ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:24

Formimi i Qeverisë, Haziri tregon arsyet e vonesave

Formimi i Qeverisë, Haziri tregon arsyet e vonesave
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është deklaruar lidhur me vonesat për formimin e Qeverisë së ardhshme të Kosovës, në kohën kur në QNR ende nuk ka përfunduar rinumërimi i votave me kërkesë të ...
Top Channel | 20-Nov-2019 18:24
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është deklaruar lidhur me vonesat për formimin e Qeverisë së ardhshme të Kosovës, në kohën kur në QNR ende nuk ka përfunduar rinumërimi i votave me kërkesë të ...

Haziri për koalicionin LVV-LDK: Mos keni dert, nuk bëhet fjalë për ndarje të ‘kulaçit’
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se nuk ekziston asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LVV-LDK, si fitues të zgjedhjeve të ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 18:20
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se nuk ekziston asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LVV-LDK, si fitues të zgjedhjeve të ...

LDK i vendos këto dy kushte Vetëvendosje, për koalicion
Anëtari i Kryesisë së LDK-së dhe ish-kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, ka thënë se LDK i ka kusht për pjesëmarrje në qeveri postin e presidentit dhe atij të kryetarit të parlamentit. Svarqa, në “Debat Plus” me Ermal ...
AlbInfo | 20-Nov-2019 23:52
Anëtari i Kryesisë së LDK-së dhe ish-kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, ka thënë se LDK i ka kusht për pjesëmarrje në qeveri postin e presidentit dhe atij të kryetarit të parlamentit. Svarqa, në “Debat Plus” me Ermal ...

“LDK nuk heq dorë nga posti i presidentit dhe kryeparlamentarit”
Anëtari i Kryesisë së LDK-së dhe ish-kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, ka thënë se LDK i ka kusht për pjesëmarrje në qeveri postin e presidentit dhe atij të kryetarit të parlamentit. Svarqa, në RTV Dukagjini, ka ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 23:10
Anëtari i Kryesisë së LDK-së dhe ish-kryetari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, ka thënë se LDK i ka kusht për pjesëmarrje në qeveri postin e presidentit dhe atij të kryetarit të parlamentit. Svarqa, në RTV Dukagjini, ka ...

VV insistoi për takimin e liderëve, LDK thotë se takimi do të ndodhë javën e ardhshme
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme, transmeton KlanKosova Dy ...
Portalb | 20-Nov-2019 19:39
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme, transmeton KlanKosova Dy ...

VV insiston për takimin e liderëve, LDK thotë se takimi do të ndodhë kah mesi i javës së ardhshme
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme. Dy partitë mungesën e takimeve ...
Medial | 20-Nov-2019 19:26
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme. Dy partitë mungesën e takimeve ...

VV insiston për takimin e liderëve, LDK thotë se takimi do të ndodhë kah mesi i javës së ardhshme
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme. Dy partitë mungesën e takimeve ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 19:16
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme. Dy partitë mungesën e takimeve ...

Isa Mustafa: Me Kurtin takohemi në fund të javës, pas certifikimit më shpesh
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...
Medial | 20-Nov-2019 18:58
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...

Isa Mustafa: Me Kurtin takohemi në fund të javës, pas certifikimit më shpesh
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...
Arbresh | 20-Nov-2019 18:48
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...

Mustafa: Me Kurtin takohemi në fund të javës
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...
Zeri | 20-Nov-2019 18:44
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...

Haziri për koalicionit VV-LDK: Nuk bëhet fjalë për ndarje të ‘kulaçit’
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se nuk ekziston asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LVV-LDK, si fitues të zgjedhjeve të ...
Medial | 20-Nov-2019 18:41
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se nuk ekziston asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LVV-LDK, si fitues të zgjedhjeve të ...

Haziri për koalicionin: Nuk bëhet fjalë për ndarje të “kulaçit”
Lutfi Haziri, nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se nuk duhet të ketë dert askush sepse nuk ka asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni ...
Medial | 20-Nov-2019 18:41
Lutfi Haziri, nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se nuk duhet të ketë dert askush sepse nuk ka asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni ...

VV insiston për takimin e liderëve, LDK thotë se takimi do të ndodhë kah mesi i javës së ardhshme
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme. Dy partitë mungesën e takimeve ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 17:33
Përkundër vullnetit për bashkëqeverisje, tashmë kanë kaluar dy javë nga takimi i fundit mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës për formimin e qeverisjes së ardhshme. Dy partitë mungesën e takimeve ...

Haziri për koalicionin: Nuk bëhet fjalë për ndarje të “kulaçit”
Lutfi Haziri, nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se nuk duhet të ketë dert askush sepse nuk ka asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 18:38
Lutfi Haziri, nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), ka thënë se nuk duhet të ketë dert askush sepse nuk ka asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni ...

Haziri për koalicionit VV-LDK: Nuk bëhet fjalë për ndarje të ‘kulaçit’
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se nuk ekziston asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LVV-LDK, si fitues të zgjedhjeve të ...
Arbresh | 20-Nov-2019 18:35
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka thënë se nuk ekziston asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LVV-LDK, si fitues të zgjedhjeve të ...

Isa Mustafa për Express: Me Kurtin takohemi në fund të javës, pas certifikimit më shpesh
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 18:27
Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, dhe ai i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, do të takohen në fund të kësaj jave. Liderët e të dyja partive do të takohen për të shikuar deri ku ka arritur harmonizimi ...

Haziri i përgjigjet Kamishit: Mos ke dert, me VV’në s’kemi probleme për ndarjen e ‘kulaçit’
Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, i është përgjigjur zyrtarit të PDK’së, Bekim Haxhiut, i cili ka thënë se debati për zhvendosjen e lokacionit të stadiumit kombëar është nxitur me qëllim nga LDK dhe VV, pasi spo ...
InFokusi | 20-Nov-2019 18:15
Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, i është përgjigjur zyrtarit të PDK’së, Bekim Haxhiut, i cili ka thënë se debati për zhvendosjen e lokacionit të stadiumit kombëar është nxitur me qëllim nga LDK dhe VV, pasi spo ...

Lutfi Haziri tregon arsyet e vonesave për formimin e Qeverisë
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është deklaruar lidhur me vonesat për formimin e Qeverisë së ardhshme të Kosovës, në kohën kur në QNR ende nuk ka përfunduar rinumërimi i votave me kërkesë të ...
EkonomiaOnline | 20-Nov-2019 18:13
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është deklaruar lidhur me vonesat për formimin e Qeverisë së ardhshme të Kosovës, në kohën kur në QNR ende nuk ka përfunduar rinumërimi i votave me kërkesë të ...

Haziri i përgjigjet Kamishit: Mos ke dert, me VV’në s’kemi probleme për ndarjen e ‘kulaçit’
Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, i është përgjigjur zyrtarit të PDK’së, Bekim Haxhiut, i cili ka thënë se debati për zhvendosjen e lokacionit të stadiumit kombëar është nxitur me qëllim nga LDK dhe VV, pasi spo ...
Gazeta Express | 20-Nov-2019 18:08
Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, i është përgjigjur zyrtarit të PDK’së, Bekim Haxhiut, i cili ka thënë se debati për zhvendosjen e lokacionit të stadiumit kombëar është nxitur me qëllim nga LDK dhe VV, pasi spo ...

Formimi i Qeverisë, Haziri tregon arsyet e vonesave
Përmes një postimi në Facebook , Haziri porosit të gjithë ‘që të mos kenë dert, pasi nuk ka asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LDK-VV, si fitues të zgjedhjeve ...
Lajminet | 20-Nov-2019 18:00
Përmes një postimi në Facebook , Haziri porosit të gjithë ‘që të mos kenë dert, pasi nuk ka asnjë lloj ngërçi dhe asnjë lloj hezitimi sa i përket të ardhmes në ndërtimin e një koalicioni LDK-VV, si fitues të zgjedhjeve ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved