ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:50

“NATO është para vdekjes”. Gjermania i përgjigjet Francës. Sekretari i Aleancës ‘kundër’ Emmanuel Macron

“NATO është para vdekjes”. Gjermania i përgjigjet Francës. Sekretari i Aleancës ‘kundër’ Emmanuel Macron
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 20:50
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

Cakaj: Shqipëria i qëndron vendosmërisht angazhimeve të saj për mbrojtjen dhe sigurinë e përbashkët
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 19:21
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...

Cakaj në Bruksel: U qëndrojmë angazhimeve për mbrojtjen dhe sigurinë e përbashkët
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 19:26
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...

Cakaj: Shqipëria i qëndron angazhimeve për mbrojtjen dhe sigurinë e përbashkët
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...
ABCNews | 20-Nov-2019 20:16
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...

Stoltenberg mirëpret propozimin gjerman për rinovimin e NATO-s
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
Ina-Online | 21-Nov-2019 01:12
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

“NATO është para vdekjes”, sekretari i Aleancës del kundër Macron: Është gati të përgjigjet!
Postuar: 20/11/2019 - 21:02 Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka përshëndetur propozimin e Gjermanisë për të ngritur një grup ekspertësh. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 21:05
Postuar: 20/11/2019 - 21:02 Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka përshëndetur propozimin e Gjermanisë për të ngritur një grup ekspertësh. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

Cakaj: Shqipëria i qëndron vendosmërisht angazhimeve të saj për sigurinë e përbashkët
Ky takim ju kushtua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm të krerëve të shteteve dhe qeverive të vendeve anëtare të NATO-s, që do të zhvillohet në Londër, më 3-4 dhjetor të këtij viti. Ministrat e Jashtëm të ...
Lajminet | 20-Nov-2019 21:02
Ky takim ju kushtua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm të krerëve të shteteve dhe qeverive të vendeve anëtare të NATO-s, që do të zhvillohet në Londër, më 3-4 dhjetor të këtij viti. Ministrat e Jashtëm të ...

Cakaj: Shqipëria i qëndron vendosmërisht angazhimeve të saj për sigurinë e përbashkët
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel.
Kosova Press | 20-Nov-2019 20:58
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel.

Ministri i jashtëm turk, Çavusoglu përgënjeshtron deklaratën e kreut të Parlamentit Evropian
Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavusoglu, kritikoi presidentin e Parlamentit Evropian, David Sassoli, për pretendimin e tij në lidhje me përmbajtjen e takimit të tyre, transmeton Anadolu Agency (AA). Çavusoglu dhe ...
Arbresh | 20-Nov-2019 20:55
Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavusoglu, kritikoi presidentin e Parlamentit Evropian, David Sassoli, për pretendimin e tij në lidhje me përmbajtjen e takimit të tyre, transmeton Anadolu Agency (AA). Çavusoglu dhe ...

Stoltenberg mirëpret propozimin gjerman për rinovimin e NATO-s
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
Alsat-M | 20-Nov-2019 20:33
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

Protokolli për NATO kaloi në Komisionin e Parlamentit francez, nesër pritet edhe në mbledhje plenare
Sot me shumicë të mirë kaloi ratifikimi i Protokollit për anëtarësim në NATO në Komisionin në Parlamentin francez dhe pritet nesër të kalojë në mbledhje plenare. Për Spanjën nuk do të doja t’i vendosë nën thjerrëz, ...
Flaka | 20-Nov-2019 20:24
Sot me shumicë të mirë kaloi ratifikimi i Protokollit për anëtarësim në NATO në Komisionin në Parlamentin francez dhe pritet nesër të kalojë në mbledhje plenare. Për Spanjën nuk do të doja t’i vendosë nën thjerrëz, ...

Stoltenberg: Propozimi gjerman për përforcim të NATO-s mori mbështetje nga shumë aleatë
Bruksel, 20 nëntor – Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve nëse ishin shqyrtuar propozimet e Francës dhe Gjermanisë për përforcim të Aleancës, tha se propozimi ...
Koha.mk | 20-Nov-2019 20:22
Bruksel, 20 nëntor – Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve nëse ishin shqyrtuar propozimet e Francës dhe Gjermanisë për përforcim të Aleancës, tha se propozimi ...

Stoltenberg mirëpret propozimin gjerman për rinovimin e NATO’s
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 20:22
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

Takimi në Bruksel me ministrat e Jashtëm, Gent Cakaj jep mesazhin e rëndësishëm
Postuar: 20/11/2019 - 20:05 Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, gjatë takimit me Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel u shpreh se Shqipëria i qëndron vendosmërisht angazhimeve të saj në ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 20:08
Postuar: 20/11/2019 - 20:05 Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj, gjatë takimit me Ministrat e Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel u shpreh se Shqipëria i qëndron vendosmërisht angazhimeve të saj në ...

Stoltenberg thirrje për unitet mes vendeve anëtare në NATO
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka bërë thirrje aleatëve të ruajnë dhe forcojnë unitetin e tyre, duke thënë se organizata është garantuesi i vetëm i sigurisë evropiane dhe transatlantike. ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 08:24
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka bërë thirrje aleatëve të ruajnë dhe forcojnë unitetin e tyre, duke thënë se organizata është garantuesi i vetëm i sigurisë evropiane dhe transatlantike. ...

Stoltenberg mirëpret propozimin gjerman për NATO-n
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
InFokusi | 20-Nov-2019 20:08
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

Protokolli për NATO kaloi në Komisionin e Parlamentit francez, nesër pritet edhe në mbledhje plenare
Sot me shumicë të mirë kaloi ratifikimi i Protokollit për anëtarësim në NATO në Komisionin në Parlamentin francez dhe pritet nesër të kalojë në mbledhje plenare. Për Spanjën nuk do të doja t’i vendosë nën thjerrëz, ...
TetovaSot | 20-Nov-2019 19:54
Sot me shumicë të mirë kaloi ratifikimi i Protokollit për anëtarësim në NATO në Komisionin në Parlamentin francez dhe pritet nesër të kalojë në mbledhje plenare. Për Spanjën nuk do të doja t’i vendosë nën thjerrëz, ...

?Stoltenberg mirëpret propozimin gjerman për NATO-n
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 19:43
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, mirëpret propozimin nga Gjermania për të rimenduar mënyrën sesi aleatët ushtarakë koordinojnë politikën. Stoltenberg deklaroi se mirëpret mesazhin që NATO është ...

Cakaj: Shqipëria i qëndron me vendosmëri angazhimeve të saj për mbrojtjen dhe sigurinë e përbashkët
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...
Lexo | 20-Nov-2019 19:30
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...

Cakaj: Shqipëria i qëndron vendosmërisht angazhimeve të saj për mbrojtjen dhe sigurinë e përbashkët
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...
Medial | 20-Nov-2019 19:26
Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në takimin e Ministrave të Punëve të Jashtme të vendeve aleate që u mbajt në Bruksel. Ky takim ju dedikua kryesisht përgatitjeve për takimin e rëndësishëm ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved