ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:34

Stadiumi inagurohet me humbje, Shqipëria e pafuqishme përballë Francës

Stadiumi inagurohet me humbje, Shqipëria e pafuqishme përballë Francës
Kombëtarja shqiptare është mposhtur në sfidën përballë Francës me rezultatin 0 me 2. Pavarësisht dëshirës së lojtarëve kuq e zi në këtë ndeshje për të marrë një rezultat pozitiv në stadiumin e ri Air Albania, të ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 08:15
Kombëtarja shqiptare është mposhtur në sfidën përballë Francës me rezultatin 0 me 2. Pavarësisht dëshirës së lojtarëve kuq e zi në këtë ndeshje për të marrë një rezultat pozitiv në stadiumin e ri Air Albania, të ...

Magjia e “Air Albania Stadium” nuk sjell “fat” për Shqipërinë, triumfon Franca me 2 gola
Shqipëria nuk ka arritur ta inaugurojë stadiumin “Air Albania” në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u mundur nga Franca me rezultatin e pastër, 0-2. Që në minutën e 9, Toliso ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 22:51
Shqipëria nuk ka arritur ta inaugurojë stadiumin “Air Albania” në mënyrën më të mirë të mundshme, duke u mundur nga Franca me rezultatin e pastër, 0-2. Që në minutën e 9, Toliso ka kaluar në avantazh skuadrën e tij ...

Kuqezinjtë e inaugurojnë me humbje stadiumin e ri, Franca fiton me lehtësi
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:59
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...

Elozhet për Shqipërinë dhe triumfi, flasin Deschamps dhe Griezmann
Didier Deschamps dhe Antoine Griezmann folën menjëherë pas fitores 0-2 në Air Albania Stadium përballë Shqipërisë. Trajneri u shpreh shumë i lumtur me atë që të tijtë kanë dhënë në këto ndeshje kualifikuese, ndërsa ...
ABCNews | 18-Nov-2019 00:05
Didier Deschamps dhe Antoine Griezmann folën menjëherë pas fitores 0-2 në Air Albania Stadium përballë Shqipërisë. Trajneri u shpreh shumë i lumtur me atë që të tijtë kanë dhënë në këto ndeshje kualifikuese, ndërsa ...

Renditja/ Franca dhe Turqia kryesojnë grupin, Shqipëria e mbyll e katërta
Grupi H eliminator për Europianin 2020, ku bënte pjesë edhe Shqipëria, mbylli mbrëmjen e sotme të gjitha ndeshjet, dhe mori formën finale. Në takimet e fundit, Turqia fitoi 0-2 ndaj Andorrës, ndërsa Islanda triumfoi në ...
Gazeta Dita | 18-Nov-2019 08:23
Grupi H eliminator për Europianin 2020, ku bënte pjesë edhe Shqipëria, mbylli mbrëmjen e sotme të gjitha ndeshjet, dhe mori formën finale. Në takimet e fundit, Turqia fitoi 0-2 ndaj Andorrës, ndërsa Islanda triumfoi në ...

“Air Albania” përurohet me humbje, Shqipëri – Francë 0-2
Takimi i zhvilluar në një atmosferë elektrizuese në shkallët e stadiumit të sapopëruruar ka nisur më mirë për miqtë. Pas një rasti të Dubuasë, në minutën e 9-të, Toliso lihet i lirë pas një harkimi të Grizman nga ...
RTSH | 18-Nov-2019 07:40
Takimi i zhvilluar në një atmosferë elektrizuese në shkallët e stadiumit të sapopëruruar ka nisur më mirë për miqtë. Pas një rasti të Dubuasë, në minutën e 9-të, Toliso lihet i lirë pas një harkimi të Grizman nga ...

Anglia mund Kosovën 4-0 në Prishtinë
Kosova është mundur 0-4 në takimin e fundit të grupit A të Eliminatoreve të Evropianit 2020, duke i mbyllur këtë fushatë në vendin e 3-të të renditjes, me 11 pikë të grumbulluara në 8 ndeshje. Ndeshja e zhvilluar në një ...
RTSH | 18-Nov-2019 07:40
Kosova është mundur 0-4 në takimin e fundit të grupit A të Eliminatoreve të Evropianit 2020, duke i mbyllur këtë fushatë në vendin e 3-të të renditjes, me 11 pikë të grumbulluara në 8 ndeshje. Ndeshja e zhvilluar në një ...

Balaj: “Donim t’i gëzonim tifozët, por mos të harrojmë se përballë kishim Francën”
Humbja me Francën për Balajn është normale, sepse sipas tij Shqipëria humbi kundër kampionit të botës. Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, Franca, duke i mbyllur ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 23:58
Humbja me Francën për Balajn është normale, sepse sipas tij Shqipëria humbi kundër kampionit të botës. Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, Franca, duke i mbyllur ...

Balaj: “Donim t’i gëzonim tifozët, por mos të harrojmë se përballë kishim Francën”
Humbja me Francën për Balajn është normale, sepse sipas tij Shqipëria humbi kundër kampionit të botës. Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, Franca, duke i mbyllur ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:52
Humbja me Francën për Balajn është normale, sepse sipas tij Shqipëria humbi kundër kampionit të botës. Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, Franca, duke i mbyllur ...

Griezmann: Ishte e vështirë të luanim në stadiumin e Shqipërisë
Antoine Griezmann më në fund është zhbllokuar me golin e shënuar ndaj Shqipërisë. Ai ka gjetur rrjetën pas shtatë ndeshjeve “thatësirë” me kombëtaren e tij teksa Franca na ka mposhtur Shqipërinë 2-0 në Air Albania. Pas ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 23:52
Antoine Griezmann më në fund është zhbllokuar me golin e shënuar ndaj Shqipërisë. Ai ka gjetur rrjetën pas shtatë ndeshjeve “thatësirë” me kombëtaren e tij teksa Franca na ka mposhtur Shqipërinë 2-0 në Air Albania. Pas ...

O’Connell rikthehet në Prishtinë, me fanellë të Kosovës flet pas ndeshjes me Anglinë
Franca ka fituar 0-2 për ta siguruar edhe matematikisht vendin e parë dhe kualifikimin tutje në EURO 2020. Kampionët aktual botëror mposhtën Shqipërinë me rezultat të pastër 0-2, në duelin e zhvilluar në ...
GazetaBlic | 17-Nov-2019 23:29
Franca ka fituar 0-2 për ta siguruar edhe matematikisht vendin e parë dhe kualifikimin tutje në EURO 2020. Kampionët aktual botëror mposhtën Shqipërinë me rezultat të pastër 0-2, në duelin e zhvilluar në ...

Franca shënon golin e dytë
Në mintën e 30 Franca ka shënuar golin e dytë, në përballjen me Shqipërinë. Ndeshja po luhet në stadiumin Air Albania, i cili u inagurua mbrëmjen e sotme./E.B-dritare.net
Dritare | 17-Nov-2019 23:27
Në mintën e 30 Franca ka shënuar golin e dytë, në përballjen me Shqipërinë. Ndeshja po luhet në stadiumin Air Albania, i cili u inagurua mbrëmjen e sotme./E.B-dritare.net

“Golat ishin të evitueshëm, në pjesën e dytë i shkaktuam probleme Francës” Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadium
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 23:15
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Shqipëri – Francë, notat e futbollistëve
Franca ka fituar 0-2 për ta siguruar edhe matematikisht vendin e parë dhe kualifikimin tutje në EURO 2020. Kampionët aktual botëror mposhtën Shqipërinë me rezultat të pastër 0-2, në duelin e zhvilluar në ...
GazetaBlic | 17-Nov-2019 23:13
Franca ka fituar 0-2 për ta siguruar edhe matematikisht vendin e parë dhe kualifikimin tutje në EURO 2020. Kampionët aktual botëror mposhtën Shqipërinë me rezultat të pastër 0-2, në duelin e zhvilluar në ...

“Golat ishin të evitueshëm, në pjesën e dytë i shkaktuam probleme Francës”
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:13
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

“Ndryshe do të ishte gjithçka nëse nuk do t’i kishim pranuar ato dy gola në fillim”
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 23:08
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

Shqipëria e nis me humbje aventurën në “Air Albania”
Shqipëria e ka mbyllur me humbje fazën kualifikuese për Euro 2020. “Kuqezinjtë” pësuan me rezultat prej 0-2 në shtëpinë e re “Air Albania”, që u inaugurua sot, nga kampioni i botës, Franca, transmeton Koha.net. Ishte ...
Koha.mk | 17-Nov-2019 23:03
Shqipëria e ka mbyllur me humbje fazën kualifikuese për Euro 2020. “Kuqezinjtë” pësuan me rezultat prej 0-2 në shtëpinë e re “Air Albania”, që u inaugurua sot, nga kampioni i botës, Franca, transmeton Koha.net. Ishte ...

Shqipëria e inauguron me humbje stadiumin e ri, Franca fiton me lehtësi
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...
Shenja | 17-Nov-2019 23:01
Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri “Air Albania”. Kuqezinjtë janë mundur 0-2 nga kampionët e Botës të Francës, të cilët kanë dominuar ndeshjen. Trajneri Reja i befasoi të gjithë në fillimin e ndeshje duke ...

Shqipëria mbyll fazën kualifikuese të Euro 2020 me humbje nga Franca – por fiton një stadium mbresëlënës
Shqipëria e ka mbyllur fazën e kualifikimeve në Euro 2020 me humbje, pasi është mposhtur 0-2 nga Franca. Kombëtarja jonë e filloi këtë takim në folenë e re “Arena Kombëtare”, një vend që na kishte munguar prej shumë ...
Telegrafi | 17-Nov-2019 22:41
Shqipëria e ka mbyllur fazën e kualifikimeve në Euro 2020 me humbje, pasi është mposhtur 0-2 nga Franca. Kombëtarja jonë e filloi këtë takim në folenë e re “Arena Kombëtare”, një vend që na kishte munguar prej shumë ...

22:51 Shqipëria debuton me humbje në stadiumin e ri Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka...
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 22:56
Ashtu si Kosova, edhe Shqipëria i ka mbyllë me humbje eliminatoret për ‘Euro 2020’, në përurimin e stadiumit ‘Air Albania’ Kombëtarja shqiptare është mposhtur 0-2 në stadiumin e ri ‘Air Albania’ nga kampioni i botës, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved