa pritet dhe ulje të ndjeshme ...

Bora mbulon disa qytete të Kosovës
Reshjet e para të borës në dhjetor kanë mbërritur në kryeqytet, e shumë qytete tjera të Kosovës sot gjatë ditës. Sipas IHMK-së, reshjet e borës pritet të vazhdojnë deri në orët e vona të pasdites së sotme. “Deri nga ...
Koha.net | 03-Dec-2019 15:12
Reshjet e para të borës në dhjetor kanë mbërritur në kryeqytet, e shumë qytete tjera të Kosovës sot gjatë ditës. Sipas IHMK-së, reshjet e borës pritet të vazhdojnë deri në orët e vona të pasdites së sotme. “Deri nga ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...
IliriaNews | 03-Dec-2019 15:06
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...

Bjen bora e parë në Prishtinë, nis të zbardhë vendin
Bora e parë për këtë sezonë të dimrit ka filluar të bjerë edhe në Prishtinë. Prishtina ka filluar të zbardhet nga bora që ka filluar të bjerë me intensitet më të lartë në orët e pasdites. Për ditën e sotme është ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 14:42
Bora e parë për këtë sezonë të dimrit ka filluar të bjerë edhe në Prishtinë. Prishtina ka filluar të zbardhet nga bora që ka filluar të bjerë me intensitet më të lartë në orët e pasdites. Për ditën e sotme është ...

Paralajmëron Tahirsylaj, i ftohti ekstrem kaplon Kosovën këto ditë
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar se si do ...
Zeri | 03-Dec-2019 14:27
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për Gazeta Blic ka treguar se si do ...

Paralajmëron Tahirsylaj: I ftohti ekstrem kaplon Kosovën nga mesi i muajit
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për “Gazeta Blic” ka treguar se si do ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 14:15
Fillimi i muajit dhjetor është shoqëruar me ulje të temperaturave, reshje shiu dhe reshje të lehta dëbore mbi vendin tonë. Profesori i Metorologjisë Sylë Tahirsylaj në një prononcim për “Gazeta Blic” ka treguar se si do ...

Reshjet e para të borës në vend, ky është parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite. Në pjesën e dytë të ditës pritet mot i kthellët. Për herë të parë në zonat veriore dhe ...
Lapsi | 03-Dec-2019 10:25
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite. Në pjesën e dytë të ditës pritet mot i kthellët. Për herë të parë në zonat veriore dhe ...

RMV, reshjet e shiut kalojnë në dëborë
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...
Flaka | 03-Dec-2019 13:39
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...
Alsat-M | 03-Dec-2019 13:09
Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me mjegull nëpër ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Shkup, 3 dhjetor – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me ...
Koha.mk | 03-Dec-2019 12:24
Shkup, 3 dhjetor – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm dhe i ftohtë me ...

Reshjet e shiut do të kalojnë në dëborë, prej nesër mjegull nëpër fushëgropa
Shkup, 3 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm ...
Medial | 03-Dec-2019 12:24
Shkup, 3 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Reshjet e shiut gjatë ditës do të kalojnë në të dëborës në vendet më të larta, ndërsa gjatë natës edhe në vendet më të ulëta. Në ditët në vijim do të mbisundojë mot i ndryshueshëm ...

Ky është qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora
Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto momente. Temperaturat e ditës së sotme pritet të ...
Lajminet | 03-Dec-2019 12:10
Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto momente. Temperaturat e ditës së sotme pritet të ...

Podujeva qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora këtë vit
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...
Medial | 03-Dec-2019 11:54
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...

Podujeva qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora këtë vit
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...
Arbresh | 03-Dec-2019 11:52
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...

Ky është qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur......
Zeri | 03-Dec-2019 11:31
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur......

Ky është qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...
Gazeta Observer | 03-Dec-2019 11:31
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...

Ky është qyteti i parë në Kosovë që mbulohet nga bora
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...
Gazeta Express | 03-Dec-2019 11:28
Vjen bora e parë për këtë sezonë në Kosovë. Në Kosovë sot kanë rënë temperaturat dukshëm, e në disa qytete madje kanë filluar reshje të lehta bore. Është qyteti i Podujevës ai i cili është zbardhur nga bora në këto ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved