ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:24

Gratë e PD-së rrethojnë Silvio Berlusconin

Gratë e PD-së rrethojnë Silvio Berlusconin
Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës evropiane.
Top Channel | 20-Nov-2019 19:24
Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës evropiane.

FOTOT: Gratë e PD-së rrethojnë Silvio Berlusconin, ai iu bën qejfin
Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës europiane. Në samitin e Partive Popullore Evropiane, përfaqësueset e Partisë ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 19:17
Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës europiane. Në samitin e Partive Popullore Evropiane, përfaqësueset e Partisë ...

Lulzim Basha iu mburret partive aleate të PD: Unë anëtarësova Shqipërinë në NATO dhe hoqa vizat
Lulzim Basha ka marrë pjesë në Konkresin e Partive Popullore Europiane. Ai ka mbajtur edhe një fjalim, gjatë të cilit tha se është ministry që anëtarësoi Shqipërinë në NATO dhe bëri të mundur heqjen e vizave. “Si një ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 18:58
Lulzim Basha ka marrë pjesë në Konkresin e Partive Popullore Europiane. Ai ka mbajtur edhe një fjalim, gjatë të cilit tha se është ministry që anëtarësoi Shqipërinë në NATO dhe bëri të mundur heqjen e vizave. “Si një ...

Samiti i PPE, gratë e PD “rrethojnë” Silvio Berlusconin
Ne Samitin e Partive Popullore Evropiane merr pjesë edhe nje delegacion nga Partia Demokratike me përfaqësuesit e saj. Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, ...
Lajmi i Fundit | 20-Nov-2019 22:10
Ne Samitin e Partive Popullore Evropiane merr pjesë edhe nje delegacion nga Partia Demokratike me përfaqësuesit e saj. Ish-kryeministri Italian Silvio Berlusconi ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, ...

Basha: Shqipëria është në kryqëzim, meriton një të ardhme evropiane
Në Kongresin e PPE-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë. “Nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media që trajton tema të ...
Flaka | 20-Nov-2019 20:49
Në Kongresin e PPE-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë. “Nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media që trajton tema të ...

FOTOT: Gratë e PD-së fusin në mes Silvio Berlusconin, ai iu bën qejfin
Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës europiane. Në samitin e Partive Popullore Evropiane, përfaqësueset e Partisë ...
Lexo | 20-Nov-2019 19:41
Ndonëse prej vitesh nuk ka poste drejtuese në Itali, Silvio Berlusconi vijon të jetë një prej figurave më interesante të së djathtës europiane. Në samitin e Partive Popullore Evropiane, përfaqësueset e Partisë ...

Basha në kongresin e PPE: Qeveria ka dështuar, Shqipëria sot gjendet në një udhëkryq
Kryetari i PD, Lulzim Basha prezantoi në kongresin e Partive Popullore Evropiane vizionin për Shqipërinë Evropiane. Basha tha se edhe pse qeveria aktuale dështoi në përmbushjen e këtij vizioni ka një anë tjetër të ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 19:21
Kryetari i PD, Lulzim Basha prezantoi në kongresin e Partive Popullore Evropiane vizionin për Shqipërinë Evropiane. Basha tha se edhe pse qeveria aktuale dështoi në përmbushjen e këtij vizioni ka një anë tjetër të ...

Basha: Qeveria ka dështuar, Shqipëria sot gjendet në një udhëkryq
Kryetari i PD, Lulzim Basha prezantoi në kongresin e Partive Popullore Evropiane vizionin për Shqipërinë Evropiane. Basha tha se edhe pse qeveria aktuale dështoi në përmbushjen e këtij vizioni ka një anë tjetër të ...
EkonomiaOnline | 20-Nov-2019 19:31
Kryetari i PD, Lulzim Basha prezantoi në kongresin e Partive Popullore Evropiane vizionin për Shqipërinë Evropiane. Basha tha se edhe pse qeveria aktuale dështoi në përmbushjen e këtij vizioni ka një anë tjetër të ...

Kryetari i PD, Lulzim Basha, në Kongresin e PPE-së: Shqipëria sot gjendet në një udhëkryq
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ndodhur në Kongresin e PPE-së, publikoi një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë. Sipas tij, nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media ...
RTSH | 20-Nov-2019 19:27
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ndodhur në Kongresin e PPE-së, publikoi një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë. Sipas tij, nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media ...

?Basha: Shqipëria është në kryqëzim, meriton një të ardhme evropiane
“Nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media që trajton tema të politikës së jashtme, do të hasni një seri problematikash dhe shqetësimesh që ju bëjnë të mendoni se gjendja në Evropë dhe në botë është shumë e ...
Lajminet | 20-Nov-2019 19:25
“Nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media që trajton tema të politikës së jashtme, do të hasni një seri problematikash dhe shqetësimesh që ju bëjnë të mendoni se gjendja në Evropë dhe në botë është shumë e ...

Basha në PPE: Shqipëria sot ndodhet në udhëkryq, të punojmë së bashku
Kreu demokrat Lulzim Basha ka prezantuar në kongresin e PPE që u mbajt në Zagreb vizionin e tij për Shipërinë. Në fjalën e mbajtur, Basha hodhi akuza në drejtim të qeverisë duke e bërë përgjegjëse për çështjen ...
VizionPlus | 20-Nov-2019 18:39
Kreu demokrat Lulzim Basha ka prezantuar në kongresin e PPE që u mbajt në Zagreb vizionin e tij për Shipërinë. Në fjalën e mbajtur, Basha hodhi akuza në drejtim të qeverisë duke e bërë përgjegjëse për çështjen ...

Basha në Kongresin e PPE: Shqiptarët e duan progresin, por kanë nevojë për BE
Lulzim Basha, sot gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partive Popullore Europiane, i cili po zhvillohet në Zagreb të Kroacisë, mbajti një fjalim ku tha se Shqipëria është një vend me vlera. Ndonëse shumë shtete, tha ...
Dritare | 20-Nov-2019 19:24
Lulzim Basha, sot gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partive Popullore Europiane, i cili po zhvillohet në Zagreb të Kroacisë, mbajti një fjalim ku tha se Shqipëria është një vend me vlera. Ndonëse shumë shtete, tha ...

Basha: Shqipëria është në kryqëzim, meriton një të ardhme evropiane
Në Kongresin e PPE-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë.
Kosova Press | 20-Nov-2019 19:02
Në Kongresin e PPE-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë.

Basha në PPE: Shqipëria sot ndodhet në udhëkryq, të punojmë së bashku
Kreu demokrat Lulzim Basha ka prezantuar në kongresin e PPE që u mbajt në Zagreb vizionin e tij për Shipërinë. Në fjalën e mbajtur, Basha hodhi akuza në drejtim të qeverisë duke e bërë përgjegjëse për çështjen ...
Medial | 20-Nov-2019 18:53
Kreu demokrat Lulzim Basha ka prezantuar në kongresin e PPE që u mbajt në Zagreb vizionin e tij për Shipërinë. Në fjalën e mbajtur, Basha hodhi akuza në drejtim të qeverisë duke e bërë përgjegjëse për çështjen ...

Basha në kongresin e PPE: Qeveria ka dështuar, por ka një anë tjetër të medaljes
Kryetari i PD, Lulzim Basha prezantoi në kongresin e Partive Popullore Evropiane vizionin për Shqipërinë Europiane. Basha tha se edhe pse qeveria aktuale dështoi në përmbushjen e këtij vizioni ka një anë tjetër të ...
Gazeta Dita | 20-Nov-2019 18:35
Kryetari i PD, Lulzim Basha prezantoi në kongresin e Partive Popullore Evropiane vizionin për Shqipërinë Europiane. Basha tha se edhe pse qeveria aktuale dështoi në përmbushjen e këtij vizioni ka një anë tjetër të ...

Fjalimi i Bashës në PPE: Një mesazh shprese nga Shqipëria
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mbajti një fjalim në kongresin e Partisë Popullore Europiane, formacionit më të madh politik në Europë, ku deklaroi se nga Shqipëria vjen një mesazh shprese. Basha tha se ai ...
Telegraf | 20-Nov-2019 18:11
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mbajti një fjalim në kongresin e Partisë Popullore Europiane, formacionit më të madh politik në Europë, ku deklaroi se nga Shqipëria vjen një mesazh shprese. Basha tha se ai ...

“Unë vij sot para jush me një tjetër mesazh”, Basha prezanton në PPE vizionin për Shqipërinë Europiane dhe nuk harron të sulmojë Ramën: Ka dështuar! (Deklarata e plotë)
Postuar: 20/11/2019 - 18:24 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në fjalën e tij në Kongresin e Partive Popullore Europiane, u shpreh se edhe pse humë vende kanë një skepticizëm për Bashkimin Europian dhe ...
Sot.Al | 20-Nov-2019 18:27
Postuar: 20/11/2019 - 18:24 Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në fjalën e tij në Kongresin e Partive Popullore Europiane, u shpreh se edhe pse humë vende kanë një skepticizëm për Bashkimin Europian dhe ...

Basha në kongresin e PPE-së: Shqipëria në udhëkryq, ia dalim me ndihmën e partnerëve
Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaroi në kongresin e Partive Popullore Evropiane (PPE) se Shqipëria ndodhet në udhëkryq, por me ndihmën e partnerëve evropianë do të arrijë që të lërë pas të gjitha këto vështirësi, ...
Politiko | 20-Nov-2019 18:27
Kryetari i PD-së Lulzim Basha deklaroi në kongresin e Partive Popullore Evropiane (PPE) se Shqipëria ndodhet në udhëkryq, por me ndihmën e partnerëve evropianë do të arrijë që të lërë pas të gjitha këto vështirësi, ...

“Disa e shohim me skepticizëm BE”/ Basha në Kongresin e PPE: Shqipëria është ndryshe, beson në vlerat e saj!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka marrë pjesë sot në Kongresin e Partive Popullore Europiane, kongres ky, i cili po zhvillon punimet në Zagreb të Kroacisë. Në fjalën e tij, kryedemokrati Basha theksoi se ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 18:07
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka marrë pjesë sot në Kongresin e Partive Popullore Europiane, kongres ky, i cili po zhvillon punimet në Zagreb të Kroacisë. Në fjalën e tij, kryedemokrati Basha theksoi se ...

Basha: Shqipëria sot është në kryqëzim, meriton një të ardhme evropiane
I gjendur në Kongresin e PPE-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë. “Nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media që trajton ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 18:24
I gjendur në Kongresin e PPE-së, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për shtyp, ku i mëshoi të ardhmes evropiane të Shqipërisë. “Nëse sot do të lexoni cilëndo gazetë ose media që trajton ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved