ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 02:08

“Kriza sa vjen dhe thellohet”, Basha përshëndet rezolutën e PPE: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira

“Kriza sa vjen dhe thellohet”, Basha përshëndet rezolutën e PPE: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira
“Kriza sa vjen dhe thellohet, zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira!” kështu shkruan në facebook, kryedemokrati Lulzim Basha ndërsa poston edhe rezolutën që Partitë Popullore Europiane miratuan sot për Shqipërinë. ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 13:46
“Kriza sa vjen dhe thellohet, zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira!” kështu shkruan në facebook, kryedemokrati Lulzim Basha ndërsa poston edhe rezolutën që Partitë Popullore Europiane miratuan sot për Shqipërinë. ...

Miratohet rezoluta në PPE: Kriza në Shqipëri të zgjidhet përmes dialogut
Duke pranuar se Shqipëria po përballet me një krizë të thellë politike, Partitë Popullore Evropiane (PPE), kërkojnë nga Partia Socialiste dhe partitë opozitare që të ndërmarrin çdo përpjekje për të kapërcyer krizën ...
Top Channel | 21-Nov-2019 11:48
Duke pranuar se Shqipëria po përballet me një krizë të thellë politike, Partitë Popullore Evropiane (PPE), kërkojnë nga Partia Socialiste dhe partitë opozitare që të ndërmarrin çdo përpjekje për të kapërcyer krizën ...

Rezoluta e PPE për Shqipërinë/ Basha: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira
Kreu demokrat Lulzim Basha ka ripërsëritur edhe njëherë qëndrimin se zgjidhja e vetme e krizës politike në vend mbeten zgjedhjet e lira. Në një postim në Facebook, Basha teksa shpreh mirënjohje për PPE në lidhje me ...
VizionPlus | 21-Nov-2019 14:17
Kreu demokrat Lulzim Basha ka ripërsëritur edhe njëherë qëndrimin se zgjidhja e vetme e krizës politike në vend mbeten zgjedhjet e lira. Në një postim në Facebook, Basha teksa shpreh mirënjohje për PPE në lidhje me ...

PPE rezolutë me 10 pika për Shqipërinë
Përmes një rezolute me 10 pika Partitë Popullore Europiane, forca kryesore politike në Parlamentin Europian i ka kërkuar maxhorancës dhe opozitës në Shqipëri të ulen në dialog për të zgjidhur krizën politike. Në ...
ABCNews | 21-Nov-2019 15:16
Përmes një rezolute me 10 pika Partitë Popullore Europiane, forca kryesore politike në Parlamentin Europian i ka kërkuar maxhorancës dhe opozitës në Shqipëri të ulen në dialog për të zgjidhur krizën politike. Në ...

PPE rezolutë me 10 pika për zgjidhjen e krizën politike në Shqipëri
mapo.al Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të ...
Mapo | 21-Nov-2019 10:59
mapo.al Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të ...

Basha reagon pas rezolutës së PPE: Kriza sa vjen e thellohet
Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha, përmes një njoftimi në rrjetet sociale tha se, kriza po thellohet dhe se zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira. Kreu i PD Basha ka bërë publike edhe rezolutën e kongresit të ...
ABCNews | 21-Nov-2019 14:01
Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha, përmes një njoftimi në rrjetet sociale tha se, kriza po thellohet dhe se zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira. Kreu i PD Basha ka bërë publike edhe rezolutën e kongresit të ...

Basha takon Tusk: Na mbështet në kauzën për zgjedhje të lira
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se ka marrë mbështetjen e presidentit të ri të PPE, Donald Tusk në lidhje me përmbushjen e reformave për integrimin e vendit. Në një postim në Facebook, Basha nënvizon se gjatë ...
VizionPlus | 21-Nov-2019 11:06
Kreu demokrat Lulzim Basha ka deklaruar se ka marrë mbështetjen e presidentit të ri të PPE, Donald Tusk në lidhje me përmbushjen e reformave për integrimin e vendit. Në një postim në Facebook, Basha nënvizon se gjatë ...

Rezoluta e PPE/ Basha: Kriza sa vjen dhe thellohet, zgjidhja janë zgjedhjet e lira!
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas miratimit të rezolutës me 10 pika nga Kongresi i Partisë Popullore Evropianë për vendin tonë. Përmes një postimi në Facebook, Basha shprehet se rruga e Shqipërisë ...
Dritare | 21-Nov-2019 15:40
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar pas miratimit të rezolutës me 10 pika nga Kongresi i Partisë Popullore Evropianë për vendin tonë. Përmes një postimi në Facebook, Basha shprehet se rruga e Shqipërisë ...

Rezoluta e PPE për Shqipërinë/ Basha: Zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira
Kreu demokrat Lulzim Basha ka ripërsëritur edhe njëherë qëndrimin se zgjidhja e vetme e krizës politike në vend mbeten zgjedhjet e lira. Në një postim në Facebook, Basha teksa shpreh mirënjohje për PPE në lidhje me ...
Medial | 21-Nov-2019 14:17
Kreu demokrat Lulzim Basha ka ripërsëritur edhe njëherë qëndrimin se zgjidhja e vetme e krizës politike në vend mbeten zgjedhjet e lira. Në një postim në Facebook, Basha teksa shpreh mirënjohje për PPE në lidhje me ...

Rezoluta për Shqipërinë, PPE: Zgjidhni krizën politike, bëni zgjedhje të lira e të ndershme!
Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të lira e ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 10:35
Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të lira e ...

Basha pershendet rezoluten e PPE: Zgjidhja e vetme jane zgjedhjet e lira
“Kriza sa vjen dhe thellohet, zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira!” kështu shkruan në facebook, kryedemokrati Lulzim Basha ndërsa poston edhe rezolutën që Partitë Popullore Europiane miratuan sot për Shqipërinë. ...
Lajmi i Fundit | 21-Nov-2019 13:58
“Kriza sa vjen dhe thellohet, zgjidhja e vetme janë zgjedhjet e lira!” kështu shkruan në facebook, kryedemokrati Lulzim Basha ndërsa poston edhe rezolutën që Partitë Popullore Europiane miratuan sot për Shqipërinë. ...

Ngërçi për Kushtetuesen dhe tensionet mes palëve politike, reagon Lulzim Basha
Postuar: 21/11/2019 - 13:46 Në momentin që vendin po përjeton një krizë të thellë politike, lideri demokrat, Lulzim Basha shprehet se zgjidhja janë mbajtja e zgjedhjeve të lira Statusi i Bashës në rrjetet sociale ...
Sot.Al | 21-Nov-2019 13:48
Postuar: 21/11/2019 - 13:46 Në momentin që vendin po përjeton një krizë të thellë politike, lideri demokrat, Lulzim Basha shprehet se zgjidhja janë mbajtja e zgjedhjeve të lira Statusi i Bashës në rrjetet sociale ...

PPE rezolutë për Shqipërinë: Zgjidhni krizën politike me dialog
Partitë Popullore Evropiane hartojnë një rezolutë për Shqipërinë përmes së cilës inkurajojnë faktorët politike për zgjidhjen e krizës politike. Sipas PPE-ve, mazhoranca dhe opozita duhet të nisin dialogun, sikundër ...
RTSH | 21-Nov-2019 13:17
Partitë Popullore Evropiane hartojnë një rezolutë për Shqipërinë përmes së cilës inkurajojnë faktorët politike për zgjidhjen e krizës politike. Sipas PPE-ve, mazhoranca dhe opozita duhet të nisin dialogun, sikundër ...

PPE rezolutë për Shqipërinë: Zgjidhni krizën politike me dialog
Partitë Popullore Evropiane hartojnë një rezolutë për Shqipërinë përmes së cilës inkurajojnë faktorët politike për zgjidhjen e krizës politike. Sipas PPE-ve, mazhoranca dhe opozita duhet të nisin dialogun, sikundër ...
Medial | 21-Nov-2019 13:14
Partitë Popullore Evropiane hartojnë një rezolutë për Shqipërinë përmes së cilës inkurajojnë faktorët politike për zgjidhjen e krizës politike. Sipas PPE-ve, mazhoranca dhe opozita duhet të nisin dialogun, sikundër ...

PPE rezolutë me 10 pika për Shqipërinë: Jepini fund krizës politike, duhen zgjedhje të lira
Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të lira ...
Zeri | 21-Nov-2019 13:12
Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të lira ...

Basha takon Tusk: Do luftojmë për të merituar hapjen e negociatave
Kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me presidentin e sapo zgjedhur të PPE, Donald Tusk.
Top Channel | 21-Nov-2019 09:35
Kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me presidentin e sapo zgjedhur të PPE, Donald Tusk.

Miratohet rezoluta në PPE: Kriza në Shqipëri të zgjidhet përmes dialogut
Duke pranuar se Shqipëria po përballet me një krizë të thellë politike, Partitë Popullore Evropiane (PPE), kërkojnë nga Partia Socialiste dhe partitë opozitare që të ndërmarrin çdo përpjekje për të kapërcyer krizën ...
Gazeta Observer | 21-Nov-2019 11:41
Duke pranuar se Shqipëria po përballet me një krizë të thellë politike, Partitë Popullore Evropiane (PPE), kërkojnë nga Partia Socialiste dhe partitë opozitare që të ndërmarrin çdo përpjekje për të kapërcyer krizën ...

Miratohet rezoluta në PPE: Kriza në Shqipëri të zgjidhet përmes dialogut
Ky qëndrim është adoptuar zyrtarisht në bllok nga partite e djathta anëtare të PPE-së me anë të një rezolutë të posaçme për Shqipërinë, e miratuar në Kongresin e PPE-së që po mbahet në Zagreb. Duke “vlerësuar ...
Lajminet | 21-Nov-2019 11:39
Ky qëndrim është adoptuar zyrtarisht në bllok nga partite e djathta anëtare të PPE-së me anë të një rezolutë të posaçme për Shqipërinë, e miratuar në Kongresin e PPE-së që po mbahet në Zagreb. Duke “vlerësuar ...

Basha me Tusk: Do bindim BE-në siç bëmë me NATO-n dhe heqjen e vizave…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua me presidentin e ri të PPE, Donald Tusk. Ky i fundit ka qenë president i Këshillit Europian, kurse tani ka marrë përsipër detyrën e rëndësishme në krye të familjes ...
Standard | 21-Nov-2019 11:36
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua me presidentin e ri të PPE, Donald Tusk. Ky i fundit ka qenë president i Këshillit Europian, kurse tani ka marrë përsipër detyrën e rëndësishme në krye të familjes ...

PPE rezolutë për Shqipërinë: Zgjidhni krizën politike, bëni zgjedhje të lira
Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të lira e ...
ABCNews | 21-Nov-2019 10:41
Partitë e qendrës së djathtë europiane kërkojnë në mënyrë unanime zgjidhjen e krizës së thellë politike përmes dialogut mes PS dhe opozitës si dhe miratimin e një reforme elektorale që i hap rrugë zgjedhjeve të lira e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved