ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 04:30

“Larg duart nga Kosova”, parullat e tjera që u hapën brenda dhe jashtë “Air Albania Stadium”

“Larg duart nga Kosova”, parullat e tjera që u hapën brenda dhe jashtë “Air Albania Stadium”
Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, përveç ceremonisë zyrtare, pati edhe një organizim jashtë agjendës zyrtare që drejtohej nga grupe të ndryshme tifozësh.
Top Channel | 18-Nov-2019 12:18
Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, përveç ceremonisë zyrtare, pati edhe një organizim jashtë agjendës zyrtare që drejtohej nga grupe të ndryshme tifozësh.

Didier Deschamps: Stadium i mrekullueshëm, por Shqipëria s’kishte shanse të na merrte pikë
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj Shqipërisë në “Air Albania Stadium”, ku edhe ka festuar 100 pankinat si trajner i “gjelave”. Pyetjes së gazetarëve shqiptarë, pasi foli me ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 20:01
Trajneri i Francës, Didier Deschamps, ka folur pas ndeshjes së fituar ndaj Shqipërisë në “Air Albania Stadium”, ku edhe ka festuar 100 pankinat si trajner i “gjelave”. Pyetjes së gazetarëve shqiptarë, pasi foli me ...

“Shpresoj të bëhet edhe teatri i ri”, Robert Ndrenika në stadium për ndeshjen Shqipëri-Francë
TIRANE Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi. atyrisht që ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 10:44
TIRANE Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi. atyrisht që ...

Robert Ndrenika ndjek ”Shqipëri-Francë” në stadium dhe shpreh një dëshirë: Shpresoj të bëhet edhe teatri i ri
Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi.
Top Channel | 18-Nov-2019 10:08
Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi.

FOTOT: Këta janë VIP-at që “pushtuan” shkallët e stadiumit
Mbrëmjen e kësaj të diele 17 nëntori u luajt ndeshja Shqipëri-Francë. Kjo e fundit ishte e veçantë më së shumti për shkak se u luajt në ‘shtëpinë e re’ të futbollit shqiptar, në stadiumin “Air Albania”. Të shumtë kanë ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 11:05
Mbrëmjen e kësaj të diele 17 nëntori u luajt ndeshja Shqipëri-Francë. Kjo e fundit ishte e veçantë më së shumti për shkak se u luajt në ‘shtëpinë e re’ të futbollit shqiptar, në stadiumin “Air Albania”. Të shumtë kanë ...

‘Shpresojmë mos dëgjojmë tentativë për të ndryshuar emrin e vendit ‘ , Meta reagon për stadiumin: Gjithmonë do themi do shkojmë te ‘Qemal Stafa’
Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka reaguar në rrjetin social “Facebook” arsyen se pse nuk ishte i pranishëm në ndeshjen, Shqipëri-Francë. Ai e ka ndjekur nga shtëpia e tij duke përshëndetur ekipin kuqezinj për ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 23:52
Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka reaguar në rrjetin social “Facebook” arsyen se pse nuk ishte i pranishëm në ndeshjen, Shqipëri-Francë. Ai e ka ndjekur nga shtëpia e tij duke përshëndetur ekipin kuqezinj për ...

Të vetmit shqiptarë në stadium që përkrahën Francën, familja e ish-futbollistit na surprizoi
Ndëshja e mbrëmshme mes shqipërisë dhe francës u ndjek me vëmendje në çdo detaj për për dy arsye kryesore, e para ka të bëjë me faktin se luanim përballë një kombëtareje të madhe dhe e dyta se për herë të parë u luajt ...
Telegraf | 18-Nov-2019 15:41
Ndëshja e mbrëmshme mes shqipërisë dhe francës u ndjek me vëmendje në çdo detaj për për dy arsye kryesore, e para ka të bëjë me faktin se luanim përballë një kombëtareje të madhe dhe e dyta se për herë të parë u luajt ...

Shuplaka për Rilindjen/ PS-ja në Shkodër braktis votimet në Parti. Shqiptarët inagurojnë stadiumin me thirrjet “Rama Ik!”
Shqiptarët inaugurojnë stadiumin Kombëtar me thirrjet “Rama ik” Mbrëmë, edhe pse qeveria u mundua që ta kthejë në festë propagande inaugurimin e Stadiumit Kombëtar, u shënua incidenti i parë në Arenën Kombëtare “Air ...
Telegraf | 18-Nov-2019 12:52
Shqiptarët inaugurojnë stadiumin Kombëtar me thirrjet “Rama ik” Mbrëmë, edhe pse qeveria u mundua që ta kthejë në festë propagande inaugurimin e Stadiumit Kombëtar, u shënua incidenti i parë në Arenën Kombëtare “Air ...

Foto/ ‘Gafa’ e FSHF-së në inaugurimin e stadiumit, detaji që tregon të vërtetën e ‘hidhur’
TIRANË Federata Shqiptare e Futbollit hapi siparin e stadiumit të ri të Kombëtares së Shqipërisë ndërsa të pranishëm në këtë ceremoni ishin personalitet të ndryshe nga bota e futbollit. I ftuar nderi ishte edhe ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 23:03
TIRANË Federata Shqiptare e Futbollit hapi siparin e stadiumit të ri të Kombëtares së Shqipërisë ndërsa të pranishëm në këtë ceremoni ishin personalitet të ndryshe nga bota e futbollit. I ftuar nderi ishte edhe ...

Mungoi në stadium, Meta sqaron arsyen
Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen se përse nuk ishte i pranishëm në stadium në sfidën mes Shqipërisë e Francës. Në një postim në Facebook, Meta duke shprehur vlerësime për tifozat Kuq e Zi shprehet se nuk ishte ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 07:57
Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen se përse nuk ishte i pranishëm në stadium në sfidën mes Shqipërisë e Francës. Në një postim në Facebook, Meta duke shprehur vlerësime për tifozat Kuq e Zi shprehet se nuk ishte ...

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...
Top Channel | 17-Nov-2019 22:23
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...

Problemet me personat me aftësi të kufizuar, reagon FSHF!
Ditën e djeshme, u luajt takimi mes Shqipërisë dhe Francës, sfidë që inaguroi dhe stadiumin e ri kombëtar, “Air Albania”. Rreth 22 mijë tifozë ishin të pranishëm në stadium dhe disa problematika, nuk munguan. Një prej ...
ABCNews | 18-Nov-2019 21:32
Ditën e djeshme, u luajt takimi mes Shqipërisë dhe Francës, sfidë që inaguroi dhe stadiumin e ri kombëtar, “Air Albania”. Rreth 22 mijë tifozë ishin të pranishëm në stadium dhe disa problematika, nuk munguan. Një prej ...

Presidenti Meta sqaron arsyen pse nuk shkoi sot në stadium
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...
Telegraf | 17-Nov-2019 23:08
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...

Inagurimi i “Air Albania Stadium”/ Rama: E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:22
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.

Tifozat Kuq e Zi kujtojnë stadiumin “ Qemal Stafa” përmes një koreografie gjigande me shqiponjë
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:39
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...

VIDEO/ “U bënë gropat gati për patate”, ironia në rrjet me fushën e dëmtuar në “Air Albania Stadium”
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:34
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...

Elozhe për tifozët, mungesa në stadium dhe ironi: Presidenti Meta ka një premtim
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Z.Ilir Meta, është një tifoz i futbollit dhe kombëtares kuqezi, por mbrëmë nuk ishte i pranishëm në duelin e zhvilluar kundër Francës në “Air Albania Stadium”. Kreut të shtetit nuk ...
ABCNews | 18-Nov-2019 09:15
Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Z.Ilir Meta, është një tifoz i futbollit dhe kombëtares kuqezi, por mbrëmë nuk ishte i pranishëm në duelin e zhvilluar kundër Francës në “Air Albania Stadium”. Kreut të shtetit nuk ...

Era: Po kontribuoj për modën
Era Istrefi, ka thënë se ajo përpos muzikës po kontribuon për modën. Era Istrefi, e cila mbrëmë e promovoi stadiumin e ri të Shqipërisë, Air Albania duket se pos muzikës dhe artit që kontribuon për muzikën ajo bën edhe ...
InFokusi | 18-Nov-2019 23:26
Era Istrefi, ka thënë se ajo përpos muzikës po kontribuon për modën. Era Istrefi, e cila mbrëmë e promovoi stadiumin e ri të Shqipërisë, Air Albania duket se pos muzikës dhe artit që kontribuon për muzikën ajo bën edhe ...

Era: Po kontribuoj për modën (FOTO)
Era Istrefi, ka thënë se ajo përpos muzikës po kontribuon për modën Era Istrefi, e cila mbrëmë e promovoi stadiumin e ri të Shqipërisë, Air Albania duket se pos muzikës dhe artit që kontribuon për muzikën ajo bën edhe ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:06
Era Istrefi, ka thënë se ajo përpos muzikës po kontribuon për modën Era Istrefi, e cila mbrëmë e promovoi stadiumin e ri të Shqipërisë, Air Albania duket se pos muzikës dhe artit që kontribuon për muzikën ajo bën edhe ...

FSHF  fiton gati 500 mijë euro për një natë në impiantin e ri “Air Albania Stadium”
Mbrëmë edhe zyrtarisht u përurua stadiumi i ri i Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania” në Tiranë, ndërsa nderin për të shkelur të parët si mysafir në këtë impiant e patën Kmapionët e Botës, Franca. Sa i përket ...
InfoSport.mk | 18-Nov-2019 21:20
Mbrëmë edhe zyrtarisht u përurua stadiumi i ri i Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania” në Tiranë, ndërsa nderin për të shkelur të parët si mysafir në këtë impiant e patën Kmapionët e Botës, Franca. Sa i përket ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved