ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 02:58

14 vite burg për Arbër Çekaj/ Droga në banane për një grup të madh kriminal

14 vite burg për Arbër Çekaj/ Droga në banane për një grup të madh kriminal
Prokuroria e Krimeve të Rënda më në fund ia doli mbanë të shpallë pretencën për Arbër Cekajn , Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn.
Top Channel | 20-Nov-2019 15:26
Prokuroria e Krimeve të Rënda më në fund ia doli mbanë të shpallë pretencën për Arbër Cekajn , Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn.

Kokaina në banane/ Nga ‘Toni Montana’ te ‘CR-77’, ja kodet në pakot me drogë, Prokuroria: Dyshohet ishte porositur nga 6 grupe kriminale
TIRANE Sipas prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, kjo për ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 13:56
TIRANE Sipas prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, kjo për ...

Dosja 613 kg kokainë në banane/ ‘Po presin me firmos,’ ‘Anti narkotiku..’, zbardhet biseda mes Arbër Çekaj e Donaldo Lushaj
Një bisedë e përgjuar mes biznesmentit Arbër Çekaj dhe të pandehurit Donaldo Lushaj, është një tjetër provë me të cilën Prokuroria për Krime të Rënda, ka implikuar ata në trafikun e sasisë rekord të kokainë gjetur në ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 13:19
Një bisedë e përgjuar mes biznesmentit Arbër Çekaj dhe të pandehurit Donaldo Lushaj, është një tjetër provë me të cilën Prokuroria për Krime të Rënda, ka implikuar ata në trafikun e sasisë rekord të kokainë gjetur në ...

Ekskluzive/“Fillimisht u interesua për përfitimet në rast të një bashkëpunimi”, Provat e prokurorisë në dosjen ndaj Arbër Çekajt
Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për “BalkanWeb” dosjen e plotë të Prokurorisë së krimeve të Rënda lidhur me tre të pandehurit e akuzuar për trafikimin e 613 kg kokainë, mes tyre edhe biznesmeni Arbën Çekaj, ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 13:11
Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për “BalkanWeb” dosjen e plotë të Prokurorisë së krimeve të Rënda lidhur me tre të pandehurit e akuzuar për trafikimin e 613 kg kokainë, mes tyre edhe biznesmeni Arbën Çekaj, ...

“Iu deshën shumë ditë për ndërrimin e disa vidave…”: Si u futën 613 kilogramë kokainë tek konteineri i Çekajt
Prokuroria ka kërkuar 21 vite burg sot për Arbër Çekajn me akuza të rënda si “tafik i lëndëve narkotike”; “Grup i struktruar kriminal” dhe “Kryerje e veprave penale nga organizata kriminale”. Çekaj është i akuzuari ...
ABCNews | 20-Nov-2019 17:01
Prokuroria ka kërkuar 21 vite burg sot për Arbër Çekajn me akuza të rënda si “tafik i lëndëve narkotike”; “Grup i struktruar kriminal” dhe “Kryerje e veprave penale nga organizata kriminale”. Çekaj është i akuzuari ...

613 kg kokainë në banane/ “Po presin me firmos,” “Anti narkotiku..”, zbardhet biseda mes Arbër Çekaj e Donaldo Lushaj
Një bisedë e përgjuar mes biznesmenit Arbër Çekaj dhe të pandehurit Donaldo Lushaj, është një tjetër provë me të cilën Prokuroria për Krime të Rënda, ka implikuar ata në trafikun e sasisë rekord të kokainë gjetur në ...
Telegraf | 20-Nov-2019 14:06
Një bisedë e përgjuar mes biznesmenit Arbër Çekaj dhe të pandehurit Donaldo Lushaj, është një tjetër provë me të cilën Prokuroria për Krime të Rënda, ka implikuar ata në trafikun e sasisë rekord të kokainë gjetur në ...

613 kg kokainë/ Çekaj: Pse e ndërpretë në mes aksionin? Jam i pafajshëm
Po bëhet në këto momenti gjyqi për Arbër Cekajn i cili akuzohet për përfshirjen në 613 kilogramë kokainë që u kap në portin e Durrësit.
Top Channel | 20-Nov-2019 12:55
Po bëhet në këto momenti gjyqi për Arbër Cekajn i cili akuzohet për përfshirjen në 613 kilogramë kokainë që u kap në portin e Durrësit.

“CR-77”, “Tony Montana”: Kodet e grupeve kriminale që kishin porosituar kokainën tek konteineri i Arbër Çekajt
Referuar pretencës së prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, ...
ABCNews | 20-Nov-2019 15:07
Referuar pretencës së prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, ...

EKSKLUZIVE / Jepet pretenca e Prokurorisë për Krime të Rënda ndaj Arbër Çekaj (dokumenti)
Shtyhet pretenca për Arber Çekajn, Armando Pezakun dhe Denaldo Lushajn. Gazetarja e ABC News Glidona Daci raporton se shkak është bërë mungesa e avokatëve mbrojtës, Maksim Haxhia dhe Arben Prenga. Çekaj është i dyshuar ...
ABCNews | 20-Nov-2019 14:39
Shtyhet pretenca për Arber Çekajn, Armando Pezakun dhe Denaldo Lushajn. Gazetarja e ABC News Glidona Daci raporton se shkak është bërë mungesa e avokatëve mbrojtës, Maksim Haxhia dhe Arben Prenga. Çekaj është i dyshuar ...

Prokuroria kërkon 32 vjet burg për tre të pandehur për kokainën kolumbiane
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Pretenca e prokurorit Edvin Kondili thotë se Arbër Çekaj, Donaldo Lushaj dhe Armando Pezaku kanë funksionuar si grup i ...
Reporter | 20-Nov-2019 16:48
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Pretenca e prokurorit Edvin Kondili thotë se Arbër Çekaj, Donaldo Lushaj dhe Armando Pezaku kanë funksionuar si grup i ...

613 kg kokainë/ Zbulohen kodet në pakot me drogë, Prokuroria: Dyshohet ishte porositur nga 6 grupe kriminale
Sipas prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, kjo për faktin ...
Lapsi | 20-Nov-2019 14:26
Sipas prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, kjo për faktin ...

Drogë në banane, 14 vjet burgim për Arbër Çekajn
Prokuroria e Krimeve të Rënda më në fund ia doli mbanë të shpallë pretencën për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn. Për Çekajn, Prokuroria kërkoi në aplikim të gjykimit të shkurtuar dënimin e tij me 14 ...
EkonomiaOnline | 20-Nov-2019 15:33
Prokuroria e Krimeve të Rënda më në fund ia doli mbanë të shpallë pretencën për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn. Për Çekajn, Prokuroria kërkoi në aplikim të gjykimit të shkurtuar dënimin e tij me 14 ...

Fshehu drogën në banane për një grup të madh kriminal, dënohet me 14 vjet burg
Për Cekajn, prokuroria kërkoi në aplikim të gjykimit të shkurtuar dënimin e tij me 14 vite burgim. Prokurori kërkoi që sasia më e madhe e kokainës e kapur deri më sot në vendin tonë të mos asgjësohet derisa të ...
Lajminet | 20-Nov-2019 15:22
Për Cekajn, prokuroria kërkoi në aplikim të gjykimit të shkurtuar dënimin e tij me 14 vite burgim. Prokurori kërkoi që sasia më e madhe e kokainës e kapur deri më sot në vendin tonë të mos asgjësohet derisa të ...

“Komplot për të fshehur trafikantët e vërtetë”, Arbër Çekaj flet në gjyq: Ndaloni këtë procedurë të rrezikshme të Prokurorisë
“Nëse do dija gjë për drogën e gjetur në kontenierin e CMA-CGM që në momentin kur ngarkesa e javës 02 kur u mbajt për të paktën 5 ditë për inspektim, kisha ikur menjëherë në çdo kontinent, biles edhe në vende ku nuk ka ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 12:13
“Nëse do dija gjë për drogën e gjetur në kontenierin e CMA-CGM që në momentin kur ngarkesa e javës 02 kur u mbajt për të paktën 5 ditë për inspektim, kisha ikur menjëherë në çdo kontinent, biles edhe në vende ku nuk ka ...

Droga në banane, 14 vjet burgim për Arbër Çekajn
Prokuroria e Krimeve të Rënda më në fund ia doli mbanë të shpallë pretencën për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn. Për Çekajn, Prokuroria kërkoi në aplikim të gjykimit të shkurtuar dënimin e tij me 14 ...
Klan Kosova | 20-Nov-2019 15:19
Prokuroria e Krimeve të Rënda më në fund ia doli mbanë të shpallë pretencën për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn. Për Çekajn, Prokuroria kërkoi në aplikim të gjykimit të shkurtuar dënimin e tij me 14 ...

“Më ka ndodhur diçka e keqe”, argumenti i fortë i Prokurorisë për biznesmenin Arbër Çekaj. Zbulohet biseda me shtetasin spanjoll
Biseda me një shtetas spanjoll është argumenti i fortë që ka paraqitur sot nga organi i akuzës për biznesmenin Arbër Çekaj i arrestuar për trafikimin e 613 kg kokainë, gjetur në kontenierët me banane. Ne seancën e sotme ...
BalkanWeb | 20-Nov-2019 11:59
Biseda me një shtetas spanjoll është argumenti i fortë që ka paraqitur sot nga organi i akuzës për biznesmenin Arbër Çekaj i arrestuar për trafikimin e 613 kg kokainë, gjetur në kontenierët me banane. Ne seancën e sotme ...

Nga ‘Toni Montana’ te ‘CR-77’, Prokuroria: Dyshohet te ishte porositur nga 6 grupe kriminale
TIRANE Sipas prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, kjo për ...
Lajmi i Fundit | 20-Nov-2019 14:03
TIRANE Sipas prokurorisë për Krime të Rënda, ngarkesa prej 613 kg kokainë e gjetur në kontenierët me banane më 27 shkurt të vitit të kaluar në Durrës, ka dyshime se ishte porositur nga gjashtë grupe kriminale, kjo për ...

“Komplot për të fshehur trafikantët e vërtetë”, Arbër Çekaj flet në gjyq: Ndaloni këtë procedurë të rrezikshme
“ Nëse do dija gjë për drogën e gjetur në kontenierin e CMA-CGM që në momentin kur ngarkesa e javës 02 kur u mbajt për të paktën 5 ditë për inspektim, kisha ikur menjëherë në çdo kontinent, biles edhe në vende ku nuk ka ...
Lapsi | 20-Nov-2019 12:46
“ Nëse do dija gjë për drogën e gjetur në kontenierin e CMA-CGM që në momentin kur ngarkesa e javës 02 kur u mbajt për të paktën 5 ditë për inspektim, kisha ikur menjëherë në çdo kontinent, biles edhe në vende ku nuk ka ...

Dëshmia e Arbër Çekajt: Jam i pafajshëm, Prokuroria komplot kundër meje
Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Abi Gardën” që kishte porositur bananet ku një vit me parë u kapën 613 kg kokainë ka mohuar lidhjen me këtë ngjarje dhe akuzat për trafik ndërkombëtar droge. Është zbardhur dëshmia e ...
Gazeta Dita | 20-Nov-2019 13:03
Arbër Çekaj, pronari i kompanisë “Abi Gardën” që kishte porositur bananet ku një vit me parë u kapën 613 kg kokainë ka mohuar lidhjen me këtë ngjarje dhe akuzat për trafik ndërkombëtar droge. Është zbardhur dëshmia e ...

Arber Cekaj “hap letrat” ne gjykate: Pse e ndaluat operacionin e 613 kg kokaine, kush fshihet pas?!
Biznesmeni Arber Cekaj ka shperthyer sot ne gjykate me akuza te forta ne drejtim te policise dhe prokurorise. Ai ka theksuar se aksioni i kapjes se 613 kg droge ne kontejneret e porositur prej tij me banane jashte ...
Lajmi i Fundit | 20-Nov-2019 12:58
Biznesmeni Arber Cekaj ka shperthyer sot ne gjykate me akuza te forta ne drejtim te policise dhe prokurorise. Ai ka theksuar se aksioni i kapjes se 613 kg droge ne kontejneret e porositur prej tij me banane jashte ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved