ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/08/2020 03:56

Tërmeti, Meta: Ja çfarë i kam kërkuar sot Qeverisë

Tërmeti, Meta: Ja çfarë i kam kërkuar sot Qeverisë
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit.
Top Channel | 03-Dec-2019 14:27
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit.

Tërmeti/ Meta zbulon katër kërkesat për Ramën: Filloni sa më parë punën, duhet një Hartë e re Fizike e Riskut
Presidenti Ilir Meta zbulon katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Së pari, Kreu i Shtetit i ka kërkuar Ramës ...
BalkanWeb | 03-Dec-2019 14:22
Presidenti Ilir Meta zbulon katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Së pari, Kreu i Shtetit i ka kërkuar Ramës ...

Situata pas tërmetit, Ilir Meta i bën 4 kërkesa Edi Ramës
Ilir Meta shprehte se pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, i ka bërë disa kërkesa Qeverisë. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 14:30
Ilir Meta shprehte se pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, i ka bërë disa kërkesa Qeverisë. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën ...

Pasojat e tërmetit, inxhinieri kërkon falje live për shembjen e pallateve
Sekretari i Përgjithshëm i Shoqatës së Inxhinierëve Konsulentë, Gëzim Beqaj, kërkoi ndjesë nga studio e A2, për përgjegjësinë e inxhinierëve për shembjen e godinave të ndryshme në zonat e prekura nga tërmeti i 26 ...
GazetaTema | 03-Dec-2019 09:41
Sekretari i Përgjithshëm i Shoqatës së Inxhinierëve Konsulentë, Gëzim Beqaj, kërkoi ndjesë nga studio e A2, për përgjegjësinë e inxhinierëve për shembjen e godinave të ndryshme në zonat e prekura nga tërmeti i 26 ...

Protagonizëm politik në post-tërmet: Meta e Basha, me “shtet më vete”
Një ditë më parë, kreu demokrat Basha ftoi ekspertë të afërt me PD-në, për të diskutuar me ta mbi pasojat e tërmetit dhe si mund shkohet drejt një rehabilitimi total. “Sot mblodha disa nga ekspertët më të mirë të vendit ...
GazetaTema | 02-Dec-2019 19:07
Një ditë më parë, kreu demokrat Basha ftoi ekspertë të afërt me PD-në, për të diskutuar me ta mbi pasojat e tërmetit dhe si mund shkohet drejt një rehabilitimi total. “Sot mblodha disa nga ekspertët më të mirë të vendit ...

Tërmeti/ Meta me akademikët: Së afërmi të zhvillojmë një konferencë ndërkombëtare
Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se ka zhvilluar një takim me një përfaqësi profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare.
Top Channel | 02-Dec-2019 14:10
Presidenti Ilir Meta ka bërë me dije se ka zhvilluar një takim me një përfaqësi profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare.

Pas takimit me drejtuesit shkencorë, Meta: Ja katër kërkesat për Qeverinë
Presidenti i vendit, Ilir Meta këtë të martë ka zhvilluar një takim me pedagoge e drejtues shkencore, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, ku kanë katër kërkesa për qeverinë. Kreu i shtetit sqaron se në në fund të ...
VizionPlus | 03-Dec-2019 14:31
Presidenti i vendit, Ilir Meta këtë të martë ka zhvilluar një takim me pedagoge e drejtues shkencore, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, ku kanë katër kërkesa për qeverinë. Kreu i shtetit sqaron se në në fund të ...

Tërmeti/ Presidenti Meta publikon 4 kërkesat drejtuar qeverisë
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka bërë 4 kërkesa qeverisë, në lidhje me situatën ku ndodhet vendi. Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, presidenti shkruar se është takuar me pedagogë dhe ...
Telegraf | 03-Dec-2019 14:30
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka bërë 4 kërkesa qeverisë, në lidhje me situatën ku ndodhet vendi. Pas tërmetit të rëndë të 26 nëntorit, presidenti shkruar se është takuar me pedagogë dhe ...

Prof. Dr. Arben Malaj/ Nuk mund të ccosh të dënuarin tek vendi i krimit. Nuk duhet të qeverisin me tulla dhe llacc, as në panik
Prof. Dr. Arben Malaj ish-ministër i qeverisë së PS-së kundër vendimit të kryeministrit Rama S’mund të çosh të dënuarin tek vendi i krimit! Në mbledhjen e djeshme të qeverisë, Kryeministri, Edi Rama, përsëriti edhe ...
Telegraf | 03-Dec-2019 10:37
Prof. Dr. Arben Malaj ish-ministër i qeverisë së PS-së kundër vendimit të kryeministrit Rama S’mund të çosh të dënuarin tek vendi i krimit! Në mbledhjen e djeshme të qeverisë, Kryeministri, Edi Rama, përsëriti edhe ...

Tërmeti/ Meta pret akademikë dhe ekspertë: Vlerësoj idetë konkrete, koha të forcojmë më shumë institucionet e këtyre fushave
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim një grup profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare me të cilën diskutoi mbi situatën e krijuar nga tërmeti. Në një postim në facebook, ...
BalkanWeb | 02-Dec-2019 12:53
Presidenti Ilir Meta priti sot në një takim një grup profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare me të cilën diskutoi mbi situatën e krijuar nga tërmeti. Në një postim në facebook, ...

Presidenti Meta takon akademikë dhe ekspertë: Konferencë ndërkombëtare, për përballimin e fatkeqësive natyrore
Presidenti Ilir Meta, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ka bërë me dije se ka zhvilluar një takim edhe me një përfaqësi profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare. ...
Telegraf | 02-Dec-2019 13:55
Presidenti Ilir Meta, pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ka bërë me dije se ka zhvilluar një takim edhe me një përfaqësi profesorësh, akademikësh dhe ekspertësh të instituteve të rëndësishme universitare. ...

Të dëmtuarit në shtëpi me qera/ Rama: Ndërtuesit të riparojnë pallatet e tyre
Kryeministri Rama, përsëriti apelin për ndërtuesit e pallateve, apartamentet e të cilave kanë pësuar dëme të lehta jo strukturore që të paraqiten për të bërë deklarimin dhe të marrin përsipër të gjithë riparimin dhe ...
VizionPlus | 02-Dec-2019 13:44
Kryeministri Rama, përsëriti apelin për ndërtuesit e pallateve, apartamentet e të cilave kanë pësuar dëme të lehta jo strukturore që të paraqiten për të bërë deklarimin dhe të marrin përsipër të gjithë riparimin dhe ...

Tërmeti/ Meta zbulon katër kërkesat për Ramën
Presidenti Ilir Meta zbuloi katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Mesazhi i Metës: Pas takimit me pedagogët ...
Lapsi | 03-Dec-2019 14:27
Presidenti Ilir Meta zbuloi katër kërkesat që i ka drejtuar qeverisë pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Mesazhi i Metës: Pas takimit me pedagogët ...

Pas takimit me drejtuesit shkencorë, Meta: Katër kërkesat për Qeverinë
Presidenti Ilir Meta bën me dije se se ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë për situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtin takimi kreu i shtetit bën të ditur se i ka bërë kërkesat qeverisë. “Pas ...
ABCNews | 03-Dec-2019 14:27
Presidenti Ilir Meta bën me dije se se ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë për situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtin takimi kreu i shtetit bën të ditur se i ka bërë kërkesat qeverisë. “Pas ...

Kriza pos-tërmetore, Meta: ja ç’i kërkoj Ramës
Pas tre pikave drejtuar qeverisë nga kreu demokrat Basha në lidhje me krizën pas-tërmetore, është dhe presidenti Meta që propozon 4 sosh. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar ...
Tesheshi | 03-Dec-2019 17:19
Pas tre pikave drejtuar qeverisë nga kreu demokrat Basha në lidhje me krizën pas-tërmetore, është dhe presidenti Meta që propozon 4 sosh. “Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar ...

Kreu i shtetit, Meta: Hartë e re për zonat me rrezik sizmik në Shqipëri dhe ndryshime për ndërtimet
Kreu i shtetit Ilir Meta kërkon fillimin e punës për të kompletuar një hartë të re sizmiciteti për Shqipërinë. Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, Meta deklaron ...
ScanTv | 03-Dec-2019 16:48
Kreu i shtetit Ilir Meta kërkon fillimin e punës për të kompletuar një hartë të re sizmiciteti për Shqipërinë. Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, Meta deklaron ...

Presidenti Meta, kërkesë me 4 pika qeverisë
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 16:22
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...

Tërmeti, Meta: Ja çfarë i kam kërkuar sot Qeverisë
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Meta kërkon: – Fillimin ...
TetovaSot | 03-Dec-2019 16:18
Presidenti Ilir Meta në një status në facebook ka njoftuar sot se i është drejtuar me 4 kërkesa Qeverisëe, pas takimit me pedagogë e drejtues shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Meta kërkon: – Fillimin ...

Të saktësohen zonat me rrezik sizmik/ 4 kërkesat e Metës ndaj qeverisë
Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, presidenti Meta, postoi në facebook-un e tij, katër kërkesa për qeverisë. Kreu i shtetit, shkruan se duhet filluar puna sa më ...
Dritare | 03-Dec-2019 16:15
Pas takimit me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit, presidenti Meta, postoi në facebook-un e tij, katër kërkesa për qeverisë. Kreu i shtetit, shkruan se duhet filluar puna sa më ...

Presidenti Meta, kërkesë me 4 pika qeverisë
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...
Aktuale.MK | 03-Dec-2019 16:15
Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me pedagogët dhe drejtuesit shkencorë, lidhur me situatën e krijuar pas tërmetit. Pas këtij takimi, Presidenti ka dalë me një kërkesë me 4 pika për qeverinë. – Fillimin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved