ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:03

Detaje/ Si kontrollonte grupi “Bajri” spitalin e Shkodrës dhe OSHEE

Detaje/ Si kontrollonte grupi “Bajri” spitalin e Shkodrës dhe OSHEE
mapo.al Zbardhen detaje nga operacioni i Policisë së Shtetit për arrestimin e 10 personave, pjesë e grupit “Bajri”. Arrestimet janë bërë në kaudër të operacionit “Oaz”. Të arrestuarit, të cilit kishin lidhje me grupin ...
Mapo | 21-Nov-2019 14:44
mapo.al Zbardhen detaje nga operacioni i Policisë së Shtetit për arrestimin e 10 personave, pjesë e grupit “Bajri”. Arrestimet janë bërë në kaudër të operacionit “Oaz”. Të arrestuarit, të cilit kishin lidhje me grupin ...

Gjykata caktoi 10 masa të reja për grupin ‘Bajri’, zbulohet ndikimi që kishte në Spitalin e Shkodrës. Kontrollonte edhe personelin (Emrat)
SHKODËR Gjykata e Shkodrës ka dokumentuar veprimtaritë e reja të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”, ndërsa në vijim të veprimeve ka caktuar edhe 10 masa të reja për disa prej personave, të cilat dyshohen si të ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 14:30
SHKODËR Gjykata e Shkodrës ka dokumentuar veprimtaritë e reja të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”, ndërsa në vijim të veprimeve ka caktuar edhe 10 masa të reja për disa prej personave, të cilat dyshohen si të ...

Grupi i “Bajrave”/ Gjykata jep 10 masa të reja sigurie
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, "Bajri" për 9 prej tyre janë ekzekutuar masat, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim.
Top Channel | 21-Nov-2019 14:24
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, "Bajri" për 9 prej tyre janë ekzekutuar masat, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim.

DETAJET/ Gjykata jep 10 masa të reja sigurie për grupin e “Bajrave”
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, “Bajri” për 9 prej tyre janë ekzekutuar masat, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim. Gjatë operacionit të sotëm për ...
GazetaTema | 21-Nov-2019 14:03
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, “Bajri” për 9 prej tyre janë ekzekutuar masat, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim. Gjatë operacionit të sotëm për ...

Duart edhe tek spitali i Shkodrës/ 9 të arrestuar të tjerë për grupin “Bajri”
Policia e Shtetit ka dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Për këtë arsye Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, teksa 9 ...
VizionPlus | 21-Nov-2019 14:11
Policia e Shtetit ka dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Për këtë arsye Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, teksa 9 ...

Zbardhet skema e grupit “Bajri”, ja çfarë bënte në Spitalin e Shkodrës. Dhjetë të arrestuar, nga shefi i maternitetit te kryeinfermierja
Zbardhen detajet e operacionit të kryer sot nga Policia e Shtetit për ekzekutimin e masave të sigurisë ndaj 10 personave. Policia ka ushtruar kontroll në 6 banesa, ndër to edhe në banesën e shtetases J. M., për të cilën ...
Telegraf | 21-Nov-2019 14:07
Zbardhen detajet e operacionit të kryer sot nga Policia e Shtetit për ekzekutimin e masave të sigurisë ndaj 10 personave. Policia ka ushtruar kontroll në 6 banesa, ndër to edhe në banesën e shtetases J. M., për të cilën ...

Policia dhe Gjykata nuk ndalen, caktohen 10 masa të reja për grupin e strukturuar “Bajri”
Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të ...
Lapsi | 21-Nov-2019 14:27
Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të ...

Policia dhe gjykata nuk ndalen, caktohen 10 masa të reja për grupin “Bajri”
Policia shqiptare ka vazhduar operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...
Klan Kosova | 21-Nov-2019 15:16
Policia shqiptare ka vazhduar operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...

Zbardhet skema e SKANDALIT/Arrestohen drejtuesit e Spitalit të Shkodrës, presioni nga grupi “Bajri” dhe vajza që i ‘rrënoi’ (EMRAT)
Postuar: 21/11/2019 - 14:45 Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot 10 masa të reja sigurie për persona të dyshuar të implikuar në rrjetin kriminal të grupit të ‘Bajrave’ ku në pranga kanë rënë shefi i shërbimeve te ...
Sot.Al | 21-Nov-2019 14:47
Postuar: 21/11/2019 - 14:45 Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot 10 masa të reja sigurie për persona të dyshuar të implikuar në rrjetin kriminal të grupit të ‘Bajrave’ ku në pranga kanë rënë shefi i shërbimeve te ...

Policia dhe Gjykata nuk ndalen, caktohen 10 masa të reja për grupin e strukturuar “Bajri”. Zbardhen veprimtaritë, si funksiononte skema
TIRANË Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...
BalkanWeb | 21-Nov-2019 13:46
TIRANË Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...

E FUNDIT/ Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej tyre janë ekzekutuar, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim. AbcNews bën me dije se arrestimet janë bërë në ...
TetovaSot | 21-Nov-2019 14:45
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej tyre janë ekzekutuar, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim. AbcNews bën me dije se arrestimet janë bërë në ...

EMRAT/ Bënin punësime tek OSHEE, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri
Zbardhen detajet e operacionit të kryer sot nga Policia e Shtetit për ekzekutimin e masave të sigurisë ndaj 10 personave pjesë e grupit “Bajri”. Gazetarja Glidona Daci bën të ditur për abcnews.al se arrestimet janë bërë ...
ABCNews | 21-Nov-2019 14:14
Zbardhen detajet e operacionit të kryer sot nga Policia e Shtetit për ekzekutimin e masave të sigurisë ndaj 10 personave pjesë e grupit “Bajri”. Gazetarja Glidona Daci bën të ditur për abcnews.al se arrestimet janë bërë ...

Gjykata caktoi 10 masa te reja per grupin ‘Bajri’, zbulohet ndikimi qe kishte ne Spitalin e Shkodres
SHKODËR Gjykata e Shkodrës ka dokumentuar veprimtaritë e reja të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”, ndërsa në vijim të veprimeve ka caktuar edhe 10 masa të reja për disa prej personave, të cilat dyshohen si të ...
Lajmi i Fundit | 21-Nov-2019 14:37
SHKODËR Gjykata e Shkodrës ka dokumentuar veprimtaritë e reja të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”, ndërsa në vijim të veprimeve ka caktuar edhe 10 masa të reja për disa prej personave, të cilat dyshohen si të ...

Pjesë e grupit kriminal ‘Bajri’ arrestohet një 32-vjeçare në Tiranë, si ushtrohej presion që ajo të ishte e emëruar formalisht si infermiere në Shkodër/ Ja sa para iu gjetën në banesë (EMRI)
Postuar: 21/11/2019 - 14:33 Policia e Shtetit ka finalizuar sot operacionin ‘Oaz’, nëpërmjet të cilit ka dokumentuar vepra të tjera penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Gjykata dha 10 masa të ...
Sot.Al | 21-Nov-2019 14:34
Postuar: 21/11/2019 - 14:33 Policia e Shtetit ka finalizuar sot operacionin ‘Oaz’, nëpërmjet të cilit ka dokumentuar vepra të tjera penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Gjykata dha 10 masa të ...

Gjykata cakton 10 masa të reja për grupin e strukturuar kriminal Bajri
Janë dokumentuar vepra të tjera penale të kryera nga pjesëtarët e grupit Bajri. Si rezultat i hetimeve dhe provave të grumbulluara nga policia, Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda, Tiranë ka caktuar 10 masa të ...
Dritare | 21-Nov-2019 14:17
Janë dokumentuar vepra të tjera penale të kryera nga pjesëtarët e grupit Bajri. Si rezultat i hetimeve dhe provave të grumbulluara nga policia, Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda, Tiranë ka caktuar 10 masa të ...

Policia dhe Gjykata nuk ndalen, caktohen 10 masa të reja për grupin e strukturuar “Bajri”. Zbardhen veprimtaritë, si funkiononte skema
TIRANË Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...
Medial | 21-Nov-2019 14:12
TIRANË Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...

E FUNDIT/ Mes tyre e dashura e Beharit, 10 arrestime të tjera për grupin “Bajri”
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej tyre janë ekzekutuar, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim. Mes tyre ështe edhe e dashura e Behar Bajrit. ...
ABCNews | 21-Nov-2019 13:48
Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej tyre janë ekzekutuar, ndërsa një shtetas është shpallur në kërkim. Mes tyre ështe edhe e dashura e Behar Bajrit. ...

Policia dhe Gjykata nuk ndalen, caktohen 10 masa të reja për grupin e strukturuar kriminal “Bajri”
TIRANË Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...
Medial | 21-Nov-2019 13:58
TIRANË Policia e Shtetit vijon operacionin e koduar “OAZ”, ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Kështu, Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ...

Policia e Shtetit dhe Gjykata ‘kopsitin’ dosjen e ‘Bajrit’, lëshohen 10 masa të reja për grupin e strukturuar kriminal, 1 person shpallet në kërkim (DETAJE)
Postuar: 21/11/2019 - 13:50 Policia e Shtetit ka dal me një njoftim ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale për grupin e strukturuar kriminal “Bajri’ , 9 u janë ekzekutuar masat, ndërsa një tjetër është ...
Sot.Al | 21-Nov-2019 13:55
Postuar: 21/11/2019 - 13:50 Policia e Shtetit ka dal me një njoftim ku thotë se janë dokumentuar të tjera vepra penale për grupin e strukturuar kriminal “Bajri’ , 9 u janë ekzekutuar masat, ndërsa një tjetër është ...

Gjykata jep vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”, 9 persona mbeten në burg
Në kuadër të operacionit të koduar “OAZ” janë dokumentuar vepra të tjera penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Gjykata jep 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, ...
Gazeta Express | 21-Nov-2019 13:55
Në kuadër të operacionit të koduar “OAZ” janë dokumentuar vepra të tjera penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Gjykata jep 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved