ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:42

Shfaqen kandidatët e parë për stolin e Tottenham, mes tyre dhe Ancelotti

Shfaqen kandidatët e parë për stolin e Tottenham, mes tyre dhe Ancelotti
Vetëm pak minuta pasi klubi i Tottenham ka deklaruar se ka shkarkuar trajnerin Mauricio Pochettino, kanë qarkulluar emrat e parë mbi atë që do të jetë pasardhësi i tij në stolin e skuadrës londineze. Sigurisht, ...
Lexo | 19-Nov-2019 23:03
Vetëm pak minuta pasi klubi i Tottenham ka deklaruar se ka shkarkuar trajnerin Mauricio Pochettino, kanë qarkulluar emrat e parë mbi atë që do të jetë pasardhësi i tij në stolin e skuadrës londineze. Sigurisht, ...

Mourinho gati të marr drejtimin e Tottenham
Mauricio Pochettino është larguar nga Tottenham pas pesë-vjet e gjysmë në klub. Argjentinasi mund të mos ketë fituar një trofe gjatë kohës së tij në veri të Londrës, por ai gjithmonë do të mbahet mend. Ai mori një ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 22:30
Mauricio Pochettino është larguar nga Tottenham pas pesë-vjet e gjysmë në klub. Argjentinasi mund të mos ketë fituar një trofe gjatë kohës së tij në veri të Londrës, por ai gjithmonë do të mbahet mend. Ai mori një ...

Tottenham shkarkon trajnerin Pochettino
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenham. Klubi ka shkarkuar teknikun argjentinas si pasojë e rezultateve të dobëta ne këtë sezon. Në premier league, Tottenham ështe 20 pikë larg nga kryesuesit e Liverpool. ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 21:15
Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenham. Klubi ka shkarkuar teknikun argjentinas si pasojë e rezultateve të dobëta ne këtë sezon. Në premier league, Tottenham ështe 20 pikë larg nga kryesuesit e Liverpool. ...

Pas shkarkimit të Pochettinos, Mourinho merr drejtimin e Tottenhamit?
Jose Mourinho është një kandidat serioz për ta zëvendësuar Mauricio Pochettinon te Tottenhami, raporton “Sky Sports”, transmeton zeri.info Pochettino u shkarkua sot nga pozita e trajnerit të klubit londinez pas fillimit ...
Zeri | 19-Nov-2019 22:22
Jose Mourinho është një kandidat serioz për ta zëvendësuar Mauricio Pochettinon te Tottenhami, raporton “Sky Sports”, transmeton zeri.info Pochettino u shkarkua sot nga pozita e trajnerit të klubit londinez pas fillimit ...

Dy të rinj dhe Ançeloti, hapet gara për trajnerin e ri të Totenhemit
Vetëm pak minuta pasi klubi i Totenhem ka deklaruar se ka shkarkuar trajnerin Mauricio Poçetino, kanë qarkulluar emrat e parë mbi atë që do të jetë pasardhësi i tij në stolin e skuadrës londineze. Sigurisht, kandidatët ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 22:15
Vetëm pak minuta pasi klubi i Totenhem ka deklaruar se ka shkarkuar trajnerin Mauricio Poçetino, kanë qarkulluar emrat e parë mbi atë që do të jetë pasardhësi i tij në stolin e skuadrës londineze. Sigurisht, kandidatët ...

Ky do të jetë zëvendësuesi i Pochettinos te Tottenham
Klubi londinez përmes një komunikate njoftoi se ka shkarkuar nga detyra trajnerin Mauricio Pochettinho. Ky i fundit ishte në krye të klubit për pesë vite, por pa arritur të fitonte ndonjë trofe edhe pse arriti në ...
Lajminet | 19-Nov-2019 22:11
Klubi londinez përmes një komunikate njoftoi se ka shkarkuar nga detyra trajnerin Mauricio Pochettinho. Ky i fundit ishte në krye të klubit për pesë vite, por pa arritur të fitonte ndonjë trofe edhe pse arriti në ...

Tottenham shkarkon Mauricio Pochettinon, Mourinho dhe Allegri mund ta pasojnë
Në mënyrë befasuese Tottenham Hotspur shkarkon nga detyra pas 5 vitesh e gjysmë trajnerin Mauricio Pochettino. Mbrëmjen e kësaj të marte presidenti Daniel Levy i ka dhënë fund bashkëpunimit me teknikun argjentinas që ...
Shenja | 19-Nov-2019 22:05
Në mënyrë befasuese Tottenham Hotspur shkarkon nga detyra pas 5 vitesh e gjysmë trajnerin Mauricio Pochettino. Mbrëmjen e kësaj të marte presidenti Daniel Levy i ka dhënë fund bashkëpunimit me teknikun argjentinas që ...

Tottenhami e shkarkon Pochettinon
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit pas rezultateve jo të mira që e pozicionojnë klubin në vend të 14-të në Ligën e Premier. “Kemi hezituar shumë për ta bërë këtë ndryshim dhe nuk ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 22:00
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit pas rezultateve jo të mira që e pozicionojnë klubin në vend të 14-të në Ligën e Premier. “Kemi hezituar shumë për ta bërë këtë ndryshim dhe nuk ...

Zyrtare: Tottenhami e shkarkon Pochettinon
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi në top katërshe të Premierligës ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 21:53
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi në top katërshe të Premierligës ...

Zyrtare: Tottenhami e shkarkon Pochettinon
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi në top katërshe të Premierligës ...
Albportali | 19-Nov-2019 21:30
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi në top katërshe të Premierligës ...

Tottenham shkarkon trajnerin më të suksesshëm në histori
Tottenham ka shkarkuar nga detyra trajnerin Mauricio Pochettino. Nënkampionët e Evropës i japin fund bashkëpunimit pesë vjeçar me teknikun argjentinas, shkruan Indeksonline. 47 vjeçari është bërë më i suksesshmi në ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 21:28
Tottenham ka shkarkuar nga detyra trajnerin Mauricio Pochettino. Nënkampionët e Evropës i japin fund bashkëpunimit pesë vjeçar me teknikun argjentinas, shkruan Indeksonline. 47 vjeçari është bërë më i suksesshmi në ...

ZYRTARE: Klubi anglez pushon heroin e heshtur, pritet një emër “big”
Një lajm i fortë është publikuar mbrëmjen e sotme. Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenham. Ai është shkarkuar nga klubi që një sezon më parë çoi deri në finalen e Champions Leagues. Argjentinasi nuk arriti ...
Politiko | 19-Nov-2019 21:28
Një lajm i fortë është publikuar mbrëmjen e sotme. Mauricio Pochettino nuk është më trajner i Tottenham. Ai është shkarkuar nga klubi që një sezon më parë çoi deri në finalen e Champions Leagues. Argjentinasi nuk arriti ...

Legjenda angleze reagon pas shkarkimit të Pochettinos, thotë se Tottenhami nuk mund të gjejë më të mirë se ai
Tottenhami e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Mauricio Pochettino, transmeton zeri.info Ai e drejtoi Tottenhamin drejt katërshes së parë në Premierligë në katër prej pesë edicioneve në krye të ekipit, derisa gjithashtu ...
Zeri | 19-Nov-2019 21:28
Tottenhami e ka shkarkuar nga detyra trajnerin Mauricio Pochettino, transmeton zeri.info Ai e drejtoi Tottenhamin drejt katërshes së parë në Premierligë në katër prej pesë edicioneve në krye të ekipit, derisa gjithashtu ...

Pasuesi i Pochettino, Tottenham në bisedime me strategun e Leicester!
Lajmi më befasues i ditës së sotme ishte padiskutim shkarkimi i trajnerit Mauricio Pochettino nga bordi i Tottenham. Strategu argjentinas drejtoi “Spurs” për plot 5 sezone dhe ky ishte sezoni i tij i gjashtë në krye të ...
ABCNews | 19-Nov-2019 21:13
Lajmi më befasues i ditës së sotme ishte padiskutim shkarkimi i trajnerit Mauricio Pochettino nga bordi i Tottenham. Strategu argjentinas drejtoi “Spurs” për plot 5 sezone dhe ky ishte sezoni i tij i gjashtë në krye të ...

Tottenhami e shkarkon Pochettinon
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit pas rezultateve jo të mira që e pozicionojnë klubin në vend të 14-të në Ligën e Premier. “Kemi hezituar shumë për ta bërë këtë ndryshim dhe nuk ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 21:22
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit pas rezultateve jo të mira që e pozicionojnë klubin në vend të 14-të në Ligën e Premier. “Kemi hezituar shumë për ta bërë këtë ndryshim dhe nuk ...

Asgjë nuk e shpëton Pochettinon, projektohet pasuesi i tij në krye te Tottenham
Është e vështirë të mendosh që Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i Tottenham edhe sezonin e ardhshëm. Tekniku argjentinas do të paguaj shtrenjtë këtë fillim sezoni negativ, apo disa humbje të shëmtuara si ajo 7-2 ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:22
Është e vështirë të mendosh që Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i Tottenham edhe sezonin e ardhshëm. Tekniku argjentinas do të paguaj shtrenjtë këtë fillim sezoni negativ, apo disa humbje të shëmtuara si ajo 7-2 ...

Tottenhami e shkarkon Pochettinon
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit pas rezultateve jo të mira që e pozicionojnë klubin në vend të 14-të në Ligën e Premier. “Kemi hezituar shumë për ta bërë këtë ndryshim dhe nuk ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 20:58
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit pas rezultateve jo të mira që e pozicionojnë klubin në vend të 14-të në Ligën e Premier. “Kemi hezituar shumë për ta bërë këtë ndryshim dhe nuk ...

Zyrtare: Tottenhami e shkarkon Pochettinon Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. {425307} Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi...
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Lexoni edhe: Ismajli kërkohet nga klubet italiane Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 21:20
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Lexoni edhe: Ismajli kërkohet nga klubet italiane Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, ...

“Gjelat” e shkarkojnë Pochettino-n
Mauricio Pochettino është shkarkuar sonte nga pozita e trajnerit të Tottenham Hotspur. Klubi ka konfirmuar pak qaste më parë se ka marrë këtë vendim ndaj njeriut që e drejtoi për pesë vjet radhazi, shkruan Goal, ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 21:17
Mauricio Pochettino është shkarkuar sonte nga pozita e trajnerit të Tottenham Hotspur. Klubi ka konfirmuar pak qaste më parë se ka marrë këtë vendim ndaj njeriut që e drejtoi për pesë vjet radhazi, shkruan Goal, ...

Zyrtare: Tottenhami e shkarkon Pochettinon
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi në top katërshe të Premierligës ...
InFokusi | 19-Nov-2019 21:17
Tottenham Hotspur e ka shkarkuar Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit të ekipit, pas plot vjetëve në detyrë. Nën udhëheqjen e Pochettinos gjatë kësaj periudhe, Tottenhami përfundoi në top katërshe të Premierligës ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved