ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 02:36

Mourinho s’ishte zgjedhja e parë e Tottenham, ja kë donte presidenti

Mourinho s’ishte zgjedhja e parë e Tottenham, ja kë donte presidenti
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.
Top Channel | 20-Nov-2019 16:59
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.

Kimmich: Pochettino është trajner i mrekullueshëm
Mbrojtësi i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është trajner i mrekullueshëm.
Top Channel | 20-Nov-2019 15:47
Mbrojtësi i Bayern Munich, Joshua Kimmich ka thënë se ish-trajneri i Tottenham, Mauricio Pochettino është trajner i mrekullueshëm.

Kane i uron fat Pochettinos pas shkarkimit nga Tottenahm
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë fjalë të mira për ish-trajnerin Mauricio Pochettino.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:15
Sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane ka thënë fjalë të mira për ish-trajnerin Mauricio Pochettino.

Mourinho do të fitojë dyfishë më shumë se sa Pochettino te Tottenhami
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenhamit dhe vendin e tij do ta zë Jose Mourinho. Mopurinho i ka fituar tre tituj të Ligës Premier, si dhe dy në Serie A dhe një në La Liga. Portugezi do të ketë punë me ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 16:41
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenhamit dhe vendin e tij do ta zë Jose Mourinho. Mopurinho i ka fituar tre tituj të Ligës Premier, si dhe dy në Serie A dhe një në La Liga. Portugezi do të ketë punë me ...

Lamtumirë Pochettino; Dele Alli dhe Kane “përlotin” me mesazhet e tyre
Mauricio Pochettino nuk është më trajneri i Tottenham. Shkarkimi i tij u zyrtarizua mbrëmë dhe kjo shkaktoi shumë reagime. José Mourinho është emëruar në vend të argjentinasit, në stolin e “Spurs”, por në dhomën e ...
GazetaTema | 20-Nov-2019 11:54
Mauricio Pochettino nuk është më trajneri i Tottenham. Shkarkimi i tij u zyrtarizua mbrëmë dhe kjo shkaktoi shumë reagime. José Mourinho është emëruar në vend të argjentinasit, në stolin e “Spurs”, por në dhomën e ...

Moratti: I lumtur për Mourinhon, por ëndrra e të gjithëve është ta shohim përsëri te Interi
Massimo Moratti ka thënë se është shumë i lumtur për rolin e ri të Jose Mourinho në Tottenham, por shton se është ëndrra e të gjithëve është ta shohin përsëri në Inter. Mourinho mori rolin e trajnerin te Tottenhami pasi ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 15:21
Massimo Moratti ka thënë se është shumë i lumtur për rolin e ri të Jose Mourinho në Tottenham, por shton se është ëndrra e të gjithëve është ta shohin përsëri në Inter. Mourinho mori rolin e trajnerin te Tottenhami pasi ...

Prapaskena me Mourinhon, si Tottenham ia doli pas 12 vitesh!
Jose Mourinho u emërua sot në krye të Tottenham, pas thuajse një viti larg futbolli. Trajneri portugez kishte që në muajin dhjetor të vitit të shkuar që nuk drejtonte skuadër, pasi Manchester United vendosi ta ...
ABCNews | 20-Nov-2019 16:21
Jose Mourinho u emërua sot në krye të Tottenham, pas thuajse një viti larg futbolli. Trajneri portugez kishte që në muajin dhjetor të vitit të shkuar që nuk drejtonte skuadër, pasi Manchester United vendosi ta ...

Tottenham-Pochetino, shkarkim befasues, “gjelat” zgjedhin “specialin”, flet Mourinho
Jose Mourinho rikthehet në futbollin e rëndësishëm, këtë e bën duke marrë drejtimin e një prej dy finalistëve të Champions League sezonin e fundit, Tottenham Hotspur. “Special One” do është trajneri i ri i “gjelave” ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 10:04
Jose Mourinho rikthehet në futbollin e rëndësishëm, këtë e bën duke marrë drejtimin e një prej dy finalistëve të Champions League sezonin e fundit, Tottenham Hotspur. “Special One” do është trajneri i ri i “gjelave” ...

Pagat e dhjetë trajnerëve më të paguar në Ligën Premier – Mourinho bëhet i dyti pas emërimit te Tottenhami
Tottenham Hotspur e ka emëruar Jose Mourinhon si menaxherin e tyre të ri, por zyrtarizimi i tij do të ketë kosto të madhe për kryetarin Daniel Levy. Mourinho është zyrtarizuar gjatë ditës si trajner i Spurs, duke ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 13:53
Tottenham Hotspur e ka emëruar Jose Mourinhon si menaxherin e tyre të ri, por zyrtarizimi i tij do të ketë kosto të madhe për kryetarin Daniel Levy. Mourinho është zyrtarizuar gjatë ditës si trajner i Spurs, duke ...

Zyrtare: Këta do të jenë ndihmësit e Jose Mourinhos
Skuadra e West Ham e postoi një video të Jose Mourinho – ku u tall me trajnerin e ri të Tottenhamit. Tottenhami dhe West Ham United takohen të shtunën në kuadër të Premierligës, raporton GazetaBlic . Më herët këtë ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 17:19
Skuadra e West Ham e postoi një video të Jose Mourinho – ku u tall me trajnerin e ri të Tottenhamit. Tottenhami dhe West Ham United takohen të shtunën në kuadër të Premierligës, raporton GazetaBlic . Më herët këtë ...

Mourinho kompleton stafin, këta janë ndihmësit e tij
Jose Mourinho sot është emëruar trajner i Tottenhamit pasi që skuadra angleze shkarkoi Mauricio Pochettinon. Portugezi rikthehet në Premierligë pas aventurave me Chelsean dhe Manchester United, shkruan Indeksonline. Ai ...
Indeks Online | 20-Nov-2019 17:08
Jose Mourinho sot është emëruar trajner i Tottenhamit pasi që skuadra angleze shkarkoi Mauricio Pochettinon. Portugezi rikthehet në Premierligë pas aventurave me Chelsean dhe Manchester United, shkruan Indeksonline. Ai ...

Dhurata e parë për Mourinho-n, Tottenham gati për veprim
Mauricio Pochettino ka një meritë të madhe. Trajneri argjentinas dërgoi Tottenham në një nivel të lartë dhe Spurs janë prej vitesh një ndër skuadrat më të forta në Premier League dhe Europë. Ky sezon ka nisur shumë keq ...
ABCNews | 20-Nov-2019 13:53
Mauricio Pochettino ka një meritë të madhe. Trajneri argjentinas dërgoi Tottenham në një nivel të lartë dhe Spurs janë prej vitesh një ndër skuadrat më të forta në Premier League dhe Europë. Ky sezon ka nisur shumë keq ...

Mourinho bëhet trajneri i dytë më i paguar në botë, lë pas Kloppin dhe Zidanen
Trajneri portugez do të fitojë dyfishin e pagës së paraardhësit së tij, Mauricio Pochettino. Kjo është hera e parë që Tottenham emëron një trajner të kalibrit të Jose Mourinhos, me 25 tituj të fituar, dhe me një pagë ...
Lajminet | 20-Nov-2019 16:56
Trajneri portugez do të fitojë dyfishin e pagës së paraardhësit së tij, Mauricio Pochettino. Kjo është hera e parë që Tottenham emëron një trajner të kalibrit të Jose Mourinhos, me 25 tituj të fituar, dhe me një pagë ...

Dy super lojtarët e Liverpoolit mungojnë në ndeshjen e ardhshme të Premierligës
56-vjeçari, Jose Mourinho do të fitojë një pagë mahnitëse prej 15 milionë funtave në vit tek skuadra e tij e re, Tottenham, sipas Daily Mail. Jose Mourniho ka arritur marrëveshje me Spurs deri në fund të sezonit ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 16:33
56-vjeçari, Jose Mourinho do të fitojë një pagë mahnitëse prej 15 milionë funtave në vit tek skuadra e tij e re, Tottenham, sipas Daily Mail. Jose Mourniho ka arritur marrëveshje me Spurs deri në fund të sezonit ...

Pochettino gjen punë menjëherë pas shkarkimit nga Tottenham
Skuadra angleze të martën në mbrëmje ka vendosur që të ndërprejë bashkëpunimin me trajnerin argjentinas. Është Jose Mourinho që ka zënë vendin e tij te Tottenham, i cili ka qenë i papaunë që pas largimit nga Manchester ...
Lajminet | 20-Nov-2019 16:28
Skuadra angleze të martën në mbrëmje ka vendosur që të ndërprejë bashkëpunimin me trajnerin argjentinas. Është Jose Mourinho që ka zënë vendin e tij te Tottenham, i cili ka qenë i papaunë që pas largimit nga Manchester ...

“Nuk do ta menaxhoj kurrë Tottenhamin”, fjalët që Mourinho thoshte dikur
Jose Mourinho është bërë menaxheri i ri i Tottenham Hotspur pavarësisht se ka thënë përsëri në vitin 2015 se ai kurrë nuk do të mund ta menaxhonte klubin londinez nga respekti që ka për ish-klubin e tij, Chelsea. ...
Telegrafi | 20-Nov-2019 11:31
Jose Mourinho është bërë menaxheri i ri i Tottenham Hotspur pavarësisht se ka thënë përsëri në vitin 2015 se ai kurrë nuk do të mund ta menaxhonte klubin londinez nga respekti që ka për ish-klubin e tij, Chelsea. ...

Kjo është paga marramendëse e Jose Mourinhos tek Tottenhami
56-vjeçari, Jose Mourinho do të fitojë një pagë mahnitëse prej 15 milionë funtave në vit tek skuadra e tij e re, Tottenham, sipas Daily Mail. Jose Mourniho ka arritur marrëveshje me Spurs deri në fund të sezonit ...
InFokusi | 20-Nov-2019 16:27
56-vjeçari, Jose Mourinho do të fitojë një pagë mahnitëse prej 15 milionë funtave në vit tek skuadra e tij e re, Tottenham, sipas Daily Mail. Jose Mourniho ka arritur marrëveshje me Spurs deri në fund të sezonit ...

Mourinho nuk ishte zgjedhja e parë e Tottenham, ja kë donte presidenti
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.
Kosova Press | 20-Nov-2019 16:24
Jose Mourinho ka marrë vendin e Maurico Pochettino-s në drejtimin e skuadrës së Tottenhamit.

Kjo është paga marramendëse e Jose Mourinhos tek Tottenhami
Ish-trajneri i Tottenham, Harry Redknapp ka këshilluar Jose Mourinhon për të blerë sulmuesin e Real Madrid. Gareth Bale më herët ka luajtur në Tottenham para se të transferohej te “Los blancos” për 100 milionë euro. Ai ...
GazetaBlic | 20-Nov-2019 16:13
Ish-trajneri i Tottenham, Harry Redknapp ka këshilluar Jose Mourinhon për të blerë sulmuesin e Real Madrid. Gareth Bale më herët ka luajtur në Tottenham para se të transferohej te “Los blancos” për 100 milionë euro. Ai ...

Mourinho nis një aventurë të re, ja sfidat që e presin te Tottenham
Tottenham vendosi mbrëmjen e djeshme të shkarkojë trajnerin argjentinas, Maurizio Pocchettino, ndërsa paraditen e sotme njoftoi se në pankinë do të ulet portugezi Jose Mourinho, i cili ka nënshkruar një kontratë deri në ...
InFokusi | 20-Nov-2019 16:04
Tottenham vendosi mbrëmjen e djeshme të shkarkojë trajnerin argjentinas, Maurizio Pocchettino, ndërsa paraditen e sotme njoftoi se në pankinë do të ulet portugezi Jose Mourinho, i cili ka nënshkruar një kontratë deri në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved